Depilacja laserowa mężczyzn Warszawa Bemowo

W dzisiejszych czasach mężczyźni coraz częściej dbają o swój wygląd. Chodzą na siłownię, zdrowo się odżywiają oraz wykonują wiele zabiegów, aby wyglądać atrakcyjnie i podobać się zarówno sobie, jak i kobietom. Obecnie coraz częściej zabiegi w gabinetach medycyny estetycznej to zabiegi przeznaczone również dla mężczyzn. Jednym z nich jest laserowa depilacja, która jest idealnym zabiegiem dla zadbanych panów chcących pozbyć się na trwałe nieestetycznych włosków z różnych partii ciała. Depilacja przy użyciu lasera diodowego lub lasera aleksandrytowego nie jest już jedynie zabiegiem dla kobiet. Nie każdy mężczyzna musi wyglądać jak model z okładki, ale zdecydowanie każdy powinien dbać o swój wygląd. Gładka klatka piersiowa i plecy to atrybuty atrakcyjnego mężczyzny.

Dlaczego warto skorzystać z laserowej depilacji owłosienia u mężczyzn?

Każdy mężczyzna poświęca w swoim życiu wiele godzin na golenie, aby czuć się bardziej komfortowo, higienicznie i oczywiście po to, aby podobać się płci pięknej. Najbardziej popularną metodą usuwania owłosienia jest korzystanie z ręcznej lub elektrycznej maszynki do golenia. Usuwanie owłosienia za pomocą maszynki może być jednak bardzo frustrujące. Przede wszystkim efekt jest krótkotrwały – niechciane włoski zaczynają odrastać już na drugi dzień. Są one przy tym sztywne i kłują. Co więcej, goląc się tradycyjną maszynką, może dochodzić do powstawania podrażnień i zacięć, a wówczas bardzo łatwo o stany zapalne skóry. Odpowiedzią na wymienione problemy jest zabieg depilacji laserowej dedykowany mężczyznom, który wykonujemy na warszawskim Bemowie w klinice Fabskin. Laserowa depilacja mężczyzn jest zabiegiem bezbolesnym i bezinwazyjnym. Daje natychmiastowe efekty i wygodę na długi czas. Pozbycie się zbędnego owłosienia jest nie tylko wymogiem natury estetycznej, ale przede wszystkim ułatwia codzienną higienę i pielęgnację.

Jesteś mężczyzną i chcesz pozbyć się niechcianego owłosienia?

Umów się na depilację dla Panów w klinice medycyny estetycznej Warszawa-Bemowo

☎ (22) 126 80 08

Depilacja mężczyzn – wskazania

Zdaniem eksperta

Głównym wskazaniem do depilacji laserowej panów jest hipertrichoza, czyli nadmierny porost włosów, który może obniżać poczucie własnej wartości, atrakcyjność i powodować kompleksy. Kolejnym czynnikiem, który przemawia za skorzystaniem z usług laserowej depilacji mężczyzn, jest męska nadpotliwość, która występuje szczególnie pod pachami i w innych obszarach nadmiernego owłosienia. Jest to przykra przypadłość, która wpływa na poziom higieny i komfort życia. Brak owłosienia równoznaczny jest z mniejszą potliwością i delikatniejszą skórą – wyjaśnia mgr Olga Gatyńska, główna kosmetolog FabSkin.

Depilacja dla panów – przeciwwskazania

Do najbardziej znanych przeciwwskazań należą:

 • przechodzenia terapii retinoidami;
 • alergie skórne;
 • świeża opalenizna;
 • bliznowiec;
 • cukrzyca;
 • bielactwo;
 • łuszczyca
 • epilepsja;
 • uszkodzony naskórek;
 • zażywanie leków przeciwzakrzepowych;
 • rozrusznika serca;
 • niektóre zioła i leki;
 • fotouczulenia;
 • niedawno przebyte zabiegi chirurgiczne.

Które części ciała najczęściej depilują mężczyźni?

Mężczyźni coraz częściej decydują się na zabiegi laserowego usuwania owłosienia. Depilują oni nie tylko plecy i pachy, ale także całe ciało. Oto najpopularniejsze obszary ciała, z których mężczyźni usuwają owłosienie:

Depilacja miejsc intymnych u mężczyzn

Golenie miejsc intymnych u mężczyzn staje się coraz bardziej popularne. Zabieg ten wykonuje się w gabinetach medycyny estetycznej przy zastosowaniu nowoczesnych laserów. Ze względu na charakterystykę owłosienia miejsc intymnych u panów, metoda ta przynosi doskonałe efekty.

Depilacja pośladków u mężczyzn

Zbędne owłosienie może pojawić się praktycznie na każdej partii ciała, również na pośladkach. W przypadku mężczyzn – bardzo często niechciane włosy rosną na pośladkach. Brak włosów na pośladkach to nie tylko kwestia estetyki, ale również higieny. Ponieważ depilacja pośladków wymaga sprawności, najlepiej w tym wypadku zdać się na umiejętności profesjonalnych salonów kosmetycznych.

Depilacja nóg mężczyzn

Mężczyźni coraz częściej decydują się na usuwanie nadmiernego owłosienia z nóg. Osoby aktywne fizycznie, uprawiające sporty, często pozbywają się owłosienia z kończyn dolnych. Depilacja laserowa nóg pozwoli uporać się ze zbędnym owłosieniem z tej partii ciała.

Depilacja pach mężczyzn

Depilacja pach sprzyja utrzymaniu higieny. Za nieprzyjemny zapach odpowiadają bakterie, które gromadzą się m.in. na powierzchni skóry. Uwalniają one niezbyt dobrze pachnące związki. Im więcej włosów pod pachami, tym więcej potu, który się na nich osadza. Laserowa depilacja pach u mężczyzn sprawi, że problem pocenia stanie się mniej uciążliwy.

Depilacja brazylijska dla mężczyzn, depilacja bikini dla mężczyzn

Boyzilian, czyli depilacja brazylijska u mężczyzn, jest męskim odpowiednikiem całkowitej depilacji intymnej. Depilacja brazylijska u mężczyzn wykonywana jest z takich samych powodów, co u kobiet, czyli ze względów estetycznych. Decydując się na depilację brazylijską, łatwiej utrzymać czystość ciała. Skóra jest gładsza, a także zdrowsza. Usunięcie włosków z miejsc intymnych odkrywa także prawdziwą urodę męskiego ciała.

Depilacja laserowa pleców u mężczyzn

Owłosione plecy to wstydliwy problem wielu mężczyzn, dlatego też depilacja laserowa pleców cieszy się dużym zainteresowaniem wśród panów. Nowoczesny laser ma tę zaletę, że nieestetyczny problem znika całkowcie już po kilku wizytach.

Depilacja twarzy u mężczyzn

Depilacja twarzy w przypadku mężczyzn dotyczy głównie brody i zarostu. Mężczyźni chętnie wybierają laserową metodę usuwania owłosienia z tych obszarów, ponieważ tylko w ten sposób mogą pozbyć się zarostu bez ryzyka podrażnienia skóry, wysypki czy zacięcia.

Depilacja laserowa mężczyzn – przygotowanie

Przygotowanie do depilacji laserowej, jak do każdego innego zabiegu, rozpoczyna się od konsultacji z lekarzem. Specjalista przeprowadza stosowny wywiad, podczas którego bada strukturę włosa, jego kolor i grubość i na tej podstawie stwierdza, czy istnieje możliwość przeprowadzenia zabiegu. Wykonywana jest również próba laserowa, aby sprawdzić indywidualną reakcję skóry pacjenta na wiązki promieni.

Do zabiegu depilacji laserowej należy się także stosowanie przygotować. Trzeba pamiętać o następujących kwestiach:

 • skóra w miejscu działania wiązki lasera nie może być świeżo opalona;
 • na 4 tygodnie przed zabiegiem należy zrezygnować ze stosowania kremów z retinolem (witaminą A);
 • na tydzień przed zabiegiem należy zrezygnować z przyjmowania preparatów ziołowych;
 • na 4 tygodnie przed zabiegiem należy powstrzymać się od depilacji woskiem, depilatorem, pastą cukrową, a także wyrywania włosków pęsetą;
 • na 10 dni przed zabiegiem nie wolno korzystać z peelingów chemicznych;
 • bezpośrednio przed depilacją laserową zaleca się pozbyć włosów maszynką.

Laserowa depilacja mężczyzn – jak wygląda zabieg?

W gabinecie medycyny estetycznej Fabskin w Warszawie stosujemy bezpieczne i nowoczesne metody depilacji za pomocą lasera. Laser diodowy to urządzenie nowej generacji, które szybko i bezboleśnie usunie niechciane owłosienie z wybranych partii ciała. Laserem aleksandrytowym wykonujemy natomiast bezbolesną depilację, także jasnych włosów.

Laserowa depilacja jest nowoczesną alternatywą dla pozostałych metod usuwania włosków. Może być zastosowana praktycznie na każdą partię ciała, nawet na partie bardzo wrażliwe takie jak twarz i miejsca intymne. Wybór miejsca depilacji należy przede wszystkim do klienta.

Jak działa laser diodowy do depilacji laserowej mężczyzn?

Nowoczesny inteligentny Laser diodowy działa jedynie powierzchownie i nie wpływa na funkcje organizmu. Zabieg jest bezbolesny, bezinwazyjny i nie wymaga rekonwalescencji, w związku z tym pacjent może powrócić niemalże natychmiast do swoich codziennych obowiązków. Działanie lasera polega na tym, że emituje on wiązkę promieni, która przenika przez tkankę skórną do mieszka włosowego i niszczy jego cebulkę.

Laser służący do depilacji mężczyzn działa na owłosienie, które jest aktualnie w etapie wzrostu, to znaczy na około 1/3 widocznego owłosienia. W związku z tym należy powtarzać zabieg kilkakrotnie w odstępie od 4 do 9 tygodni, aby uzyskać jak najlepsze efekty i pozbyć się całego niechcianego owłosienia.

Laserowe usuwanie owłosienia u mężczyzn – efekty

W klinice medycyny estetycznej Fabskin możesz trwale i szybko pozbyć się niechcianego owłosienia z wybranej partii ciała. Dzięki depilacji laserowej możesz pożegnać się z widokiem odrastających włosków i zranieniach po goleniu.

Efekty usuwania owłosienia laserem u mężczyzn        Efekty usuwania owłosienia laserem u mężczyzn

Efekty usuwania owłosienia laserem u mężczyzn        Efekty usuwania owłosienia laserem u mężczyzn

Co ile należy wykonywać depilację u mężczyzn?

Depilację laserową powtarzamy kilkakrotnie w zależności od depilowanego obszaru ciała. Istotne jest, że każdy kolejny zabieg daje lepsze efekty, ponieważ laser działa już na wcześniej osłabionych włoskach. Najłatwiej pozbyć się włosów ciemnych, w których jest zawarta duża ilość melaniny. Przykładowa ilość zabiegów na dane partie ciała:

 • nogi: co 8-10 tygodni;
 • pachy: co 4-6 tygodni;
 • obszar łonowy: co 4-6 tygodni;
 • plecy: co 8-10 tygodni;
 • pośladki: co 8-10 tygodni;
 • przedramiona: co 4-6 tygodni;
 • okolice twarzy: co 4-6 tygodni;
 • dłonie: co 4-6 tygodni.

Zalecenia dla panów po zabiegu depilacji laserowej

Bezpośrednio po zabiegu pojawi się zaczerwienienie, które jest wynikiem podrażnienia skóry. Powinno ono samoistnie ustąpić po kilku godzinach, a najpóźniej po 3 dniach. Na podrażnionej skórze nie należy stosować żadnych kosmetyków, które mogą nasilać zaczerwienie, np. tych na bazie spirytusu. Bezpośrednio po zabiegu nie zaleca się również korzystać z basenu, sauny, a także brać gorących kąpieli.

Depilacja laserowa mężczyzn

Umów się na konsultację

☎ (22) 126 80 08

Cennik depilacji laserowej mężczyzn w Warszawie

 

Depilacja Laserem PimalaseCENA PAKIET 4 ZABIEGÓW

Bikini+nogi+pachy700 zł2000 zł (500 zł za zabieg)
Bikini+pachy+łydki600 zł1800 zł (450 zł za zabieg)
Baki/Uszy120 zł400 zł (100 zł za zabieg)
Bikini płytkie215 zł800 zł (200 zł za zabieg)
Bikini głębokie280 zł960 zł (240 zł za zabieg)
Bikini męskie325 zł1120 zł (280 zł za zabieg)
Broda145 zł500 zł (125 zł za zabieg)
Brodawki sutkowe130 zł440 zł (110 zł za zabieg)
Brzuch260 zł900 zł (225 zł za zabieg)
Dłonie145 zł500 zł (125 zł za zabieg)
Górna warga (wąsik)110 zł360 zł (90 zł za zabieg)
Klatka piersiowa260 zł880 zł (220 zł za zabieg)
Linia brzucha110 zł360 zł (90 zł za zabieg)
Łydki300 zł1040 zł (260 zł za zabieg)
Nogi 620 zł2200 zł (550 zł za zabieg)
Pachy185 zł660 zł (165 zł za zabieg)
Plecy235 zł840 zł (210 zł za zabieg)
Plecy męskie340 zł1240 zł (310 zł za zabieg)
Pośladki220 zł800 zł (200 zł za zabieg)
Przedramiona225 zł800 zł (200 zł za zabieg)
Ramiona225 zł800 zł (200 zł za zabieg)
Stopy125 zł460 zł (115 zł za zabieg)
Szyja185 zł660 zł (165 zł za zabieg)
Twarz300 zł1040 zł (260 zł za zabieg)
Uda350 zł1220 zł (305 zł za zabieg)
Uda połowa (strona wewnętrzna)175 zł620 zł (155 zł za zabieg)
Bezbolesna depilacja laserem MotusCena
Pakiet 4 zabiegów
Baki / uszy140 zł480 zł (120 zł za zabieg)
Bikini płytkie230 zł840 zł (210 zł za zabieg)
Bikini głębokie 300 zł1040 zł (260 zł za zabieg)
Bikini męskie 350 zł1200 zł (300 zł za zabieg)
Broda150 zł520 zł (130 zł za zabieg)
Brodawki sutkowe120 zł400 zł (100 zł za zabieg)
Brzuch290 zł1000 zł (250 zł za zabieg)
Dłonie170 zł600 zł (150 zł za zabieg)
Górna warga (wąsik)120 zł400 zł (100 zł za zabieg)
Klatka piersiowa270 zł1000 zł (250 zł za zabieg)
Linia brzucha120 zł400 zł (100 zł za zabieg)
Łydki350 zł1280 zł (320 zł za zabieg)
Nogi 720 zł2720 zł (680 zł za zabieg)
Pachy200 zł720 zł (180 zł za zabieg)
Plecy270 zł1000 zł (250 zł za zabieg)
Plecy męskie380 zł1400 zł (350 zł za zabieg)
Pośladki270 zł1000 zł (250 zł za zabieg)
Przedramiona250 zł880 zł (220 zł za zabieg)
Ramiona250 zł880 zł (220 zł za zabieg)
Stopy130 zł440 zł (110 zł za zabieg)
Szyja200 zł720 zł (180 zł za zabieg)
Twarz350 zł1280 zł (320 zł za zabieg)
Uda400 zł1400 zł (350 zł za zabieg)
Uda połowa (strona wewn. lub zewn., przód lub tył)200 zł700 zł (175 zł za zabieg)
Dla najlepszych efektów i satysfakcji naszych stałych pacjentów, od 5-go zabiegu obowiązuje pakietowa (niższa) cena pojedynczego zabiegu

Zobacz także:

Powiązane wpisy:

Pozostałe: