Nici Barb PDO – NOWOŚĆ

Natychmiastowy lifting. Nici Barb PDO

Marzymy o zachowaniu młodości i pięknego, promiennego wyglądu. Niestety upływ czasu nie stoi po naszej stronie. Dlatego w naszym gabinecie medycyny estetycznej aktywnie z nim walczymy, sięgając po coraz to doskonale oręża. Zarówno naszą jak i światową rewolucją w bezpiecznym i skutecznym liftingu, są fantastyczne nici Barb PDO, jeszcze doskonalsza i bardziej komfortowa dla pacjenta generacja nici liftingujących.

Zapomnij o chirurgicznym, mocno inwazyjnym liftingu, po którym mogą pozostać blizny. Nowe nici polidioksanowe są bardzo bezpieczne, a efekt liftingu utrzymuje się nawet 2 lata!

Na czym polega zabieg nićmi liftingującymi

Polidoksanowe nici Barb PDO wprowadzane są przy pomocy cieniutkich igieł chirurgicznych w głąb skóry, zgodnie z jej naturalnym ułożeniem. Haczyki dwubiegunowe zbieżne o mikroskopijnej wielkości, przyczepiają się do tkanek skórnych, unosząc je i dając efekt liftingu, czyli lepszego napięcia skóry. Nici PDO pełnią funkcję konstrukcji podskórnej. Zachowują się podobnie jak mięśnie, podtrzymując skutecznie tkanki skórne i nadając skórze większą elastyczność.

Nici Barb PDO rozpuszczają się okresowo wewnątrz skóry, pobudzając tym samym produkcję kolagenu, elastyny i eliksiru młodości, czyli naturalnego kwasu hialuronowego. Czas rozpuszczania nici trwa około 210 dni, a w tym czasie obserwujemy jak nasza skóra staje się jaśniejsza, znikają drobne blizny i przebarwienia. Twarz nabiera bardziej korzystnego owalu, redukowane są niewielkie zmarszczki i bruzdy. Rewolucyjne nici Bardb PDO działają na wszystkie oznaki starzenia się!

Przed zabiegiem miejsce iniekcji pokrywane jest specjalnym żelem znieczulającym, co minimalizuje ryzyko odczuwanego szczypania. Pacjent odczuwa jedynie minimalne ukłucia, kiedy sterylne igły chirurgiczne stykają się ze skórą. Ból nie należy do bardzo nieprzyjemnych, a miła i uprzejma obsługa pomaga się zrelaksować. Czas zabiegu trwa do 60 minut, w zależności od leczonych partii ciała i indywidualnych potrzeb pacjenta. Lifting nićmi Barb PDO nie pozostawia blizn, miejsce iniekcji kilka godzin po zabiegu może być zaczerwienione i lekko opuchnięte. Nie ma przeciwwskazań do zastosowania makijażu kryjącego, a pacjent bezpośrednio po zabiegu może powrócić do swoich zajęć. Nie wymagany jest okres rekonwalescencji.

Dla kogo lifting nićmi Barb PDO?

Zabieg liftingu nićmi Barb PDO polecany jest osobom po 30 roku życia, także tym, które mają za sobą inne zabiegi liftingujące i regenerujące. Mogą być one doskonałym uzupełnieniem kuracji laserowych, wspomagać usuwanie blizn, rozstępów, cellulitu, walkę z przebarwieniami i zmarszczkami. Nici Barb PDO działają przez okres 2 lat! To najbezpieczniejszy i najdłużej działający lifting małoinwazyjny. Może być stosowany na każdą partię ciała i powtarzany w miarę potrzeb.

Zabieg jest odpowiedni zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Nici PDO nie są wyczuwalne pod skórą, a efekt jest natychmiastowy. D razu po zabiegu skóra jest wyraźnie bardziej napięta, a w miarę czasu jej koloryt staje się ładniejszy, pozbawiony różnego rodzaju przebarwień. Po około 10-14 dniach następuje produkcja kolagenu, wtedy obserwujemy całą gammę rewelacyjnych zalet, jakie dają nam nici podskórne. Nici rozpuszczają się naturalnie i nie ma potrzeby usuwania ich. Nici fizycznie wzmacniają tkanki, stanowią podpórki skórne.

Nici Barb PDO eliminują:

 • zmarszczki nosowo wargowe
 • kurze łapki
 • drobne zmarszczki wokół oczu
 • bruzdy skórne
 • głębokie zmarszczki na czole
 • poprawiają owal twarzy
 • poprawiają koloryt skóry
 • poprawiają linię żuchwy
 • ujednolicają skórę
 • podnoszą policzki
 • usuwają zmarszczki i nierówności na szyj i dekolcie
 • wygładzają dłonie
 • spłycają blizny i widoczność rozstępów

Przeciwwskazania do zabiegu nićmi Barb PDO

 • ciąża i okres laktacji
 • przyjmowanie leków zmieniających krzepliwość krwi
 • niedawno przebyte zabiegi chirurgiczne
 • uczulenie na któryś ze składników preparatu nici PDO
 • przyjmowanie niektórych leków i ziół
 • niektóre uczulenia i alergie skórne

Natychmiastowe efekty i poprawa stanu skóry przez 7 kolejnych miesięcy. Efekty utrzymujące się do 2 lat! Lifting nićmi Barb PDO – najbezpieczniejszy i najbardziej skuteczny lifting małoinwazyjny.

Konsultacja przedzabiegowa

Zdjęcia przedzabiegowe

Miejscowe znieczulenie

Wprowadzenie nitki BARB 4D

Wyciągnięcie kaniuli wprowadzającej

Wyciągnięcie kaniuli wprowadzającej

Wprowadzenie nitki z drugiej strony

Wprowadzenie kaniuli z nitką

Wprowadzenie nitki z drugiej strony

Wprowadzenie nitki z drugiej strony

Przed zabiegiem

Po zabiegu

Przed zabiegu

Po implantacji nitek przed odcięciem nadmiaru

Bezpośrednio po zabiegu możemy zaobserwować znaczną poprawę owalu twarzy, podniesienie policzków, redukcję „chomików” a także zmniejszenie fałd nosowo-wargowych oraz marionetek.

Sprawdź cennik nici Barb PDO

Nici PDO Barb – liftingujące nici z haczykami
Cena FabSkin Specials
1 nić 550 zł 400 zł
lifting policzków/owalu twarzy + linia żuchwy (8 nici) 4000 zł  3000 zł

 

 

Nici PDO – ujędrniające
Cena FabSkin Specials
1 nić 100 zł 80 zł
pakiet 10 nici 900 zł  799 zł
pakiet 20 nici 1700 zł  1499 zł
pakiet 30 nici 2500 zł  1999 zł

 

Zobacz również :

UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ tel: 22 126 80 08