Cherry Lips

Coraz głośniej jest o innowacyjnej metodzie Cherry Lips. Usta, które są poddawane zabiegowi wyglądają apetycznie i piękne. W czym tkwi sekret tej metody? W jaki sposób uzyskać taki efekt? O tym wszystkim dowiesz się z naszego artykułu.

Cherry Lips – kuszące usta

Metoda powszechnie nazywana Cherry Lips przywędrowała do nas aż z Korei. To właśnie tam wiele osób decydowało się na poprawę swojego wyglądu poprzez uwydatnienie warg. Później zalety tej techniki zostały docenione przez mieszkanki Stanów Zjednoczonych. Wreszcie, po krótkim czasie, zabieg został dobrze przyjęty przez klientów europejskich klinik. Nic dziwnego, że wiele osób jest zainteresowana tą techniką – w szybkim czasie można uzyskać naprawdę spektakularne efekty!

Czym są Cherry Lips?

Nazwa „cherry lips” jest związana z miejscem, w które aplikuje się wypełniacz. Jest to zabieg mający na celu wypełnienie środkowej części ust na kształt wisienek. Dzięki temu możliwe jest osiągnięcie naturalnego efektu powiększenia warg. Dlaczego jest to niezwykle pożądany kształt i wygląd ust? Cherry Lips wygląda kusząco i przyciąga uwagę, jednocześnie jego efekt nie jest przerysowany, jak w przypadku niektórych technik powiększania warg. Nic więc dziwnego, że cały świat zakochał się w tej metodzie. Warto wyjaśnić, jak przebiega zabieg Cherry Lips.

Cherry Lips – piękne usta w jeden dzień

Cherry Lips wykonuje lekarz w znieczuleniu miejscowym. Jest to mało inwazyjny zabieg, jednak ważne jest, aby przed jego wykonaniem specjalista przeprowadził dokładny wywiad lekarski. Dzięki temu możliwe będzie poznanie oczekiwań Pacjenta, jak również umówienie z nim efektów końcowych oraz przebiegu zabiegu. Następnie do warg wstrzykiwany jest wypełniacz, który pozwala na ujędrnienie i powiększenie ust szczególnie w środkowych partiach. Zabieg jest przeprowadzany w znieczuleniu miejscowym. Jest on wykonywany w warunkach ambulatoryjnych.

Cherry Lips – usta marzeń, czyli korzyści zabiegu

Dlaczego warto zdecydować się na tą technikę powiększania ust? Warto zapoznać się z zaletami zabiegu:

  • dzięki niemu uzyskujemy natychmiastowe efekty;
  • zabieg ten nie wymaga rekonwalescencji;
  • Cherry Lips to naturalne usta, bez asymetrii;
  • efekt zabiegu jest długotrwały;
  • metoda Cherry Lips jest bezpieczna.

Cherry Lips – dla kogo jest ten zabieg?

Zabieg Cherry Lips jest polecany osobom, które marzą o naturalnych, pełnych wargach. Jest to także doskonała metoda, aby pozbyć się ewentualnych asymetrii w obrębie warg. Jest on bezpieczny, a wypełniacze, jakie są do niego stosowane, są indywidualnie dobierane do potrzeb Pacjenta. Warto wykonać zabieg Cherry Lips w renomowanej klinice, aby mieć pewność, że zajmie się nami specjalista, a efekty, jakie uzyskamy, będą zgodne z naszymi oczekiwaniami.

FAQ – często zadawane pytania

Czy zabieg Cherry Lips jest bolesny?

Nie, jest on wykonywany w znieczuleniu miejscowym.

Jakie są skutki uboczne tej techniki?

Jak każdy zabieg, również Cherry Lips może powodować skutki uboczne. Zazwyczaj jest to zaczerwienienie okolicy ust, które zanika samoczynnie po kilku dniach.

Jak długo utrzymują się efekty tej metody powiększania warg?

Po wykonaniu zabiegu możesz cieszyć się pięknymi ustami aż do 12 miesięcy.

Czy po zabiegu mogę powrócić do codziennych aktywności?

Tak, należy jednak stosować się do zaleceń lekarskich.

Ile kosztuje technika Cherry Lips na usta?

Na stronie kliniki FabSkin dostępny jest dokładny cennik wszystkich usług, jakie oferujemy. Należy jednak pamiętać, że ostateczna cena zabiegu powinna być indywidualnie określana z Pacjentem. Może być ona zależna od wielu czynników, takich jak na przykład rodzaj wypełniacza czy jego ilość. Warto obserwować naszą stronę internetową, ponieważ często ogłaszamy promocje lub pakiety zabiegowe, które pozwolą Ci zaoszczędzić. Jeśli marzysz o pięknych, pełnych ustach, umów się na wizytę do nas:

Klinika Medycyny Estetycznej FabSkin

KONTAKT:

ul. Lazurowa 183 lok 86

Tel. (22) 126 80 08

e-mail: fabskin@fabskin.pl

Godziny otwarcia:

poniedziałek – piątek: 9:00-21:00

sobota: 9:00-15:00