Proponowane zabiegi na zgrabne uda, które wykonujemy w naszej klinice medycyny estetycznej w Warszawie

 • ENDOLIFT – bez odsysania tłuszczu, laserowy lifting i lipoliza (redukcja tkanki tłuszczowej), zagęszczenie skóry, poprawa jędrności, zwiększenie napięcia skóry
 • ENDOLIFT – z odsysaniem tłuszczu
 • SECRET RF – radiofrekwencja mikroigłowa, odmładzanie, zagęszczenie skóry, redukcja blizn, blizn potrądzikowych, zwężęnie rozszerzonych porów, rozstępów, niewielka rekonwalescencja
 • CLEAR SKIN – frakcyjne odmładzanie bez przerywania ciągłości skóry, redukcja blizn potrądzikowych, blizn, rozstępów, minimalna rekonwalescencja
 • EM SLIM – redukcja tkanki tłuszczowej oraz budowanie mięśni
 • SCIZER – nieinwazyjne usuwanie tkanki tłuszczowej, redukcja cellulitu
 • DEPILACJA LASEROWA VECTUS – trwała redukcja owłosienia
 • DEPILACJA LASEROWA MOTUS – bezbolesna depilacja laserem aleksandrytowym nowej generacji
 • DEPILACJA LASEROWA PRIMALASE EXCELLENCE
 • ZLIPO – kriolipoliza, bezinwazyjna redukcja tkanki tłuszczowej
 • ULTRAFORMER III – nieinwazyjne konturowanie oraz lifting za pomocą ultradźwięków. Urządzenie służy do nieinwazyjnego ujędrniania skóry np. z wewnętrznej strony ud czy nad kolanami
 • REDUKCJA CELLULITU FALĄ UDERZENIOWĄ STORZ MEDICAL – rozbijanie tkanki tłuszczowej falami akustycznymi / uderzeniowymi
 • REDUKCJA ROZSTĘPÓW – DERMAPEN + PEELING TCA
 • REDUKCJA ROZSTĘPÓW – LASEREM FRAKCYJNYM – już w ciągu kilku sesji terapeutycznych można całkowicie pozbyć się dręczącego problemu rozstępów lub znacząco je zredukować
 • REDUKCJA ROZSTĘPÓW PLEXR – wygładzenie skóry i zmniejszenie linii rozstępu za pomocą urządzenia generującego plazmę
 • LASEROWE USUWANIE NACZYNEK
 • LIPOLIZA INIEKCYJNA – to bezinwazyjna, bo nieoperacyjna, metoda usuwania tłuszczu z określonych partii ciała
 • KARBOXYTERAPIA – nazywana jest „cudownym gazem” – doskonałe efekty, bez działań niepożądanych, redukcja cieni i obrzęków, redukcja tkanki tłuszczowej, cellulit, rozstępy, ograniczenie wypadania włosów

Uda to taka część ciała, która narażona jest na szybsze odkładanie tkanki tłuszczowej. Nie tylko wyglądają one wtedy na masywniejsze, ale na ich powierzchni może powstawać nieestetyczny cellulit. Kobiety marzące o zgrabnych i jędrnych udach, z pewnością zdają sobie sprawę, że ich uzyskanie nie należy do prostych zadań. Na szczęście z pomocą przychodzi medycyna estetyczna, które oferuje wiele bezinwazyjnych zabiegów na uda i łydki.

Jakie problemy i defekty najczęściej dotyczą okolicy ud i łydek?

Lista problemów, z którymi borykają się kobiety w okolicach ud:

Odkładanie się tkanki tłuszczowej na udach

Nadprogramowa tkanka tłuszczowa bardzo często gromadzi się właśnie na udach. Wynika to z budowy kobiecego ciała. To właśnie w tym miejscu skupia się większość komórek tłuszczowych. Niektóre kobiety mają dodatkowo skłonności do odkładania się tłuszczyku na udach – zwłaszcza dotyczy to typu figury określanej mianem ,,gruszki”. Najlepsze efekty w pozbyciu się tłuszczyku na udach przyniesienie połączenie ćwiczeń wyszczuplających uda, zbilansowanej diety i zabiegów na redukcję tkanki tłuszczowej. Dieta, która poprawi wygląd ud, powinna być bogata w warzywa strączkowe, kapustne oraz w owoce. W procesie odchudzania bardzo ważne jest również dostarczanie organizmowi odpowiedniej ilości płynów. Najlepsze ćwiczenia na szczupłe uda to z kolei przysiady, wykroki i wypady.

Jeżeli tłuszcz na udach jest bardzo uporczywy, a ćwiczenia fizyczne nie przynoszą pożądanych efektów, warto rozważyć skorzystanie z zabiegów medycyny estetycznej, dzięki którym wysmuklisz swoje uda lub wzmocnisz efekt ćwiczeń. Specjaliści z kliniki FabSkin w Warszawie rekomendują, rozbijanie tkanki tłuszczowej falami akustycznymi/uderzeniowymi czy zabiegi lipolizy iniekcyjnej polegające na podaniu zastrzyków z substancją powodującą rozpuszczanie komórek tłuszczowych.

Cellulit na udach

Uda to taka część ciała, gdzie cellulit powstaje najczęściej. Tzw. pomarańczowa skórka to wynik nierównomiernego rozmieszczenia tkanki tłuszczowej, wody oraz produktów przemiany materii. Do przyczyn powstawania cellulitu na nogach zalicza się: zaburzenia hormonalne, brak ruchu, nieodpowiednia dieta. Jeżeli bezskutecznie walczysz z cellulitem na udach, stosowałaś już różne kremy, balsamy i nadal nie widzisz efektów, powinnaś wypróbować któryś ze specjalistycznych zabiegów kosmetycznych. Wśród najczęściej wykonywanych zabiegów na cellulit są: mezoterapia, oraz falami uderzeniowymi/akustycznymi. Dobre efekty w walce z cellulitem przynosi również karboksyterapia, która polega na wprowadzeniu pod skórę dwutlenku węgla.

Rozstępy na udach

Pomimo że rozstępy na ogół nie są groźne dla zdrowia, mogą być przyczyną wielu kompleksów. Przez rozstępy na udach wstydzimy się odsłaniać nogi i chodzić w krótkich spodenkach czy spódniczkach. Największym problemem w walce z rozstępami jest to, że zauważamy je zbyt późno. Tak naprawdę trudno jest uchwycić moment, kiedy zaczynają się one tworzyć. W zasadzie jedyną oznaką powstawania rozstępów jest delikatne swędzenie i pieczenie skóry w miejscach, w których włókna kolagenowe są przeciążone. Można skutecznie przeciwdziałać powstawaniu rozstępów domowymi sposobami, ale gdy już się pojawią na skórze – same nie znikną. Na tym etapie warto skorzystać z zabiegów kosmetycznych na rozstępy na udach, takich jak mezoterapia, laserowe usuwanie rozstępów czy zabieg usuwania rozstępów przy użyciu plazmy (Plexr).

Popękane naczynka na udach

Pajączki i popękane naczynka na nogach to defekt, który dotyczy głównie kobiet. Widoczne przez skórę rozszerzone naczynia krwionośne tworzą charakterystyczną siateczkę, stąd często nazywa się je ,,pajączkami”. Skłonności do ich powstawania jest dziedzina. Popękane naczynka na nogach mogą być również skutkiem zmian hormonalnych czy nadwagi, otyłości i braku ruchu. Współczesna kosmetologia i medycyna estetyczna oferuje zabiegi, które dają bardzo dobre efekty, jeżeli chodzi o popękane naczynka na nogach. Jednym z takich zabiegów jest laserowe usuwanie naczynek przy użyciu lasera neodymowo-jagowego Harmony Nd:YAG o długości promienia 1064nm. Naczynka pochłaniają światło lasera, a następnie zostają obkurczone i zamknięte.

Nadmierne owłosienie na udach

Nadmierne owłosienie na udach może być przyczyną kompleksów. Na szczęście współczesna medycyna estetyczna znalazła na to sposób. Wszystkim osobom borykającym się z niechcianymi włoskami na ciele, w tym również na udach, proponujemy zabieg depilacji laserowej. W naszej klinice FabSkin do depilacji laserowej używamy trzech technologii: lasera diodowego Vectus, lasera aleksandrytowego Motus oraz najnowocześniejszego i zarazem najskuteczniejszego lasera Primelase Excellence o najwyższej mocy szczytowej dla jeszcze lepszej skuteczności. Urządzenie to skutecznie radzi sobie nie tylko z ciemnym, ale również z jasnym owłosieniem.

Chcesz skutecznie wyszczuplić uda i cieszyć się zgrabnymi nogami?
Umów się na zabiegi na uda w Warszawie

☎ (22) 126 80 08

Dla kogo zabiegi na uda?

Zabiegi na uda polecane są w szczególności osobom, które chcą zadbać o swoją sylwetkę i poprawić wygląd ud. Głównymi wskazaniami do zabiegów są: nadprogramowa tkanka tłuszczowa na udach (otłuszczenie ud), wiotkość skóry ud, rozstępy, cellulit, popękane naczynka. Do naszej kliniki zgłaszają się również Pacjenci, którzy chcą pozbyć się niechcianego tatuażu z tej partii ciała lub ci, dla których problemem jest nadmierne owłosienie.

Zabiegi na uda – efekty

Efekty laserowej liposukcji i liftingu Endolift

Efekty wyszczuplających zabiegów na uda

Zabiegi na uda i łydki – dlaczego warto skorzystać?

Zdaniem eksperta

Zabiegi na wyszczuplenie ud stanowią wyjątkowe wsparcie na drodze do wymarzonej sylwetki. Nowoczesne rozwiązania technologiczne sprawiają, że są one praktycznie bezbolesne. Zabiegi na szczupłe uda pozwalają podkreślić naturalne piękno nóg bez chirurgicznej ingerencji i pozabiegowych powikłań – wyjaśnia mgr. Anna Sawicka, dyplomowana kosmetolog FabSkin.

Cellulit na udach odbiera Ci pewność siebie?
Skorzystaj z naszej oferty zabiegów

☎ (22) 126 80 08

FAQ – najważniejsze pytania dotyczące zabiegów wyszczuplających uda

Czy zabiegi na uda można wykonywać w ciąży?

W przypadku większości zabiegów z zakresu medycyny estetycznej ciąża oraz okres karmienia piersią są przeciwwskazaniami do ich przeprowadzenia.

Jak przygotować się do zabiegów na wyszczuplenie ud?

Większość zabiegów z zakresu medycyny estetycznej nie wymaga specjalnego przygotowania ze strony Pacjenta. Zawsze jednak odbywa się konsultacja lekarska, podczas której specjalista szczegółowo omawia przebieg zabiegu, wskazania, przeciwwskazania oraz możliwe do uzyskania efekty.

Zabiegi na szczupłe i zgrabne uda w Warszawie – cennik

Endolift – liposukcja i lifting bez skalpela
Cena
Uda wewnętrzne5000 zł
Uda zewnętrzne5000 zł
Ultraformer – lifting bez skalpela
 ObszarCena  (program intensywny)
 Wewnętrzna powierzchnia ud – połowa długości3500 zł
 Wewnętrzna powierzchnia ud – cała długość5500 zł
 Całe uda8700 zł

Po każdym zabiegu pacjent otrzymuje raport z liczbą impulsów podanych w trakcie zabiegu.

LASER FRAKCYJNY iPIXEL Er:Yag

Usuwanie rozstępów

Cena Pakiet 3 zabiegów
Laserowe usuwanie rozstępówod 300 złwycena indywidualna
Fala uderzeniowa (akustyczna) – redukcja cellulitu
ObszarCenaPakiet 5 zabiegówPakiet 10 zabiegów
brzuch350 zł1250 zł (250 zł za zabieg)2000 zł (200 zł za zabieg)
brzuch i boczki380 zł1350 zł (270 zł za zabieg)2500 zł (250 zł za zabieg)
uda połowa /wewn. i zewn./350 zł1250 zł (250 zł za zabieg)2000 zł (200 zł za zabieg)
uda całe 550 zł1750 zł (350 zł za zabieg)2500 zł (250 zł za zabieg)
pośladki 350 zł1250 zł (250 zł za zabieg)2000 zł (200 zł za zabieg)
ramiona230 zł 750 zł (150 zł za zabieg)1000 zł (100 zł za zabieg)
Depilacja laserem VECTUS
ObszarCena Pakiet 4 zabiegów
Uda całe300 zł1040 zł (260 zł za zabieg)
Nogi520 zł1760 zł (440 zł za zabieg)
Uda połowa (strona wewnętrzna)150 zł520 zł (130 zł za zabieg)

Dla najlepszych efektów i satysfakcji naszych stałych pacjentów, od 5-go zabiegu obowiązuje cena pakietowa pojedynczego zabiegu.

Bezbolesna depilacja laserem Motus
ObszarCena Pakiet 4 zabiegów
Uda400 zł1400 zł (350 zł za zabieg)
Uda połowa (strona wewnętrzna)200 zł700 zł (175 zł za zabieg)

Dla najlepszych efektów i satysfakcji naszych stałych pacjentów, od 5-go zabiegu obowiązuje cena pakietowa pojedynczego zabiegu.