Mezoterapia w leczeniu wypadania włosów

Mezoterapia wykorzystywana jest także w profilaktyce i leczeniu łysienia skóry głowy. Mezoterapia należy do wysoce skutecznych zabiegów na różne rejony ciała, gdzie dzięki aplikacji i uzupełnieniu brakujących składników rozwiązane zostają problemy zmian kolorystycznych, obrzęków, cellulitu, lub łysienia. Zabieg działa najlepiej, jeśli przeprowadzony zostanie regularnie w kilku seriach, zgodnie z planem ustalonym przez lekarza specjalistę. W gabinecie medycyny estetycznej FABSKIN w Warszawie z wysoką skutecznościach i po dobrych cenach przeprowadzany jest zabieg mezoterapii głowy.

Przed zabiegiem

2 tygodnie przed zabiegiem mezoterapii należy przestać spożywać aspirynę, a na kilka godzin przed zastrzykami miejsce iniekcji należy posmarować specjalnym kremem znieczulającym, aby zapewnić sobie jak najwyższy komfort i zminimalizować nieprzyjemne uczucie ukłuć. Na kilka dni przed zabiegiem, zalecane jest ponadto, wcieranie w skórę preparatów zawierających witaminę K, co przeciwdziała krwawieniom i obrzękom.

Leczenie łysienia

Jeśli na skórze głowy dochodzi do znacznego wypadania lub osłabienia włosów, zaleca się serię zastrzyków, które przywrócą skórze głowy preparaty mineralne, witaminy i leki przeciwzapalne, które odżywią włosy o wiele skuteczniej niż najlepsze preparaty kosmetyczne, zatrzymają proces wypadania włosów, a nawet przyczynią się do ich odrastania. W trakcie zabiegu wstrzykiwane są takie substancje, jak krzemionka organiczna, minoksydol, dekspantenol, oligoelementyny.

Lekarz z gabinetu FABSKIN poleci również dietę i możliwości, które wspomogą odżywienie włosów na dłuższy czas.

DERMAHEAL HL

  • Zapobieganie wypadaniu włosów
  • Alopecja

56 aktywnych składników:

13 witamin, 24 aminokwasy, 5 minerałów, 4 koenzymy, 4 kwasy nukleinowe, 2 czynniki redukujące

4 Peptydy Biomimetyczne:

Decapeptide – 4 (CG-IDP2): wzmacnia włosy, stymulując cebulki do produkcji długich trzonów włosa

Acetyl Decapeptide – 3 (Rejuline): rewitalizuje cebulki włosowe regenerując komórki włosa

Oligopeptide – 24 (Keramin 1): stymuluje proliferację i migrację komórek włosowych

Copper Tripeptide – 1 (CG – Peptyd Miedzi): ): wzmacnia włosy i stymuluje cebulki do budowy trzonu włosa, wspomaga krążenie w skórze głowy i regeneruje cebulki włosowe

Miejsce stosowania: skóra głowy

Zobacz również: