Depilacja laserowa mężczyzn Warszawa Bemowo

W dzisiejszych czasach mężczyźni coraz częściej dbają o swój wygląd. Chodzą na siłownię, zdrowo się odżywiają oraz wykonują wiele zabiegów, aby wyglądać atrakcyjnie i podobać się zarówno sobie, jak i kobietom. Obecnie coraz częściej zabiegi w gabinetach medycyny estetycznej to zabiegi przeznaczone również dla mężczyzn. Jednym z nich jest laserowa depilacja, która jest idealnym zabiegiem dla zadbanych panów chcących pozbyć się na trwałe nieestetycznych włosków z różnych partii ciała. Depilacja przy użyciu lasera Palomar Vectus lub lasera Motus nie jest już jedynie zabiegiem dla kobiet. Nie każdy mężczyzna musi wyglądać jak model z okładki, ale zdecydowanie każdy powinien dbać o swój wygląd. Gładka klatka piersiowa i plecy to atrybuty atrakcyjnego mężczyzny.

Dlaczego warto skorzystać z laserowej depilacji owłosienia u mężczyzn?

Każdy mężczyzna poświęca w swoim życiu wiele godzin na golenie, aby czuć się bardziej komfortowo, higienicznie i oczywiście po to, aby podobać się płci pięknej. Najbardziej popularną metodą usuwania owłosienia jest korzystanie z ręcznej lub elektrycznej maszynki do golenia. Usuwanie owłosienia za pomocą maszynki może być jednak bardzo frustrujące. Przede wszystkim efekt jest krótkotrwały – niechciane włoski zaczynają odrastać już na drugi dzień. Są one przy tym sztywne i kłują. Co więcej, goląc się tradycyjną maszynką, może dochodzić do powstawania podrażnień i zacięć, a wówczas bardzo łatwo o stany zapalne skóry. Odpowiedzią na wymienione problemy jest zabieg depilacji laserowej dedykowany mężczyznom, który wykonujemy na warszawskim Bemowie w klinice Fabskin. Laserowa depilacja mężczyzn jest zabiegiem bezbolesnym i bezinwazyjnym. Daje natychmiastowe efekty i wygodę na długi czas. Pozbycie się zbędnego owłosienia jest nie tylko wymogiem natury estetycznej, ale przede wszystkim ułatwia codzienną higienę i pielęgnację.

Jesteś mężczyzną i chcesz pozbyć się niechcianego owłosienia?

Umów się na depilację dla Panów w klinice medycyny estetycznej Warszawa-Bemowo

☎ (22) 126 80 08

Depilacja mężczyzn – wskazania

Zdaniem eksperta

Głównym wskazaniem do depilacji laserowej panów jest hipertrichoza, czyli nadmierny porost włosów, który może obniżać poczucie własnej wartości, atrakcyjność i powodować kompleksy. Kolejnym czynnikiem, który przemawia za skorzystaniem z usług laserowej depilacji mężczyzn, jest męska nadpotliwość, która występuje szczególnie pod pachami i w innych obszarach nadmiernego owłosienia. Jest to przykra przypadłość, która wpływa na poziom higieny i komfort życia. Brak owłosienia równoznaczny jest z mniejszą potliwością i delikatniejszą skórą – wyjaśnia mgr Olga Pośnik, główna kosmetolog FabSkin.

Depilacja dla panów – przeciwwskazania

Do najbardziej znanych przeciwwskazań należą:

 • przechodzenia terapii retinoidami;
 • alergie skórne;
 • świeża opalenizna;
 • bliznowiec;
 • cukrzyca;
 • bielactwo;
 • łuszczyca
 • epilepsja;
 • uszkodzony naskórek;
 • zażywanie leków przeciwzakrzepowych;
 • rozrusznika serca;
 • niektóre zioła i leki;
 • fotouczulenia;
 • niedawno przebyte zabiegi chirurgiczne.

Które części ciała najczęściej depilują mężczyźni?

Mężczyźni coraz częściej decydują się na zabiegi laserowego usuwania owłosienia. Depilują oni nie tylko plecy i pachy, ale także całe ciało. Oto najpopularniejsze obszary ciała, z których mężczyźni usuwają owłosienie:

Depilacja miejsc intymnych u mężczyzn

Golenie miejsc intymnych u mężczyzn staje się coraz bardziej popularne. Zabieg ten wykonuje się w gabinetach medycyny estetycznej przy zastosowaniu nowoczesnych laserów. Ze względu na charakterystykę owłosienia miejsc intymnych u panów, metoda ta przynosi doskonałe efekty.

Depilacja pośladków u mężczyzn

Zbędne owłosienie może pojawić się praktycznie na każdej partii ciała, również na pośladkach. W przypadku mężczyzn – bardzo często niechciane włosy rosną na pośladkach. Brak włosów na pośladkach to nie tylko kwestia estetyki, ale również higieny. Ponieważ depilacja pośladków wymaga sprawności, najlepiej w tym wypadku zdać się na umiejętności profesjonalnych salonów kosmetycznych.

Depilacja nóg mężczyzn

Mężczyźni coraz częściej decydują się na usuwanie nadmiernego owłosienia z nóg. Osoby aktywne fizycznie, uprawiające sporty, często pozbywają się owłosienia z kończyn dolnych. Depilacja laserowa nóg pozwoli uporać się ze zbędnym owłosieniem z tej partii ciała.

Depilacja pach mężczyzn

Depilacja pach sprzyja utrzymaniu higieny. Za nieprzyjemny zapach odpowiadają bakterie, które gromadzą się m.in. na powierzchni skóry. Uwalniają one niezbyt dobrze pachnące związki. Im więcej włosów pod pachami, tym więcej potu, który się na nich osadza. Laserowa depilacja pach u mężczyzn sprawi, że problem pocenia stanie się mniej uciążliwy.

Depilacja brazylijska dla mężczyzn, depilacja bikini dla mężczyzn

Boyzilian, czyli depilacja brazylijska u mężczyzn, jest męskim odpowiednikiem całkowitej depilacji intymnej. Depilacja brazylijska u mężczyzn wykonywana jest z takich samych powodów, co u kobiet, czyli ze względów estetycznych. Decydując się na depilację brazylijską, łatwiej utrzymać czystość ciała. Skóra jest gładsza, a także zdrowsza. Usunięcie włosków z miejsc intymnych odkrywa także prawdziwą urodę męskiego ciała.

Depilacja laserowa pleców u mężczyzn

Owłosione plecy to wstydliwy problem wielu mężczyzn, dlatego też depilacja laserowa pleców cieszy się dużym zainteresowaniem wśród panów. Nowoczesny laser ma tę zaletę, że nieestetyczny problem znika całkowcie już po kilku wizytach.

Depilacja twarzy u mężczyzn

Depilacja twarzy w przypadku mężczyzn dotyczy głównie brody i zarostu. Mężczyźni chętnie wybierają laserową metodę usuwania owłosienia z tych obszarów, ponieważ tylko w ten sposób mogą pozbyć się zarostu bez ryzyka podrażnienia skóry, wysypki czy zacięcia.

Depilacja laserowa mężczyzn – przygotowanie

Przygotowanie do depilacji laserowej, jak do każdego innego zabiegu, rozpoczyna się od konsultacji z lekarzem. Specjalista przeprowadza stosowny wywiad, podczas którego bada strukturę włosa, jego kolor i grubość i na tej podstawie stwierdza, czy istnieje możliwość przeprowadzenia zabiegu. Wykonywana jest również próba laserowa, aby sprawdzić indywidualną reakcję skóry pacjenta na wiązki promieni.

Do zabiegu depilacji laserowej należy się także stosowanie przygotować. Trzeba pamiętać o następujących kwestiach:

 • skóra w miejscu działania wiązki lasera nie może być świeżo opalona;
 • na 4 tygodnie przed zabiegiem należy zrezygnować ze stosowania kremów z retinolem (witaminą A);
 • na tydzień przed zabiegiem należy zrezygnować z przyjmowania preparatów ziołowych;
 • na 4 tygodnie przed zabiegiem należy powstrzymać się od depilacji woskiem, depilatorem, pastą cukrową, a także wyrywania włosków pęsetą;
 • na 10 dni przed zabiegiem nie wolno korzystać z peelingów chemicznych;
 • bezpośrednio przed depilacją laserową zaleca się pozbyć włosów maszynką.

Laserowa depilacja mężczyzn – jak wygląda zabieg?

W gabinecie medycyny estetycznej Fabskin w Warszawie stosujemy bezpieczne i nowoczesne metody depilacji za pomocą lasera. Laser Palomar VECTUS to urządzenie nowej generacji, które szybko i bezboleśnie usunie niechciane owłosienie z wybranych partii ciała. Laserem Motus wykonujemy natomiast bezbolesną depilację, także jasnych włosów. Laserowa depilacja jest nowoczesną alternatywą dla pozostałych metod usuwania włosków. Może być zastosowana praktycznie na każdą partię ciała, nawet na partie bardzo wrażliwe takie jak twarz i miejsca intymne. Wybór miejsca depilacji należy przede wszystkim do klienta.

Jak działa laser Palomar VECTUS do depilacji laserowej mężczyzn?

Nowoczesny inteligentny Laser diodowy Palomar VECTUS działa jedynie powierzchownie i nie wpływa na funkcje organizmu. Zabieg jest bezbolesny, bezinwazyjny i nie wymaga rekonwalescencji, w związku z tym pacjent może powrócić niemalże natychmiast do swoich codziennych obowiązków. Dzięki technologii Skintel rozpoznaje poziomu melaniny w skórze i dobiera program oraz ustawienia odpowiednie dla każdego pacjenta co daje idealne dopasowanie do każdego rodzaju skóry. Działanie lasera polega na tym, że emituje on wiązkę promieni, która przenika przez tkankę skórną do mieszka włosowego i niszczy jego cebulkę.

Laser VECTUS Palomar służący do depilacji mężczyzn działa na owłosienie, które jest aktualnie w etapie wzrostu, to znaczy na około 1/3 widocznego owłosienia. W związku z tym należy powtarzać zabieg kilkakrotnie w odstępie od 4 do 9 tygodni, aby uzyskać jak najlepsze efekty i pozbyć się całego niechcianego owłosienia.

Laserowe usuwanie owłosienia u mężczyzn – efekty

W klinice medycyny estetycznej Fabskin możesz trwale i szybko pozbyć się niechcianego owłosienia z wybranej partii ciała. Dzięki depilacji laserowej możesz pożegnać się z widokiem odrastających włosków i zranieniach po goleniu.

Efekty usuwania owłosienia laserem u mężczyzn        Efekty usuwania owłosienia laserem u mężczyzn

Efekty usuwania owłosienia laserem u mężczyzn        Efekty usuwania owłosienia laserem u mężczyzn

Co ile należy wykonywać depilację u mężczyzn?

Depilację laserową powtarzamy kilkakrotnie w zależności od depilowanego obszaru ciała. Istotne jest, że każdy kolejny zabieg daje lepsze efekty, ponieważ laser działa już na wcześniej osłabionych włoskach. Najłatwiej pozbyć się włosów ciemnych, w których jest zawarta duża ilość melaniny. Przykładowa ilość zabiegów na dane partie ciała:

 • nogi: co 8-10 tygodni;
 • pachy: co 4-6 tygodni;
 • obszar łonowy: co 4-6 tygodni;
 • plecy: co 8-10 tygodni;
 • pośladki: co 8-10 tygodni;
 • przedramiona: co 4-6 tygodni;
 • okolice twarzy: co 4-6 tygodni;
 • dłonie: co 4-6 tygodni.

Zalecenia dla panów po zabiegu depilacji laserowej

Bezpośrednio po zabiegu pojawi się zaczerwienienie, które jest wynikiem podrażnienia skóry. Powinno ono samoistnie ustąpić po kilku godzinach, a najpóźniej po 3 dniach. Na podrażnionej skórze nie należy stosować żadnych kosmetyków, które mogą nasilać zaczerwienie, np. tych na bazie spirytusu. Bezpośrednio po zabiegu nie zaleca się również korzystać z basenu, sauny, a także brać gorących kąpieli.

Depilacja laserowa mężczyzn

Umów się na konsultację

☎ (22) 126 80 08

Cennik depilacji laserowej mężczyzn w Warszawie

[Bezbolesna depilacja laserem Motus cennik] [Depilacja laserem Vectus cennik]

Bezbolesna depilacja laserem Motus
 Obszar Cena  Pakiet 4 zabiegów
Baki / uszy 96 zł 320 zł (80 zł za zabieg)
Bikini (pachwiny, wzgórek) 204 zł 680 zł (170 zł za zabieg)
Bikini głębokie (pachwiny, wzgórek, wargi, szpara pośladkowa) 276 zł 920 zł (230 zł za zabieg)
Bikini męskie (pachwiny, wzgórek, szpara pośladkowa) 276 zł 920 zł (230 zł za zabieg)
Broda 144 zł 480 zł (120 zł za zabieg)
Brodawki sutkowe 120 zł 400 zł (100 zł za zabieg)
Brzuch 276 zł 920 zł (230 zł za zabieg)
Dłonie 168 zł 560 zł (140 zł za zabieg)
Górna warga (wąsik) 120 zł 400 zł (100 zł za zabieg)
Klatka piersiowa 252 zł 840 zł (210 zł za zabieg)
Łydki 312 zł 1040 zł (260 zł za zabieg)
Nogi całe (uda + łydki + kolana) 696 zł  2320 zł (580 zł za zabieg)
Pachy 180 zł  600 zł (150 zł za zabieg)
Plecy 240 zł  800 zł (200 zł za zabieg)
Plecy męskie 288 zł 960 zł (2400 zł za zabieg)
Pośladki 252 zł  840 zł (210 zł za zabieg)
Przedramiona 228 zł  760 zł (190 zł za zabieg)
Ramiona 222 zł 740 zł (185 zł za zabieg)
Stopy 132 zł 440 zł (110 zł za zabieg)
Szpara pośladkowa 156 zł 520 zł (130 zł za zabieg)
Szyja 192 zł 640 zł (160 zł za zabieg)
Uda 396 zł 1320 zł (330 zł za zabieg)
Uda połowa (strona wewnętrzna) 300 zł 1000 zł (250 zł za zabieg)

 

Dla najlepszych efektów i satysfakcji naszych stałych pacjentów, od 5-go zabiegu obowiązuje cena pakietowa pojedynczego zabiegu.

Depilacja laserem VECTUS
 Obszar Cena  Pakiet 4 zabiegów
Baki / uszy 120 zł 400 zł (100 zł za zabieg)
Bikini (pachwiny, wzgórek) 180 zł 600 zł (150 zł za zabieg)
Bikini głębokie (pachwiny, wzgórek, wargi, szpara pośladkowa) 240 zł 800 zł (200 zł za zabieg)
Bikini + pachy 390 zł 1300 zł (325 zł za zabieg)
Bikini męskie (pachwiny, wzgórek, szpara pośladkowa) 324 zł 1080 zł (270 zł za zabieg)
Broda 120 zł 400 zł (100 zł za zabieg)
Brodawki sutkowe 120 zł 400 zł (100 zł za zabieg)
Brzuch 210 zł 700 zł (175 zł za zabieg)
Dłonie 120 zł 400 zł (100 zł za zabieg)
Górna warga (wąsik) 90 zł 300 zł (75 zł za zabieg)
Klatka piersiowa 240 zł  800 zł (200 zł za zabieg)
Łydki 210 zł 700 zł (175 zł za zabieg)
Łydki + pachy + bikini 540 zł 1800 zł (450 zł za zabieg)
Nogi + pachy + bikini 600 zł  2000 zł (500 zł za zabieg)
Pachy 150 zł  500 zł (125 zł za zabieg)
Plecy 180 zł  600 zł (150 zł za zabieg)
Plecy męskie 360 zł 1200 zł (300 zł za zabieg)
Pośladki 150 zł  500 zł (150 zł za zabieg)
Przedramiona 180 zł  600 zł (150 zł za zabieg)
Ramiona 180 zł 600 zł (150 zł za zabieg)
Stopy 120 zł 400 zł (130 zł za zabieg)
Szpara pośladkowa 156 zł 520 zł (130 zł za zabieg)
Szyja 150 zł 500 zł (125 zł za zabieg)
Uda całe 270 zł 900 zł (225 zł za zabieg)
Uda całe + łydki 480 zł 1600 zł (400 zł za zabieg)
Uda połowa (strona wewnętrzna) 336 zł 1120 zł (280 zł za zabieg)

 

Dla najlepszych efektów i satysfakcji naszych stałych pacjentów, od 5-go zabiegu obowiązuje cena pakietowa pojedynczego zabiegu.