Masz już dość porównań, że Twoja twarz przypomina wyglądem księżyc w pełni? Trudno jest Ci dobrać fryzurę, w której czułbyś się dobrze? Uważasz, że mimo upływu lat, Twoja twarz wciąż wygląda dziecinnie przez to inni nie traktują Cię do końca poważnie? Jeżeli na któreś z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco, wolumetria twarzy okrągłej może być idealnym rozwiązaniem dla Ciebie.

Wolumetria twarzy okrągłej – na czym polega?

Dzięki specjalnym preparatom, lekarz medycyny estetycznej może sprawić, że skóra Twojej twarzy będzie bardziej jędrna i elastyczna. Poprawi się znacząco także jej kondycja. Kwas hialuronowy jest powszechną metodą poprawiania owalu twarzy, ale również niwelowania pierwszych oznak starzenia, jakich są zmarszczki. Wolumetria twarzy okrągłej to aplikacja specjalistycznych preparatów najwyższej jakości, co w rezultacie ma istotny wpływ na jej wygląd. Wolumetria pozwala wymodelować twarz w odpowiedni sposób, co sprawia, że wygląda ona w dalszym ciągu naturalnie, jednak można przy jej pomocy podkreślić swoje rysy. Jest to zabieg całkowicie bezpieczny i bezinwazyjny, a efekty są widoczne zaraz po wyjściu z sali zabiegowej. Możesz się nimi cieszyć nawet do kilkunastu miesięcy. Wolumetria twarzy okrągłej, to zabieg, który nie wymaga ingerencji chirurgicznej. Jest wykonywany w profesjonalnie przygotowanym pokoju zabiegowym i trwa kilkanaście minut.

Chcesz nadać swojej twarzy bardziej męskiego wyrazu?

Umów się na zabiegi modelowania żwaczy-brody kwasem hialuronowym

☎ (22) 126 80 08

Wolumetria twarzy okrągłej cena

Cena wykonania pojedynczego zabiegu jest uzależniona w szczególności od preparatu, który będzie nam aplikowany. Ponadto, ważna jest ilość produktu, jaki będzie potrzebny do uzyskania jak najlepszych efektów. Na cenę ma także wpływ lokalizacja kliniki. Gdy zdecydujesz się na wykonanie wolumetrii, lekarz medycyny estetycznej przeprowadzi z Tobą wstępny wywiad, gdzie szczegółowo określi, jaki preparat będzie skuteczny w Twoim przypadku oraz jaka jego ilość jest konieczna do uzyskania jak najlepszych efektów. Wolumetria twarzy okrągłej to zazwyczaj konieczność zużycia od 2 do 3 mililitrów produktu.

Wolumetria twarzy okrągłej efekty

Jakich efektów możesz się spodziewać, gdy zdecydujesz się na wykonanie zabiegu wolumetrii okrągłej twarzy? Przede wszystkim, dzięki temu, że rysy twarzy staną się bardziej podkreślone, możesz liczyć się z efektem wyszczuplenia. Twarz będzie wymodelowania, skóra sprężysta i odżywiona. W związku z tym policzki będą lekko uniesione i napięte, a skóra na nich zdecydowanie lepiej naciągnięta. Pierwsze efekty są widoczne natychmiast po wykonaniu zabiegu. W tym czasie mogą pojawić się także opuchnięcia, które samoczynnie znikają po upływie kilku dni. W tym czasie powinieneś pielęgnować swoją skórę, stosować maści przeciwobrzękowe, unikać silnego promieniowania słonecznego i zaprzestać korzystania z solarium. W kolejnych tygodniach skóra będzie się regenerować. Ostateczne efekty, jakie daje wolumetria twarzy okrągłej, zobaczysz po upływie około 3-4 tygodni. Co więcej, będą się one utrzymywały przez kilkanaście miesięcy. Po tym czasie zaleca się powtórzenie zabiegu, aby dostarczyć twarzy nowej dawki kwasu hialuronowego. Zabieg ten przynosi spektakularne efekty, dlatego też cieszy się coraz większą popularnością nie tylko gwiazd, które znasz ze szklanego ekranu, ale i zwykłych ludzi, którzy chcą jak najdłużej cieszyć się pięknym wyglądem swojej twarzy.

Przeciwwskazania do wykonania zabiegu wolumetrii

Wolumetria twarzy okrągłej jest zabiegiem bezpiecznym. Istnieje jednak kilka przeciwwskazań, o których należy pamiętać, przed wykonaniem zabiegu. W szczególności wolumetrii nie powinny poddawać się osoby, które:

  • Nie ukończyły 18 roku życia;
  • Są w ciąży lub w okresie laktacyjnym;
  • Mają problem z krzepliwością krwi (przed zabiegiem należy także odstawić wszelkie leki, które rozrzedzają krew);
  • Cierpią na choroby układu immunologicznego;
  • Zmagają się z różnymi rodzajami nowotworów;
  • Cierpią na stany zapalne skóry, takie jak aktywna opryszczka, zaognione zmiany skórne takie jak trądzik;
  • Mają tendencje do pojawiania się blizn przerostowych.

Cennik

DOPASUJ ILOŚĆ W MLCENA CENNIKOWAJUVEDERM
1 ml1400 zł1400 zł
2 ml2800 zł2800 zł (1400 zł za ml)
3 ml4200 zł3700 zł (1233 zał za ml) oszczędzasz 500 zł
4 ml5600 zł4500 zł (1125 zł za ml) oszczędzasz 1100 zł
5 ml7000 zł5500 zł (1100 zł za ml) oszczędzasz 1500 zł
 

DOPASUJ ILOŚĆ W MLCENA CENNIKOWATEOSYAL
1 ml / 1,2 ml (preparaty wolumetryczne)1200 zł1200 zł
2 ml / 2,4 ml (preparaty wolumetryczne)2400 zł2400 zł (1200 zł za ml)
3 ml / 3,6 ml (preparaty wolumetryczne)3600 zł3100 zł (1033 zł za ml) oszczędzasz 500 zł
4 ml / 4,8 ml (preparaty wolumetryczne)4800 zł3700 zł (925 zł za ml) oszczędzasz 1100 zł
5 ml / 6 ml (preparaty wolumetryczne)6000 zł4500 zł (900 zł za ml oszczędzasz 1500 zł)
 

Orientacyjna ilość preparatu, potrzebna do zabiegu
dolina łez1-2 ml
cały oczodół1-2 ml
wypełnienie skroni1-2 ml
marionetki1-2 ml
broda3-5 ml
linia żuchwy1-2 ml
kąt żuchwy/żwacze2-4 ml
wolumetria twarzyod 2-3 ml