Jeżeli szukasz sprawdzonego sposobu na szybką poprawę swojego wizerunku, doskonale trafiłeś. Dzięki zabiegom, jakie oferujemy, możesz w szybkim czasie osiągnąć spektakularny efekt. Zajmujemy się profesjonalnymi zabiegami poprawy skóry wokół oczu.

Zabiegi pod oczy – kiedy warto się na nie decydować?

Większość osób decyduje się na różne zabiegi pod oczy po to, by znacznie poprawić wygląd swojej twarzy. Jest to nasza wizytówka, więc nie ma w tym nic dziwnego, że każdy z nas chciałby, aby prezentowała się ona jak najlepiej. To właśnie oczy zdradzają często wiek człowieka, jego nastrój oraz problemy, z jakimi się zmaga na co dzień. Obecnie zabiegi pod oczy, jakie oferuje medycyna estetyczna, są prostym sposobem na poprawę nie tylko swojej prezencji, ale też w pewien sposób mogą zatrzymać nieuchronny proces starzenia oraz zmniejszać jego skutki. Zabieg na okolice oczu to także dobry pomysł na odżywienie delikatnej skóry, która otacza nasze oczy. Nie bez powodu mówi się przecież, że oczy są także zwierciadłem naszej duszy. Dzięki rozwojowi medycyny estetycznej możesz wybrać zabieg pod oczy, który jest Ci najbardziej potrzebny, w zależności od efektów, jakie chcesz dzięki niemu osiągnąć. Po wizycie w klinice możesz niemal natychmiast powrócić do wykonywania swoich codziennych czynności – nie ma więc po nich okresu rekonwalescencji. Wykonując zabiegi na okolice oczu, możesz więc liczyć na szybkie efekty, które utrzymują się przez długi czas. Są one bezpieczne i nieinwazyjne. Jest to szczególnie ważne dla osób, które marzą o pięknym wyglądzie, ale boją się ingerencji chirurgicznej.

Zabiegi na okolice oczu – skąd pojawiła się moda na nie?

Zabiegi pod oczy są nie tylko idealnym sposobem na poprawę kondycji skóry naszej twarzy, ale także stały się krzykiem mody. Dlaczego tak się dzieje? Przede wszystkim jest to spowodowane rozwojem mass mediów, które promują piękny i estetyczny wygląd osoby w każdym wieku. Wraz z rozwojem technologii, wzrósł również nacisk na to, by być zawsze kwitnącym i młodym. Co więcej, zabiegi na okolice oczu są coraz częściej promowane przez gwiazdy szklanego ekranu. Pomimo zmęczenia, choroby czy stresu ich twarz zawsze promienieje. Wiele osób chce podążać za tym trendem, a medycyna estetyczna stała się znacznym ułatwieniem, by osiągnąć taki efekt. A to wszystko bez użycia skalpela! Zabieg na oczy wykonany przez profesjonalistę stanowi więc alternatywę dla operacji plastycznych, które były na topie jeszcze kilka lat temu. Nie były one jednak dostępne dla wszystkich. Obecnie, wybierając dobrą klinikę medycyny estetycznej, możesz osiągnąć zdumiewający efekt, wybierając dowolny zabieg po oczy. Nasza klinika dysponuje profesjonalnymi preparatami, które są w 100% bezpieczne dla naszego zdrowia.

Zabiegi regeneracyjne i ujędrniające okolice oczu – Warszawa

PEŁNA LISTA ZABIEGÓW OFEROWANYCH PRZEZ KLINIKĘ FABSKIN

 • Radiofrekwencja mikroigłowa – odmładzanie, zagęszczenie skóry, redukcja blizn, blizn potrądzikowych, zwężęnie rozszerzonych porów, rozstępów, niewielka rekonwalescencja
 • Lifting powiek bez skalpela – niechirurgiczna korekta powiek I skóry wokół oczu
 • Blefaroplastyka – chirurgiczna plastyka powiek
 • Laser tulowy – zabieg Baby Face Bonanza, który likwiduje przebarwienia, poprawia gęstość skóry, strukturę, rozszerzone pory i spłyca zmarszczki
 • Hifu – poprawa napięcia I redukcja wiotkiej skóry pod oczami, efekt już po 1 zabiegu
 • Toksyna botulinowa – redukcja zmarszczek “kurzych łapek” wokół oczu
 • Kwas Hialuronowy – dolina łez – korekcja zmarszczek, wypoczęte oczy pozbawione cieni pod oczami
 • Mikronakłówanie skóry – wprowadzenie w głąb skóry substancji czynnych , redukcja blizn i przebarwień, poprawa kondycji skóry
 • Karboxyterapia – redukcja cieni i obrzęków, redukcja tkanki tłuszczowej, cellulit, rozstępy, ograniczenie wypadania włosów
 • Mezoterapia igłowa pod oczy – śródskórne podanie małych dawek substancji odżywczych w okolicę pod oczami
 • Osocze bogatopłytkowe – naturalny sposób na biostymulację I odnowę skóry
 • Nici PDO gładkie – wygładzona I napięta skóra wokół oczu
 • Laserowe wygładzanie zmarszczek i Resurfacing skóry – Efektywne odmładzanie skóry twarzy, redukcję linii I zmarszczek, eliminacja przebarwień spowodowanych nadmierną ekspozycją na słońce, obkurczanie porów I wygładzenie blizn potrądzikowych
 • Laserowe ujędrnianie skóry –nieinwazyjne laserowe odmładzanie, poprawa gęstości, jędrności, usuwanie przebarwień, redukcja melasmy
 • Laserowy lifting twarzy – Laserowe ujędrnianie skóry – zabieg bezinwazyjny “lunchowy” gwarantuje szybkie leczenie, nie wymaga znieczulenia, bez okresu rekonwalescencji
 • Mezoterapia kolagenowa  redukcja zmarszczek i wiotkości skóry, poprawa elastyczności i sprężystości skóry
 • Stymulator kolagenu – redukcja zmarszczek i wiotkości skóry, poprawa elastyczności i sprężystości skóry
 • blefaroplastyka powiek
 • Terapia światłem led– Leczenie trądziku, Regeneracja po zabiegach medycyny i kosmetologii estetycznej oraz po zabiegach chirurgicznych (blefaroplastyka, inne zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej, laseroterapia, modelowanie kwasem hialuronowym, toksyna botulinowa, peelingi medyczne)

Skóra wokół oczu jest cienka i szczególnie wrażliwa – stąd dość szybko zaczyna tracić ona zdrowy, promienny i młodzieńczy wygląd. Częstymi problemami kobiet są zmarszczki wokół oczu, wiotczejąca skóra czy opadające powieki. Defekty te zazwyczaj pojawiają się wskutek naturalnie postępujących procesów starzenia, bywają również efektem niezdrowego stylu życia czy – w przypadku szybko postępujących zmian – kwestii genetycznych. Nasza klinika medycyny estetycznej na warszawskim Bemowie umożliwia szybkie pozbycie się redukcja zmarszczek i braków objętościowych za pomocą nieinwazyjnych zabiegów w formie bezoperacyjnego liftingu z użyciem kwasu hialuronowego.

Jak przebiega starzenie się skóry wokół oczu?

Skóra wokół oczu zdradza wiek, nieprzespane noce, a także niezdrowy styl życia. Zmiany w postaci zmarszczek, przebarwień oraz wiotczenie skóry w tym obszarze uwidaczniają się w szczególności po 40. roku życia. To w tym czasie worki pod oczami zaczynają towarzyszyć nam nie tylko po nieprzespanej nocy, możemy zauważyć efekt ,,zapadania się oczodołu” czy coraz bardziej zmęczony zabiegi na twarzy, wywołany defektami właśnie w obszarze oczu. Wiele kobiet dostrzega tego rodzaju defekty, próbując zakryć je makijażem. Niestety, sposób ten jest doraźny i tymczasowy, a dodatkowo nie zawsze przynosi zadowalające estetycznie efekty. Malowanie oka, wokół którego są zmarszczki, grozi osypywaniem się cieni, kruszeniem tuszu do rzęs a w przypadku wyraźnie opadających powiek – szybkim rozcieraniem się i rolowaniem kosmetyku.

Chcesz poprawić wygląd okolic oczu?

Umów się na zabiegi medycyny estetycznej w Warszawie

Jakie problemy i defekty pojawiają się w okolicach oczu?

Kurze łapki

Kurze łapki to zmarszczki mimiczne, które powstają nawet u młodych kobiet. Mają one postać promieniście rozchodzących się od zewnętrznego kącika oka zagłębień, uwidaczniających się podczas uśmiechu. Ich powstawanie wiąże się z intensywnym napinaniem i rozluźnieniem mięśni mimicznych.

Opadająca powieka

To również dość częsta przypadłość, towarzysząca wiotczeniu i opadaniu skóry twarzy. Defekt ten ma postać nadmiarowej ilości skóry w obszarze górnej powieki. Tworzy się on na skutek spowolnienia produkcji włókien kolagenowych (odpowiedzialnych za utrzymywanie napięcia skóry). Dodatkowym czynnikiem powodującym defekt jest osłabienie siły mięśni, podtrzymujących skórę w okolicy oczu. Opadająca powieka to przypadłość dotykająca również młodych ludzi. Może pojawić się u osób, które często przemęczają oczy, pracując w niewłaściwych warunkach (np. przy niedostatecznym oświetleniu).

Cienie pod oczami, przebarwienia

Nieestetyczne zabieg na worki pod oczami to zmora wielu kobiet. Niekiedy stają się one na tyle wyraźne, że nawet maskowanie makijażem nie pomaga. Szczególnie, jeśli dodatkowo w okolicach pojawiają się zmarszczki – wtedy podkład czy rozświetlacz nałożony pod powiekami nie tylko nie zamaskuje cieni, ale także brzydko się zroluje.

Worki tłuszczowe pod oczami

Ekspert radzi:

Niekiedy skóra pod oczami wiotczeje, a w jej obszarze widoczne stają się braki objętościowe, zaś innym razem – rejon ten wypełnia się, a okolice oka stają się opuchnięte. Z drugą z tych sytuacji mamy do czynienia gdy tłuszcz, naturalnie zgromadzony wokół gałki ocznej, zostaje wypchnięty i osadza się pod okiem (w zwiotczałym w wyniku starzenia obszarze). Nie zawsze worki tłuszczowe pod oczami są efektem starzenia się – czasem defekt ten pojawia się u osób, które są obciążone predyspozycjami genetycznymi do powstawania worków tłuszczowych. – wyjaśnia chirurg i lekarz medycyny estetycznej, dr n. med. Kalina Jędrzejko.

Dolina łez

Dolina łez to zagłębienie rozpoczynające się w okolicach oczu i rozciągające się na policzek. Nazwa tego mankamentu jest nieprzypadkowa – zagłębienie przebiega tak, jak linia, po której zazwyczaj spływają łzy. Dolina łez często jest redukowana przy wykorzystaniu kwasu hialuronowego. Jeżeli zagłębienia są wyraźne, może okazać się, że potrzebne będzie powtórzenie zabiegu niechirurgicznego liftingu okolic oczu.

Opadanie łuku brwiowego

Okolice oczu to nie tylko skóra wokół oczodołu. O wyglądzie naszej twarzy w dużej mierze decyduje wygląd i układ łuków brwiowych. Z wiekiem zaczynają się one nieestetycznie zapadać, co sprawia, że brwi obniżają się, dodatkowo optycznie ,,obciążając okolice oczu”.

Jak odmłodzić, odnowić i zrewitalizować okolice oczu?

Prostym sposobem na to, aby przywrócić naszym oczom blask, a twarzy promienny wygląd, jest skorzystanie z zabiegów ujędrniających i rewitalizujących okolice oczu. Warto w tym zakresie zdecydować się na medycynę estetyczną, która pozwala na wykonania bezoperacyjnego, nieinwazyjnego liftingu skóry okolic oczu. Szereg zabiegów oferowanych przez naszą klinikę na warszawskim Bemowie umożliwia znaczne ujędrnienie problematycznych obszarów. Nasi specjaliści dobierają zabiegi tak, że zmarszczki wyraźnie wygładzają się – spłycają lub praktycznie całkowicie znikają. Skóra staje się bardziej napięta, a braki objętościowe wypełniają się, wskutek czego dochodzi do zniknięcia fałdów dodatkowej, nadprogramowej skóry. Część naszych zabiegów wyraźnie poprawia kondycję cery i okolic oczu w ten sposób, że dogłębnie nawilża skórę. Dodatkowo zabiegi z wykorzystaniem niektórych wypełniaczy stymulują produkcję włókien kolagenowych w fibroblastach, co przekłada się na trwałą poprawę kondycji skóry.

Odmładzanie niechirurgiczne okolic oczu – czym jest nieoperacyjny lifting?

Niechirurgiczne odmładzanie to w pełni bezpieczna aplikacja rozmaitych substancji w warstwy skóry. Zabiegi z zakresu liftingu niechirurgicznego mogą różnić się między sobą chociażby rodzajem wstrzykiwanej substancji, stąd nie da się ściśle określić, jak lekarz medycyny estetycznej dokładnie przeprowadzi zabieg na okolice oczu. Warto w kwestii działań, jakie najlepiej posłużą naszej skórze, zwrócić się do specjalisty. Doświadczony lekarz dobierze metodę gwarantującą jak najefektywniejsze i najtrwalsze odmłodzenie okolic oczu. Skorzystanie z usług lekarzy z kliniki Fabskin na warszawskim Bemowie to sposób na to, aby zagwarantować swojej twarzy piękny, młody, a jednocześnie – w pełni naturalny wygląd.

Zabieg pod oczy – jaka jest jego cena?

Oczywiście cena każdego zabiegu jest uzależniona od kilku czynników. Są to:

 • Rodzaj zabiegu;
 • Preparat, jaki będzie niezbędny do jego wykonania;
 • Ilość preparatu.

Na naszej stronie internetowej możesz znaleźć pełny cennik wszystkich naszych usług. Warto jednak skontaktować się z naszym konsultantem w celu umówienia się na wizytę z lekarzem medycyny estetycznej, który jako ekspert w swojej dziedzinie, doradzi nam, jakie zabiegi pod oczy będą najlepsze dla naszej skóry. Jego rolą jest sprawdzenie kondycji skóry naszej twarzy oraz doradzenie użycie jakiego preparatu przyniesie najlepsze efekty. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, ponieważ każdy z nas ma inne oczekiwania oraz potrzeby. Z chęcią doradzimy Ci, co najlepiej zadziała oraz wyjaśnimy, jak będzie przebiegał cały zabieg. Podpowiemy także, jak się do niego najlepiej przygotować oraz sprawdzimy, jak skóra regeneruje się bezpośrednio po wykonaniu zabiegu. Co ważne, w naszej klinice swoje usługi świadczą kwalifikowani lekarze medycyny estetycznej, dzięki czemu gwarantujemy pełen profesjonalizm. Cieszymy się zaufaniem wielu klientów, z których większość wraca do nas regularnie. Nasi pracownicy regularnie uczestniczą w szkoleniach, by zdobywać niezbędną wiedzę o nowych produktach, jakie pojawiają się wciąż na rynku. Już teraz zapoznaj się z naszą pełną ofertą zabiegów pod oczy, jakie dla Ciebie przygotowaliśmy. Jeżeli nie jesteś pewien, czy zabieg pod oczy będzie dobrym rozwiązaniem właśnie dla Ciebie, umów się na wizytę w naszej klinice.

Szukasz zabiegu na opadające powieki lub zmarszczki wokół oczu?

Umów się na zabiegi medycyny estetycznej w Warszawie

FAQ – pytania i odpowiedzi wokół zabiegów na okolice oczu

Czy niechirurgiczny lifting okolic oczu jest bezpieczny?

