Leczenie na raty – kiedy tylko potrzebujesz!

Dla wygody i jeszcze lepszej dostępności zabiegów medycyny estetycznej, w naszych gabinetach, umożliwiamy skorzystanie z płatności ratalnych. Pozwoli to każdemu pacjentowi na szybkie leczenie bez konieczności natychmiastowego pokrywania jego kosztów. System ratalny przeprowadzany jest zgodnie z ofertą partnera MediRaty.

Każdy pacjent legitymujący się ważnym dowodem osobistym może sam zadecydować o liczbie rat oraz wielkości udziału pożyczki w całkowitym planie zabiegowym.

Sam wylicz sobie wysokość raty – kliknij i zobacz kalkulator!

W zależności od oceny historii kredytowej pacjenta w systemie MediRaty można sfinansować usługi o wartości od 500 zł do 50 000 zł. Spłata może być rozłożona na 6, 12, 24, 36, 48 lub 60 równych rat z możliwością wcześniejszej spłaty bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

Firma MediRaty do oceny zdolności kredytowej akceptuje każdy udokumentowany stały dochód (w tym – umowy o działo, zlecenia, rentę, emeryturę, itd.) MediRaty ocenia zdolność kredytową pożyczkobiorcy w dostępnych źródłach informacji kredytowej np. BIK. Gdy źródłem stałego dochodu jest wynagrodzenie z tytułu umowy o pracę, wystarcza elektroniczny wyciąg z konta za ostatnie 3 miesiące.

Jak wygląda procedura uzyskania pożyczki MediRaty na zabiegi estetyczne w FabSkin?

Krok 1 – upoważniony pracownik FabSkin przekazuje za Państwa zgodą kontakt do Państwa firmie MediRaty

Krok 2 – firma MediRaty przeprowadza z Państwem telefoniczną weryfikację w trakcie 10-15 minutowej rozmowy

Krok 3 – firma MediRaty przedstawia Państwu ofertę pożyczki na zabiegi

Krok 4 – otrzymujecie Państwo do akceptacji umowę pożyczki

Krok 5 – po podpisaniu i sprawdzeniu umowy i ewentualnych dodatkowych dokumentów firma MediRaty przekazuje nam środki na Państwa zabiegi, otrzymujecie Państwo wiadomość SMS z informacją o możliwości rozpoczęcia zabiegów

 

UMÓW SIĘ DO NAS I SKORZYSTAJ Z INDYWIDUALNEJ KONSULTACJI!