Depilacja laserowa owłosienia jest obecnie jednym z najpopularniejszych zabiegów estetycznych, zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. W przeciwieństwie do pozostałych zabiegów usuwania zbędnego owłosienia, jedynie depilacja laserowa jest w pełni bezpieczna, oddziaływująca powierzchownie i pozwalająca usunąć owłosienie permanentnie, niszcząc mieszki włosowe i zapobiegając odbudowie włosa.

Laserowe usuwanie owłosienia

W naszym gabinecie laseroterapii w Warszawie stosujemy najbardziej nowoczesne i bezpieczne metody depilacji laserowej, dzięki czemu pacjenci mogą szybko i na długo cieszyć się jedwabiście gładką skórą. Powoli odchodzi się od klasycznych metod usuwania niechcianych włosków, takich jak woskowanie na ciepło czy zimno, elektroliza, golenie ręczne i mechaniczne, gdyż zabiegi te dają komfort jedynie na krótki czas, a mogą wiązać się z niepotrzebnym bólem i komplikacjami, jak zaczerwienienia, reakcje alergiczne, opuchnięcia, swędzenie, wysuszenie skóry, plamami skórnymi, wyrastaniem nowych włosków w dziwnych miejscach i kłopotliwym wrastaniem włosia. Tego wszystkiego oszczędzić można sobie poddając się nowoczesnym i komfortowym zabiegom laserowej depilacji owłosienia.

Nie czekaj! Zarezerwuj teraz zabieg w promocyjnej cenie.

Całe nogi + bikini + pachy tylko 500 zł

22 126 80 08

Na jakie partie ciała stosujemy depilację laserową?

Depilacja laserowa jest świetną alternatywą dla wszystkich znanych dotąd metod usuwania włosków. Możemy stosować ją nawet na bardzo wrażliwe partie twarzy i miejsca intymne. Oczywiście także w procesie usuwania owłosienia na nogach, pachach, klatce piersiowej, plecach, przedramionach i dłoniach.

Polecamy wszystkim pacjentom bezpieczne i permanentne usuwanie włosków w zabiegach laseroterapii. Skora gładka za chwilę i na zawsze!

Laser diodowy Palomar VECTUS – prawdopodobnie najbardziej skuteczny laser diodowy na świecie

Inteligentny laser diodowy, dzięki któremu na trwale pozbędziemy się owłosienia z wybranych partii ciała. W swoim wyposażeniu posiada technologię rozpoznawania poziomu melaniny Skintel w skórze, dzięki czemu może dobrać odpowiedni program i ustawienia indywidualne dla danej osoby, która poddaje się zabiegowi. W praktyce oznacza to idealne dopasowanie programatora i najlepszą z możliwych depilacji laserowych laserem diodowym.

Laser diodowy VECTUS Palomar rozpoznaje melaninę z mieszka włosowego i emituje do niej wiązkę światła. Wiązka ta trafia do zewnętrznej części włosa, a następnie przedostaje się w głąb skóry do wewnętrznej macierzy włosa niszcząc ją. Taki martwy włos nie może już odrosnąć, co zapewnia skuteczną i trwałą depilację. Laser VECTUS Palomar działa na około 1/3 widocznego owłosienia, czyli to, które aktualnie znajduje się w stanie wzrostu. Zabieg depilacji laserowej należy powtarzać kilkakrotnie, aby zaktywować pozostałą część owłosienia, której chcemy się permanentnie pozbyć.

Cechy charakteryzujące laser diodowy VECTUS Palomar?

Laser diodowy Palomar VECTUS, który wykorzystywany jest w zabiegach depilacji laserowej wykorzystuje nowoczesne mierniki, a przystawiony do skóry określa poziom wykorzystania energii. Jest to gwarancja, że nawet ustawienie wysokich parametrów będzie bezpieczne dla skóry. Innowacyjna budowa lasera diodowego sprawia, że pracuje on najszybciej i najbardziej efektywnie w swojej klasie. Zabieg epilacji przeprowadzany laserem diodowym VECTUS trwa zaledwie kilka minut, a mądry programator pozwala uniknąć poparzeń, nawet w przypadku uznawanych za trudne do usunięcia rudych włosów oraz odcieni blond.

Laser diodowy Palomar VECTUS jest uznawany za najszybszy, najbardziej skuteczny i jeden z nowocześniejszych systemów depilacji laserowej. Nie tylko trwale i bezpiecznie usuwa zbędne owłosienie ale także świetnie radzi sobie z przebarwieniami skórnymi. Pacjenci nie muszą martwić się już o wygląd swojej skóry po zabiegu depilacji, laser diodowy VECTUS to gwarancja komfortu i skuteczności. A to za sprawą wysokiej klasy technologii Advanced Contact Cooling, która chłodzi wybrane miejsca ciała w trakcie laserowego zabiegu usuwania owłosienia, a także przed i po emisji światła. System ten znajduje się w głowicy urządzenia. Pacjenci mogą naprawdę zrelaksować się w trakcie zabiegu. Technologia Photon Recykling, kolejna nowość w depilacji laserowej, sprawia że światło odbijające się od ciała zostaje po raz kolejny wykorzystane, a zabieg przebiega bardziej ekonomicznie i w stronę oszczędzania energii, co chroni środowisko.

O zabiegu laserem diodowym VECTUS Palomar

Przed zabiegiem laserowej depilacji owłosienia pacjenci zostają poinformowani o procedurze zabiegu, na którą składają się:

 • Zastosowanie inteligentnego czynnika Skintel do ustalenia poziomu melaniny w skórze.
 • Zaprogramowanie urządzenia na parametry bezpieczne dla skóry.
 • Wybranie odpowiedniej wielkości głowicy w zależności od części ciała, na której przeprowadzany będzie zabieg.
 • Użycie lasera diodowego VECTUS o długości fali 810nm.
 • W trakcie zabiegu głowica lasera, zakończona bezpieczną warstwą szkła szafirowego, przykładana jest do warstwy skóry, a światło emitowane od zewnętrznej do wewnętrznej partii włosków.
 • Pacjenci nie odczuwają nadmiernego ciepła, dzięki technologiom chłodzącym urządzenia.
 • Zabieg trwa zazwyczaj kilka minut.
 • Pacjenci mogą powrócić do wykonywanych codziennych czynności i umówić się na kolejną wizytę.

 

ZOBACZ LASER VECTUS W MEDIACH

Poczuj na własnej skórze efekty depilacji laserem Vectus.

Skorzystaj z letniej promocji -50%. Już teraz zarezerwuj termin wizyty!

22 126 80 08

Jak często należy powtarzać zabieg laserowej depilacji?

W zależności od partii ciała, na której wykonywany jest zabieg usuwania włosków, depilację laserową powtarzamy kilkakrotnie (3-6 razy). Każdy kolejny zabieg depilacji jest bardziej efektywny, gdyż działamy już na wcześniej osłabionych włoskach. Najtrudniej usunąć włoski, w których znajduję się mniejsza ilość melaniny (miedziane, jasny blond). Zabieg laseroterapii Vectus Palomar powtarzamy na konkretne partie skóry:

 • nogi: co 8-10 tygodni
 • pachy: co 4-6 tygodni
 • bikini: co 4-6 tygodni
 • plecy: co 8-10 tygodni
 • pośladki: co 8-10 tygodni
 • przedramiona: co 4-6 tygodni
 • okolice twarzy: co 4-6 tygodni
 • dłonie: co 4-6 tygodni

Aby dowiedzieć się więcej na temat laserowej depilacji okolic bikini prosimy odwiedzić stronę poświęconą zabiegowi laserowej depilacji brazylijskiej.

Po zabiegu laserem diodowym VECTUS Palomar

Zaraz po zabiegu depilacji laserowej niechcianego owłosienia pacjenci mogą powrócić do swoich codziennych obowiązków. Należy unikać kilka godzin po zabiegu korzystania z sauny, solarium, gorących kąpieli, zabiegów złuszczających. Jeśli występuje przesuszenie lub zaczerwienienie skóry można użyć miejscowo kremu chłodzącego lub okładów i kompresów. Przez pewien czas utrzymywać może się lekkie pieczenie, nie należy się nim niepokoić. Przez kilka dni po zabiegu część włosków i ich kawałki mogą wychodzić ze skóry i samoczynnie odrywać się, wypadając. Jest to naturalny proces pozbywania się ze skóry martwych włosków. Pacjenci w tym czasie mogą odczuwać wrażenia podobne do naturalnego wzrostu włosów. Nie należy ich mechanicznie usuwać – same zostaną wydalone z organizmu.

Przeciwwskazania do zabiegu laserowego usuwania włosów laserem diodowym VECTUS Palomar

Jak przed każdym zabiegiem estetycznym, należy skonsultować się z lekarzem w celu omówienia karty pacjenta i możliwych przeciwwskazań do wykonania zabiegu. Przed zabiegiem depilacji laserowej nasi specjaliści pracujący w gabinecie FABSKIN opowiedzą o możliwych działaniach niepożądanych i ewentualnie zalecą alternatywną metodę usuwania owłosienia, jeśli zachodzą czynniki niesprzyjające wykonania depilacji wiązką światła.

Do popularnych przeciwwskazań przed zabiegiem laserowego usuwania owłosienia należą:

 • Przechodzenia terapii retinoidami
 • Ciąża
 • Alergie skórne
 • Świeża opalenizna
 • Bliznowiec
 • Cukrzyca
 • Bielactwo
 • Łuszczyca
 • Epilepsja
 • Uszkodzony naskórek
 • Zażywanie leków przeciwzakrzepowych
 • Rozrusznika serca
 • Niektóre zioła i leki
 • Fotouczulenia
 • Niedawno przebyte zabiegi chirurgiczne

Efekty usuwania owłosienia laserem Vectus

Przygotowanie do zabiegu laserowego usuwania owłosienia

Na około miesiąc przed zaplanowanym zabiegiem laserowego usuwania owłosienia, należy zaprzestać opalanie części ciała, która ma zostać poddana zabiegowi. Dotyczy to zarówno opalania naturalnego, jak i sztucznego. Pacjenci w dniu zabiegu nie muszą specjalnie nawilżać naskórka, a tym bardziej używać perfumowanych kosmetyków skórnych. W zależności od grubości i koloru włosków, należy odpowiednio wcześnie przestać je usuwać. Dla najlepszych efektów laserowego usuwania owłosienia włoski powinny mieć 1-2 mm długości. Jeśli więc używamy wosku, ostatnie woskowanie wykonane powinno być na miesiąc przed planowanym zabiegiem. Jeśli używamy golarki/maszynki włoski ogolić możemy w przeddzień zabiegu. Usuwanie włosków laserem Vectus Palomar najskuteczniejsze jest w okresie wzrostu włosków. Dowiedz się więcej jak przygotować się do laserowej depilacji brazylijskiej.

Dlaczego trudniej usunąć jasne włoski, a po zabiegu depilacji laserowej włoski zdają się dalej rosnąć?

Laser diodowy działa na zasadzie oddziaływania na melaninę, czyli koloryt włosa. We włoskach rudych i jasnych melaniny jest mniej, niż we włosach ciemnych, dlatego są one trudniejsze do usunięcia i mogą wymagać większej ilości zabiegów od włosów ciemniejszych; w celu osiągnięcia takich samych efektów. Laser diodowy VECTUS Palomar oddziałuje na mieszki włosowe z użyciem ciepła. Nie zostają one mechanicznie usunięte ale zniszczeniu ulegają ich cebulki. Takie włoski często znajdują się w naskórki, a do ich usunięcia organizm potrzebuje nawet kilku tygodni. Pacjentom czasem wydaje się, że włoski rosną ale one po prostu wydostają się aby wypaść.

Zapraszamy do naszego gabinetu laseroterapii w Warszawie, gdzie dysponujemy najnowocześniejszym urządzeniem do trwałego usuwania owłosienia – Laser diodowy Vectus Palomar.

Depilacja a epilacja – jaka jest różnica?

Depilacja i epilacja to pojęcia, które są często mylone i stosowane wymiennie. Wbrew pozorom są to dwie różne rzeczy. Główna zasada polega na tym, że depilacja jest to zabieg, który polega na tymczasowym usunięciu zbędnego owłosienia, natomiast epilacja jest to trwałe usunięcie włosków. Depilacja to między innymi zabiegi wykonywane samodzielnie w domu (np. maszynką do golenia, woskiem, pastą cukrową), ale też w gabinetach kosmetycznych np. depilacja laserowa tzw. Fotoepilacja (pozbycie się włosków na kilka lat). Przy zabiegu epilacji również stosuje się laser, jednak musi być on zawsze wykonywany w gabinecie przez specjalistów.

Porozmawiaj teraz z Konsultantką FabSkin.

Zarezerwuj termin depilacji laserowej w promocyjnej cenie!

22 126 80 08

Sprawdź cennik depilacja laserem vectus

ObszarCenaSUPER PROMOCJA -50%
Baki / uszy200 zł100 zł
Bikini300 zł150 zł
Bikini głębokie400 zł200 zł
Bikini + pachy700 zł325 zł
Bikini męskie540 zł270 zł
Broda200 zł100 zł
Brodawki sutkowe200 zł100 zł
Brzuch350 zł175 zł
Dłonie200 zł100 zł
Górna warga (wąsik)150 zł75 zł
Klatka piersiowa400 zł200 zł
Łydki350 zł175 zł
Łydki + pachy + bikini900 zł450 zł
Nogi + pachy + bikini1000 zł500 zł
Pachy250 zł125 zł
Plecy500 zł250 zł
Plecy męskie700 zł350 zł
Pośladki250 zł125 zł
Przedramiona300 zł150 zł
Ramiona300 zł150 zł
Stopy200 zł100 zł
Szyja250 zł125 zł
Uda całe450 zł225 zł
Uda całe + łydki800 zł400 zł
Uda połowa (strona wewnętrzna)350 zł175 zł
Konsultacja i ustalenie indywidualnego planu zabiegówbezpłatnie
Wizyta kontrolna po zabiegubezpłatnie

Zobacz również :

UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ tel: 22 126 80 08