Nasz gabinet medycyny estetycznej Fabskin w Warszawie oferuje Państwu zabieg laserowej depilacji pleców, który gwarantuje poprawę komfortu życia. Usuwania niechcianego owłosienia z tej części ciała jest wyjątkowo uporczywe – ciężko jest zrobić to samemu, a proszenie o pomoc bliskich może być krępujące. Dodatkowo efekt jest bardzo krótki, golenie trzeba powtarzać bardzo często, a odrastające włoski są twarde i nieprzyjemne w dotyku. Istnieje również ryzyko wystąpienia podrażnień i mogą pojawić się wrastające włoski tworzące stany zapalne mieszka włosowego. W tym przypadku idealnym rozwiązaniem jest skorzystanie z naszej usługi laserowej depilacji pleców, która pozwoli na dlugi czas pozbyć się zbędnego owłosienia z pleców.

W dzisiejszych czasach z kosmetyki laserowej korzystają nie tylko kobiety. Coraz więcej Panów chce zadbać o swój wygląd i poprawę jakości życia codziennego. Dla wielu mężczyzn włosy na plecach oznaczają komleksy, dyskomfort i bardzo często są przeszkodą przy codziennych zajęciach, takich jak wyjście na basen, pobyt nad jeziorem czy sytuacje intymne – mężczyźni krępują się rozebrać i odkryć nieestetyczne plecy. Dzięki poddaniu się laserowej depilacji pleców można raz na zawsze pozbyć się przykrego owłosienia.

Depilacja pleców, klatki piersiowej czy pośladków jest metodą najczęściej wybieraną przez płeć męską, która ceni sobie wygodę i praktyczne, trwałe rezultaty.

Laserowa depilacja pleców

Zabieg depilacji pleców jest praktycznie bezbolesny i trwa około 30 minut. Inteligentny i nowoczesny laser diodowy Palomar VECTUS jest szybki, efektywny i bezpieczny. Trwale usuwa zbędne owłosienia i poprawia jakość życia pacjentów. Działa jedynie powierzchownie, niszcząc cebulkę włosa i nie wpływa na funkcje organizmu. Dodatkową zaletą lasera jest fakt, że po zabiegu pacjent nie wymaga rekonwalescencji i praktycznie od razu może powrócić do swoich codziennych zajęć.

Zabieg laserowej depilacji pleców należy powtórzyć kilka razy w odstępie od 4 do 6 tygodniu w celu uzyskania jak najlepszych, trwałych rezultatów.
Przygotowanie do laserowej depilacji pleców

Przed zabiegiem laserowej depilacji pleców należy najlepiej dzień przed terminem zgolić włosy za pomocą klasycznej maszynki do golenia. Zaleca się zostawić niewielki fragment skóry w celu zbadania grubości i koloru włosa.

Co najmniej miesiąc przed pierwszym zabiegiem depilacji:

– nie usuwać włosów na plecach wraz z ich cebulką (jedynie maszynką do golenia, która nie usuwa cebulki),
– nie stosować w na plecach maści ani kremów z witaminą C, retinoidami,
– na około 2 tygodnie przed depilacją trzeba ostawić lekarstwa światłouczulające i zioła,
– nie powinno się wystawiać skóry na słońce, ani korzystać z solarium,
– nie zaleca się stosowania peelingu,
-warto nawilżyć suchą skórę dzień przed zabiegiem za pomocą preparatów nawilżających,
– ważne jest, aby skóra pleców w dniu zabiegu była idealnie czysta i niczym nie posmarowana.

Po zabiegu laserowej depilacji pleców:

– naturalnym objawem jest zaczerwienienie skóry, naturalny obrzęk, który ustępuje zazwyczaj po kilku godzinach,
– przez kilka dni nie należy zażywać gorących kąpieli,
– nie zaleca się korzystać z sauny ani basenu do 4 dni po zabiegu,
– do 4 dni po laserowej depilacji pleców nie używać preparatów z zawartością alkoholu, można używać jedynie antyperspirantu bezalkoholowego, chociaż lepiej zrezygnować z wszelkich kosmetyków,
– do 2 tygodni po zabiegu nie zaleca się stosować zabiegów złuszczających ani peelingu,
– do 2 tygodniu po zabiegu obowiązuje bezwzględny zakaz opalania pleców.

W celu uzyskania jak najlepszych efektów zaleca się poddać kilku sesjom laserowej depilacji pleców. Efekt zależy przede wszystkim od grubości i koloru włosów. Aby całkowicie pozbyć się owłosienia z pleców zabieg należy powtórzyć od 3 do 6 razy, ponieważ włosy są w różnej fazie wzrostu.

Przed każdym zabiegiem pacjent konsultuje się z naszym specjalistą, który przeprowadzi wywiad i odpowie na wszelkie pytania i wątpliwości związane z zabiegiem.

Niestety nie zawsze laserowa depilacja jest możliwa, istnieje kilka przeciwwskazań takich jak: bielactwo, cukrzyca, łuszczyca, ciąża (w przypadku kobiet), świeża opalenizna, przyjmowanie niektórych leków. Przeczytaj więcej o laserze Palomar Vectus.

Obszar Cena SUPER PROMOCJA -50%
Baki / uszy 200 zł 100 zł
Bikini 300 zł 150 zł
Bikini głębokie 400 zł 200 zł
Bikini + pachy 700 zł 325 zł
Bikini męskie 540 zł 270 zł
Broda 200 zł 100 zł
Brodawki sutkowe 200 zł 100 zł
Brzuch 350 zł 175 zł
Dłonie 200 zł 100 zł
Górna warga (wąsik) 150 zł 75 zł
Klatka piersiowa 400 zł 200 zł
Łydki 350 zł 175 zł
Łydki + pachy + bikini 900 zł 450 zł
Nogi + pachy + bikini 1000 zł 500 zł
Pachy 250 zł 125 zł
Plecy 500 zł 250 zł
Plecy męskie 700 zł 350 zł
Pośladki 250 zł 125 zł
Przedramiona 300 zł 150 zł
Ramiona 300 zł 150 zł
Stopy 200 zł 100 zł
Szyja 250 zł 125 zł
Uda całe 450 zł 225 zł
Uda całe + łydki 800 zł 400 zł
Uda połowa (strona wewnętrzna) 350 zł 175 zł

Zobacz również :

UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ tel: 22 126 80 08