Zabiegi na uda w Warszawie

Uda to taka część ciała, która narażona jest na szybsze odkładanie tkanki tłuszczowej. Nie tylko wyglądają one wtedy na masywniejsze, ale na ich powierzchni może powstawać nieestetyczny cellulit. Kobiety marzące o zgrabnych i jędrnych udach, z pewnością zdają sobie sprawę, że ich uzyskanie nie należy do prostych zadań. Na szczęście z pomocą przychodzi medycyna estetyczna, które oferuje wiele bezinwazyjnych zabiegów na uda i łydki.

Jakie problemy i defekty najczęściej dotyczą okolicy ud i łydek?

Lista problemów, z którymi borykają się kobiety w okolicach ud:

Odkładanie się tkanki tłuszczowej na udach

Nadprogramowa tkanka tłuszczowa bardzo często gromadzi się właśnie na udach. Wynika to z budowy kobiecego ciała. To właśnie w tym miejscu skupia się większość komórek tłuszczowych. Niektóre kobiety mają dodatkowo skłonności do odkładania się tłuszczyku na udach – zwłaszcza dotyczy to typu figury określanej mianem ,,gruszki”. Najlepsze efekty w pozbyciu się tłuszczyku na udach przyniesienie połączenie ćwiczeń wyszczuplających uda, zbilansowanej diety i zabiegów na redukcję tkanki tłuszczowej. Dieta, która poprawi wygląd ud, powinna być bogata w warzywa strączkowe, kapustne oraz w owoce. W procesie odchudzania bardzo ważne jest również dostarczanie organizmowi odpowiedniej ilości płynów. Najlepsze ćwiczenia na szczupłe uda to z kolei przysiady, wykroki i wypady.

 

Jeżeli tłuszcz na udach jest bardzo uporczywy, a ćwiczenia fizyczne nie przynoszą pożądanych efektów, warto rozważyć skorzystanie z zabiegów medycyny estetycznej, dzięki którym wysmuklisz swoje uda lub wzmocnisz efekt ćwiczeń. Specjaliści z kliniki FabSkin w Warszawie rekomendują, rozbijanie tkanki tłuszczowej falami akustycznymi/uderzeniowymi czy zabiegi lipolizy iniekcyjnej polegające na podaniu zastrzyków z substancją powodującą rozpuszczanie komórek tłuszczowych.

Cellulit na udach

Uda to taka część ciała, gdzie cellulit powstaje najczęściej. Tzw. pomarańczowa skórka to wynik nierównomiernego rozmieszczenia tkanki tłuszczowej, wody oraz produktów przemiany materii. Do przyczyn powstawania cellulitu na nogach zalicza się: zaburzenia hormonalne, brak ruchu, nieodpowiednia dieta. Jeżeli bezskutecznie walczysz z cellulitem na udach, stosowałaś już różne kremy, balsamy i nadal nie widzisz efektów, powinnaś wypróbować któryś ze specjalistycznych zabiegów kosmetycznych. Wśród najczęściej wykonywanych zabiegów na cellulit są: mezoterapia, oraz falami uderzeniowymi/akustycznymi. Dobre efekty w walce z cellulitem przynosi również karboksyterapia, która polega na wprowadzeniu pod skórę dwutlenku węgla.

Rozstępy na udach

Pomimo że rozstępy na ogół nie są groźne dla zdrowia, mogą być przyczyną wielu kompleksów. Przez rozstępy na udach wstydzimy się odsłaniać nogi i chodzić w krótkich spodenkach czy spódniczkach. Największym problemem w walce z rozstępami jest to, że zauważamy je zbyt późno. Tak naprawdę trudno jest uchwycić moment, kiedy zaczynają się one tworzyć. W zasadzie jedyną oznaką powstawania rozstępów jest delikatne swędzenie i pieczenie skóry w miejscach, w których włókna kolagenowe są przeciążone. Można skutecznie przeciwdziałać powstawaniu rozstępów domowymi sposobami, ale gdy już się pojawią na skórze – same nie znikną. Na tym etapie warto skorzystać z zabiegów kosmetycznych na rozstępy na udach, takich jak mezoterapia, laserowe usuwanie rozstępów czy zabieg usuwania rozstępów przy użyciu plazmy (Plexr).

Popękane naczynka na udach

Pajączki i popękane naczynka na nogach to defekt, który dotyczy głównie kobiet. Widoczne przez skórę rozszerzone naczynia krwionośne tworzą charakterystyczną siateczkę, stąd często nazywa się je ,,pajączkami”. Skłonności do ich powstawania jest dziedzina. Popękane naczynka na nogach mogą być również skutkiem zmian hormonalnych czy nadwagi, otyłości i braku ruchu. Współczesna kosmetologia i medycyna estetyczna oferuje zabiegi, które dają bardzo dobre efekty, jeżeli chodzi o popękane naczynka na nogach. Jednym z takich zabiegów jest laserowe usuwanie naczynek przy użyciu lasera neodymowo-jagowego Harmony Nd:YAG o długości promienia 1064nm. Naczynka pochłaniają światło lasera, a następnie zostają obkurczone i zamknięte.

Chcesz skutecznie wyszczuplić uda i cieszyć się zgrabnymi nogami?
Umów się na zabiegi na uda w Warszawie

☎ (22) 126 80 08

Dla kogo zabiegi na uda?

Zabiegi na uda polecane są w szczególności osobom, które chcą zadbać o swoją sylwetkę i poprawić wygląd ud. Głównymi wskazaniami do zabiegów są: nadprogramowa tkanka tłuszczowa na udach (otłuszczenie ud), wiotkość skóry ud, rozstępy, cellulit, popękane naczynka. Do naszej kliniki zgłaszają się również Pacjenci, którzy chcą pozbyć się niechcianego tatuażu z tej partii ciała lub ci, dla których problemem jest nadmierne owłosienie.

Proponowane zabiegi na zgrabne uda, które wykonujemy w naszej klinice medycyny estetycznej w Warszawie

Zabiegi na uda – efekty

Efekty laserowej liposukcji i liftingu Endolift

Efekty wyszczuplających zabiegów na uda

Zabiegi na uda i łydki – dlaczego warto skorzystać?

Zdaniem eksperta

Zabiegi na wyszczuplenie ud stanowią wyjątkowe wsparcie na drodze do wymarzonej sylwetki. Nowoczesne rozwiązania technologiczne sprawiają, że są one praktycznie bezbolesne. Zabiegi na szczupłe uda pozwalają podkreślić naturalne piękno nóg bez chirurgicznej ingerencji i pozabiegowych powikłań – wyjaśnia mgr. Anna Sawicka, dyplomowana kosmetolog FabSkin.

Cellulit na udach odbiera Ci pewność siebie?
Skorzystaj z naszej oferty zabiegów

☎ (22) 126 80 08

FAQ – najważniejsze pytania dotyczące zabiegów wyszczuplających uda

Czy zabiegi na uda można wykonywać w ciąży?

W przypadku większości zabiegów z zakresu medycyny estetycznej ciąża oraz okres karmienia piersią są przeciwwskazaniami do ich przeprowadzenia.

Jak przygotować się do zabiegów na wyszczuplenie ud?

Większość zabiegów z zakresu medycyny estetycznej nie wymaga specjalnego przygotowania ze strony Pacjenta. Zawsze jednak odbywa się konsultacja lekarska, podczas której specjalista szczegółowo omawia przebieg zabiegu, wskazania, przeciwwskazania oraz możliwe do uzyskania efekty.

Zabiegi na szczupłe i zgrabne uda w Warszawie – cennik

[cennik]

Endolift – liposukcja i lifting bez skalpela
Cena
Uda wewnętrzne 5000 zł
Uda zewnętrzne 5000 zł
Ultraformer – lifting bez skalpela
 Obszar Cena  (program intensywny)
 Wewnętrzna powierzchnia ud – połowa długości 3500 zł
 Wewnętrzna powierzchnia ud – cała długość 5500 zł
 Całe uda 8700 zł

Po każdym zabiegu pacjent otrzymuje raport z liczbą impulsów podanych w trakcie zabiegu.

LASER FRAKCYJNY iPIXEL Er:Yag

Usuwanie rozstępów

Cena  Pakiet 3 zabiegów
Laserowe usuwanie rozstępów (obszar 10cm x 10cm) 450 zł 1050 zł (350 zł za zabieg)
Fala uderzeniowa (akustyczna) – redukcja cellulitu
Obszar Cena FabSkin Specials Pakiet 5 zabiegów Pakiet 10 zabiegów
brzuch 390 zł 320 zł 1050 zł (210 zł za zabieg)  1900 zł (190 zł za zabieg)
brzuch i boczki 420 zł 350 zł 1200 zł (240 zł za zabieg) 2100 zł (210 zł za zabieg)
uda połowa /wewn. i zewn./ 390 zł 320 zł 1050 zł (210 zł za zabieg)  1900 zł (190 zł za zabieg)
uda całe  580 zł 530 zł 1500 zł (300 zł za zabieg)  2300 zł (230 zł za zabieg)
pośladki  390 zł 320 zł 1050 zł (210 zł za zabieg) 1900 zł (190 zł za zabieg)
ramiona 230 zł  200 zł 600 zł (120 zł za zabieg) 900 zł (90 zł za zabieg)
Depilacja laserem VECTUS
 Obszar Cena  Pakiet 4 zabiegów
Uda całe 270 zł 900 zł (225 zł za zabieg)
Uda całe + łydki 480 zł 1600 zł (400 zł za zabieg)
Uda połowa (strona wewnętrzna) 300 zł 1000 zł (250 zł za zabieg)

Dla najlepszych efektów i satysfakcji naszych stałych pacjentów, od 5-go zabiegu obowiązuje cena pakietowa pojedynczego zabiegu.

Bezbolesna depilacja laserem Motus
 Obszar Cena  Pakiet 4 zabiegów
Uda 396 zł 1320 zł (330 zł za zabieg)
Uda połowa (strona wewnętrzna) 336 zł 1120 zł (280 zł za zabieg)

Dla najlepszych efektów i satysfakcji naszych stałych pacjentów, od 5-go zabiegu obowiązuje cena pakietowa pojedynczego zabiegu.