Inteligentne odmładzanie – program 360iQ

4 rewolucyjne zabiegi w służbie pięknego wyglądu. Więcej młodości, więcej zdrowia, więcej piękna. Unikatowe połączenie technologii laserowych Dye-VL, Fale radiowe Accent Prime, Clearlift oraz iPixel.

Skóra rzadko boryka się tylko z jednym problemem, najczęściej wskutek jednej dolegliwości skórnej, szybko pojawiają się kolejne. Tak jak naturalny proces starzenia się skóry przynosi ze sobą nieestetyczne dolegliwości, z którymi chcemy walczyć. W gabinecie medycyny estetycznej Fabskin wykorzystujemy połączoną moc najlepszych zabiegów laserowych, połączonych w inteligentny program regenerujący i upiększający 360IQ.

Program oparty jest na najwyższej klasy urządzeniach laserowych Alma Harmony, które zajmują czołowe miejsca wśród laserów estetycznych. Program 360IQ przeprowadzany jest u ludzi na całym świecie. Posiada pozytywną opinię FDA i może być stosowany u większości zdrowych osób.

W gabinecie dermatologii estetycznej Fabskin program 360IQ przeprowadzany jest formie 12 zabiegów. Każda technologia wykorzystania zastaje 3-krotnie, aby osiągnąć najlepsze możliwe rezultaty.

Jakich efektów można się spodziewać przystępując do programu 360IQ?

 • Naturalny efekt liftingu
 • Pozbycie się przebarwień skórnych
 • Ujednolicenie kolorytu skóry
 • Redukcję drobnych i średnich zmarszczek
 • Wymodelowanie profilu twarzy
 • Wytworzenie nowej, zdrowszej skóry
 • Spłycenie cellulitu i rozstępów
 • Odbarwienie blizn
 • Redukcję blizn potrądzikowych
 • Usunięcie rumienia
 • Redukcję popękanych naczynek
 • Wygładzenie skóry
 • Polepszenie jędrności skóry
 • Usunięcie wiotkości skóry
 • Stymulacja produkcji kolagenu
 • Aktywna produkcja elastyny
 • Przygotowanie twarzy i ciała pod zabiegi pielęgnacyjne

Odnowiona zostaje struktura komórkowa, a silniej produkowany kolagen z dnia na dzień czyni skórę piękniejszą. Aktywna elastyna sprawia, że skóra staje się lepiej napięta, gładka i elastyczna

Jakie technologie wchodzą w skład programu 360IQ?

Zabiegi odbywają się na najbardziej nowoczesnym laserze Alma Harmony. Program składa się z 4 technologii:

Technologia Dye – VL. Zaawansowana technologia światła pulsacyjnego lecząca przebarwienia skórne, zmiany pigmentowe i problemy naczyniowe. W tym zabiegu światło emitowane jest bezpośrednio na hemoglobinę i melaninę. Długość pojedynczego impulsu wynosi 500-600nm, jest to bezpieczny zakres, delikatny dla każdej skóry. Taka forma naświetlenie skóry precyzyjnie lokalizuje i redukuje problem pigmentacyjny lub naczyniowy. Efekty widoczne są po każdym zabiegu. Leczenie jest bezbolesne i nie wymaga okresu rekonwalescencji. Pacjentom zaleca się nie wystawiania leczonych miejsc na intensywne światło, a także stosowanie tylko delikatnych środków myjących.

Technologia Fali Radiowych RF Accent Prime.To unikalna technologia penetracji płytkich i głębokich warstw skórnych przy pomocy energii cieplnej i wprowadzania cząsteczek w drganie na zasadzie ciepło-zimno. Prowadzi to do uzyskania drenażu limfatycznego i zniszczenia uszkodzonych komórek tłuszczowych. Zostają one usunięte z organizmu naturalnymi procesami fizjologicznymi. Metoda ta nie narusza zdrowych komórek i nie niszczy tkanek organizmu. Możemy w ten sposób pozbyć się wiotkości skóry oraz przywrócić jej jędrność. Zabieg jest bezbolesny i trwa kilkanaście minut. Nie wymagany jest okres rekonwalescencji. Polecany także na problem cellulitu i poprawy faktury skóry, gdyż stymuluje komórki skórne do lepszego metabolizmu i dobudowy nowej, zdrowszej skóry.

Clearlift – bezinwazyjny laser liftingujący. Najdelikatniejszy lifting na rynku. Pierwszy tak skuteczny lifting nawet dla osób z cerą wrażliwą, skłonną do podrażnień i delikatną. Skutecznie radzi sobie z redukcją przebarwień i drobnych zmarszczek. Wspaniale rozjaśnia skórę i czyni ją bardziej jedwabistą. Lifting ten stosowany może być również na czułe miejsce skórne, jak skóra wokół oczu i ust, szyja, dłonie i dekolt. W serii zabiegów odmładza optycznie twarz i nadaje jej zdrowy, młodzieńczy koloryt. Lifting jest zupełnie bezbolesny, nie pozostawia śladów, gdyż regeneracja skóry odbywa się w jej wewnętrznych warstwach. Pacjenci zaraz po zabiegu mogą powrócić do swoich zajęć.

Technologia iPixel. Bezbolesne usuwanie zmarszczek, blizn, nierówności na skórze? Z tym poradzi sobie doskonale technologia iPixel, która dysponując długimi wiązkami energii może dotrzeć do wewnętrznych warstw skóry, nie naruszając naskórka. Skóra po zabiegu jest wyraźnie bardziej gładka i młodsza. Leczenie iPixel stymuluje produkcję kolagenu w 3-6 ablacyjnych zabiegach z laserem Alma. Zabieg trwa do kilkunastu minut, a jego wspaniałe efekty obserwujemy przez wiele miesięcy.

Harmonogram 360iQ Technologia Rekonwalescencja
Dzień 0 Accent Prime i Dye VL brak rekonwalescencji
Dzień 15 Clearlift i iPixel 3 dni rekonwalescencji
Dzień 30 Accent Prime i Dye VL brak rekonwalescencji
Dzień 45 Clearlift i iPixel 3 dni rekonwalescencji
Dzień 60 Accent Prime i Dye VL brak rekonwalescencji

Facelifting bez skalpela. Terapia laser 360IQ jest dla Ciebie!

Zabiegi chirurgiczne wiążą się z długimi okresami powrotu do zdrowia, bólem, zakażeniami i problemami pooperacyjnymi. Facelifting z laserami niweluje te wszystkie niedogodności i w sposób nieinwazyjny odmładza skórę, oraz w naturalny sposób kształtuje owal twarzy, usuwa przebarwienia i niedoskonałości. Zabiegi z laserem mogą być stosowane u większości zdrowych pacjentów. To mądra decyzja w dbałości o młody wygląd przez długie lata.

Wystarczy tylko 60 dni! Program 60 dni z laserem 360IQ został zaaprobowany przez FDA, jest bezpiecznie przeprowadzany u tysięcy ludzi na całym świecie. Umów się na wizytę z naszym lekarzem specjalistą, dobierzemy najlepszy plan leczenia pod Twoje wymagania i problemy skórne.

Program 360iQ - 4 technologie, 8 tygodni, 10 zabiegów, 10 lat mniej!Cena
1 obszar (Twarz / Szyja / Dekolt)4000 zł
2 obszary5000 zł
3 obszary6000 zł

UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ (22) 126 80 08