Depilacja laserowa VECTUS, epilacja Warszawa Bemowo

Depilacja laserowa owłosienia jest obecnie jednym z najpopularniejszych zabiegów estetycznych, zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. W przeciwieństwie do pozostałych zabiegów usuwania zbędnego owłosienia jedynie epilacja laserowa jest w pełni bezpieczna, oddziałująca powierzchownie i pozwalająca usunąć owłosienie permanentnie, niszcząc mieszki włosowe i zapobiegając odbudowie włosa.

Czym jest laserowe usuwanie owłosienia?

W naszym gabinecie laseroterapii w Warszawie stosujemy najbardziej nowoczesne i bezpieczne metody epilacji laserowej, dzięki czemu pacjenci mogą szybko i na długo cieszyć się jedwabiście gładką skórą. Powoli odchodzi się od klasycznych metod usuwania niechcianych włosów, takich jak woskowanie na ciepło czy zimno, elektroliza, golenie ręczne i mechaniczne, gdyż zabiegi tradycyjnej depilacji dają komfort jedynie na krótki czas, a mogą wiązać się z niepotrzebnym bólem i komplikacjami, jak zaczerwienienia, reakcje alergiczne, opuchnięcia, swędzenie, wysuszenie skóry, plamami skórnymi, wyrastaniem nowych włosków w dziwnych miejscach i kłopotliwym wrastaniem włosia. Tego wszystkiego oszczędzić można sobie poddając się nowoczesnym i komfortowym zabiegom laserowej depilacji, któr wykonujemy w naszej klinice medycyny estetycznej na Bemowie.

Szukasz skutecznego sposobu na gładkie ciało?

Umów się na depilację laserową w klinice medycyny estetycznej Warszawa Bemowo

☎ (22) 126 80 08

Laser diodowy Palomar VECTUS – prawdopodobnie najbardziej skuteczny laser diodowy na świecie

Inteligentny laser diodowy, zaprezentowany w Dzień Dobry TVN, umożliwia trwałe pozbycie się owłosienia z wybranych partii ciała. W swoim wyposażeniu posiada technologię Skintel rozpoznawania poziomu melaniny w skórze, dzięki czemu może dobrać odpowiedni program i ustawienia indywidualne dla danej osoby, która poddaje się zabiegowi. W praktyce oznacza to idealne dopasowanie programatora i najlepszą z możliwych depilacji laserowych laserem diodowym.

Depilacja laserowa – na jakie partie ciała można stosować laser VECTUS?

Epilacja laserowa to bezpieczne, szybkie i bezbolesne usuwanie niechcianego owłosienia w dowolnym rejonie ciała.

Ekspert radzi

Depilacja laserowa jest świetną alternatywą dla wszystkich znanych dotąd metod usuwania włosków. Możemy stosować ją nawet na bardzo wrażliwe partie twarzy i miejsca intymne. Oczywiście także w procesie usuwania owłosienia na nogach, pachach, klatce piersiowej, plecach, przedramionach i dłoniach – wyjaśnia mgr Anna Sawicka, dyplomowana kosmetolog w klinice FabSkin.

Depilacja laserowa pach

Laserowa depilacja pach jest obecnie jednym z najpopularniejszych zabiegów laserowego usuwania owłosienia. Jest to znakomite rozwiązanie dla wszystkich osób, które cenią sobie wygodę i którym zależy na gładkiej skórze okolic pach. Laserowe usuwanie włosów pod pachami polecane jest wtedy, gdy włoski odrastają bardzo szybko, a inne metody, np. golenie maszynką do golenia, okazują się mało skuteczne. Dzięki epilacji pach można usunąć od 80 do 90% włosków.

Depilacja laserowa nóg

Wszystkie kobiety marzą o jedwabiście gładkiej skórze, zwłaszcza skórze nóg. Aby osiągnąć zamierzony efekt, proponujemy laserowe usuwanie włosów z nóg. Zabieg depilacji laserowej nóg to trwałe rozwiązanie problemu nieestetycznie wyglądających włosków na nogach. Dedykowany jest do wszystkich rodzajów włosa (od jasnych po te czarne i gęste).

Depilacja laserowa miejsc intymnych, bikini

Zabieg depilacji laserowej miejsc intymnych cieszy się aktualnie nieustającą sławą. Epilacja laserowa bikini umożliwia trwale pozbyć się kłopotu zbędnego owłosienia z miejsc intymnych, co wpływa na znaczną poprawę komfortu i wygody życia. W naszej klinice wykonujemy depilację brazylijską, która polega na całkowitym usunięciu owłosienia z łona, pośladków, warg sromowych i okolic odbytu.

Depilacja laserowa twarzy

Zbędne owłosienie w okolicach twarzy może być dużym problemem dla wielu osób. Kobiety najczęściej w ten sposób pozbywają się wąsika, który pojawia się nad górną wargą, a mężczyźni – brody. Laserowe usuwanie owłosienia na twarzy to jedna ze skuteczniejszych metod, pozwalających cieszyć się gładką skórą.

Depilacja laserowa pleców

Depilacja laserowa pleców cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem, zwłaszcza wśród mężczyzn. Cechuje się wysoką skutecznością, trwałym efektem oraz minimalnym ryzykiem rozwoju powikłań – i te właśnie cechy świadczą o przewadze depilacji laserowej nad innymi metodami usuwania owłosienia. Warto wspomnieć, że usuwanie owłosienia z pleców jest również sposobem na skuteczną walkę z leczenie nadpotliwości.

Depilacja laserowa ud

Laserowe usuwanie zbędnego owłosienia z okolic ud jest jednym z najpopularniejszych zabiegów depilacji laserowej wśród kobiet. W przypadku golenia ud tradycyjną golarką istnieje duże ryzyko podrażnienia skóry i pojawienia się stanów zapalnych, czego można uniknąć, decydując się na zastosowanie lasera do usuwania owłosienia z ud.

Depilacja laserowa mężczyzn

Epilacja laserowa to nie tylko domena kobiet. Na zabieg depilacji laserem decyduje się również coraz więcej panów. Wśród mężczyzn najczęściej depilowanymi obszarami ciała są: plecy, klatka piersiowa oraz twarz. Depilacja laserowa mężczyzn cieszy się rosnącym zainteresowaniem.

Epilacja laserem diodowym – najskuteczniejsza metoda trwałego usuwania owłosienia

W naszej klinice do zabiegu depilacji laserowej wykorzystujemy inteligentny laser diodowy, dzięki któremu na trwałe pozbędziemy się owłosienia z wybranych partii ciała. W swoim wyposażeniu posiada technologię rozpoznawania poziomu melaniny Skintel w skórze, dzięki czemu może dobrać odpowiedni program i ustawienia indywidualne dla danej osoby, która poddaje się zabiegowi. W praktyce oznacza to idealne dopasowanie programatora i najlepszą z możliwych depilacji laserowych.

Laser diodowy VECTUS Palomar wyposażony został w inteligentny czytnik poziomu melaniny, czyli rozpoznaje melaninę z mieszka włosowego i emituje do niej wiązkę światła. Wiązka ta trafia do zewnętrznej części włosa, a następnie przedostaje się w głąb skóry do wewnętrznej macierzy włosa niszcząc ją. Taki martwy włos nie może już odrosnąć, co zapewnia skuteczną i trwałą depilację. Laser działa na około 1/3 widocznego owłosienia, czyli to, które aktualnie znajduje się w stanie wzrostu. Zabieg depilacji laserowej należy powtarzać kilkakrotnie, aby zaktywować pozostałą część owłosienia, której chcemy się permanentnie pozbyć.

Laser diodowy Palomar VECTUS – złoty standard depilacji laserowej

Depilacja dłoni

Czym charakteryzuje się laser diodowy VECTUS Palomar?

Laser diodowy Palomar VECTUS, który wykorzystywany jest w zabiegach depilacji laserowej, wykorzystuje nowoczesne mierniki, a przystawiony do skóry określa poziom wykorzystania energii. Jest to gwarancja, że nawet ustawienie wysokich parametrów będzie bezpieczne dla skóry. Innowacyjna budowa lasera diodowego sprawia, że pracuje on najszybciej i najbardziej efektywnie w swojej klasie. Zabieg epilacji laserowej przeprowadzany w ten sposób trwa zaledwie kilka minut, a mądry programator pozwala uniknąć poparzeń, nawet w przypadku uznawanych za trudne do usunięcia rudych włosów oraz odcieni blond.

Laser diodowy jest uznawany za najszybszy, najbardziej skuteczny i jeden z nowocześniejszych systemów depilacji laserowej. Nie tylko trwale i bezpiecznie usuwa zbędne owłosienie, ale także świetnie radzi sobie z przebarwieniami skórnymi. Pacjenci nie muszą martwić się już o wygląd swojej skóry po zabiegu epilacji – laser diodowy VECTUS to gwarancja komfortu i skuteczności. A to za sprawą wysokiej klasy technologii Advanced Contact Cooling, która chłodzi wybrane miejsca ciała w trakcie laserowego zabiegu usuwania owłosienia, a także przed i po emisji światła. System ten znajduje się w głowicy urządzenia. Pacjenci mogą naprawdę zrelaksować się w trakcie zabiegu. Technologia Photon Recykling, kolejna nowość w depilacji laserowej, sprawia że światło odbijające się od ciała zostaje po raz kolejny wykorzystane, a zabieg przebiega bardziej ekonomicznie i w stronę oszczędzania energii, co chroni środowisko.

Depilacja laserowa laserem diodowym – zalety

Do najważniejszych zalet związanych z zastosowaniem lasera VECTUS Palomar należą:

 • Zastosowanie inteligentnego czynnika Skintel do ustalenia poziomu melaniny w skórze.
 • Zaprogramowanie urządzenia na parametry bezpieczne dla skóry.
 • Wybranie odpowiedniej wielkości głowicy w zależności od części ciała, na której przeprowadzany będzie zabieg.
 • Użycie lasera diodowego o długości fali 810nm.
 • W trakcie zabiegu głowica lasera, zakończona bezpieczną warstwą szkła szafirowego, przykładana jest do warstwy skóry, a światło emitowane od zewnętrznej do wewnętrznej partii włosków.
 • Podczas zabiegu skóra Pacjentów nie jest narażona na nadmierne ciepło, dzięki technologiom chłodzącym urządzenia (Advanced Contact Cooling).
 • Zabieg trwa zazwyczaj kilka minut.
 • Pacjenci mogą powrócić do wykonywanych codziennych czynności i umówić się na kolejną wizytę.

ZOBACZ LASER VECTUS W MEDIACH

Wskazania do depilacji laserowej

Podstawowym wskazaniem do depilacji laserowej jest nadmierne owłosienie u kobiet, które określa się mianem hirsutyzmu. Laserowe usuwanie owłosienia to również doskonałe rozwiązanie dla mężczyzn, u których występuje problem bardzo obfitego owłosienia np. w okolicy klatki piersiowej lub pleców. Laserowa depilacja wskazana jest też u osób borykających się z nadmierną potliwością, problemem wrastających włosków lub zapaleniem mieszków włosowych. Poza tym zabiegi na nadmierne owłosienie dedykowane są wszystkim tym, którzy nie chcą tracić czasu na tradycyjne metody depilacji.

Jakie są przeciwwskazania do depilacji laserowej (epilacji)?

Jak przed każdym zabiegiem estetycznym, należy skonsultować się z lekarzem w celu omówienia karty pacjenta i możliwych przeciwwskazań do wykonania zabiegu. Przed zabiegiem depilacji laserowej nasi specjaliści pracujący w gabinecie Fabskin opowiedzą o możliwych działaniach niepożądanych i ewentualnie zalecą alternatywną metodę usuwania owłosienia, jeśli zachodzą czynniki niesprzyjające wykonania depilacji wiązką światła.

Do popularnych przeciwwskazań przed zabiegiem laserowego usuwania owłosienia należą:

 • przechodzenie terapii retinoidami;
 • ciąża;
 • alergie skórne;
 • świeża opalenizna;
 • bliznowiec;
 • cukrzyca;
 • bielactwo
 • łuszczyca;
 • epilepsja
 • uszkodzony naskórek;
 • zażywanie leków przeciwzakrzepowych;
 • rozrusznik serca;
 • niektóre zioła i leki;
 • fotouczulenia;
 • niedawno przebyte zabiegi chirurgiczne.

Jak przygotować się do laserowej depilacji niechcianego owłosienia?

Na około miesiąc przed zaplanowanym zabiegiem laserowego usuwania owłosienia, należy zaprzestać opalania części ciała, która ma zostać poddana zabiegowi. Dotyczy to zarówno opalania naturalnego, jak i sztucznego. Pacjenci w dniu zabiegu nie muszą specjalnie nawilżać naskórka, a tym bardziej używać perfumowanych kosmetyków skórnych.

Jakiej długości powinny być włoski do depilacji laserowej? Czy przed depilacją laserową trzeba się ogolić?

W zależności od grubości i koloru włosków należy odpowiednio wcześnie przestać je usuwać. Dla najlepszych efektów laserowego usuwania owłosienia włoski powinny mieć 1-2 mm długości. Jeśli więc używamy wosku, ostatnie woskowanie wykonane powinno być na miesiąc przed planowanym zabiegiem. Jeśli natomiast używamy golarki/maszynki, włoski ogolić możemy w przeddzień zabiegu. Usuwanie włosków depilacją laserową najskuteczniejsze jest w fazie anagenu, czyli okresie wzrostu włosków.

Depilacja laserowa Warszawa – jak przebiega zabieg laserem w naszym gabinecie?

Zabieg laserem diodowym przeprowadzany jest szybko i skutecznie. Przed zabiegiem zostaje wykonana próba na skórze, aby sprawdzić jak reaguje ona na światło lasera. Jeżeli wszystko jest w porządku, lekarz przystępuje do zabiegu. Przykłada głowicę urządzenia do skóry pacjenta i prowadzi ją na obszarach objętych zabiegiem. Wiązka światła lasera naświetla głębsze warstwy naszej skóry, nie uszkadzając jej zewnętrznych warstw. Bezpośrednio po zabiegu nałożone zostają preparaty łagodzące. Zabieg depilacji laserowej nie jest jednorazowy, co wynika z faktu, że włosy występują w różnej fazie wzrostu.

Po jakim czasie widać efekty depilacji laserowej?

Po pierwszym zabiegu depilacji laserowej efektem będzie zmniejszenie ilości owłosienia o około 30%. Z każdym kolejnym zabiegiem liczba ta stopniowo wzrasta. Po wykonaniu pełnej serii zabiegów depilacji laserowej można mówić o prawie całkowitym usunięciu owłosienia.

zabieg nici PDO przed
zabieg nici PDO przed
Efekty depilacji laserowej
Efekty depilacji laserowej

Postępowanie po zabiegu depilacji laserowej na Bemowie

Zaraz po zabiegu depilacji niechcianego owłosienia pacjenci mogą powrócić do swoich codziennych obowiązków. Należy jednak unikać przez kilka godzin po zabiegu korzystania z sauny, solarium, gorących kąpieli, zabiegów złuszczających.

Jak wygląda skóra po depilacji laserowej?

Jeśli występuje przesuszenie lub zaczerwienienie skóry, można użyć miejscowo kremu chłodzącego lub okładów i kompresów. Przez pewien czas utrzymywać może się lekkie pieczenie, nie należy się nim niepokoić. Przez kilka dni po zabiegu część włosków i ich kawałki mogą wychodzić ze skóry i samoczynnie odrywać się, wypadając. Jest to naturalny proces pozbywania się ze skóry martwych włosków. Pacjenci w tym czasie mogą odczuwać wrażenia podobne do naturalnego wzrostu włosów. Nie należy ich mechanicznie usuwać – same zostaną wydalone z organizmu.

Jak często należy powtarzać zabieg laserowej depilacji laserowej?

W zależności od części ciała, na której wykonywany jest zabieg usuwania włosków, depilację laserową powtarzamy kilkakrotnie (3-6 razy). Częstotliwość sesji depilacji laserowej zależy od partii ciała. Każdy kolejny zabieg depilacji jest bardziej efektywny, gdyż działamy już na wcześniej osłabionych włoskach. Najtrudniej usunąć włoski, w których znajduje się mniejsza ilość melaniny (miedziane, jasny blond).

Co ile tygodni wykonuje się zabieg depilacji laserowej?

Zabieg laseroterapii Vectus Palomar powtarzamy na konkretne partie skóry:

 • nogi co 8-10 tygodni;
 • pachy co 4-6 tygodni;
 • bikini co 4-6 tygodni;
 • plecy co 8-10 tygodni;
 • pośladki co 8-10 tygodni;
 • przedramiona co 4-6 tygodni;
 • okolice twarzy co 4-6 tygodni;
 • dłonie co 4-6 tygodni.

Pozbądź się trwale owłosienia z dowolnej partii ciała
Umów się na depilację laserową w Warszawie

☎ (22) 126 80 08

FAQ – najważniejsze pytania dotyczące depilacji laserowej

Dlaczego trudniej usunąć jasne włoski, a po zabiegu depilacji laserem włoski zdają się dalej rosnąć?

Laser diodowy działa na zasadzie oddziaływania na melaninę, czyli koloryt włosa. We włoskach rudych i jasnych melaniny jest mniej, w porównaniu do tego, ile mają jej ciemniejsze włosy, dlatego są one trudniejsze do usunięcia i mogą wymagać większej ilości zabiegów depilacji od włosów ciemniejszych w celu osiągnięcia takich samych efektów. Diodowy laser oddziałuje na mieszki włosowe z użyciem ciepła. Nie zostają one mechanicznie usunięte, ale zniszczeniu ulegają cebulki włosa. Takie włoski często znajdują się w naskórku, a do ich usunięcia organizm potrzebuje nawet kilku tygodni. Pacjentom czasem wydaje się, że włoski rosną ale one po prostu wydostają się aby wypaść.

Depilacja a epilacja laserowa – jaka jest różnica?

Zdaniem eksperta

Depilacja i epilacja to pojęcia, które są często mylone i stosowane wymiennie. Wbrew pozorom są to dwie różne rzeczy. Główna zasada polega na tym, że depilacja jest to zabieg, który polega na tymczasowym usunięciu zbędnego owłosienia, natomiast epilacja laserowa jest to trwałe usunięcie włosków. Depilacja to między innymi zabiegi wykonywane samodzielnie w domu (np. maszynką do golenia, depilacja woskiem, pastą cukrową), ale też w gabinetach kosmetycznych np. depilacja laserowa tzw. fotoepilacja (pozbycie się włosków na kilka lat). Przy zabiegu epilacji laserowej również stosuje się laser, jednak musi być on zawsze wykonywany w gabinecie przez specjalistów – mówi Natalia Kwaśniak, kosmetolog w klinice FabSkin.

Czy depilacja laserowa jest bolesna? Czy laser VECTUS boli?

Wielu Pacjentów dopytuje czy depilacja laserowa boli. Realne odczuwanie bólu jest kwestią indywidualną i zależy od szeregu czynników. Wpływ na to ma m.in. zawartość melaniny w naskórku oraz włoskach. Znaczenie może mieć także konstrukcja włosków – im są one grubsze i mocniejsze, tym odczuwany ból może być większy. Nowoczesne lasery, w tym również laser Vectus, który posiadamy w naszej klinice, wyposażone są w dodatkowe systemy niwelujące odczucia bólowe, dzięki czemu zabieg depilacji laserowej jest komfortowy dla pacjenta, a dolegliwości bólowe zminimalizowane.

Jakie inne urządzenia do depilacji laserowej wykorzystujemy w klinice FabSkin w Warszawie?

Oprócz lasera diodowego Vectus w naszej klinice medycyny estetycznej do depilacji laserowej używamy lasera aleksandrytowego Motus oraz lasera diodowego Primelase Excellence. W przeciwieństwie do lasera Vectus oba te urządzenia doskonale poradzą sobie z usunięciem również jasnego i cienkiego owłosienia. Zabiegi tymi laserami polecane są Pacjentom z niskim progiem bólu.

Depilacja laserem VECTUS – opinie

Depilacja laserem cieszy się dużą popularnością wśród naszych Klientów. Doceniają oni skuteczność i bezpieczeństwo zabiegu.

Do kogo kierujemy naszą ofertę laserowego usuwania owłosienia?

Nasza siedziba znajduje się na warszawskim Bemowie. Naszymi klientami są jednak osoby z całej Warszawy, między innymi z Mokotowa, Ursynowa, Woli, Żoliborza, Ochoty, Pragi, a także okolic: Sochaczewa, Legnionowa, Ożarowa Mazowieckiego czy Łomianek.

Jaki jest koszt depilacji laserowej w klinice na warszawskim Bemowie? Cena zabiegu

Cena depilacji laserowej uzależniona jest od partii ciała, na której zostaje ona wykonana.

Zapraszamy do naszego gabinetu laseroterapii w Warszawie, gdzie dysponujemy najnowocześniejszym urządzeniem do trwałego usuwania owłosienia – Laser diodowy Vectus Palomar.

Depilacja laserem VectusCenaPakiet 4 zabiegów
Baki / uszy100 zł360 zł (90 zł za zabieg)
Bikini płytkie200 zł680 zł (170 zł za zabieg)
Bikini głębokie 260 zł880 zł (220 zł za zabieg)
Bikini + pachy400 zł1400 zł (350 zł za zabieg)
Bikini męskie300 zł1000 zł (250 zł za zabieg)
Broda140 zł560 zł (120 zł za zabieg)
Brodawki sutkowe140 zł560 zł (120 zł za zabieg)
Brzuch230 zł800 zł (200 zł za zabieg)
Dłonie120 zł400 zł (100 zł za zabieg)
Górna warga (wąsik)100 zł340 zł (85 zł za zabieg)
Klatka piersiowa260 zł880 zł (220 zł za zabieg)
Łydki250 zł800 zł (200 zł za zabieg)
Łydki + pachy + bikini570 zł1920 zł (480 zł za zabieg)
Nogi520 zł1760 zł (440 zł za zabieg)
Nogi + pachy + bikini700 zł2200 zł (550 zł za zabieg)
Pachy170 zł600 zł (150 zł za zabieg)
Plecy200 zł680 zł (170 zł za zabieg)
Plecy męskie300 zł1080 zł (270 zł za zabieg)
Pośladki170 zł600 zł (150 zł za zabieg)
Przedramiona200 zł680 zł (170 zł za zabieg)
Ramiona200 zł680 zł (170 zł za zabieg)
Stopy120 zł400 zł (100 zł za zabieg)
Szyja170 zł600 zł (150 zł za zabieg)
Uda całe300 zł1040 zł (260 zł za zabieg)
Uda połowa (strona wewn. lub zewn., przód lub tył)150 zł520 zł (130 zł za zabieg)
Dla najlepszych efektów i satysfakcji naszych stałych pacjentów, od 5-go zabiegu obowiązuje pakietowa (niższa) cena pojedynczego zabiegu.