Depilacja laserowa, epilacja Warszawa Praga Północ, Praga Południe

Depilacja i epilacja laserowa to obecnie jedne z najskuteczniejszych metod na pozbycie się niechcianego owłosienia. Za pomocą laserowej depilacji trwale usuniemy włoski z twarzy, nóg, pach, a także miejsc intymnych. W klinice FabSkin korzystamy z najnowszych technologii, zapewniających komfort i bezpieczeństwo dla naszych Klientów.

Czym jest depilacja laserowa?

Coraz częściej odchodzi się od tradycyjnych metod depilacji, takich jak maszynka, wosk czy depilator elektryczny. Skuteczność tych metod jest o wiele niższa, niż w przypadku depilacji laserowej, ponadto mogą one powodować ból, dyskomfort, a także wrastanie włosków i stany zapalne. Depilacja laserowa to zabieg polegający na skutecznym usunięciu owłosienia z różnych części ciała. Jak sama nazwa wskazuje, wykonuje się ją za pomocą lasera. Efektywność tej metody polega na tym, że wnikająca w głąb skóry wiązka lasera niszczy macierz włosa. To właśnie dzielące się w niej komórki macierzyste odpowiadają za wzrost włosa. Warto jednak wiedzieć, że laser działa na cebulki w fazie wzrostowej, co sprawia, że trwały efekt można osiągnąć po kilku wizytach.

Depilacja laserowa – technologie stosowane w klinice FabSkin

W klinice FabSkin wykorzystujemy jedynie nowoczesne technologie, mające zapewnić naszym Klientom bezpieczne i trwałe usunięcie włosków na wybranych partiach ciała.

Bezbolesna depilacja jasnych włosów laserem aleksandrytowym

Laser wyróżnia się na rynku dzięki swoim wyjątkowym właściwościom. Skutecznie pozbywa się każdego rodzaju owłosienia. Najszybciej ze wszystkich dostępnych urządzeń wychwytuje chromofor melaniny, dzięki czemu jest skuteczny w usuwaniu jasnych i cienkich włosków. Głowica lasera wyposażona jest w szafirową płytkę, chłodzoną do 15 stopni Celsjusza. Dzięki temu zabieg jest niemal nieodczuwalny dla Pacjenta. Z tego względu depilację laserem aleksandrytowym poleca się tym osobom, które mają wyjątkowo niski próg bólu.

Depilacja laserem diodowym

Zabieg epilacji laserowej laserem diodowym to najszybsza i najskuteczniejsza metoda pozbycia się owłosienia na różnych partiach ciała, takich jak pachy, nogi, uda, miejsca intymne, okolice bikini, plecy, brzuch, kark, ręce. Dzięki nowoczesnym technologiom i dobrze opracowanej formule laser znakomicie nadaje się do usuwania nawet najjaśniejszego i rudego owłosienia. Zabieg laserem diodowym jest całkowicie bezpieczny, a wbudowany system chłodzenia minimalizuje odczucia bólowe w jego trakcie.

Szukasz specjalistów w okolicach warszawskiej Pragi Północ i Pragi Południe, specjalizujących się w trwałym usuwaniu niechcianego owłosienia?

Umów się na zabieg depilacji laserowej w klinice FabSkin

☎ (22) 126 80 08

Dla kogo przeznaczony jest zabieg laserowego usuwania owłosienia? Wskazania

Laserowej depilacji owłosienia może podjąć się każdy, komu zależy na bezpiecznym, a nade  wszystko skutecznym i trwałym pozbyciu się włosków. Metoda ta jest szczególnie polecana osobom borykającym się z nadmiernym owłosieniem związanym z problemami hormonalnymi, w tym wynikającymi z zespołu policystycznych jajników i zaburzeń związanych z pracą tarczycy. Mogą się na nią także zdecydować osoby, u których tradycyjne metody depilacji skutkują wrastającymi włoskami i stanami zapalnymi.

Zabieg depilacji laserowej dla Pacjentów z warszawskiej Pragi Północ i Pragi Południe – na jakie partie ciała?

Depilacja laserowa świetnie sprawdza się w przypadku wszystkich partii ciała, na których występuje owłosienie. Możemy za jej pomocą usuwać włoski z typowych miejsc, jak nogi, pachy i okolice bikini, ale także z twarzy, pleców i klatki piersiowej.

Depilacja laserowa bikini

Zabieg usuwania owłosienia z miejsc intymnych to jedna z najpopularniejszych usług. Umożliwia trwałe pozbycie się kłopotliwych włosków, co znacząco wpływa na komfort i wygodę Pacjentów. W ofercie naszej kliniki znajduje się depilacja miejsc intymnych brazylijska.

Depilacja laserowa nóg

Laserowa depilacja nóg to bezinwazyjny zabieg, dzięki któremu możemy pozbyć się nawet ponad 90% owłosienia! W ten sposób Pacjenci mogą spełnić swoje marzenie o gładkiej i lśniącej skórze. Za pomocą naszych laserów pozbędziemy się zarówno twardych, ciemnych włosków, jak i delikatnych jasnych.

Depilacja laserowa pach

Pachy są jednym z tych miejsc, które depiluje się najczęściej. Zabieg laserowej depilacji pach gwarantuje wygodę i gładką skórę na długi czas. Polecany jest szczególnie wszystkim tym osobom, które walczą z szybko odrastającymi włoskami.

Ekspert radzi

Tak naprawdę każdy obszar naszego ciała, na którym znajduje się owłosienie, możemy poddać zabiegowi laserowej depilacji. Jeśli tylko mamy problem z okiełznaniem wrastających włosków, a powszechne metody usuwania owłosienia nie są w naszym przypadku skuteczne, depilacja specjalistycznym laserem może być dla nas rozwiązaniem – wyjaśnia kosmetolog mgr Olga Gatyńska z Kliniki FabSkin

Pozostałe obszary zabiegu depilacji laserowej

Poza depilacją typowych miejsc, oferujemy także usuwanie owłosienia z innych obszarów ciała. Panom polecamy zabieg depilacji męskiej, podczas której pozbywamy się owłosienia m.in. z takich miejsc, jak twarz, plecy, klatka piersiowa, okolice intymne i pośladki. Zarówno u kobiet, jak i mężczyzn, wykonujemy zabieg depilacji brazylijskiej. Jest to popularna metoda, znacznie podnosząca komfort życia, a także pozwalająca zachować odpowiednią higienę.

Jak przygotować się do zabiegu depilacji laserowej?

Odpowiednie przygotowanie się do zabiegu laserowej depilacji będzie miało wpływ na jej efekt. Przynajmniej na miesiąc przed planowanym zabiegiem nie należy opalać miejsca przeznaczonego do depilacji, a około dwóch tygodni przed należy zaprzestać stosowania samoopalaczy. Nie należy także korzystać z metody woskowego usuwania włosków (na 4 tygodnie przed), gdyż polega ona na wyrywaniu ich wraz z cebulkami. Depilacja laserem jest najskuteczniejsza w okresie wzrostu włosków, dlatego możemy na dzień przed zabiegiem usunąć owłosienie maszynką.

Jak przebiega depilacja laserem?

Laserowa depilacja nie jest długim zabiegiem. Przebiega ona stosunkowo szybko i sprawnie, w zależności od depilowanej części ciała. Przed rozpoczęciem zabiegu wykonana zostaje próba na skórze, żeby zobaczyć, jak zareaguje ona na laser. Jeśli wszystko jest w porządku, wówczas można rozpocząć depilację. Lekarz przykłada głowicę do wyznaczonego obszaru, a wiązka światła laserowego naświetla głębsze warstwy, niszcząc macierz włosa. Zewnętrzna warstwa skóry nie zostaje w żaden sposób naruszona.

Efekty laserowego usuwania owłosienia

Depilacja laserem nigdy nie jest jednorazowym zabiegiem głównie z tego względu, że włosy rosną w różnym tempie. Jednakże już po pierwszej próbie można zauważyć zmniejszenie owłosienia o około 30%. Do całkowitego usunięcia owłosienia koniecznych będzie kilka zabiegów, a po 4-6 można będzie mówić o całkowitym usunięciu owłosienia.

Ile razy trzeba powtórzyć depilację laserową i w jakich odstępach czasu?

W zależności od partii ciała, na której wykonywany był zabieg usunięcia włosków, depilację laserową trzeba będzie powtórzyć kilkukrotnie (od 3 do 6 razy). Jednak z każdym kolejnym zabiegiem osłabione włoski będą lepiej reagować na laser i szybciej wypadać. Rozpoczynając przygodę z depilacją laserową należy się przygotować na serię zabiegów w odstępie kilkutygodniowym.

Zalecenia pozabiegowe

Skóra bezpośrednio po zabiegu może być lekko podrażniona i zaczerwieniona. Możliwa jest także wrażliwość na temperaturę i niewielki obrzęk. Z tego względu, aby nie nasilać objawów, należy stosować się do kilku zaleceń:

  • do przemywania skóry używać toniku, mleczka bez alkoholu lub czystej wody,
  • delikatnie osuszać skórę bez pocierania,
  • nie używać dezodorantów i antyperspirantów na ogolone pachy,
  • unikać gorących kąpieli i ekspozycji na słońce,
  • stosować kremy z filtrem UV 50 i więcej,
  • zrezygnować z kremów z wit. A i C oraz kosmetyków złuszczających i zawierających kwasy,
  • powstrzymać się przed wyrywaniem włosków pęseta lub depilacją woskiem.

Oferta depilacji laserowej dla osób z Pragi Północ w Warszawie

Ze względu na bliskie sąsiedztwo dzielnicy z Bemowem, na którym znajduje się klinika FabSkin, naszą ofertę depilacji laserowej kierujemy do mieszkańców warszawskiej Pragi Północ. Dojazd komunikacją miejską do Fabskin z Pragi Północ zajmuje około pół godziny.

Oferta depilacji laserowej dla osób z Pragi Południe w Warszawie

FabSkin zlokalizowane jest na Bemowie, co sprawia, że jest to atrakcyjna lokalizacja dla mieszkańców Pragi Południe. Dotarcie do naszej kliniki samochodem zajmie około 40 minut.

Ile kosztuje depilacja laserowa w Warszawie na Pradze Północ i Pradze Południe? Cennik

Depilacja Laserem PimalaseCENA PAKIET 4 ZABIEGÓW

Bikini+nogi+pachy700 zł2000 zł (500 zł za zabieg)
Bikini+pachy+łydki600 zł1800 zł (450 zł za zabieg)
Baki/Uszy120 zł400 zł (100 zł za zabieg)
Bikini płytkie215 zł800 zł (200 zł za zabieg)
Bikini głębokie280 zł960 zł (240 zł za zabieg)
Bikini męskie325 zł1120 zł (280 zł za zabieg)
Broda145 zł500 zł (125 zł za zabieg)
Brodawki sutkowe130 zł440 zł (110 zł za zabieg)
Brzuch260 zł900 zł (225 zł za zabieg)
Dłonie145 zł500 zł (125 zł za zabieg)
Górna warga (wąsik)110 zł360 zł (90 zł za zabieg)
Klatka piersiowa260 zł880 zł (220 zł za zabieg)
Linia brzucha110 zł360 zł (90 zł za zabieg)
Łydki300 zł1040 zł (260 zł za zabieg)
Nogi 620 zł2200 zł (550 zł za zabieg)
Pachy185 zł660 zł (165 zł za zabieg)
Plecy235 zł840 zł (210 zł za zabieg)
Plecy męskie340 zł1240 zł (310 zł za zabieg)
Pośladki220 zł800 zł (200 zł za zabieg)
Przedramiona225 zł800 zł (200 zł za zabieg)
Ramiona225 zł800 zł (200 zł za zabieg)
Stopy125 zł460 zł (115 zł za zabieg)
Szyja185 zł660 zł (165 zł za zabieg)
Twarz300 zł1040 zł (260 zł za zabieg)
Uda350 zł1220 zł (305 zł za zabieg)
Uda połowa (strona wewnętrzna)175 zł620 zł (155 zł za zabieg)
Bezbolesna depilacja laserem MotusCena
Pakiet 4 zabiegów
Baki / uszy140 zł480 zł (120 zł za zabieg)
Bikini płytkie230 zł840 zł (210 zł za zabieg)
Bikini głębokie 300 zł1040 zł (260 zł za zabieg)
Bikini męskie 350 zł1200 zł (300 zł za zabieg)
Broda150 zł520 zł (130 zł za zabieg)
Brodawki sutkowe120 zł400 zł (100 zł za zabieg)
Brzuch290 zł1000 zł (250 zł za zabieg)
Dłonie170 zł600 zł (150 zł za zabieg)
Górna warga (wąsik)120 zł400 zł (100 zł za zabieg)
Klatka piersiowa270 zł1000 zł (250 zł za zabieg)
Linia brzucha120 zł400 zł (100 zł za zabieg)
Łydki350 zł1280 zł (320 zł za zabieg)
Nogi 720 zł2720 zł (680 zł za zabieg)
Pachy200 zł720 zł (180 zł za zabieg)
Plecy270 zł1000 zł (250 zł za zabieg)
Plecy męskie380 zł1400 zł (350 zł za zabieg)
Pośladki270 zł1000 zł (250 zł za zabieg)
Przedramiona250 zł880 zł (220 zł za zabieg)
Ramiona250 zł880 zł (220 zł za zabieg)
Stopy130 zł440 zł (110 zł za zabieg)
Szyja200 zł720 zł (180 zł za zabieg)
Twarz350 zł1280 zł (320 zł za zabieg)
Uda400 zł1400 zł (350 zł za zabieg)
Uda połowa (strona wewn. lub zewn., przód lub tył)200 zł700 zł (175 zł za zabieg)
Dla najlepszych efektów i satysfakcji naszych stałych pacjentów, od 5-go zabiegu obowiązuje pakietowa (niższa) cena pojedynczego zabiegu

Dodatkowe informacje o zabiegu depilacji laserowej

Jeśli potrzebujesz więcej informacji na temat:

  • Czy depilacja laserowa boli?
  • Jaka jest różnica między depilacją a epilacją?

Opinie o zabiegach depilacji w FabSkin

W gabinecie Fabskin wykonałam serie depilacji laserowej bikini i nóg. Zabieg prawie całkowicie bezbolesny, poprzedzony pomiarami które ustalają indywidualną dawkę mocy lasera. Efekt widoczny już po pierwszym zabiegu , włoski odrastały powoli i było ich znacznie mniej. Jestem już po całej serii zabiegów laserem , i aż sama nie mogę się nadziwić , że nie muszę już codziennie depilować się maszynką. Najmniej przyjemny podczas zabiegów był jedynie zapach „spalonego włosa”, reszta same pozytywy. Warto kupować w pakiecie , cena jest bardzo atrakcyjna

W gabinecie Fabskin przeprowadzaną miałam depilację laserem diodowym. Jestem już po, więc mogę opowiedzieć. Przeczytałam kiedyś negatywne opinie o depilacji laserowej i IPL, że boli, a efekty słabe. Miałam robione nogi i bikini, jak dla mnie ten laser jest świetny. Chłodzi w trakcie depilacji, więc nic nie boli i krótko to trwa. Dobrze wydane pieniądze. Mam dość kłopotliwe owłosienie, więc tym bardziej cieszę się z gładkości. Siostra zazdrości, chyba jej zrobię prezent i wykupię pakiet zabiegów.

Zobacz także:

Powiązane wpisy:

Pozostałe: