Depilacja miejsc intymnych

Laserowa depilacja miejsc intymnych i między pośladkami

Zabieg depilacji miejsc intymnych wbrew powszechnym opiniom znany jest już od czasów starożytnych. Do depilacji używano wszelkich przedmiotów – pęset, muszli, wyszlifowanych kamieni czy też glinek. Przez lata eksperymentowano i szukano wygodnego i szybkiego sposobu na pozbycie się zbędnego owłosienia z intymnych okolic. Bez wątpliwości przełomowym momentem było wynalezienie maszynki do golenia, która stała się popularna i łatwo dostępna. Umożliwiała szybkie pozbycie się włosków, jednak do dziś korzystanie z maszynki do golenia jest dla wielu pań dosyć uciążliwe – istnieje ryzyko zacięcia, po goleniu powstają krostki, podrażnienia, zaczerwienienia i bardzo często włoski wrastają pod skórę tworząc stany ropne. Idealnym rozwiązaniem jest laserowa depilacja miejsc intymnych w tym pomiędzy pośladkami. Gabinet medycyny estetycznej Fabskin w Warszawie oferuje swoich pacjentom zabiegi przy użyciu nowoczesnego laseru Palomar Vectus.

Depilacja laserem Palomar Vectus

Laser diodowy Palomar Vectus jest bezpiecznym urządzeniem, które usuwa owłosienie (cebulkę włosa) na stałe za pomocą wiązki lasera. Laser oddziałuje na 1/3 widocznego owłosienia, to znaczy tego, które jest aktualnie w stanie wzrostu. Zabieg depilacji miejsc intymnych należy powtarzać kilkakrotnie, aby usunąć wszystkie cebulki włosa. Dzięki tej technice możliwe jest trwałe usunięcie włosów z łona, pachwin, okolic odbytu i między pośladkami. Zabieg jest bezbolesny, jednak każdy pacjent na własne życzenie może skorzystać z maści znieczulającej. Depilacja laserowa jest bezpieczna jak golenie maszynką, nie boli i jest bardzo skuteczna. Wiązka lasera wnika głęboko w skórę i niszczy cebulkę włosa. Barwnik włosa (melanina) pochłaniana energię wytwarzaną przez laser, która następnie zmienia się w energię termiczną i niszczy nieodwracalnie cebulkę włosa. Koniec z uciążliwą depilacją za pomocą maszynki do golenia!

Rodzaje laserowej depilacji miejsc intymnych

Najbardziej popularne rodzaje depilacji intymnej to:
depilacja brazylijska – usunięcie całego owłosienia z miejsc intymnych, na życzenie pacjentki pozostawienie cienkiego paseczka na wzgórku łonowym bądź trójkąta, przeczytaj więcej o depilacji brazylijskiej.
depilacja francuska – usunięcie włosków z okolic pachwin I tzw. Linii bikini, w przypadku tego rodzaju depilacji wargi sromowe pozostają niedepilowane,
depilacja hollywoodzka – jest to usunięcie całego owłosienia z okolic pachwin, warg sromowych, pośladków.

W ramach zabiegu depilacji miejsc intymnych usuwane jest również owłosienie z okolic odbytu i w przypadku mężczyzn z jąder.

Dla kogo jest zabieg depilacji miejsc intymnych?

Zabieg skierowany jest dla osób, które cenią sobie wygodę i poszukują nowoczesnych metod depilacji. Zabieg jest bezbolesny i bezinwazyjny, a spektakularne efekty natychmiastowe. Depilacja miejsc intymnych z uwzględnieniem okolic pośladków to idealny zabieg dla dbających o siebie kobiet i mężczyzn, którzy mają dosyć korzystania z tradycyjnych metod usuwania owłosienia.

Przeciwwskazania do laserowej depilacji miejsc intymnych

– ciężkie choroby np. nowotwory,
– ciąża,
– świeżo opalona skóra,
– zażywanie antybiotyków, hormonów i innych leków (poinformuje o tym nasz specjalista na wizycie kwalifikującej do zabiegu),
– jasne włosy np. w kolorze blond,
– znamiona, otwarte rany.

Przed zabiegiem jest depilacji miejsc intymnych

Należy pamiętać, że przed zabiegiem przy użyciu lasera Palomar Vectus skóra musi być dobrze przygotowana. Skóra w okolicach miejsc intymnych i między pośladkami nie może być podrażniona. Do 6 tygodniu przed zabiegiem nie można usuwać owłosienia za pomocą wosku, pęsety czy innych metod przy których włos usuwany jest wraz z cebulkami. Natomiast używanie maszynki do golenia dozwolone jest nawet w przeddzień zabiegu. Na trzy dni przed pierwszą sesją laserowej depilacji miejsc intymnych nie należy stosować kosmetyków, a minimum 2 tygodnie przed wyznaczonym terminem nie opalać się.

Po zabiegu depilacji miejsc intymnych i okolic pośladków

– istnieje możliwość tymczasowego zaczerwienienia i obrzęku,
– zabronione jest używanie kosmetyków,
– należy wyjątkowo delikatnie traktować twarz,
– twarz należy przemywać wodą lub mleczkiem bezalkoholowym,
– nie wolno opalać twarzy do 2 tygodniu po zabiegu,
– nie zaleca się korzystania z basenów i saun,
– można stosować łagodzący krem np. Alantan Plus.

Przed każdym zabiegiem pacjent konsultuje się z naszym specjalistą, który przeprowadzi wywiad i odpowie na wszelkie pytania i wątpliwości związane z zabiegiem.

ObszarCenaSUPER PROMOCJA -50%
Baki / uszy200 zł100 zł
Bikini300 zł150 zł
Bikini głębokie400 zł200 zł
Bikini + pachy700 zł325 zł
Bikini męskie540 zł270 zł
Broda200 zł100 zł
Brodawki sutkowe200 zł100 zł
Brzuch350 zł175 zł
Dłonie200 zł100 zł
Górna warga (wąsik)150 zł75 zł
Klatka piersiowa400 zł200 zł
Łydki350 zł175 zł
Łydki + pachy + bikini900 zł450 zł
Nogi + pachy + bikini1000 zł500 zł
Pachy250 zł125 zł
Plecy500 zł250 zł
Plecy męskie700 zł350 zł
Pośladki250 zł125 zł
Przedramiona300 zł150 zł
Ramiona300 zł150 zł
Stopy200 zł100 zł
Szyja250 zł125 zł
Uda całe450 zł225 zł
Uda całe + łydki800 zł400 zł
Uda połowa (strona wewnętrzna)350 zł175 zł

Zobacz również:

UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ tel: 22 126 80 08