Depilacja laserowa, epilacja Błonie

Depilacja laserowa to bezpieczny zabieg, pozwalający trwale usunąć ponad 90% owłosienia. Wykonuje się ją na każdym obszarze ciała, w tym na twarzy, plecach i okolicach miejsc intymnych. Depilacja laserowa wyróżnia się najwyższą skutecznością spośród innych metod usuwania owłosienia. Już po pierwszym zabiegu można zauważyć zadowalające rezultaty, jednak prawdziwie spektakularne efekty gwarantuje wykonanie depilacji w kilku seriach. W klinice FabSkin korzystamy z najwyższej klasy urządzeń do depilacji laserowej, takich jak lasery diodowy i aleksandrytowy.

Czym jest depilacja laserowa?

Popularność depilacji laserowej wzrasta i coraz bardziej wypiera ona tradycyjne metody usuwania owłosienia, jak maszynka, depilator czy wosk. Jest bowiem najbardziej skutecznym sposobem pozbywania się włosków, gwarantującym trwały efekt. Depilację laserową wykonuje się za pomocą przeznaczonych do tego urządzeń, które emitują wiązkę lasera. Wnika ona w głąb skóry, niszcząc macierz włosa. Skutkuje to zahamowaniem dalszego wzrostu włosków. Po zabiegu wypadają przez około dwa tygodnie. Laser działa na włoski w fazie ich wzrostu, dlatego dla pełnego efektu należy wykonać depilację w kilku seriach.

Depilacja laserowa – technologie stosowane w klinice FabSkin

Nasza klinika specjalizuje się w skutecznym i bezpiecznym usuwaniu owłosienia za pomocą wysokiej jakości urządzeń – lasera diodowego i aleksandrytowego.

Bezbolesna depilacja jasnych włosów laserem aleksandrytowym

To innowacyjny laser aleksandrytowy, skutecznie usuwający każdy rodzaj owłosienia. Dzięki temu, że najszybciej spośród innych urządzeń do depilacji laserowej wyłapuje chromofor melaniny, jest niezwykle skuteczny w przypadku jasnych i miedzianych włosków. Laser posiada głowicę o wyjątkowym działaniu, deponującą energię w konkretnym polu. Dzięki rozłożeniu energii, zabieg urządzeniem jest praktycznie bezbolesny. Bezbolesną depilację laserem można wykonywać co cztery tygodnie, co znacznie skraca przeprowadzenie zabiegu w czasie. Można go używać o każdej porze roku.

Epilacja laserem diodowym

Laser diodowy to kolejne urządzenie do depilacji, które dołączyło do naszej kliniki. Jest to najszybszy i jednocześnie najmocniejszy laser przeznaczony do epilacji, który osiąga moc szczytową 4800W. Technologia USP (ULTRA SHORT PULSE) umożliwia dostarczenie energii w bardzo krótkich impulsach, z kolei funkcja chłodzenia kontaktowego Crystal Freeze zapewnia wysoki komfort w trakcie zabiegu. Laser ten przeznaczony jest dla każdego fototypu skóry i wszystkich rodzajów włosów.

Mieszkasz w Błoniu i chcesz skorzystać z oferty bezbolesnej depilacji laserem aleksandrytowym?

Zadzwoń do FabSkin i umów się na zabieg do jednego z naszych specjalistów

☎ (22) 126 80 08

Dla kogo przeznaczony jest zabieg laserowego usuwania owłosienia? Wskazania

Zabiegowi depilacji laserowej może się poddać każdy, komu zależy na pozbyciu się niechcianych włosków w sposób bezpieczny i trwały. Szczególnie polecana jest jednak osobom borykającym się z nadmiernym owłosieniem, spowodowanym hirsutyzmem lub innymi problemami hormonalnymi. Depilacja laserowa będzie także rozwiązaniem dla Pacjentów, u których tradycyjne metody depilacji powodują podrażnienia, wrastające w skórę włoski i zapalenie mieszków włosowych.

Zabieg depilacji laserowej dla Pacjentów z Błonia – na jakie partie ciała?

Depilacja laserowa jest niezwykle skuteczna w przypadku każdej partii ciała. Do najpopularniejszych należą bikini, pachy i nogi.

Depilacja laserowa bikini

Usuwanie niechcianego owłosienia z bikini i miejsc intymnych to usługa, na którą Pacjenci zgłaszają się coraz chętniej. Trwałe usunięcie włosków z tego obszaru poprawia komfort i pozwala lepiej zadbać o higienę. Wykonujemy kilka rodzajów depilacji bikini, w tym popularną depilację brazylijską.

Depilacja laserowa nóg

Depilacja laserowa nóg to zabieg, dzięki któremu można raz na zawsze zapomnieć o regularnej depilacji za pomocą tradycyjnych metod, jak depilator czy wosk. Laserowe usunięcie włosków daje trwały efekt idealnie gładkich nóg, bez podrażnień i czerwonych krostek.

Depilacja laserowa pach

Laserowa depilacja pach to sposób na gładką, delikatną skórę. Włoski pod pachami bardzo szybko odrastają, konieczne jest więc ciągłe ich usuwanie, które może być męczące. Za pomocą lasera możemy niemal całkowicie pozbyć się owłosienia z tego obszaru, zapewniając sobie komfort.

Ekspert radzi

Depilacja laserowa, wykonana za pomocą nowoczesnego sprzętu, to zabieg niemal całkowicie bezbolesny, także w przypadku bardziej wrażliwych obszarów ciała, jak pachy. Dzięki niej można pozbyć się niechcianego owłosienia oraz zapewnić sobie lepszą higienę i mniejszą potliwość. Gładka skóra pod pachami wygląda także estetyczniej – wyjaśnia kosmetolog mgr Maja Smaruń z Kliniki FabSkin

Pozostałe obszary zabiegu depilacji laserowej

W klinice FabSkin specjalizujemy się w skutecznym usuwaniu włosków z różnych obszarów ciała. Poza najpopularniejszymi partiami, wykonujemy także depilację laserową brzucha, pleców, ud, dłoni i przedramion, klatki piersiowej, szyi i stóp. Dla panów przygotowaliśmy ofertę depilacji męskiej, w ramach której usuwamy owłosienie z wybranych miejsc.

Jak przygotować się do zabiegu depilacji laserowej?

Aby uzyskać wymarzone efekty, należy odpowiednio przygotować się do laserowej depilacji. Przede wszystkim przed zapisaniem się na zabieg warto udać się do kliniki na konsultację ze specjalistą. Oceni on stan skóry i określi, czy istnieją jakiekolwiek przeciwwskazania do wykonania laserowej depilacji. Przygotowując się do zabiegu, należy:

 • nie opalać się przez około miesiąc przed zabiegiem, a na dwa tygodnie przed należy odstawić także samoopalacz,
 • na cztery tygodnie zrezygnować ze wszelkich form depilacji: wosku, depilatora, pęsety – włoski należy ogolić maszynką dzień przed zabiegiem,
 • na trzy tygodnie przed odstawić leki fotouczulające,
 • nie stosować peelingów chemicznych około dwa tygodnie przed,
 • w dniu zabiegu nie używać kosmetyków na depilowanej skórze w postaci kremów czy dezodorantu.

Jak przebiega depilacja laserem?

Zaletą depilacji laserowej jest to, że zabieg trwa krótko. W zależności od depilowanego miejsca zajmuje od zaledwie kilku, do kilkunastu minut. Przed rozpoczęciem zabiegu wykonywana jest próba laserowa, podczas której sprawdzana jest reakcja skóry, a urządzenie odczytuje ilość melaniny. Na tej podstawie dobierane są odpowiednie parametry lasera. Podczas właściwego zabiegu do wyznaczonego obszaru przykładana jest głowica, a wiązka lasera wnika w głąb skóry, niszcząc macierz włosa, czym zapobiega jego dalszemu wzrostowi.

Efekty laserowego usuwania owłosienia

Efekty laserowej depilacji widoczne są już po pierwszym zabiegu. Usunięte zostaje około 30% owłosienia. Przez pierwsze dwa tygodnie osłabione włosy wypadają. W tym samym czasie pojawią się włoski, które były w innej fazie wzrostu. Konieczne jest usunięcie ich podczas drugiej depilacji. Po wykonaniu kilku zabiegów będzie można mówić o całkowitym pozbyciu się zbędnego owłosienia, a skóra stanie się zupełnie gładka.

Ile razy trzeba powtórzyć depilację laserową i w jakich odstępach czasu?

Depilacja laserowa jest skutecznym zabiegiem, jednak oczekiwane rezultaty pojawią się dopiero po kilkukrotnym jej wykonaniu. Na liczbę serii wpływ ma m.in. grubość i kolor włosków, rodzaj karnacji. Najczęściej wykonuje się od 3 do 6 zabiegów, w wyniku których owłosienia zostaje trwale usunięte. Odstęp pomiędzy zabiegami wynosi kilka tygodni i jest ustalany przez lekarza lub kosmetologa.

Zalecenia pozabiegowe

Poddana depilacji laserowej skóra może być zaczerwieniona, podrażniona, czasem pojawia się także lekki obrzęk. W ramach zaleceń pozabiegowych należy:

 • przemywać skórę wodą lub mleczkiem bez alkoholu, nie używać mydła ani dezodorantu,
 • stosować kremy z filtrem UV o SPF 50,
 • zrezygnować z opalania, solarium i samoopalaczy (na co najmniej miesiąc),
 • unikać basenu, sauny, gorących kąpieli,
 • odstawić kosmetyki złuszczające,
 • nie depilować skóry woskiem, nie wyrywać włosków pęsetą.

Oferta depilacji laserowej dla osób z Błonia

Fabskin mieści się w dzielnicy Bemowo, co sprawia, że znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji zarówno dla mieszkańców Warszawy, jak i okolicznych miejscowości. Dla Pacjentów zamieszkujący Błonie podróż do naszej kliniki zajmie około 40 minut.

Ile kosztuje depilacja laserowa w Błoniu? Cennik

Depilacja Laserem PimalaseCENA PAKIET 4 ZABIEGÓW

Bikini+nogi+pachy700 zł2000 zł (500 zł za zabieg)
Bikini+pachy+łydki600 zł1800 zł (450 zł za zabieg)
Baki/Uszy120 zł400 zł (100 zł za zabieg)
Bikini płytkie215 zł800 zł (200 zł za zabieg)
Bikini głębokie280 zł960 zł (240 zł za zabieg)
Bikini męskie325 zł1120 zł (280 zł za zabieg)
Broda145 zł500 zł (125 zł za zabieg)
Brodawki sutkowe130 zł440 zł (110 zł za zabieg)
Brzuch260 zł900 zł (225 zł za zabieg)
Dłonie145 zł500 zł (125 zł za zabieg)
Górna warga (wąsik)110 zł360 zł (90 zł za zabieg)
Klatka piersiowa260 zł880 zł (220 zł za zabieg)
Linia brzucha110 zł360 zł (90 zł za zabieg)
Łydki300 zł1040 zł (260 zł za zabieg)
Nogi 620 zł2200 zł (550 zł za zabieg)
Pachy185 zł660 zł (165 zł za zabieg)
Plecy235 zł840 zł (210 zł za zabieg)
Plecy męskie340 zł1240 zł (310 zł za zabieg)
Pośladki220 zł800 zł (200 zł za zabieg)
Przedramiona225 zł800 zł (200 zł za zabieg)
Ramiona225 zł800 zł (200 zł za zabieg)
Stopy125 zł460 zł (115 zł za zabieg)
Szyja185 zł660 zł (165 zł za zabieg)
Twarz300 zł1040 zł (260 zł za zabieg)
Uda350 zł1220 zł (305 zł za zabieg)
Uda połowa (strona wewnętrzna)175 zł620 zł (155 zł za zabieg)
Bezbolesna depilacja laserem MotusCena
Pakiet 4 zabiegów
Baki / uszy140 zł480 zł (120 zł za zabieg)
Bikini płytkie230 zł840 zł (210 zł za zabieg)
Bikini głębokie 300 zł1040 zł (260 zł za zabieg)
Bikini męskie 350 zł1200 zł (300 zł za zabieg)
Broda150 zł520 zł (130 zł za zabieg)
Brodawki sutkowe120 zł400 zł (100 zł za zabieg)
Brzuch290 zł1000 zł (250 zł za zabieg)
Dłonie170 zł600 zł (150 zł za zabieg)
Górna warga (wąsik)120 zł400 zł (100 zł za zabieg)
Klatka piersiowa270 zł1000 zł (250 zł za zabieg)
Linia brzucha120 zł400 zł (100 zł za zabieg)
Łydki350 zł1280 zł (320 zł za zabieg)
Nogi 720 zł2720 zł (680 zł za zabieg)
Pachy200 zł720 zł (180 zł za zabieg)
Plecy270 zł1000 zł (250 zł za zabieg)
Plecy męskie380 zł1400 zł (350 zł za zabieg)
Pośladki270 zł1000 zł (250 zł za zabieg)
Przedramiona250 zł880 zł (220 zł za zabieg)
Ramiona250 zł880 zł (220 zł za zabieg)
Stopy130 zł440 zł (110 zł za zabieg)
Szyja200 zł720 zł (180 zł za zabieg)
Twarz350 zł1280 zł (320 zł za zabieg)
Uda400 zł1400 zł (350 zł za zabieg)
Uda połowa (strona wewn. lub zewn., przód lub tył)200 zł700 zł (175 zł za zabieg)
Dla najlepszych efektów i satysfakcji naszych stałych pacjentów, od 5-go zabiegu obowiązuje pakietowa (niższa) cena pojedynczego zabiegu

Dodatkowe informacje o zabiegu depilacji laserowej

Jeśli potrzebujesz więcej informacji na temat:

 • Jaka jest różnica między depilacją a epilacją?
 • Dlaczego trwałe usunięcie owłosienia nie jest możliwe przy jednym zabiegu?
 • Czy depilacja laserowa boli?

Opinie o zabiegach depilacji w FabSkin

W gabinecie Fabskin wykonałam serie depilacji laserowej bikini i nóg. Zabieg prawie całkowicie bezbolesny, poprzedzony pomiarami które ustalają indywidualną dawkę mocy lasera. Efekt widoczny już po pierwszym zabiegu , włoski odrastały powoli i było ich znacznie mniej. Jestem już po całej serii zabiegów laserem , i aż sama nie mogę się nadziwić , że nie muszę już codziennie depilować się maszynką. Najmniej przyjemny podczas zabiegów był jedynie zapach „spalonego włosa”, reszta same pozytywy. Warto kupować w pakiecie , cena jest bardzo atrakcyjna

W gabinecie Fabskin przeprowadzaną miałam depilację laserem diodowym. Jestem już po, więc mogę opowiedzieć. Przeczytałam kiedyś negatywne opinie o depilacji laserowej i IPL, że boli, a efekty słabe. Miałam robione nogi i bikini, jak dla mnie ten laser jest świetny. Chłodzi w trakcie depilacji, więc nic nie boli i krótko to trwa. Dobrze wydane pieniądze. Mam dość kłopotliwe owłosienie, więc tym bardziej cieszę się z gładkości. Siostra zazdrości, chyba jej zrobię prezent i wykupię pakiet zabiegów.

Zobacz także:

Powiązane wpisy:

Pozostałe: