Zabiegi z kwasem hialuronowym

Stają się coraz bardziej popularne, mają na celu upiększyć w szybki sposób nasz wygląd. Czym w ogóle są zabiegi z kwasem hialuronowym? Czy są one bezpieczne? Czy bolą? Jakie są przeciwwskazania do ich wykonania? Kto może je wykonywać? Na te oraz inne pytania odpowiemy w niniejszym artykule.

Co to jest kwas hialuronowy?

Aby dowiedzieć się, czym są zabiegi z kwasem hialuronowym, należy najpierw dowiedzieć się, czym w ogóle jest sam kwas hialuronowy. Jest to organiczny związek chemiczny. Jest też naturalnym biopolimerem, którego budowa jest taka sama w przypadku człowieka, jak i innych kręgowców, w tym także bakterii. Jego głównym zadaniem jest utrzymywanie integralności substancji międzykomórkowych, dzięki czemu nadaje naszej skórze sprężystości oraz elastyczności. Ponadto, wpływa na odżywienie skóry, utrzymanie jej prawidłowej wilgotności, a także odbudowuje jej strukturę. Właśnie dlatego zabiegi z kwasem hialuronowym są tak chętnie wybierane w celu niwelowania niedoskonałości najczęściej związanych z pojawieniem się pierwszych oznak starzenia skóry.

Szukasz skutecznego sposobu na wypełnienie zmarszczek mimicznych?

Umów się na zabieg z użyciem kwasu hialuronowego w Warszawie

(22) 126 80 08

Jakie zabiegi kwasem hialuronowym wykonuje się najczęściej?

Kwas hialuronowy ma szerokie zastosowanie w kosmetyce estetycznej. Jego użycie przynosi spektakularne i trwałe efekty, które utrzymują się długi czas. Zabieg z kwasem hialuronowym wpływa pozytywnie na stan naszej skóry szczególnie w okolicach twarzy – dzięki niemu możliwa jest poprawa elastyczności skóry, następuje jej ujędrnienie oraz spłycenie zmarszczek. Przy jego pomocy możemy też wykonać szereg drobnych poprawek nosa czy ust. Obecnie coraz częściej wybierane jest powiększanie ust kwasem hialuronowym, konturowanie ust kwasem hialuronowym, nawilżanie ust kwasem hialuronowym czy też podniesienie kącików ust

Zabiegi kwasem hialuronowym w klinice Fabskin

Nasza klinika ma bardzo dużą ofertę w zakresie medycyny estetycznej. Wykonujemy zabiegi kwasem hialuronowym zarówno na okolice twarzy, jak i szyi. Za jego pomocą odmładzamy również wygląd Twoich dłoni i dekoltu. Wszystko po to, byś czuł się lepiej ze swoim wyglądem! Zabieg kwasem hialuronowym może w szybki i efektowny sposób poprawić wygląd Twoich oczu – dzięki niemu pozbędziesz się niechcianych zmarszczek, w tym kurzych łapek w tej delikatnej okolicy. U nas poprawisz także jakość swoich ust – wykonujemy zabiegi, które mają na celu przywrócenie naturalnego konturu Twoich ust, podnoszą opadające z wiekiem kąciki, czy też dogłębnie nawilżają. Pomożemy Ci także pozbyć się niechcianych zmarszczek palacza oraz możemy powiększyć Twoje usta, by wróciły do pełnej kondycji. Zabieg kwasem hialuronowym to także doskonały pomysł na poprawę owalu całej twarzy, jak również skupienie się na najbardziej rzucających się w oczy jej elementów – wykonujemy korektę nosa, modelujemy okolice brody, żuchwy, łuki skroniowe. Dzięki sile kwasu hialuronowego pozbędziesz się także bruzd marionetkowych czy też nosowo-wargowych. Nasza klinika wykonuje także zabiegi, które mają na celu wypełnienie zmarszczek szyi oraz wygładzenie zmarszczek w okolicy dekoltu. Poprawiamy także wygląd dłoni. To właśnie te elementy często zdradzają nasz wiek i są kłopotliwe do ukrycia nawet pod grubą warstwą makijażu. To naturalne, że skóra wraz z wiekiem traci swoją naturalną elastyczność, stąd na naszym ciele pojawia się coraz więcej symptomów starzenia.

Jakie są przeciwwskazania do wykonywania zabiegów z użyciem kwasu hialuronowego?

Przede wszystkim osoby, które posiadają uczulenie na kwas hialuronowy, nie powinny decydować się na zabiegi z jego użyciem. Poza nimi, nie powinno się ich wykonywać osobom, które posiadają aktywne infekcje oraz opryszczkę, są w ciąży lub w okresie karmienia, u których w łatwy sposób dochodzi do tworzenia się przerośniętych blizn, mają problemy z krzepliwością krwi, czy cierpią na choroby układu autoimmunologicznego. Oczywiście zasadną przyczyną odmowy wykonania zabiegu kwasem hialuronowym jest również brak pełnoletności. Jesteśmy renomowaną kliniką, która ceni sobie wysoki profesjonalizm w każdym calu. 

Jak długo utrzymują się efekty?

Przede wszystkim należy podkreślić, że osoby decydujące się na skorzystanie z naszej oferty zabiegów z użyciem kwasu hialuronowego, mogą cieszyć się pierwszymi efektami naszej pracy już po pierwszym zabiegu. Zanim jednak kwas się w pełni zintegruje może minąć 3-4 tygodnie. Powtórzenie zabiegu zaleca się po okresie około 6-10 miesięcy – wszystko uzależnione jest od różnych czynników – kondycji skóry, trybu życia, stosowania używek. Jednak możemy śmiało stwierdzić, że zabieg kwasem hialuronowym daje spektakularny efekt w szybkim czasie. Co więcej możesz cieszyć się lepszym wyglądem przez długi czas.

Zabieg kwasem hialuronowym – cena

Jeżeli chcesz wykonać zabieg kwasem hialuronowym, z pewnością zastanawiasz się, jaka będzie jego cena. Jest to uzależnione od okolic ciała, w jakie chcesz zastosować kwas hialuronowy, ilości produktu potrzebnego do wypełnienia danej okolicy oraz preparatu, którego do tego zabiegu używamy. Zachęcamy do zapoznania się z naszą stroną internetową i dokładnym cennikiem. Jeżeli jednak chcesz zmienić swój wygląd i poprawić kondycję swojej skóry, to efekty będą dla Ciebie bezcenne. Sprawdź już dziś naszą ofertę i wybierz kwas hialuronowy – cena każdego zabiegu jest szczegółowo opisana.

Cennik

DOPASUJ ILOŚĆ W MLCENA CENNIKOWAJUVEDERM
1 ml1400 zł1400 zł
2 ml2800 zł2800 zł (1400 zł za ml)
3 ml4200 zł3700 zł (1233 zał za ml) oszczędzasz 500 zł
4 ml5600 zł4500 zł (1125 zł za ml) oszczędzasz 1100 zł
5 ml7000 zł5500 zł (1100 zł za ml) oszczędzasz 1500 zł
 

DOPASUJ ILOŚĆ W MLCENA CENNIKOWATEOSYAL
1 ml / 1,2 ml (preparaty wolumetryczne)1200 zł1200 zł
2 ml / 2,4 ml (preparaty wolumetryczne)2400 zł2400 zł (1200 zł za ml)
3 ml / 3,6 ml (preparaty wolumetryczne)3600 zł3100 zł (1033 zł za ml) oszczędzasz 500 zł
4 ml / 4,8 ml (preparaty wolumetryczne)4800 zł3700 zł (925 zł za ml) oszczędzasz 1100 zł
5 ml / 6 ml (preparaty wolumetryczne)6000 zł4500 zł (900 zł za ml oszczędzasz 1500 zł)
 

Orientacyjna ilość preparatu, potrzebna do zabiegu
dolina łez1-2 ml
cały oczodół1-2 ml
wypełnienie skroni1-2 ml
marionetki1-2 ml
broda3-5 ml
linia żuchwy1-2 ml
kąt żuchwy/żwacze2-4 ml
wolumetria twarzyod 2-3 ml