Może się wydawać, że cena depilacji laserowej jest bardzo wysoka. Dzieje się tak dlatego, że zazwyczaj jest potrzebna seria zabiegów. Wtedy taki pakiet kosztuje powyżej tysiąca złotych, a najdroższe przekraczają nawet dwa tysiące. Jednak, jeśli spojrzy się na to w szerszej perspektywie, to okazuje się, że w przypadku zabiegów dających długotrwałe rezultaty na wiele lat, płacimy mniej więcej tyle samo miesięcznie co za krem do golenia i paczkę maszynek.

 

Ile kosztuje depilacja laserowa?

 

Depilacja laserowa może wydawać się dość drogim zabiegiem, zwłaszcza że większość ludzi wymaga wielu sesji. Ponieważ na skuteczność zabiegu ma wpływ wiele różnych czynników, między innymi:

  • liczba wymaganych zabiegów
  • ilość włosów odrastających
  • ilość włosów przed zabiegami
  • wielkość obszaru wymagającego leczenia.

 

Usunięcie niewielkiej ilości włosów z obszaru, takiego jak górna warga, będzie kosztować mniej niż usunięcie włosów z pleców czy okolic bikini.

 

Koszt depilacji laserowej – cena nieskazitelnego wyglądu

 

Depilacja laserowa jest zabiegiem długotrwałym lub trwałym, w zależności od miejsca i indywidualnych predyspozycji pacjenta. Dlatego koszt depilacji laserowej należy przeliczać na długość okresu działania. I tak może okazać się, że całość będzie rozkładać się w ostatecznym rozrachunku na kilkanaście złotych na miesiąc. Zamiast więc zadawać sobie pytanie: „depilacja laserowa: ile kosztuje?”, zastanów się, ile możesz zyskać, poddając się serii zabiegów.

 

Niezależnie zatem jak będzie przeprowadzana bezbolesna depilacja laserowa, cena będzie zależna od wielu czynników, między innymi od ilości koniecznych zabiegów. Większość pacjentów potrzebuje 6-8 zabiegów depilacji laserowej, aby osiągnąć optymalną redukcję włosów. Aby uzyskać najlepsze rezultaty, wymagane jest kilka zabiegów, ponieważ włosy rosną etapami, a lasery są nakierowane tylko na włosy w aktywnej lub rosnącej fazie cyklu wzrostu.

 

Dlatego, jeśli komuś zależy na długotrwałych rezultatach, to najlepszym wyjściem będzie epilacja laserowa. Cena w tym przypadku nie powinna grać większej roli.

 

Laserowe usuwanie owłosienia: cennik

 

Ceny zabiegów również są uzależnione od różnych czynników, między innymi od renomy kliniki medycyny estetycznej, miasta, a także od rejonu ciała poddawanego depilacji. Poniżej podajemy orientacyjny cennik laserowego usuwania owłosienia.

 

Depilacja laserowa nóg: cena

 

Codzienne golenie nóg, a następnie radzenie sobie z bolesnymi stłuczeniami i nacięciami to zbyt trudne do zniesienia. Depilacja woskiem jest również wypełniona bolesnymi płaczami i bałaganem. Dlatego każdy potrzebuje od niej wytchnienia. Dzięki depilacji laserowej owłosione nogi mogą stać się gładkie podczas godzinnych sesji w odstępach od 6 do 8 tygodni. Całkowita liczba sesji zależy od objętości włosów i obszaru do pokrycia. Lekarz może zaoferować dokładny harmonogram po pierwszej konsultacji i wtedy może zacząć się depilacja laserowa nóg. Cena jednego zabiegu zaczyna się od około 300 zł za jedną partię, natomiast w pakiecie depilacja całej nogi to koszt ok. 700 zł.

 

Laserowa depilacja bikini: cena

 

Depilacja bikini może powodować ból, a golenie może prowadzić do wrastania włosów, skaleczeń i guzków. Dlatego wybór depilacji laserowej jest lepszym sposobem na utrzymanie nowego wzrostu przez miesiące. Po pełnej serii zabiegów później wystarczy 1-2 sesje poprawek raz w roku, aby zachować gładką skórę. Cena depilacji brazylijskiej zaczyna się już od ok. 200 zł za jeden zabieg.

 

Depilacja laserowa pach: cena

 

Wiele kobiet polega na depilacji laserowej, aby pozbyć się włosów pod pachami, ponieważ daje im to swobodę noszenia sukienek bez rękawów i topów, kiedy tylko chcą, bez zastanowienia. Nadaje im to gładką i jedwabistą skórę bez żadnych plam, guzków czy wrastających włosków, które mogą zniechęcić ludzi. Ponadto wymagają retuszu tylko raz w roku, a odrost jest prawie znikomy i prawie niewidoczny. Depilacja pach kosztuje już od 150 zł za jeden zabieg.

 

Depilacja laserowa pleców: cena

 

Laseroterapia nie uszkadza tkanki skórnej ani nie wpływa na narządy. Selektywnie celuje w korzeń włosa i niszczy go, aby zatrzymać odrost. Dzięki temu bez trudu można go stosować do usuwania włosów z całego obszaru pleców zarówno u mężczyzn, jak i kobiet. Depilacja pleców, mimo iż może wydawać się droga, kosztuje już od 180 zł za jeden zabieg.

 

Depilacja brzucha: cena

 

Zarówno mężczyźni, jak i kobiety mają włosy na brzuchu i w okolicy pępka. Kobiety cierpiące na zespół policystycznych jajników zwykle mają nadmierne owłosienie z powodu braku równowagi hormonalnej. Leczenie laserowe może pomóc im trwale zredukować ten nadmierny wzrost. Depilacja brzucha kosztuje już od 200 zł za jeden zabieg.

 

Depilacja dłoni i stóp: cena

 

Włosy na grzbiecie dłoni, kostkach, palcach i stopach mogą wprawiać w zakłopotanie, jeśli są wyraźnie widoczne. Dlatego, aby odzyskać pewność siebie, warto zainwestować w serię zabiegów laserem, ponieważ depilacja dłoni i stóp jest dość tania. Jeden zabieg kosztuje około 120 zł.

 

Warto także wziąć pod uwagę, że w naszej klinice oferujemy pakiety zabiegów, które redukują koszt serii depilacji laserowej o kilkanaście procent. Pełny cennik jest dostępny na naszej stronie internetowej.

Zobacz także:

Powiązane wpisy:

Pozostałe: