Zabiegi wyszczuplające na brzuch w Warszawie

Brzuch to taka część ciała, która dla wielu z nas jest problematyczna. W okolicy brzucha często dochodzi do gromadzenia się nadprogramowej tkanki tłuszczowej. Zmorą wielu kobiet są również rozstępy na brzuchu, które najczęściej pojawiają się po ciąży lub nagłej utracie wagi. Nawet kiedy uda nam się wygrać walkę z dodatkowymi kilogramami i zrzucić znienawidzoną oponkę, obwisła skóra brzucha może popsuć efekt, jaki chcielibyśmy osiągnąć. Na szczęście istnieją skuteczne sposoby, aby uzyskać idealnie płaski brzuch. Modelowanie sylwetki, w tym odchudzanie brzucha, może być bardzo skuteczne, jeżeli sięgniemy po zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Dowiedz się, jakie zabiegi na brzuch wybrać, aby poprawić jego wygląd i pozbyć się kilku centymetrów w talii.

Z jakimi defektami najczęściej borykamy się w okolicach brzucha?

Smukły, jędrny, z zarysowanymi mięśniami brzuch to marzenie każdej kobiety. Nie oszukujmy się, ale wszyscy marzymy o posiadaniu pięknego brzucha, zwłaszcza przed sezonem plażowym. Niestety jest to dość problematyczna część ciała. Zwykle z brzuchem miewamy kilka problemów. Oto najpopularniejsze z nich:

Miejscowe otłuszczenie brzucha (otyłość miejscowa)

Miejscowe otłuszczenie brzucha, nazywane również otyłością miejscową, to nagromadzenie się tkanki tłuszczowej na brzuchu. Przypadłość ta może dotykać również osoby szczupłe. Ciężko jest pozbyć się tego problemu za pomocą diety lub ćwiczeń. Zarówno w przypadku kobiet, jak i mężczyzn to właśnie w okolicach brzucha i talii gromadzi się najwięcej tkanki tłuszczowej, zaburzając proporcje sylwetki. Obecnie rozwój medycyny sprawił, że możemy skutecznie walczyć z tym problemem i w znacznym stopniu go ograniczyć lub nawet całkowicie wyeliminować. W klinice medycyny estetycznej FabSkin na warszawskim Bemowie rekomendujemy kilka zabiegów wyszczuplających i modelujących pod kątem tego problemu.

Rozstępy na brzuchu

Rozstępy to nieestetyczne zmiany na skórze, które powstają na skutek rozerwania głębokich warstw skóry. Powodem ich tworzenia jest osłabienie włókien kolagenowych i elastyny, do którego dochodzi z różnych przyczyn. W fazie zapalnej rozstępy mają kolor ciemnoczerwony i powoli przechodzą do barwy sinej. Gdy kosmetyki na rozstępy nie pomagają, warto skorzystać z profesjonalnych zabiegów na rozstępy w okolicach brzucha. Dobre efekty w walce z rozstępami przynoszą peelingi chemiczne, które powinno wykonywać się w serii zabiegów. Ostatnim hitem w redukcji rozstępów na brzuchu okazała się karboksyterapia, czyli zabieg polegający na podskórnym podawaniu dwutlenku węgla. Dużą popularnością wśród Pacjentów cieszy się również laserowe usuwanie rozstępów.

Obwisła skóra brzucha

Po intensywnym odchudzaniu może pojawić się problem z brakiem jędrności skóry. Jest to najczęściej zmora osób, które gwałtownie schudły oraz kobiet po ciąży. Zabiegi modelujące brzuch pozwolą Ci pozbyć się problemu obwisłej skóry. Medycyna estetyczna oferuje wiele skutecznych metod, dzięki którym można szybko i bezinwazyjne poprawić wygląd tej części ciała.

Nadmierne owłosienie w okolicy brzucha

Nie od dziś wiadomo, że włosy mogą być problematyczne, zwłaszcza jeżeli pojawiają się w miejscach, w których nie powinno ich być. U niektórych kobiet krępującym problemem jest nadmierne owłosienie brzucha – zwłaszcza krępujące mogą być włoski w linii między pępkiem a bikini. W odpowiedzi na kompleksy klientek związane z nadmiernym owłosieniem brzucha wykonujemy depilację laserową brzucha, która pozwoli trwale pozbyć się niechcianych włosków.

Chcesz szybko i bezinwazyjne poprawić wygląd swojego brzucha?
Umów się na zabiegi wyszczuplające brzuch w Warszawie

POKAŻ NUMER

Czym są zabiegi na brzuch?

