Mezoterapia Nucleofill – lifting na poziomie komórkowym

Nucleofill firmy Croma Pharma to preparat przeznaczony do głębokiej odnowy i bioresktukturyzacji skóry. Stanowi innowację w odmładzaniu skóry i profilaktyce antystarzeniowej. Bazuje na naturalnych składnikach – polinukleotydach o właściwościach biostymulujących, odmładzających i ochronnych, co czyni go preparatem bezpiecznym, nadającym się do każdego rodzaju skóry, również tej wrażliwej. Lifting na poziomie komórkowym Nucleofill wykonywany w klinice medycyny estetycznej FabSkin w Warszawie na Bemowie stanowi doskonałą alternatywę dla mezoterapii igłowej kwasem hialuronowym. Preparat ten działa na poziomie komórkowym, co oznacza, że procesy regeneracyjne są głębokie, a efekty zabiegu utrzymują się przez długi czas. Jest to doskonała propozycja dla Pacjentów, którym zależy na poprawie kondycji skóry, przywróceniu elastyczności, nawilżenia i spłyceniu drobnych zmarszczek.

Zabieg mezoterapii Nucleofill w Warszawie na Bemowie

Na czym polega i jak działa mezoterapia Nucleofill?

Nucleofill z użyciem preparatu opracowanego na bazie naturalnych polinukleotydów to zabieg, który działa aż na 3 poziomach:

 • liftingu – polinukleotydy stymulują fibroblasty do wzmożonej produkcji kolagenu typu I i elastyny, czego efektem jest zagęszczenie skóry i jej uniesienie, czyli wspomniany efekt liftingu;
 • antyoksydacji – polimeryczne makrocząsteczki, które znajdują się w preparacie Nucleofill, zachowują się jak ,,wymiatacze” wolnych rodników;
 • nawilżenia – wiązanie przez polinukleotydy wody zapewnia długotrwałe nawilżenie skóry i poprawę jej elastyczności.

W wyniku potrójnego działania preparatu Nucleofill skóra staje się napięta, jędrna, nawilżona i wolniej się starzeje. Efekt zabiegu jest naturalny, bez zmieniania rysów twarzy.

Chcesz zahamować lub cofnąć procesy starzenia się skóry?

Umów się na mezoterapię Nucleofill

☎ (22) 126 80 08
KONTAKT

Czym są polinukleotydy?

Polinukleotydy to niewielkie fragmenty kwasów nukleinowych DNA i RNA, które są w całości biokompatybilne z ludzkim organizmem. Mają one zdolność przyłączania dużych cząsteczek wody i tym samym poprawiają nawilżenie skóry. Wpływają również na wzrost liczby i aktywności fibroblastów, czyli komórek tkanki łącznej odpowiedzialnych za produkcję kolagenu i elastyny w skórze, a więc głównych białek podporowych skóry odpowiadających za jej jędrność, gęstość, sprężystość i elastyczność.

Zabieg mezoterapii Nucleofill w Warszawie na Bemowie

Zalety i mocne strony zabiegu Nucleofill

 • długotrwałe efekty;
 • silne działanie przeciwstarzeniowe – preparat działa zarówno profilaktycznie, jak i naprawczo;
 • brak ingerencji w rysy twarzy, naturalny efekt;
 • bezbolesny przebieg;
 • brak okresu rekonwalescencji;
 • odpowiedni dla każdego rodzaju skóry, także wrażliwej;
 • naturalny preparat o wysokim stopniu bezpieczeństwa.

Dla kogo mezoterapia Nucleofill? Wskazania do zabiegu

Głównymi wskazaniami do zabiegu mezoterapii igłowej Nucleofill są:

 

Regenerację skóry polinukleotydami można wykonywać niezależnie od jej wieku oraz rodzaju.

Jak przygotować się do mezoterapii Nucleofill?

Zabieg należy do grupy lunchowych i nie wymaga specjalnego przygotowania. Poprzedzony jest konsultacją wstępną, podczas której lekarz poznaje potrzeby i oczekiwania Pacjenta, a także wyklucza ewentualne przeciwwskazania.

Jak przebiega zabieg Nucleofill w klinice FabSkin w Warszawie?

Preparat Nukleofil wprowadzany jest drogą iniekcji (za pomocą igły lub kaniuli) w kilku punktach na twarzy (w jej środkową i dolną część). Procedura jest niemal całkowicie bezpieczna, można odczuć jedynie delikatne mrowienie. W przypadku Pacjentów bardziej wrażliwych na ból istnieje możliwość zastosowania znieczulenia. Nukleofil dostępny jest w dwóch wariantach – dla młodej i starszej skóry.

Efekty naturalnej mezoterapii igłowej Nucleofill

W wyniku zabiegu skóra zostaje wprowadzona w proces biostymulacji, który sprawia, że zaczyna się ona regenerować, ulega zagęszczeniu i ujędrnieniu. Dodatkowe działanie nawilżające i antyoksydacyjne preparatu powoduje wyraźne odmłodzenie skóry, spłycenie drobnych zmarszczek i poprawę kolorytu.

mezoterapiia Nucleofill
: Efekty mezoterapii Nucleofill

Zdaniem Eksperta

Zabieg Nucleofil to potrójne działanie na poziomie komórkowym. Do zabiegu wykorzystywana jest w pełni bezpieczna i naturalna substancja, nie zawierająca w swoim składzie składników o potencjalne uczulającym. Mezoterapia igłowa Nucleofil pozwala osiągnąć długotrwałe i naturalne efekty – wyjaśnia dr Radosław Rzepnikowski z kliniki medycyny estetycznej FabSkin

Ile zabiegów należy wykonać?

Najlepsze efekty biostymulacji skóry Pacjent zaobserwuje po wykonaniu serii zabiegów. Zaleca się wykonanie 4 zabiegów w odstępach co 2-4 tygodnie. W celu podtrzymania efektów mezoterapię twarzy Nucleofil powinno się przeprowadzać regularnie, np. raz na pół roku.

Kiedy pojawią się pierwsze efekty odmłodzenia skóry po zastosowaniu preparatu Nucleofill?

Pierwsze efekty w postaci poprawy nawilżenia skóry widoczne są niemal natychmiast po zabiegu. Pełne rezultaty odmłodzenia skóry Pacjenci obserwują po upływie około 6 tygodni od wykonania pełnej serii zabiegów.

Zalecenia po zabiegu mezoterapii Nucleofil

Mikronakłucia u niektórych Pacjentów mogą wywołać niewielkie zaczerwienienie i podrażnienie skóry. Objawy te zwykle ustępują po upływie kilku dni. Ważne jest jednak to, aby odpowiednio zadbać o swoją skórę, przestrzegając wszystkich zaleceń pozabiegowych, które obejmują:

 • utrzymanie miejsca iniekcji w szczególnej czystości;
 • unikanie makijażu przez pierwszą dobę od zabiegu
 • rezygnacja z gorących kąpieli, korzystania z basenów i sauny oraz dużego wysiłku fizycznego przez około 3 doby po zabiegu;
 • stosowanie do pielęgnacji twarzy kosmetyków wskazanych przez lekarza przeprowadzającego zabieg.

Bezpośrednio po zabiegu można wrócić do codziennych czynności.

Przeciwwskazania do mezoterapii Nucleofill

 • ciąża i laktacja;
 • aktywne choroby nowotworowe;
 • choroby autoimmunologiczne;
 • infekcje skóry w miejscu zabiegu, aktywna opryszczka;
 • niewyrównane ogólnoustrojowe schorzenia;
 • skłonność do powstawania blizn przerostowych;
 • zaburzenia krzepnięcia krwi.

Mezoterapia Nucleofill a inne zabiegi

Zabieg Nucleofil można wykonać nie wcześniej niż po upływie 2 tygodni od podania toksyny botulinowej. Złuszczanie, peelingi chemiczne oraz mikrodermabrazję należy przeprowadzić co najmniej 3 tygodnie wcześniej. Z kolei pomiędzy usuwaniem zmarszczek laserem frakcyjnym, a zabiegiem Nucleofil należy zachować 3-4 tygodnie odstępu.

Chcesz dowiedzieć się więcej o zabiegu Nucleofil?

Umów się na konsultację

☎ (22) 126 80 08
KONTAKT

FAQ – najważniejsze pytania dotyczące mezoterapii Nucleofil

Czy zabieg jest bezpieczny?

Produkt użyty do mezoterapii jest całkowicie naturalny i bezpieczny. Nie uczula. Jest odpowiedni dla każdego rodzaju skóry.

Ile trwa mezoterapia Nucleofil?

Zabieg trwa około 30-60 minut.

Czy zabieg jest bolesny?

Dla większości Pacjentów zabieg jest bezbolesny. W jego trakcie Pacjenci mogą odczuwać jedynie delikatne mrowienie. Istnieje możliwość zastosowania znieczulenia (opcjonalnie).

Polinukleotydy, czyli nowoczesna mezoterapia

Chcesz by Twoja skóra stała się jędrna i elastyczna? Marzysz o delikatnej cerze bez użycia skalpela? Postaw na polinukleotydy – zabieg naturalnymi preparatami, które posiadają właściwości liftingujące.

Opinie o mezoterapii polinukleotydami

Jeżeli przejrzysz profesjonalne strony internetowe, które zajmują się medycyną estetyczną, zauważysz, że polinukleotydy mają rewelacyjne opinie. Dzięki ich użyciu w szybki sposób możesz znacznie poprawić kondycję Twojej skóry, a także odpowiednio ją nawilżyć i przywrócić jej naturalną elastyczność. Niewątpliwą zaletą tego preparatu jest spłycanie drobnych zmarszczek, co jest widoczne gołym okiem. Polinukleotydy wpływają na wzrost produkcji elastyny oraz kolagenu, dzięki czemu skóra staje się bardziej zagęszczona, co w rezultacie powoduje jej uniesienie. Po zabiegu z użyciem polinukleotydów jest ona znacznie bardziej sprężysta i jędrna, a także nabierze blasku. Zabieg mezoterapii polinukleotydami jest odpowiedni dla osób w każdym wieku nawet z bardzo wrażliwą skórą. Działa więc nie tylko zapobiegawczo, ale i profilaktycznie. Co więcej, jest on zupełnie bezbolesny i nie wymaga okresu rekonwalescencji.

Cena mezoterapii przy użyciu polinukleotydów w Warszawie

Mezoterapia z użyciem polinukleotydy staje się coraz bardziej popularna. Nie ma się co temu dziwić, ponieważ jest to preparat, który nie tylko odmładza skórę, ale także ma działanie biostymulujące oraz ochronne. Ten rodzaj mezoterapii jest przeznaczony do każdego rodzaju skóry, co czyni go bezpiecznym. Jej efekty są długotrwałe, ponieważ substancja czynna działa na poziomie komórkowym. Co najważniejsze – mezoterapia polinukleotydami nie zmienia rysów naszej twarzy, więc jest bardzo naturalnym sposobem na szybkie odmłodzenie swojego wyglądu! Ten zabieg świetnie sprawdza się także w przypadku niwelowania blizn czy przebarwień. Jak widzisz polinukleotydy mają wiele zalet, więc mezoterapia jest pozbawiona ryzyka. Cena zabiegu jest indywidualnie ustalana z klientem.

Stymulatory tkankowe1 zabieg u kosmetologaPakiet 3 zabiegów u kosmetologa1 zabieg u lekarzaPakiet 3 zabiegów u lekarza
Pluryal1000 zł2700 zł1150 zł3105 zł
Juvenus1000 zł2700 zł1150 zł3105 zł
Nucleofill (Soft, Medium, Strong)1 000 zł2700 zł 1150 zł3105 zł
HarmonyCa - kwas hialuronowy i hydroksyapatyt wapnia (1,5 ml)--1500 zł - 1 ampułka
2500 zł - 2 ampułki
Radiesse - hydroksyapatyt wapnia - wypełnienie i stymulacja (1,5 ml)--2000 zł - 1 ampułka
Kwas polimlekowy Aesthefill--od 2500 zł - 10000zł