Laserowe usuwanie blizn potrądzikowych laserem Harmony XL iPixel ER:YAG

Blizny potrądzikowe mogą pozostać nawet po zwykłym młodzieńczym trądziku i być bolączką nawet bardzo młodych osób. Możemy sobie z nimi świetnie radzić, dopóki są świeże i nie przybrały porcelanowego koloru. Młode osoby są szczególnie wrażliwe na punkcie swojego wyglądu, a blizny związane z trądzikiem dotykają najczęściej okolicy twarzy. Dlatego walka z nimi nie jest tylko wskazana ze względów estetyczny ale chodzi też o psychiczny komfort pacjentów. Rewelacyjny, uznawany na świecie laser Harmony posiada inteligentne technologie, na które składają się filtry selektywne, celujące wiązkami świetlnymi wprost do wybranych komórek, wywołując mikrouszkodzenia, które samoistnie leczą się, dając nam w efekcie nową strukturę skóry, która widocznie poprawia stan cery chorego. Laser Harmony nie dopuszcza do odczuwania bólu. Posiada nakładki chłodzące umieszczone w głowicy; pacjent może w trakcie laseroterapii odczuwać ciepło i delikatne pieczenie, ale po zastosowaniu preparatu znieczulającego, zabieg jest praktycznie bezbolesny i trwa do kilkunastu minut. Na całym świecie ludzie poddają się fantastycznej kuracji laserem Harmony XL iPixel ER:YAG, pozbywając się dolegliwości skórnych na lata. Dzięki mikrouszkodzeniom i aktywacji procesu regeneracji wewnątrzkomórkowej, cera pacjentów staje się o wiele gładsza, bardziej promienna, elastyczna, pozbawiona szepczących blizn i plam.

Zabiegi wykonujemy cyklicznie. W zależności od stanu skóry i nagromadzonych blizn, laseroterapię przeprowadza się w 1-6 seriach w czasie oddalonym o kilka tygodni. Całkowity czas terapii trwać może kilka miesięcy.

Komu pomoże zabieg laseroterapii laserem Harmony XL iPixel ER:YAG?

Leczenie skierowane jest dla osób, u których występują:

 • blizny potrądzikowe
 • keloidy
 • blizny guzowate
 • przerośnięte tkanki
 • blizny cienkie
 • blizny zapadające się
 • blizny przymieszkowe

Blizny potrądzikowe powstają na skutek zapalenia komórek skórnych, aktywności wykwitów skórnych i ropnych. Laser frakcyjny Harmony pobudza produkcję kolagenu, który wygładza bruzdy i dołki, jakie powstaje wskutek blizn. Jednorazowo niszczy około ¼ zainfekowanych komórek, dlatego najczęściej wykonuje się serię 4 zabiegów. Terapia skierowana jest do osób, u których nie występuje fotouczulenie, i które zakończyły hormonalne terapie antytrądzikowe. Jeśli na skórze pacjenta występują wciąż wykwity ropne, zaleca się zastosowanie alternatywnych metod leczenia zmian trądzikowych lub wyleczenie samego źródła problemu. Pozostałe przeciwwskazania do laserowego leczenia zmian trądzikowych:

 • ciąża i okres laktacji
 • doustna kuracja retinoidami
 • nadmierna opalenizna sztuczna lub naturalna
 • uszkodzony obszar leczonej skóry
 • choroby skórne, jak łuszczyca, liszaj, alergie skórne
 • fotouczulenie i przyjmowanie preparatów światłoczułych
 • bliznowiec
 • padaczka
 • białaczka
 • przebyte niedawno leczenie kwasami, głębokie peelingi i inne zabiegi naruszające naskórek

Po zabiegu laserem Harmony XL iPixel ER:YAG

Po zabiegu laserem Harmony XL iPixel ER:YAG

W leczeniu blizn potrądzikowych pomóc mogą komplementarne zabiegi, które przyczynią się dodatkowo do rozjaśnienia i zregenerowania naskórka, jak i wewnętrznych warstw skóry. Szczegółowy plan leczenia wskaże lekarz prowadzący w naszym gabinecie laseroterapii w Warszawie.

Po zabiegu następuje krótki okres rekonwalescencji, który trwa do paru tygodni. W tym czasie należy używać kremów z wysokim współczynnikiem SPF, unikać preparatów podrażniających naskórek, gorących kąpieli, wizyt w solarium, pokarmów ostrych, papierosów i alkoholu.

Opuchnięcia i zaczerwienienia neutralizujemy przy pomocy chłodzących kompresów. W czasie złuszczania się naskórka silnie nawilżamy skórę. Wspaniałe efekty gładkiej i rozjaśnionej cery w pełni zauważymy 4-6 tygodni po serii zabiegów laseroterapii.

Skuteczne usuwanie blizn i pozostałości po trądziku. Zabiegi laserem Harmony XL iPixel ER:YAG na długie lata pozwolą zapomnieć o problemie nieestetycznych zmian skórnych.

Sprawdź cennik usuwanie blizn potrądzikowych

Sprawdź cennik ipixel laser frakcyjny nieablacyjny

LASER FRAKCYJNY iPIXEL Er:Yag

Redukcja blizn

Cena  Pakiet 3 zabiegów
Blizna do 5 cm 300 zł 600 zł (200 zł za zabieg)
Blizna do 10 cm 500 zł 1200 zł (400 zł za zabieg)
Laserowe usuwanie blizn potrądzikowych – twarz 900 zł 2100 zł (700 zł za zabieg)
Laserowe usuwanie blizn potrądzikowych dla studentów- twarz* 500 zł 1200 zł (400 zł za zabieg)

*oferta specjalna obowiązuje po okazaniu ważnej legitymacji studenckiej

Konsultacja i ustalenie indywidualnego planu zabiegów bezpłatnie
Wizyta kontrolna po zabiegu bezpłatnie

Zobacz również :

UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ tel: 22 126 80 08