Współczesna medycyna estetyczna oferuje wiele inteligentnych terapii rewitalizujących skórę, czyli takich, które stymulują ją do odnowy komórek oraz tkanek. Z myślą o tych, którzy chcą kompleksowo zadbać o swoją skórę i działać na wielu jej poziomach, przygotowaliśmy specjalny program inteligentne odmładzanie 3/60. Jest to połączenie 3 rewolucyjnych technologii laserowych – Alma Harmony Dye VL, Alma Harmony Clear Lift oraz Alma Harmony iPixel. Połączenie to pozwala zadziałać wielowymiarowo na kilku poziomach skóry, stymulując ją do przebudowy w ciągu 60 dni terapii.

Program 3/60 – inteligentne odmłodzenie na każdym poziomie skóry

Dla kogo program 3/60? Wskazania

Wskazania do przeprowadzenia laseroterapii 360iQ:

 • wiotka skóra
 • utrata jędrności skóry
 • zmarszczki
 • niejednolity koloryt skóry
 • rozszerzone pory
 • przebarwienia i plamy posłoneczne
 • blizny (potrądzikowe, zanikowe, pooparzeniowe)

Jakie technologie wchodzą w skład programu 3/60 inteligentne odmładzanie?

Program 3/60 łączy w sobie zastosowanie 3 technologii laserowych – Dye VL, Clear Lift oraz iPixel.

Alma Harmony Dye VL

Alma Harmony Dye VL to nowoczesna technologia do laserowego usuwania zmian naczyniowych i przebarwień skórnych o różnym pochodzeniu (przebarwienia posłoneczne, hormonalne, powstałe w wyniku przebytych chorób czy stosowania określonych leków). Wąskopasmowe światło pulsacyjne lasera z zakresu 500-600 nm doprowadza do kontrolowanego termicznego mikrouszkodzenia komórek z nadmiernie nagromadzonym barwnikiem – hemoglobiną i melaniną. Urządzenie pozwala efektywnie usuwać zmiany naczyniowe (np. rumień) oraz przebarwienia na różnych głębokościach skóry. Laser Alma Harmony Dye VL zapewnia jednolity rozkład impulsu, co przekłada się na bezpieczeństwo i skuteczność zabiegu. Zabieg jest krótki, nieinwazyjny i mało odczuwalny dla Pacjenta. Nie wymaga zastosowania znieczulenia.

Alma Harmony Clear Lift

Alma Harmony Clear Lift to najnowocześniejszy na świecie system laserowy stworzony do odmładzania i ujędrniania skóry. Laser frakcyjny Clear Lift działa w oparciu o wytwarzanie krótkich impulsów energii, które docierają w głąb skóry. Energia cieplna wywołuje kontrolowane mikrourazy tkanek, stymulując produkcję kolagenu i metabolizm komórek. Innowacyjność działania lasera Alma Harmony Clear Lift polega na tym, że nie uszkadza zewnętrznych warstw skóry (jest to laser nieablacyjny), skupiając swoje działanie na głębokich warstwach sięgających skóry właściwej. Dzięki swojej technologii stanowi skuteczne narzędzi walki ze zmarszczkami i bruzdami, wiotkością i utratą jędrności. Zabieg Clear Lift wykorzystujący możliwości lasera Q-Switch jest bezbolesny, praktycznie nie pozostawia śladów na skórze, więc Pacjenci mogą po nim szybko wrócić do swoich codziennych zajęć.

Alma Harmony iPixel

Laser frakcyjny ablacyjny iPixel to jeden z najczęściej stosowanych laserów do walki z niedoskonałościami skóry, takimi jak zmarszczki, rozszerzone pory, blizny potrądzikowe, przebarwienia i inne problemy skórne. Laser iPixel jest laserem ablacyjnym. Energia emitowana przez urządzenie wywołuje kontrolowane mikrouszkodzenia w skórze, co inicjuje naturalny proces regeneracyjne – włókna kolagenowe namnażają się i budują nowe struktury podtrzymujące sprężystość skóry. Efektem resurfacingu skóry laserem iPixel jest poprawa struktury skóry. Aby wzmocnić efekty zabiegu oraz przyspieszyć gojenie, rekomendujemy połączenie zabiegu laserem Harmony iPixel z osoczem bogatopłytkowym.

Efekty laseroterapii 3/60

 • poprawa napięcia i struktury skóry (efekt liftingu)
 • redukcja zmarszczek
 • poprawa owalu twarzy
 • ujednolicenie kolorytu
 • redukcja przebarwień
 • odbarwienie blizn
 • redukcja blizn potrądzikowych

Ile zabiegów należy wykonać? Plan terapii w ramach programu 3/60

Technologia Rekonwalescencja
Dzień 0 Dye VL brak
Dzień 15 Clearlift i iPixel 3 – 5 dni
Dzień 30 Dye VL brak
Dzień 45 Clearlift i iPixel 3 – 5 dni
Dzień 60 Dye VL brak

Ekspert radzi

Plan terapii każdorazowo jest dobierany do indywidualnych potrzeb Pacjenta oraz defektów skóry, z jakimi się boryka. Dzięki takiemu podejściu możliwa jest kompleksowa walka z wieloma problemami skórnymi .

Przeciwwskazania do terapii laserem w ramach programu 3/60

Głównymi przeciwwskazaniami do zabiegu są:

ciąża i karmienie piersią
nowotwory skóry
aktywne infekcje skórne
tendencja do powstawania blizn przerostowych
świeża opalenizna
przyjmowanie w ciągu ostatnich 6 miesięcy antybiotyków, retinoidów lub leków immunosupresyjnych

Jak przygotować się do programu 3/60?

Około 2 tygodnie przed laseroterapią nie powinno się opalać, ani stosować kosmetyków o działaniu brązującym oraz samoopalającym. Bezpośrednio przed zabiegiem należy powstrzymać się z korzystania z zabiegów z wypełniaczami oraz nie wykonywać peelingów chemicznych. Program 3/60 można przeprowadzić po upływie około pół roku od zakończenia kuracji retinoidami.

Program 3/60 poprzedza szczegółowa konsultacja z lekarzem medycyny estetycznej lub z kosmetolog, która dokładnie opisze plan kuracji i dopasuje ją do indywidualnych wymagań i najbardziej nasilonych problemów skórnych pacjenta.

Jak wygląda skóra po zabiegach?

Zwłaszcza po resurfacingu laserem ablacyjnym Alma iPixel skóra może być zaczerwieniona i swędzieć. Mogą także pojawić się niewielkie strupki, a w ciągu kilku dni zwykle dochodzi do jej złuszczania. Objawy te są zupełnie naturalne dla zabiegów laserem ablacyjnym i ustępują zwykle po kilku dniach.

Postępowanie po laseroterapii 3/60

Obszar zabiegowy można smarować kremem regeneracyjnym. Ponadto przez około 4 tygodnie od zakończonej serii zabiegów oraz pomiędzy poszczególnymi sesjami zabiegowymi należy bezwzględnie unikać ekspozycji na słońce.

Cennik – Program 3/60

Liczba obszarówCena pakietu u kosmetologaCena za zabieg w pakiecie u kosmetologaCena pakietu u lekarzaCena za zabieg w pakiecie u lekarza
1 obszar (twarz/szyja/dekolt)2500 zł500 zł / obszar2875 zł575 zł / obszar
2 obszary3500 zł700 zł / 2 obszary4025 zł805 zł / obszar
3 obszary4500 zł900 zł / 3 obszary5175 zł1035 zł / obszar

UMÓW SIĘ NA KONSULTACJĘ (22) 126 80 08