Zdaniem eksperta

Odchudzanie brzucha może być znacznie łatwiejsze, gdy skorzystamy z profesjonalnych zabiegów odchudzających na brzuch. Nie zawsze domowe sposoby z otyłością brzuszną okazują się skuteczne. Zabiegi na brzuch i boczki wykonywane przez fachowców wyraźnie redukują tkankę tłuszczową, przyspieszają jej spalanie, pobudzają krążenie i ujędrniają skórę. W połączeniu z odpowiednią dietą oraz ćwiczeniami zabiegi na brzuch pomogą szybciej uzyskać szczupłą sylwetkę. W klinice FabSkin w Warszawie wykonujemy zarówno zabiegi na brzuch kobietom, jak i mamy w ofercie zabiegi na brzuch dla mężczyzn, którzy pragną szybko, skutecznie i bezinwazyjne pozbyć się lokalnie odłożonej tkanki tłuszczowej – wyjaśnia lekarz medycyny estetycznej, dr Radosław Rzepnikowski.

Dla kogo zabiegi na płaski brzuch?

Zabiegi wyszczuplające brzuch dedykowane są wszystkim tym osobom, których głównym celem jest zmniejszenie obwodu brzucha, ujędrnienie skóry na brzuchu oraz pozbycie się rozstępów. Zabiegi pielęgnacyjne na brzuch są wyjątkowo efektywne i bezpieczne dla Pacjenta.

Zabiegi na brzuch, które wykonujemy w naszej klinice FabSkin Warszawa-Bemowo

Poniżej prezentujemy listę zabiegów na brzuch z zakresu dermatologii estetycznej:

Zabiegi modelujące brzuch – efekty

Efekt terapii Endolift

Efekty zabiegów wyszczuplających brzuch

Efekt ujędrniania brzucha Ultraformer III

Efekt kriolipolizy CoolTech

Efekty zabiegów wyszczuplających brzuch

Dlaczego warto zdecydować się na zabiegi wyszczuplające brzuch?

Zabiegi wyszczuplające brzuch są świetnym sposobem na modelowanie sylwetki. W połączeniu z niskokaloryczną dietą oraz aktywnością fizyczną przyczynią się do pozbycia się kilku centymetrów w obwodzie. Zabiegi na brzuch szczególną popularnością cieszą się zwłaszcza po zimie, kiedy Pacjenci obserwują przyrost tkanki tłuszczowej. Jest to spowodowane tym, że zimą zazwyczaj mniej się ruszamy i więcej jemy. W klinice FabSkin w Warszawie na Bemowie do zabiegów odchudzających na brzuch używamy nowoczesnego i wysokiej jakości sprzętu, dzięki któremu możliwe jest pozbycie się tkanki tłuszczowej z brzucha bezinwazyjne i bez okresu rekonwalescencji. Profesjonalne zabiegi odchudzające na brzuch, oprócz spalania tłuszczu, pozwalają dodatkowo wymodelować i ujędrnić skórę na brzuchu.

Chcesz ładnie prezentować się w bikini na plaży?
Skorzystaj z naszej oferty zabiegów odchudzających na brzuch

POKAŻ NUMER

FAQ – najważniejsze pytania dotyczące zabiegów na brzuch

Czy zabiegi na brzuch są bolesne?

Zabiegi na brzuch, które proponujemy, należą do grupy zabiegów bezinwazyjnych. Oznacza to, że są one praktycznie bezbolesne i bezinwazyjne.

Ile zabiegów wyszczuplających brzuch należy wykonać, by zaobserwować efekty?

Aby zaobserwować efekty, zabiegi na brzuch powinno wykonać się w serii w regularnych odstępach czasu. W zależności od rodzaju zabiegu rekomendowana ilość sesji może się różnić.

Zabiegi na brzuch w Warszawie – cennik

[cennik]

Endolift – liposukcja i lifting bez skalpela
Cena
Brzuch 4000 zł
Boczki 3000 zł
Brzuch + boczki 6000 zł
Ultraformer – lifting bez skalpela
 Obszar Cena  (program intensywny)
 Brzuch 3500 zł
 Boczki 2900 zł

Po każdym zabiegu Ultraformer pacjent otrzymuje raport z liczbą impulsów podanych w trakcie zabiegu.

Kriolipoliza CoolTech
Liczba głowic użytych do zabiegu Czas zabiegu Cena FabSkin Specials Pakiet 3 zabiegów
1 głowica 90 minut 900 zł 700 zł 1900 zł (630 zł za zabieg)
2 głowice  90 minut  1300 zł 1000 zł  2400 zł (800 zł za zabieg)
3 głowice 180 minut 2200 zł  1800 zł  4200 zł (1400 zł za zabieg)
4 głowice 180 minut 2800 zł 2300 zł  4800 zł (1600 zł za zabieg)
LASER FRAKCYJNY iPIXEL Er:Yag

Usuwanie rozstępów

Cena  Pakiet 3 zabiegów
Laserowe usuwanie rozstępów (obszar 10cm x 10cm) 450 zł 1050 zł (350 zł za zabieg)