Laserowa depilacja nóg Warszawa Bemowo

Współczesny kanon piękna wymaga od zadbanych i eleganckich kobiet idealnie gładkich nóg. Istnieje wiele metod, które pomogą usunąć niechciane owłosienie – wosk, pasta cukrowa, depilator, czy najbardziej popularna maszynka do golenia. Za ich pomocą pozbędziemy się włosków, jednak efekt nie będzie trwały. Co więcej, metody te są czasami bolesne, a skóra może być zaczerwieniona, pojawiają się też czerwone krostki. Utrzymanie idealnie gładkich nóg za pomocą klasycznych metod jest również bardzo czasochłonne, ponieważ wymaga precyzji i cierpliwości. Gabinet medycyny estetycznej Fabskin w Warszawie wychodzi naprzeciw potrzebom nowoczesnych kobiet i oferuje swoich pacjentkom depilację laserową nóg.

Laserowe usuwanie włosów z nóg laserem

Laserowa depilacja nóg pozwala pozbyć się niechcianego owłosienia w sposób trwały i bezpieczny. W Fabskin do depilacji laserowej nóg stosujemy nowoczesny laser diodowy. Zabieg z jego użyciem jest wyjątkowo skuteczny, dzięki jednolicie rozłożonej wiązce światła na całej powierzchni głowicy oraz technologii, jaką wykorzystuje urządzenie. Podczas zabiegu głowica emituje wiązke światła, która niszczy cebulkę włosa. Energia ta pochłaniana jest przez melaninę, po czym zostaje zastąpiona na energię termiczną. W efekcie mieszek włosowy zostaje podgrzany do temperatury około 60 st. C, co powoduje jego trwałe uszkodzenie.

W naszej klinice do depilacji laserowej nóg wykorzystujemy również nowoczesny, bezbolesny laser aleksandrytowy. Jest on szczególnie polecany osobom z jasnymi i cienkimi włosami oraz z niższym progiem bólowym.

Chcesz cieszyć się gładkimi nogami?

Umów się na depilację laserową nóg w klinice medycyny estetycznej w Warszawie

☎ (22) 126 80 08

Laserowa depilacja nóg – zalety

Największą zaletą zabiegu laserowej depilacji nóg jest wygoda – można pozbyć się zbędnego owłosienia na długie lata i cieszyć się idealnie gładkimi nogami. Zabieg jest bezbolesny i bezinwazyjny. Klasyczna depilacja za pomocą np. maszynki do golenia jest uciążliwa, ponieważ aby utrzymać kobiece, jedwabiście gładkie nogi, trzeba powtarzać czynność co kilka dni. Laserowa depilacja nóg pozwala osiągnąć zamierzony efekt szybko i bez podrażnień skóry.

Laserowe usuwanie włosów na nogach – wskazania

Zdaniem eksperta

Laserowa depilacja nóg dedykowana jest wszystkim tym osobom, które chcą raz na zawsze pozbyć się zbędnego owłosienia z okolic nóg. Jednak nogi to nie jedyny obszar ciała, z którego można usunąć owłosienie za pomocą lasera. W naszej klinice laser wykorzystujemy również do depilacji laserowej pach, ud, pleców, twarzy czy miejsc intymnych. Zabiegowi depilacji laserowej mogą poddać się zarówno kobiety, jak i mężczyźni – mówi mgr Olga Gatyńska, główna kosmetolog FabSkin.

Zabieg laserowy na nogach – przeciwwskazania

Przed zabiegiem depilacji nasi specjaliści opowiedzą o możliwych działaniach niepożądanych, odpowiedzą na wszelkie pytania i przedstawią najczęstsze przeciwwskazania, którymi są między innymi:

 

  • ciąża;
  • wszelkie alergie skórne;
  • cukrzyca;
  • bielactwo;
  • świeża opalenizna;
  • łuszczyca;
  • rozrusznik serca;
  • fotouczulenia;
  • niektóre zioła i leki.

Laserowa depilacja nóg – jak się przygotować?

Pierwszy zabieg depilacji laserowej nóg poprzedzony jest konsultacją ze specjalistą, który przeprowadza wywiad, ocenia stan i typ skóry oraz włosa. Zazwyczaj wykonywana jest tzw. próba laserowa, aby zobaczyć, jak laser oddziałuje na dany typ skóry. Na około 4 tygodnie przed zaplanowaną pierwszą sesją laserowej depilacji, należy chronić nogi przed promieniami słońca, zabronione jest również korzystanie z solarium. W dniu zabiegu nie powinno się stosować balsamów ani perfumowanych kosmetyków. W celu uzyskania najlepszych efektów laserowego usuwania owłosienia z nóg włoski powinny mieć 1-2 mm długości, w związku z tym należy pamiętać, aby w zależności od stosowanej metody depilacji odpowiednio wcześniej zaprzestać ich usuwania. Stosując się do powyższych zaleceń, zmniejszymy ryzyko wystąpienia niechcianych skutków ubocznych oraz przyczynimy się do zoptymalizowania czasu oraz efektów zabiegu.

Depilacja laserowa nóg – jak wygląda zabieg?

Zabieg depilacji laserowej nóg jest krótki i na ogół niemal całkowicie bezbolesny. Trwa od kilku do kilkunastu minut. Jeżeli próba laserowa przebiegnie pozytywnie, a kosmetolog nie zaobserwuje żadnych przeciwwskazań, przystępuje się do przeprowadzenia właściwego zabiegu, który polega na naświetleniu wybranej partii ciała wiązką światła lasera. Podczas depilacji może pojawić się delikatne uczucie mrowienia. laser wyposażony w specjalną głowice chłodzącą w spersonalizowany sposób dobiera poziom chłodzenia do odczuwania bólu przez daną osobę. Zaawansowana technologia, jaką wykorzystuje laser diodowy, sprawia, że zabieg odbywa się przy parametrach indywidualnie dobranych do każdego Pacjenta. Analizie poddawana jest barwa oraz grubość włosa, a także jej fototyp, dzięki czemu cechuje się on wysoką skutecznością.

Zalecenia po zabiegu laserowej depilacji nóg

Zdaniem eksperta

Zabieg laserowego usuwania owłosienia z nóg jest zabiegiem bezinwazyjnym i na ogół bezbolesnym. Pacjenci zaraz po zabiegu są w stanie powrócić do swoich codziennych czynności i nie muszą rezygnować z obowiązków. Zazwyczaj po zabiegu występuje obrzęk oraz zaczerwienienie, które są naturalną reakcją skóry i zazwyczaj ustępują po kilku godzinach lub do 3 dni (w zależności od Pacjenta). Ważne jest, aby w tym czasie wyjątkowo dbać o skórę i traktować ją delikatnie. Nie należy używać mydła, kosmetyków na bazie dezodorantów. Zaleca się stosować żel bezzapachowy lub przemywać nogi czystą wodą oraz używać kremy łagodzące np. z alantoiną. Przez dwa tygodnie po zabiegu nie można opalać nóg, korzystać z sauny, solarium, zażywać gorących kąpieli – mówi mgr Olga Gatyńska, główna kosmetolog FabSkin.

Laser na nogi – efekty zabiegu usuwania włosów na nogach

Najlepsze efekty depilacji laserowej będą widoczne po wykonaniu serii zabiegów. Po pierwszym zabiegu jesteśmy w stanie zaobserwować zmniejszenie się ilości owłosienia o około 30%. Dopiero po serii zabiegów – ilość uzależniona jest od indywidualnych cech Pacjenta, takich jak kolor owłosienia, karnacja – możemy mówić o całkowitym usunięciu włosów na nogach. Aby zabiegi te były skuteczne, muszą być jednak wykonywane w odpowiednich odstępach czasu – czas pomiędzy poszczególnymi sesjami nie powinien być dłuższy niż 5 tygodni.

Depilacja laserowa nóg – ile zabiegów należy wykonać?

Zalecane jest wykonanie od 3 do 6 sesji laserem w celu uzyskania jak najlepszego efektu.

Laserowe usuwanie włosów z nóg a skutki uboczne

Depilacja laserowa jest zabiegiem bardzo bezpiecznym. Niepożądane efekty uboczne nie występują praktycznie wcale. Pamiętajmy, że zaczerwienie skóry po zabiegu to całkowicie normalne zjawisko, dlatego nie należy panikować, gdy je zaobserwujemy u siebie.

Szukasz skutecznego sposobu, aby pozbyć się owłosienia z nóg?

Zapisz się na laserowe golenie nóg do kliniki medycyny estetycznej Warszawa-Bemowo

☎ (22) 126 80 08

FAQ – najważniejsze pytania dotyczące depilacji laserowej nóg

Depilacja laserowa nóg – czy boli?

To, czy zabieg depilacji laserowej będzie dla nas bolesny, zależy od wielu czynników, m.in. od indywidualnej odporności na ból. Jednak niebywałą zaletą rozwiązania, jakim jest laser jest fakt, iż urządzenie wykorzystuje specjalną głowicę chłodzącą, która minimalizuje ewentualne odczucia bólowe. Pacjentom o podwyższonym progu bólowym polecamy bezbolesną depilację laserem aleksandrytowym, odpowiednim także do usuwania jaśniejszych włosów.

Jakie są efekty depilacji laserowej nóg po latach?

Skuteczność zabiegu wykonanego w seriach wynosi około 95%. Jednak to, czy owłosienie całkowicie zniknie i już się nigdy nie pojawi, uzależnione jest od indywidualnych czynników. Lepsze efekty depilacji laserowej osiągają osoby, u których owłosienie jest ciemniejszego koloru.

Jaki jest koszt depilacji laserowej nóg?

Cena zabiegu uzależniona jest od danego gabinetu oraz miejsca, jakie jest depilowane. Poniżej przedstawiamy szczegółowy cennik depilacji laserowej w naszym gabinecie w Warszawie.

Depilacja laserowa nóg w Warszawie – cennik, promocje

Depilacja Laserem PimalaseCENA PAKIET 4 ZABIEGÓW

Bikini+nogi+pachy700 zł2000 zł (500 zł za zabieg)
Bikini+pachy+łydki600 zł1800 zł (450 zł za zabieg)
Baki/Uszy120 zł400 zł (100 zł za zabieg)
Bikini płytkie215 zł800 zł (200 zł za zabieg)
Bikini głębokie280 zł960 zł (240 zł za zabieg)
Bikini męskie325 zł1120 zł (280 zł za zabieg)
Broda145 zł500 zł (125 zł za zabieg)
Brodawki sutkowe130 zł440 zł (110 zł za zabieg)
Brzuch260 zł900 zł (225 zł za zabieg)
Dłonie145 zł500 zł (125 zł za zabieg)
Górna warga (wąsik)110 zł360 zł (90 zł za zabieg)
Klatka piersiowa260 zł880 zł (220 zł za zabieg)
Linia brzucha110 zł360 zł (90 zł za zabieg)
Łydki300 zł1040 zł (260 zł za zabieg)
Nogi 620 zł2200 zł (550 zł za zabieg)
Pachy185 zł660 zł (165 zł za zabieg)
Plecy235 zł840 zł (210 zł za zabieg)
Plecy męskie340 zł1240 zł (310 zł za zabieg)
Pośladki220 zł800 zł (200 zł za zabieg)
Przedramiona225 zł800 zł (200 zł za zabieg)
Ramiona225 zł800 zł (200 zł za zabieg)
Stopy125 zł460 zł (115 zł za zabieg)
Szyja185 zł660 zł (165 zł za zabieg)
Twarz300 zł1040 zł (260 zł za zabieg)
Uda350 zł1220 zł (305 zł za zabieg)
Uda połowa (strona wewnętrzna)175 zł620 zł (155 zł za zabieg)
Bezbolesna depilacja laserem MotusCena
Pakiet 4 zabiegów
Baki / uszy140 zł480 zł (120 zł za zabieg)
Bikini płytkie230 zł840 zł (210 zł za zabieg)
Bikini głębokie 300 zł1040 zł (260 zł za zabieg)
Bikini męskie 350 zł1200 zł (300 zł za zabieg)
Broda150 zł520 zł (130 zł za zabieg)
Brodawki sutkowe120 zł400 zł (100 zł za zabieg)
Brzuch290 zł1000 zł (250 zł za zabieg)
Dłonie170 zł600 zł (150 zł za zabieg)
Górna warga (wąsik)120 zł400 zł (100 zł za zabieg)
Klatka piersiowa270 zł1000 zł (250 zł za zabieg)
Linia brzucha120 zł400 zł (100 zł za zabieg)
Łydki350 zł1280 zł (320 zł za zabieg)
Nogi 720 zł2720 zł (680 zł za zabieg)
Pachy200 zł720 zł (180 zł za zabieg)
Plecy270 zł1000 zł (250 zł za zabieg)
Plecy męskie380 zł1400 zł (350 zł za zabieg)
Pośladki270 zł1000 zł (250 zł za zabieg)
Przedramiona250 zł880 zł (220 zł za zabieg)
Ramiona250 zł880 zł (220 zł za zabieg)
Stopy130 zł440 zł (110 zł za zabieg)
Szyja200 zł720 zł (180 zł za zabieg)
Twarz350 zł1280 zł (320 zł za zabieg)
Uda400 zł1400 zł (350 zł za zabieg)
Uda połowa (strona wewn. lub zewn., przód lub tył)200 zł700 zł (175 zł za zabieg)
Dla najlepszych efektów i satysfakcji naszych stałych pacjentów, od 5-go zabiegu obowiązuje pakietowa (niższa) cena pojedynczego zabiegu

Zobacz także:

Powiązane wpisy:

Pozostałe: