Cera naczynkowa może powodować, że komfort naszego życia maleje. Ta przypadłość charakteryzuje się rozszerzeniem naczyń krwionośnych, które są widoczne na powierzchni skóry. Osoby, które zmagają się z tym problemem, skarżą się na liczne zaczerwienienia, rumień oraz widoczność znacznej ilości naczynek krwionośnych na skórze, w szczególności są one problematyczne, gdy pojawiają się na twarzy. Z tego powodu często mają kompleksy, ponieważ cera naczyniowa jest często uważana za nieestetyczną. Czasami nawet pod warstwą makijażu, naczynka stają się widoczne, co może powodować dyskomfort w codziennym życiu. Co więcej, cera naczynkowa może prowadzić do zmniejszonej pewności siebie. Osoby, które zmagają się z tym problemem, mogą unikać sytuacji społecznych, w których czują się obserwowane. Czasami oprócz tych przypadłości, możemy także odczuwać dyskomfort fizyczny – cera naczyniowa niekiedy piecze i swędzi. Dodatkowo ten typ skóry wymaga także innej pielęgnacji, co często jest czasochłonne. Jeśli zmagasz się z tym kłopotem, warto jest skorzystać z nowoczesnych technologii w pielęgnacji cery naczyniowej.

Cera naczyniowa – jakie zabiegi są skuteczne?

Obecnie medycyna estetyczna oferuje liczne zabiegi na cerę naczynkową, które przynoszą naprawdę spektakularne efekty w szybkim czasie. Dzięki nim na długi czas uwolnisz się od problemu nieestetycznego wyglądu skóry. Zabiegi dla cery naczynkowej przeprowadza się w gabinecie kosmetycznym lub w klinikach medycyny estetycznej. Istnieje kilka popularnych metod, które sprawią, że zapomnisz o zaczerwienieniach i rumieniu. W naszej klinice FabSkin oferujemy przede wszystkim trzy skuteczne zabiegi na naczynka. Są to: laser ND:YAG, lampa IPL oraz fotoodmładzanie.

Co to jest Laser ND:YAG?

Laser ND:YAG to laser neodymowy-YAG. W swoim działaniu wykorzystuje on kryształy neodymu. Jest szeroko stosowany w medycynie, kosmetologii, a także zabiegach odmładzających ciało. Ma on zdolność generowania wiązek o odpowiedniej długości fali w zależności od jego zastosowania.

Jak działa i dlaczego jest skuteczny dla cery naczynkowej?

Cera naczyniowa jest niezwykle wrażliwa na różnego rodzaju zabiegi chemiczne. Zabiegi laserowe stanowią więc doskonałe rozwiązanie na poprawę wyglądu skóry u osób zmagających się z zaczerwienieniem i rumieniem. Dzięki temu, że laser ND:YAG działa na zasadzie selektywnej fototermolizy, co powoduje podgrzanie i zniszczenie naczynek krwionośnych, co skutkuje ich zamknięciem i zredukowaną widocznością. Emitowane impulsy laserowe mogą także zmniejszyć naczynka krwionośne, które są odpowiedzialne za rumień trwały lub potrądzikowy. Laser ten jest stosowany punktowo, co oznacza, że może być wykonywany w miejscach, gdzie skóra jest szczególnie wrażliwa i cienka, na przykład w okolicy oczu, policzkach czy na brodzie. Dzięki innowacyjnej formule jest on także skuteczny w leczeniu blizn potrądzikowych oraz jest skutecznym narzędziem do poprawy ogólnego wyglądu skóry. Po jego użyciu cera wydaje się gładsza i zdrowsza. Zabieg na naczynka z użyciem lasera ND:YAG charakteryzuje się wysoką skutecznością oraz niską inwazyjnością. Oznacza to, że po jego wykonaniu nie przechodzi się okresu rekonwalescencji, a Pacjent może powrócić do wykonywania swoich codziennych obowiązków. Sam zabieg jest bezbolesny i trwa kilkanaście minut. Efekty są widoczne niemal od razu! Najskuteczniejszym sposobem na trwałe pozbycie się problemów skóry naczyniowej jest przeprowadzenie serii zabiegów z użyciem lasera ND:YAG.

Czym jest lampa IPL (Intense Pulsed Light)

Cera naczyniowa wymaga odpowiedniej pielęgnacji, zabiegi do tego typu cery powinny być przeprowadzane za pomocą urządzeń, które mogą być regulowane. Laser IPL wykorzystuje impulsy światła o różnych długościach fali, dzięki czemu możliwe jest leczenie różnych problemów skórnych.

Dlaczego IPL jest doskonałym wyborem dla cery naczynkowej?

Zabiegi dla cery naczynkowej w gabinecie kosmetycznym przeprowadzane z użyciem lasera IPL są bezpieczne, ponieważ urządzenie to emituje intensywne światło pulsacyjne – tradycyjne lasery natomiast generują jedną długość fali świetlnej. Laser IPN przyczynia się do likwidacji naczynek, a w rezultacie poprawia ogólny wygląd skóry. W celu uzyskania najlepszego efektu zaleca się wykonanie serii zabiegów z użyciem lasera IPL. Każdy zabieg powinien być poprzedzony konsultacją lekarską, podczas której specjalista oceni stan naszej skóry i jej potrzeby. Laser IPL nie tylko zmniejsza widoczność naczynek, ale także całkowicie je likwiduje. Oprócz tego używany jest do cery trądzikowej, likwiduje przebarwienia i wpływa korzystnie na koloryt skóry.

Czym jest fotoodmładzanie?

Zabieg fotoodmładzania polega na rozgrzaniu i naświetlaniu skóry specjalną wiązką lasera. Dzięki temu następuje ogólna poprawa kondycji skóry, a dodatkowo ulega ona rewitalizacji i odmłodzeniu. Skóra jest pobudzona do tworzenia nowych włókien kolagenowych.

Jakie jest znaczenie fotoodmładzania w pielęgnacji cery naczynkowej?

Cera naczynkowa charakteryzuje się obecnością rozszerzonych naczynek krwionośnych oraz widocznego rumienia na skórze. Dzięki fotoodmładzaniu światło pulsacyjne dociera do hemoglobiny w naczyniach krwionośnych, powodując ich zamknięcie lub usunięcie. Zabiegi dla cery naczyniowej z użyciem tej techniki przynoszą niezwykłe efekty – pomaga to w redukcji rumienia oraz wygładza skórę, a także poprawia jej koloryt. Jednocześnie fotoodmładzanie stymuluje produkcję kolagenu, co wpływa na zwiększenie elastyczności skóry.

Dlaczego nasze metody fotoodmładzania są wyjątkowe?

W klinice Fabskin laserowe usuwanie zmian naczyniowych jest wykonywane bezinwazyjnie przy pomocy najnowocześniejszych urządzeń, które emitują światło pulsacyjne. Dzięki temu zabieg jest niezwykle skuteczny, a jego efekty widoczne są bezpośrednio po jego zakończeniu. Skóra Pacjenta jest ujędrniona, zwiększa się też jej elastyczność. To sprawia, że naczynka są mniej widoczne. Seria zabiegów może pomóc całkowicie pozbyć się problemu rumienia. Fotoodmładzanie przeprowadza się na miejscu, zabieg ten nie wymaga rekonwalescencji.

Zabiegi na twarz – cera naczyniowa – dlaczego warto wybrać nasz gabinet?

Jesteśmy kliniką, która specjalizuje się w leczeniu wszelkich problemów skórnych. Posiadamy wykwalifikowany personel, który ma duże doświadczenie w wielu zabiegach z zakresu medycyny estetycznej. Stosujemy nowoczesne technologie i posiadamy najnowocześniejsze urządzenia, dzięki którym pomogliśmy już wielu Pacjentom. Do każdego naszego Klienta mamy indywidualne podejście, ponieważ liczy się dla nas przede wszystkim Państwa zadowolenie ze świadczonych przez klinikę FabSkin usług. Posiadamy wiele pozytywnych opinii naszych Pacjentów. Oprócz zabiegów na twarz oferujemy także usuwanie naczynek z innych miejsc, w tym zamykanie naczynek na nogach.

Ile kosztują zabiegi na cerę naczynkową w naszej klinice?

Na naszej stronie internetową znajdziecie Państwo aktualny cennik, który opisuje szczegółowo każdą z wykonywanych przez nas usług. Dodatkowo znajdziecie tam również promocje, które pozwolą zaoszczędzić na wielu zabiegach. Oferujemy także pakiety zabiegów w atrakcyjnych cenach. Warto sprawdzić witrynę – zamykanie naczynek na nogach cena, aby znaleźć szczegółowy koszt zabiegów. Każdy zabieg jest poprzedzany wizytą konsultacyjną. Aby się na nią umówić, można do nas zadzwonić lub wypełnić formularz online. Każdy zabieg dla cery naczynkowej wykonywany w klinice FabSkin to gwarancja poprawy skóry w szybki i bezbolesny sposób.

Redukcja rumieniaCena u kosmetologaPakiet 3 zabiegów u kosmetologaCena u lekarzaPakiet 3 zabiegów u lekarza
Nos200 zł450 zł (150 zł za zabieg)230 zł448 zł (149 zł za zabieg)
Czoło300 zł600 zł (200 zł za zabieg)345 zł690 zł (230 zł za zabieg)
Policzki450 zł900 zł (300 zł za zabieg)517 zł1035 zł (345 zł za zabieg)
1 obszar (Twarz / Szyja / Dekolt)700 zł1800 zł (600 zł za zabieg) zamiast 2100 zł805 zł2070 zł (690 zł za zabieg)
2 obszary900 zł2400 zł (800 zł za zabieg)1035 zł2760 zł (920 zł za zabieg)
3 obszary1200 zł3000 zł (1000 zł za zabieg)1380 zł3450 zł (1150 zł za zabieg)
Dłonie400 zł750 zł (250 zł za zabieg)460 zł862 zł (287 zł za zabieg)

UMÓW SIĘ NA ZABIEG I KONSULTACJĘ

ADRES:
ul. Lazurowa 183/86, 01-479,
Warszawa – Bemowo

GODZINY OTWARCIA:
PN-PT: 9:00-21:00
SOB: 9:00-15:00

(22) 126 80 08

fabskin@fabskin.pl