Nieinwazyjne usuwanie tkanki tłuszczowej – technologia HIFU

Nieinwazyjne usuwanie tkanki tłuszczowej to jedna z najbardziej zaawansowanych metod redukcji tkanki tłuszczowej i nieestetycznego cellulitu. Działa na głębokości 13 mm, czyli stricte w tkance tłuszczowej, dzięki czemu możliwe jest trwałe zniszczenie głębokich warstw nawet tych najbardziej opornych miejscowych depozytów tłuszczowych. Największą zaletą zabiegu jest jego wysoka skuteczność. Już jeden zabieg wystarczy dla uzyskania maksymalnego efektu w danej okolicy. Metoda ta jest nowością w naszej klinice. Nieinwazyjne usuwanie tkanki tłuszczowej ma coraz większe grono zwolenników. Dzieje się tak dlatego, że w związku z obecnym trybem życia, większym narażeniem na stres oraz koniecznością ciągłej pracy, nie mamy czasu na prawidłowe odżywianie się oraz zapewnienie balansu między odpoczynkiem a obowiązkami. Niestety takie złe nawyki wpływają także na nasze ciało. Tkanka tłuszczowa gromadzi się w różnych częściach naszego ciała. Często wysiłek fizyczny i odpowiednia dieta nie przynoszą już satysfakcjonujących rezultatów. Zwłaszcza z wiekiem, coraz trudniej jest się nam pozbyć dodatkowych kilogramów. Nieinwazyjne usuwanie tkanki tłuszczowej to rozwiązanie problemów wielu ludzi.

Urządzenie Scizer do usuwania cellulitu oraz tkanki tłuszczowej

Innowacyjna technologia jednolitego skanowania

Wyjątkowa skuteczność zabiegu to zasługa innowacyjnej głowicy, która wykorzystuje technologię jednolitego skanowania. Oznacza to, że oddziałuje ona z fragmentem skóry o wielkości 46 x 46 mm, emitując wiązkę światła o absolutnym i jednorodnym widmie, dzięki czemu możliwe jest osiągnięcie jeszcze lepszych efektów.

Marzysz o tym, aby pozbyć się nieestetycznej tkanki tłuszczowej?

Umów się na zabieg w naszej klinice w Warszawie na Bemowie

☎ (22) 126 80 08

Jakie są wskazania do zabiegu nieinwazyjnego usuwania tkanki tłuszczowej?

Zdaniem eksperta

Nieinwazyjne usuwanie tkanki tłuszczowej to zabieg odpowiedni dla każdego. Decydują się na niego zarówno mężczyźni, jak i kobiety. Obecnie jest on wykonywany w naszej klinice medycyny estetycznej Warszawa-Bemowo. Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą w szybki i bezinwazyjny sposób zmniejszyć rozmiar swojego ciała i pozbyć się zbędnych centymetrów bez rekonwalescencji – wyjaśnia mgr Olga Gatyńska, główna kosmetolog kliniki FabSkin.

Główne wskazania do zabiegu to przede wszystkim:

 • otyłość miejscowa;
 • celulit

Jakie obszary ciała można modelować tą metodą?

 • brzuch (jego górna i dolna część);
 • boczki;
 • fałdy tłuszczowe na plecach i biodrach;
 • pośladki;
 • uda;
 • łydki;
 • bryczesy;
 • ramiona.
Trwała redukcja tłuszczu z ud, brzucha, boczków i pośladków przy użyciu urządzenia Scizer

Przeciwwskazania do zabiegu:

 • ciąża;
 • przepuklina;
 • mniej niż 1 cm tkanki tłuszczowej;
 • otwarte rany lub blizny na powierzchni zabiegowej.

Jak przebiega zabieg nieinwazyjnego usuwania tkanki tłuszczowej w naszej klinice Fabskin w Warszawie Bemowie?

Zdaniem eksperta

Nowoczesny zabieg nieinwazyjnego usuwania tkanki tłuszczowej polega na przyłożeniu przez kosmetologa specjalnych głowic na wybrane partie ciała, które działają na odpowiednią głębokość obszaru, dzięki czemu możliwa jest bezpieczna i bezbolesna redukcja tkanki tłuszczowej. Dwie głowice umożliwiają symetryczne działanie na wybrane partie ciała, nie powodując zmian w sąsiednich tkankach. Fale ultradźwiękowe o dużym natężeniu przyspieszają metabolizm, a także naturalne procesy usuwania tkanki tłuszczowej przez kolejne 8-12 tygodni. Wówczas też zaobserwować można ostateczny efekt zabiegu. Ważne jest, że dzięki innowacyjnemu systemowi chłodzenia, który zapewnia specjalny aplikator, zabieg jest praktycznie bezbolesny. Co więcej, ze względu na pozytywny wpływ fal ultradźwiękowych na włókna kolagenowe następuje usuwanie tkanek tłuszczowych, ale bez ryzyka rozciągania się skóry. – dodaje mgr Olga Gatyńska, główna kosmetolog FabSkin.

Jakie są efekty zabiegu nieinwazyjnego usuwania tkanki tłuszczowej?

Nieinwazyjne usuwanie tkanki tłuszczowej daje efekty, które są widoczne bezpośrednio po zabiegu, a przez kolejne tygodnie pogłębiają się i polepszają, aż do osiągnięcia maksymalnego rezultatu końcowego. Po upływie około 3 miesięcy od wykonania zabiegu możesz cieszyć się rewelacyjnym wyglądem. Średnio zabieg pozwala na pozbycie się około 2,5 cm tkanki tłuszczowej, czyli zmniejszenie rozmiaru ciała aż o 1 rozmiar. Nieinwazyjne usuwanie tkanki tłuszczowej warto więc wykonać nieco wcześniej niż miesiąc przed wymarzonym wyjazdem czy bankietem, na którym chcemy wyglądać rewelacyjnie. Trzy miesiące to jednak niewiele czasu, ponieważ w przypadku diety czy ćwiczeń, na efekty musimy często czekać jeszcze dłużej.

Najważniejsze efekty zabiegu to:

 • usunięcie tłuszczu;
 • zmniejszenie obwodu ciała;
 • redukcja cellulitu;
 • wymodelowanie sylwetki;
 • ujędrnienie ciała.
Efekty zabiegu usuwania tkanki tłuszczowej z brzucha

Dlaczego warto zdecydować się na zabieg bezinwazyjnego usuwania tkanki tłuszczowej w naszej klinice medycyny estetycznej w Warszawie na Bemowie?

Korzyści dla Pacjenta:

 • skuteczna redukcja tkanki tłuszczowej;
 • bezpieczeństwo dla Pacjenta;
 • brak okresu rekonwalescencji;
 • brak konieczności znieczulania;
 • zabieg jest bezinwazyjny, nie narusza ciągłości skóry;
 • krótki czas zabiegu;
 • nie ma konieczności specjalnych przygotowań do zabiegu;
 • trwałe efekty – tkanka tłuszczowa w okolicy zabiegowej zostaje bezpowrotnie zniszczona.

Twoim problemem jest nieestetyczny cellulit?

Poznaj moc działania zabiegu wyszczuplającego!

☎ (22) 126 80 08

FAQ – najważniejsze pytania dotyczące zabiegu bezinwazyjnego usuwania tkanki tłuszczowej

Ile trwa zabieg?

W zależności od partii ciała zabieg trwa od 20 do 60 minut. Nieinwazyjne usuwanie tkanki tłuszczowej jest przeprowadzane w naszej klinice po wstępnej konsultacji z kosmetologiem.

Ile zabiegów jest potrzebne, aby uzyskać optymalne efekty?

Lifting twarzy bez skalpela HIFU, który jest prekursorem technologii HIFU, całą terapię stanowi tylko jeden zabieg. Oznacza to, że maksymalne efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu.

Ile kosztuje zabieg bezinwazyjnego usuwania tkanki tłuszczowej w naszej klinice medycyny estetycznej na Bemowie?

Cena zabiegu uzależniona jest od obszaru poddanego zabiegowi. Pełny cennik zabiegu znajduje się poniżej.

Czy zabieg jest bolesny?

Nie. Urządzenie, przy pomocy którego wykonuje się zabieg, posiada wbudowany system chłodzenia, który pozwala chronić skórę przed koniecznością stosowania znieczulenia oraz niweluje ból i dyskomfort. Nieinwazyjne usuwanie tkanki tłuszczowej jest więc odpowiednie także dla osób, które mają niski próg bólowy.

Cennik

Scizer - nieinwazyjne modelowanie sylwetki i redukcja tkanki tłuszczowejPowierzchnia zabiegu -liczba kwadratów (każdy wykonany w 3 przejściach)CenaCena przy drugim zabiegu przeprowadzonym w ciągu 6 miesięcy
Brzuch122499 zł2160 zł
Dół brzucha / centralny odcinek51200 zł900 zł
Brzuch + boki184320 zł3240 zł
Boki81920 zł1440 zł
Pośladki81920 zł1440 zł
Bananki (fałdki pod pośladkami)81920 zł1440 zł
Uda małe (1 partia - wewn. lub zewn., przód lub tył)122880 zł2160 zł
Uda duże (całe)324320 zł3360 zł
Bryczesy122880 zł2160 zł
Okolica kolan41200 zł720 zł
Każdy dodatkowy kwadrat powierzchni ciała1200 zł

UMÓW SIĘ NA KONSULTACJĘ

☎ (22) 126 80 08