Stymulator tkankowy pod oczy

Stymulator tkankowy pod oczy – zabieg, który nie wymaga użycia skalpela

Kto nie marzy o pięknym wyglądzie, o braku zmarszczek, pięknej, gładkiej cerze? A czy da się osiągnąć zniewalający efekt w łatwy sposób bez konieczności operacji plastycznych? Tak, teraz jest to możliwe. Zobacz, jak stymulatory tkankowe działają na okolice oczu!

Stymulator tkankowy pod oczy – co to jest?

Stymulatory tkankowe pod oczy są metodą, która w prosty sposób pomoże odmłodzić skórę. Działają one na zasadzie stymulacji komórek skóry, a dokładniej kolagenu i elastyny, które odpowiadają za jędrność i odpowiednie jej napięcie. Efektem wykonania tego rodzaju zabiegu jest poprawa gęstości skóry, a to z kolei prowadzi do zmniejszenia drobnych zmarszczek. Ulegają one w ten sposób naturalnemu spłyceniu. Co więcej, biostymulatory pod oczy są bezpieczne dla naszego zdrowia, nie wymagają również długiej rekonwalescencji. Stąd też ich zastosowanie w kosmetyce estetycznej zyskuje coraz więcej zwolenników. Stymulatory tkankowe pod oczy pozwalają więc uzyskać w bezpieczny sposób długi i spektakularny efekt. Dzięki nim nasza skóra staje się odżywiona, więc poprawie ulega jej jakość. Jak zmienia się nasza cera po zastosowaniu stymulatorów tkankowych pod oczy?

  • Opuchnięcia pod oczami są znacznie mniej widoczne;
  • Eliminują lub niwelują „worki” pod oczami;
  • Poprawiają jakość skóry, gdy jest ona bardzo cienka w tym miejscu;
  • Zmniejszają pierwsze oznaki starzenia;
  • Wpływają na poprawę jędrności skóry w okolicach oczu.

Stymulatory tkankowe pod oczy to aplikowanie pacjentowi substancji, mających na celu odbudowę struktury starzejącej się skóry. Są to preparaty przeznaczone do iniekcji, jednak przy ich pomocy możemy odnowić i biorestrukturyzować białka, które są odpowiedzialne za jędrność i gęstość naszej skóry w tych wrażliwych miejscach. Efekt ten jest spowodowany poprzez stymulację fibroblastów, których celem jest pobudzenie produkcji elastyny oraz kolagenu. W ten właśnie sposób stymulator tkankowy aplikowany pod oczy poprawia elastyczność skóry, a także nadaje jej blasku oraz gładkości. Stosowanie stymulatorów tkankowych pod oczy to zabieg, który nie tylko spłyca zmarszczki i sprawia, że stają się one mniej widoczne, ale także wpływa na zmniejszenie się blizn czy przebarwień w tych okolicach twarzy. Nadaje skórze promienny i młody wygląd.

Skorzystaj z innowacyjnego zabiegu stymulującego skórę pod oczami

Umów się na zabieg stymulacji tkankowej w klinice medycyny estetycznej w Warszawie

☎ (22) 126 80 08

Stymulatory tkankowe pod oczy – jak wygląda zabieg?

Stymulatory tkankowe pod oczy mają za zadanie poprawić jędrność naszej skóry, a także zregenerować ją w maksymalny sposób. Stąd też coraz bardziej popularny jest zabieg, podczas którego aplikuje się pod tkankę skórną przy pomocy cienkiej igły preparat, który ma działanie naprawcze. Substancje, jakie występują w biostymulatorach pod oczy są całkowicie naturalne. Samo aplikowanie produktu trwa nie dłużej niż pół godziny! Nie jest ono bolesne. Jeżeli pacjent jest mało odporny na ból, lekarz medycyny estetycznej może podać mu substancję znieczulającą w żelu, na której działanie nie trzeba długo czekać. Stąd też całość zabiegu nie powinna przekraczać godziny. Po wykonaniu zabiegu można powrócić do wykonywania zwykłych czynności dnia codziennego.

Stymulator tkankowy pod oczy – efekty

Po przeprowadzeniu zabiegu skóra ulega widocznej poprawie. Stymulatory tkankowe pod oczy przynoszą więc natychmiastowe efekty, które można dostrzec gołym okiem. Jednak po upływie czasu nieprzekraczającego trzy tygodnie, możemy zobaczyć większą różnicę w kondycji naszej skóry. Wtedy możemy zobaczyć finalne następstwo wykonanego zabiegu. Okolice naszych oczu będą prezentować się znacznie lepiej niż przed użyciem biostymulatorów. Skóra przy oczach będzie bardziej napięta, a co za tym idzie, zmarszczki staną się mniej widoczne. Stymulatory tkankowe pod oczy dają efekty nie tylko odmłodzenia, ale także ujędrniają skórę oraz nadają jej blasku.

Stymulator tkankowy pod oczy – przed i po zabiegu

Stymulator tkankowy stosowany pod oczy sprawia, że opuchlizna w tych częściach twarzy staje się mniej widoczna. Zabieg ten jest więc polecany osobom, które zmagają się z nieestetycznymi „workami” lub sińcami pod oczami. Dzięki użyciu tego preparatu, okolice oczu będą wyglądały na wypoczęte i zrelaksowane. Wiadomo także, że ma to wpływ na całą naszą twarz. Stanie się ona bardziej promienna i zdrowa. Biostymulatory, jakie są używane do poprawy jakości stanu skóry pod oczami sprawiają, że twarz zyskuje jędrność. Są więc polecane osobom, które posiadają cienką i zwiotczałą skórę w tych okolicach. Dzięki zabiegowi możemy także zredukować niedoskonałości cery – stymulator tkankowy nie tylko zmniejsza zmarszczki, ale również redukuje blizny i inne zmiany skórne.

Stymulator tkankowy pod oczy – opinie

Na wielu stronach internetowych można znaleźć różne opinie dotyczące zabiegu z użyciem stymulatorów tkankowych. Które powinny być dla nas pomocne? Przede wszystkim należy zapoznać się z oceną klientów, którzy zdecydowali się wykonać zabieg w profesjonalnej klinice lub gabinecie medycyny estetycznej. Ważne jest również to, kto ten zabieg wykonuje. W przeciwnym razie możemy uzyskać efekt, który niekoniecznie sprosta naszym wymaganiom. Właśnie głównie przez takie osoby stymulatory tkankowe pod oczy mają w sieci różne opinie. Nie warto jednak się tym sugerować i zaufać specjalistom.

Chcesz wyglądać młodziej i poprawić wygląd skóry?

Umów się na zabieg w klinice medycyny estetycznej Warszawa-Bemowo

☎ (22) 126 80 08

Stymulator tkankowy pod oczy – cena

Wiele klientów zastanawia się, skąd taka różnica w opłacie za wykonanie usługi kosmetycznej z wykorzystaniem biostymulatorów. Stymulatory tkankowe pod oczy i ich cena jest głównie uzależniona od produktów, jakie są stosowane przez kosmetologa lub lekarza medycyny estetycznej. Sprawdzone salony pracują na wysokiej jakości produktach, a wybierając tego rodzaju zabiegi warto postawić na jakość, nie na cenę.