Wiele osób zastanawia się, czy zabiegi na okolice oczu są bezpieczne i nie grożą jakimiś niepożądanymi powikłaniami. Wysokiej jakości materiały, staranne przygotowanie do każdego zabiegu, precyzja działań, a przede wszystkim – indywidualne podejście do każdego Klienta, jego historii i oczekiwań sprawia, że zabiegi są nie tylko bezpieczne, ale także przynoszą w pełni satysfakcjonujące efekty.

Czy rewitalizacja i wygładzanie skóry wokół oczu boli?

Wszelkie zabiegi w naszej klinice na warszawskim Bemowie przeprowadzamy tak, aby zapewnić naszym pacjentom maksymalny komfort. Część działań przeprowadzamy w znieczuleniu miejscowym – przykładowo smarujemy skórę specjalnym kremem znieczulającym. Niektóre zabiegi z kolei są przeprowadzane na tyle delikatnie, że właściwie nie wymagają jakiegokolwiek znieczulenia – np. zabieg wygładzania kurzych łapek toksyną botulinową porównywany jest przez pacjentów do ugryzienia przez mrówkę.

Przykłady zabiegów regeneracyjnych i ujędrniających na okolice oczu

Poniżej przedstawiamy przykłady zabiegów wykonywanych w naszej klinice. Są to tylko nieliczne z zabiegów, które w widoczny sposób rewitalizują i odnawiają okolice oczu. Dodatkowo poza tymi opisami, po sekcji dotyczącej najpopularniejszych pytań i odpowiedzi, znajdą Państwo pełną listę odmładzających, regenerujących działań, jakich podejmą się nasi specjaliści.

Mezoterapia igłowa okolic oczu

Mezoterapia to zabieg polegający na ostrzykiwaniu okolic oczu substancjami odżywczymi. W trakcie zabiegu wykonuje się mikronakłucia bardzo cienkimi igłami – są one zazwyczaj nie głębsze niż 8 mm. W wyniku mezoterapii igłowej dochodzi do praktycznie natychmiastowej poprawy stopnia ujędrnienia i nawilżenia skóry. Substancje aktywne, wstrzykiwane pacjentowi, pomagają w kompleksowej odnowie skóry – redukcji zmarszczek i zabiegi na przebarwienia oraz zwiększeniu grubości i stopnia napięcia naskórka.

Odmładzanie skóry wokół oczu za pomocą kwasu hialuronowego

Kwas hialuronowy to substancja naturalnie występująca w ludzkiej skórze – stąd wypełniacz ten jest powszechnie i chętnie wybierany w zabiegach medycyny estetycznej. W naszej klinice wykorzystujemy wyłącznie wysokojakościowe produkty sprawdzonych marek. Mają one postać usieciowanego wypełniacza, który po iniekcji pozostaje w miejscu aplikacji, zapewniając trwały efekt wygładzenia okolic oczu.

Usuwanie zmarszczek wokół oczu toksyną botulinową

Każdy słyszał o spektakularnych efektach botuliny, większość osób nie wybrałaby jednak zabiegów z zastosowaniem tego leku, obawiając się nienaturalnego efektu. Obawy tego rodzaju są jednak zupełnie nieuzasadnione – toksyna botulinowa w rękach sprawnego lekarza medycyny estetycznej jest całkowicie bezpieczną substancją. Odpowiednia ilość preparatu w połączeniu z precyzyjnym ostrzykiwaniem okolic oczu zapewnia młody wygląd twarzy bez szkody dla naszej naturalnej mimiki.

Co zrobić, aby utrzymać efekt zabiegów odmładzających skórę wokół oczu?

Ekspert radzi:

Aby efekt zabiegów ujędrniających i rewitalizujących okolice oczu utrzymał się na dłużej, warto podejmować podstawowe działania z zakresu profilaktyki przeciwstarzeniowej. Przede wszystkim dobrze jest unikać nadmiernej ekspozycji na promieniowanie słoneczne oraz zrezygnować z nałogów i używek – w szczególności palenia papierosów. Istotne dla kondycji naszej skóry jest prowadzenie zdrowego stylu życia, w tym regularna aktywność fizyczna i odpowiednio zbilansowana dieta – mówi dr n. med. Kalina Jędrzejko, chirurg i lekarz medycyny estetycznej w klinice FabSkin.