Zmarszczki, przebarwienia, uszkodzenia naskórka wskutek długotrwałego działania czynników atmosferycznych, brak elastyczności skóry, bruzdy na twarzy, to wszystko sprawia, że czujemy się nieatrakcyjnie i staro. Resurfacing laserowy jest innowacyjnym zabiegiem, opierającym się na wykorzystaniu rewelacyjnej technologii laserowej (Laser frakcyjny Harmony XL iPixel ER:YAG). W naszym gabinecie Fabskin w Warszawiewykonujemy laserowe usuwanie zmarszczek za pomocą nowoczesnego laseru jakim jest Harmony iPixel.

Z powodzeniem stosowany świecie, teraz także w naszym gabinecie medycyny estetycznej. Resurfacing laserowydziała w głębi skóry na zasadzie delikatnych uszkodzeń zmienionych komórek skórnych, które w ten sposób są przez organizm usuwane i zastąpione zdrowymi. Zabieg przeprowadzany przez lekarza laserem frakcyjnym Harmony XL iPixel ER:YAG jest w pełni bezpieczny i nie niszczy zdrowych komórek skórnych. Nowoczesne technologie laserowe potrafią precyzyjnie odnaleźć uszkodzone komórki i celować w nie selektywnie, co oznacza, że trafiają dokładnie tam, gdzie jest potrzeba pobudzenia regeneracji wewnątrzkomórkowej bez niszczenia naskórka i oparzeń.

Laser frakcyjny Harmony emituje do komórek wiązki światła. Emisja odbywa się siateczkowo, precyzyjnie trafiając do miejsc uszkodzeń. Cząsteczki światła koagulują w głębi skóry obszary mikrokolumienek, aktywując procesy naprawcze, co w rezultacie daje nam wytworzenie się zupełnie nowej, lepszej jakości struktury skóry, a widocznie poprawia atrakcyjność leczonego miejsca. Skóra staje się gładsza, pełniejsza, promienieje i wygląda zdrowo, bo jest uzdrowiona!

Dla kogo przeznaczone są zabiegi wykonywane laserem frakcyjnym?

Zabieg laserowego usuwania zmarszczek w Warszawie polecony jest wszystkim zdrowym osobom, które pragną poprawić stan i wygląd swojej skóry. Szczególnie zalecany jest RESURFACING osobom z widocznymi bruzdami, przebarwieniami, zmarszczkami, osłabioną elastycznością i szarą cerą. Przed zabiegiem nie zaleca się wykonywać zabiegów złuszczających, pacjenci odstawić powinni niektóre leki, w tym kremy z retinoidami. Nie zaleca się ponadto przeprowadzania przez zabiegiem kuracji z kwasami.

Resurfacing laserowy wspaniale opóźnia procesy starzenia się naskórka, a jednocześnie redukuje już te, które zaistniały. Za jedną serią zabiegów jesteśmy w stanie odjąć nawet 10 lat i przyczynić się do znacznego i widocznego poprawienia stanu skóry. Osoby, które przez wiele lat opalały się lub narażone były na silne mrozy i wiatry, na pewno zauważyły u siebie pogłębiające się procesy starzenia naskórka. To idealny moment na walkę o lepszą elastyczność, wygląd i koloryt cery. Także zmarszczki wokół oczu, tak trudne do usunięcia, mogą być z powodzeniem korygowane laserem frakcyjnym Harmony XL iPixel ER:YAG. Resurfacing laserowy może okazać się zbawienny także dla osób borykających się z przebarwieniami i zmianami potrądzikowymi; laser ponadto doskonale radzi sobie z nieestetycznie rozszerzonymi porami skórnymi.

Przeciwwskazania do zabiegu laserowego Resurfacing’u:

 • Ciąża i okres laktacji
 • Kuracja retinoidami
 • Stosowanie leków uczulających
 • Aktywne alergii skórne
 • Łuszczyca
 • Bielactwo
 • Padaczka
 • Niedawno przebyte zabiegi chirurgiczne
 • Niektóre zioła i leki
 • Otarcia i uszkodzenia leczonego naskórka
 • Fotouczulenie
 • Stosowanie leków fotouczulających
 • Bliznowiec
 • Cukrzyca
 • Okres po niektórych zabiegach kosmetycznych
 • Silna opalenizna
 • Pokrycie samoopalaczem

Jak wygląda laserowe usuwanie zmarszczek?

Przed zabiegiem Resurfacing’u laserowego udać należy się do naszego lekarza specjalisty, aby ustalić plan kuracji. Być może zalecane będzie wykonanie wcześniejszych lub komplementarnych metod, jak użycia osocza bogatopłytkowego, zabiegi rewitalizacji, mezoterapii i wypełnień kwasem hialuronowym.

W zależności od efektów zabiegu, proces Resurfacing’u laserowego laserem frakcyjnym Harmony XL iPixel ER:YAGpowtarzać należy 2-6 razy, w odstępach 2-4 tygodni. Pozwoli nam to uzyskać trwałe i widoczne efekty, utrzymujące się nawet kilka lat, szczególnie w połączeniu z innymi zabiegami rewitalizującymi.

Jak należy postępować przed zabiegiem przy użyciu laseru frakcyjnego?

– należy zadbać o to, aby skóra nie była świeżo opalona,
– na 3 tygodnie przed planowanym zabiegiem należy przestać przyjmować substancje światłouczulające – witaminę A, dziurawiec, nagietek, skrzyp itp.,
– zabiegom przy użycia lasera frakcyjnego nie mogą poddawać się kobiety w ciąży oraz karmiące piersią, osoby chore na nowotwory, epilepsję, cukrzycy,

W przypadku jakichkolwiek pytań i wątpliwości nasi specjaliści służą pomocą. Chętnie pomogą wybrać najlepszą dla Państwa metodę walki z niedoskonałościami.

Po zabiegu laserowego usuwania zmarszczek

Zabieg laserem frakcyjnym nie wymaga znieczulenia. Skóra poddawana leczeniu neutralizowana jest specjalnym żelem znieczulającym. Bezpośrednio po zabiegu miejsce leczenie jest zaczerwienione, bardzo ciepłe, mogą wystąpić obrzęki, uciekanie płynu tkankowego, delikatne sączenie się krwi. W tym czasie stosujemy kojące i znieczulające okłady. Obrzęki oraz zaczerwienienia utrzymywać mogą się do kilku dni. Po ustaniu sinień pojawia się cienki strup ulegający stopniowemu złuszczaniu się. Nie wolno w tym czasie próbować zrywać go, czy usuwać w inny sposób, jest to naturalny etap regeneracji na zewnątrz naskórka. Kilka tygodni po zabiegu także wnętrze organizm ulega silnej regeneracji. Rezultaty widać po miesiącu, zaleca się wtedy wykonać kolejną serię resurfacing’u laserem frakcyjnym Harmony XL iPixel ER:YAG w celu odnowy kolejnych komórek.

Jakich rezultatów można się spodziewać po zabiegu laserowego usuwania zmarszczek?

Po kilkunastu tygodniach regeneracji komórek obserwujemy fantastyczne i długotrwale rezultaty serii zabiegów Resurfacing’u laserowego. Skóra jest widocznie jaśniejsza, odnowiona, bardziej promienna i zdrowa. Redukcji ulegają drobne i średnie zmarszczki, a głębokie zostają spłaszczone. Znacznie lepiej wyglądają nawet silne bruzdy. Cera pozbywa się plam i przebarwień, nie widać już pozostałości trądzikowych. Cera charakteryzuje się lepszą elastycznością i napięciem, gdyż odnowiona zostaje struktura komórkowa. Zabieg laserem frakcyjnym powtarzać można raz na kilka lat, kiedy procesy starzenia znów staną się bardziej widoczne.

Sprawdź cennik iPixel – Laser frakcyjny ablacyjny

iPixel – Laser frakcyjny ablacyjny Peeling laserowy, resurfacing skóry, laserowe wygładzanie zmarszczek

Peeling laserowy (łagodny)Resurfacing skóry (intensywny)
Oczy / usta300 zł600 zł
Policzki400 zł800 zł
Twarz500 zł1000 zł (osocze bogatopłytkowe GRATIS! / 1 amp.)
Szyja400 zł800 zł
Dekolt500 zł1000 zł
Twarz + szyja800 zł1800 zł
Twarz + szyja + dekolt1200 zł2600 zł
Dłonie350 zł700 zł

Zobacz również:

UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ tel: 22 126 80 08