Zabiegi MŁODE DŁONIE

Dłonie to ta część ciała, na których najbardziej widać działanie niekorzystnych czynników zewnętrznych, takich jak detergenty, chlorowana woda, substancje chemiczne czy czynniki atmosferyczne. Wszystko to sprawia, że skóra dłoni ulega przesuszeniu, a procesy starzenia są bardziej widoczne. Gładka, napięta, dobrze nawilżona skóra bez przebarwień to atrybut decydujący o urodzie dłoni. Przecież piękne i zadbane dłonie to wizytówka każdej kobiety, dlatego nie bez powodu przyjęło się mówić, że wiek kobiety zdradzają właśnie ręce. Profesjonalne zabiegi pielęgnacyjne dłoni wykonywane w Klinice medycyny estetycznej Fabskin w Warszawie z wykorzystaniem najwyższej jakości lasera Alma IPL oraz osocza bogatopłytkowego i kwasu hialuronowego sprawią, że każdy będzie mógł cieszyć się pięknymi dłońmi przez długi czas.

Zabiegi odmładzające dłonie w Fabskin

 1. Fotoodmładzanie dłoni laserem,
 2. Odmładzająco-nawilżający zabieg na dłonie z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowym i kwasu hialuronowego,
 3. Rewitalizacji i odmłodzenie skóry dłoni,

ETAP 1.
Odmładzający zabieg z użyciem lasera Alma IPL

Alma IPL to jedna z najnowocześniejszych na świecie technologii laserowych. Wielofunkcyjna głowica emituje fale długości 500-600 nm. Laser przeznaczony jest do zabiegów estetycznych i dermatologicznych. Technologia ta stosowana jest miejscowo na tych obszarach ciała, na których występują przebarwienia oraz inne powierzchniowe zmiany w postaci rumienia i trądziku różowatego. Efektem zabiegu z wykorzystaniem modułu światła pulsacyjnego jest termiczne uszkodzenie tych komórek, w których doszło do nagromadzenia barwnika powodującego zmianę pigmentacji.

Technologia w laserze znajduje bardzo dobre zastosowanie w zabiegach na odmładzanie dłoni. Urządzenie zapewnia całkowicie bezbolesne, bezpieczne i efektywne usunięcie przebarwień z dłoni oraz tzw. plam starczych. W połączeniu z osoczem bogatopłytkowym z usieciowanym kwasem hialuronowym zabieg odmładzania dłoni przynosi długotrwałe efekty (więcej informacji poniżej).

Zastosowanie lasera Alma IPL

 • objawy fotostarzenia się skóry, w tym usuwanie przebarwień z dłoni,
 • przebarwienia słoneczne,
 • trądzik różowaty,
 • rumień,
 • naczynka,
 • drobne zmarszczki.

Laserowe odmładzanie dłoni – na czym polega

Laserowa terapia polega na przekazaniu związków światła laserowego w zmienione komórki, zawierające czerwone krwinki z hemoglobiną, na skutek czego dochodzi do uszkodzenia komórek, w których doszło do nagromadzenia barwnika. Zniszczone komórki zostają zastąpione nowymi, dzięki czemu odnawia się struktura komórki, a skóra staje się gładsza i piękniejsza w szybkim czasie. Efekty odmłodzenia skóry zostały udowodnione klinicznie, a sam zabieg jest komfortowy dla pacjenta i praktycznie bezbolesny,

Dla kogo przeznaczone są zabiegi odmładzające skórę?

Zabieg laserem przeznaczony jest dla wszystkich osób, które zauważyły na swoich dłoniach nieestetyczne plamy skórne i pierwsze oznaki starzenia. Technologia stosowana w laserze wykorzystywana jest również u osób mających problemy naczyniowe w obszarze skóry twarzy. Znajduje ona bardzo dobre zastosowanie w terapiach profilaktycznych, stosowanych wobec skóry wrażliwej i mającej tendencję do zmian pigmentowych.

Czy zabieg fotoodmładzania jest bezpieczny?

Alma IPL wykorzystuje bezpieczne parametry energii, dzięki czemu może skutecznie atakować wybrane komórki, nie naruszając przy tym tych zdrowych. Zabieg jest nie tylko bardzo skuteczny, ale również całkowicie bezpieczny nawet na cienkiej i delikatnej skórze. Fotoodmładzanie dłoni pozytywnie wpływa na skórę już po pierwszym zabiegu. Aby jednak efekt utrzymywał się jak najdłużej zaleca się wykonanie Pacjentom serii zabiegów. Fotoodmładzanie dłoni polega na naświetlaniu skóry dłoni wiązką lasera, który przenika w głąb skóry, dzięki czemu jest ona pobudzona do produkcji włókien kolagenowych. Fotoodmładzanie dłoni można stosować w każdym wieku, aby efekty były spektakularne, zaleca się wykonywanie tego zabiegu osobom, u których proces starzenia się skóry już się rozpoczął w celu zahamowania jego objawów. Sam zabieg trwa bardzo krótko, do około 30 minut.

Przeciwwskazania do zabiegu laserem

 • ciąża i karmienie piersią,
 • otwarte rany na dłoniach i skórze,
 • radioterapia,
 • leki światłouczulające (retinoidy, przeciwdepresyjne, tetracykliny),
 • zaburzenia krzepnięcia krwi,
 • bielactwo,
 • skłonność do powstawania bliznowców.

Przebieg zabiegu

Zabieg wykonywany jest przez lekarza medycyny estetycznej po wykluczeniu wszelkich przeciwwskazań. Zabieg nie wymaga podania znieczulenia miejscowe, ale na specjalne życzenie pacjenta może zostać wykonany z preparatem znieczulającym w postaci kremu znieczulającego. Zabieg likwidacji przebarwień z dłoni polega na punktowym zastosowaniu wąskopasmowego i pulsacyjnego światła, które uszkadza komórki. Głowica wyposażona jest w system chłodzenia, który zapewnia minimalny dyskomfort w trakcie zabiegu. Jednorazowa terapia trwa od 30 do 60 minut. W zależności od rozległości zmian może być konieczne wykonanie serii zabiegów.

Efekty po zabiegu laserowego odmładzania skóry dłoni

Fotoodmładzanie dłoni z wykorzystaniem lasera Alma IPL to delikatniejsza od głębokich peelingów mechanicznych metoda regenerowania skóry dłoni za pomocą światła. Pozwala na przywrócenie dłoniom blasku, napięcia, a przede wszystkim pozbycie się nieestetycznych przebarwień. Jest to doskonały sposób na piękne dłonie. Pierwsze efekty odmładzania dłoni (lub innych obszarów) widoczne są już po pierwszym zabiegu. W przypadku wykonania serii zabiegów terapia przynosi efekty widoczne na stałe.

ETAP 2.

Osocze bogatopłytkowe z kwasem hialuronowym

Fenomenem wykorzystywanym od kilku lat z zakresu medycyny estetycznej jest osocze bogatopłytkowe pozyskiwane z krwi pacjenta iż uwolniony naturalny hormon wzrostu z płytek działa jako katalizator i napędza proces regeneracji oraz stymulacji komórek fibroblastów do wytwarzania nowego kolagenu. Zabieg z wykorzystaniem własnej krwi zyskał ogromną popularność na całym świecie, wykonywany jest również w Klinice medycyny estetycznej Fabskin w Warszawie.

Kwas hialuronowy przyczynia się do odbudowy komórek skóry i powoduje jej maksymalne nawilżenie i odżywienie. Można więc powiedzieć, że staje się tymczasowym substytutem skóry. Jest rusztowaniem dla osocza bogatopłytkowego – trójwymiarową strukturą, przyjazną komórkom w organizmie człowieka. Dzięki takiej budowie jest szybko zajmowana przez komórki fibroblastów, trombocytów oraz czynników wzrostu. Ich zadaniem jest produkowanie składników macierzy pozakomórkowej. Zwiększony czas działania płytek krwi i uwolnienie czynników wzrostu do skóry dla pacjenta oznacza znakomite efekty odmłodzenia i regeneracji skóry.

Rewitalizacja skóry osoczem bogatopłytkowym – zabieg

Zabieg polega na pobraniu krwi (ok. 20 ml) w celu uzyskania osocza bogatopłytkowego. Nazwa osocze „bogatopłytkowe” pochodzi stąd, że po odwirowaniu stężenie płytek krwi w osoczu jest maksymalnie duże. Osocze bogatopłytkowe w połączeniu z kwasem hialuronowym (lub oddzielnie) następnie implantuje się w skórę kaniulą po jednym wkłuciu i Ze względu że zabieg z osoczem (wampirzy lifting), jest wykonany techniką wachlarzową nie wymaga znieczulenia. Bezpośrednio po zabiegu na skórze pozostają ślady niewielkie zgrubienia w miejscu podania preparatu, które dość szybko znikają. Najczęściej wykonujemy jeden lub dwa zabiegi w odstępach miesięcznych.

Dla kogo polecany jest zabieg osoczem z kwasem hialuronowym?

Zabieg ten polecany jest dla skóry wymagającej głębszej regeneracji i nawilżenia, z głębokimi zmarszczkami oraz z zaawansowanymi oznakami starzenia.

Wskazania do stosowania:

 • skóra z oznakami starzenia się,
 • skóra odwodniona i zmęczona,
 • skóra uszkodzona na skutek promieniowania UV,
 • liczne drobne zmarszczki,
 • blizny potrądzikowe,
 • trudno gojące się rany,
 • wypadanie włosów,
 • profilaktyka starzenia się twarzy, dłoni, dekoltu i szyi.

Laser i osocze bogatopłytkowe – sposób na odmłodzenie dłoni

W Klinice Fabskin w Warszawie w dzielnicy Bemowo wykorzystujemy prawdziwą bombę odmładzającą w postaci lasera i osocza bogatopłytkowego z kwasem hialuronowym w celu odświeżenia skóry dłoni. Zabieg odmładzania dłoni laserem wzbogacony osoczem i kwasem hialuronowym sprawi, że ze skóry naszych dłoni nie tylko zostaną usunięte wszystkie przebarwienia, ale również zostanie ona dogłębnie nawilżona i maksymalnie zregenerowana, co przełoży się na młodszy i piękny wygląd dłoni.

Zabieg 2 – alternatywa.

Głębokie nawilżenie skóry technologią VYCROSS – rewitalizacja i odmładzanie dłoni

Głębokie nawilżenie skóry technologią VYCROSS jest przeprowadzane przy użyciu nowego preparatu  na bazie kwasu hialuronowego, który poprawia gładkość skóry, poziom nawilżenia oraz elastyczność skóry. Produkt podaje się w iniekcjach śródskórnych i może być świetną alternatywą dla innych zabiegów anti-aging, w tym także wykorzystywany jest w celu odmłodzenia i nawilżenia dłoni. Po zabiegu głębokiego nawilżenia skóra wygląda na zdecydowanie młodszą i gładszą, a efekt po jednorazowym zastosowaniu preparatu utrzymuje się nawet do 9 miesięcy.

Więcej informacji na temat głębokiego nawilżenia skóry tutaj>

DOPASUJ ILOŚĆ W MLTeosyalJuvederm
1 ml1200 zł1400 zł
2 ml2400 zł (1200 zł za ml)2800 zł (1400 zł za ml)
3 ml2950 zl (983 zł za ml) oszczędzasz 650 zł3550 zl (1183 zł za ml) oszczędzasz 650 zł
4 ml3750 zł (938 zł za ml) oszczędzasz 1050 zł4550 zł (1138 zł za ml) oszczędzasz 1050 zł
5 ml4550 zł (910 zł za ml) oszczędzasz 1450 zł5550 zł (1110 zł za ml) oszczędzasz 1450 zł
Usuwanie przebarwieńCena u kosmetologaPakiet 3 zabiegów u kosmetologaCena u lekarzaPakiet 3 zabiegów u lekarza
Pojedyncza zmiana barwnikowa200 zł450 zł (150 zł za zabieg)230 zł517 zł (172 zł za zabieg)
1 obszar (Twarz / Szyja / Dekolt)700 zł1800 zł (600 zł za zabieg) zamiast 2100 zł805 zł2070 zł (690 zł za zabieg)
2 obszary900 zł2400 zł (800 zł za zabieg)1035 zł2760 zł (920 zł za zabieg)
3 obszary1200 zł3000 zł (1000 zł za zabieg)1380 zł3450 zł (1150 zł za zabieg)
Dłonie400 zł750 zł (250 zł za zabieg)460 zł862 zł (287 zł za zabieg)

Wszystkich chcących cieszyć się młodym wyglądem zapraszamy na zabiegi kosmetyczne dłoni i innych obszarów ciała w Klinice Fabskin na warszawskim Bemowie.

Zobacz więcej: