Plexr – Lifting powiek bez skalpela

Plexr – niechirurgiczna korekcja powiek

Nieinwazyjny lifting powiek z wykorzystaniem plazmy Plexr to najnowszej generacji zabieg, który przebiega bez wykorzystania skalpela lub lasera. Podniesienie brwi oraz niechirurgiczne podniesienie powiek (czyli niechirurgiczna blefaroplastyka) korzysta z plazmy, która stymuluje skórę, która się kurczy i ujędrnia włókna kolagenowe.

plexr lifting powiek bez skalpela zabieg

Dzięki nowej technologii, możliwa jest korekcja powiek bez skalpela, który zwykle wykorzystywany jest do redukcji nadmiaru skóry.
Blefaroplastyka PLEXR nie wykorzystuje narzędzi do usuwania nadmiaru tłuszczu. Niechirurgiczna korekcja powiek z wykorzystaniem urządzenia Plexr stymuluje skórę, która ulega redukcji po to, aby ujędrnić włókna kolagenu oraz sublimuje korneocyty bez niszczenia tkanek skórnych.

Ponadto, niechirurgiczny lifting powiek nie trwa dłużej niż pół godziny. Ważne jest odpowiednie przygotowanie do zabiegu.

Cennik PLEXR

Plexr – podnoszenie powiek bez skalpela

plexr lifting górnej powieki efekty

Aby odpowiednio przygotować skórę do zabiegu, należy zgłosić się do swojego lekarza godzinę wcześniej. W tym czasie, pacjenci muszą nanieść krem znieczulający na miejsca wykonywania zabiegu. Podnoszenie powiek bez skalpela przynosi efekty widoczne od razu po wykonaniu zabiegu. Skóra może się łuszczyć do pięciu dni, natomiast efekt końcowy jest uzależniony od spodziewanego przez pacjenta efektu. Możliwe, że konieczne będzie ponowne wykonywanie zabiegu, aż uzyskamy zadowalający efekt.
Korekcja opadających powiek zaraz po zabiegu może spowodować nieznaczne zaczerwienienie, oczy mogą wydawać się opuchnięte. Aby nie utrzymywała się zbyt długo (możliwe, że potrwa to do 3 dni) wymagane jest nałożenie mokrego podkładu maskującego zaczerwienienie. Usuwanie opadających powiek tą innowacyjną metodą pozwala wrócić nam do regularnych czynności już kolejnego dnia. Rezultaty mogą się uwidaczniać w następnych tygodniach.

plexr podnoszenie brwi efekty

Prawa górna powieka po liftingu Plexr lekarza medycyny estetycznej Radosława Rzepnikowskiego

Plexr – usuwanie zmarszczek dolnej powieki

Badania wykazały, że lifting bez skalpela pozwala uzyskać wystarczające napięcie skóry w okolicy oka, aby usuwanie zmarszczek dolnej powieki i eliminacja nadmiaru skóry przebiegła zadowalająco. Proces ten przebiega nieinwazyjnie, bez tworzenia nacięć i usuwania tłuszczu. Nazywany jest chirurgią nieablacyjną, co oznacza, że podczas zabiegu nie jest używany laser i skalpel.

plexr usuwanie zmarszczek dolnej powieki efekty

Korekcja powiek przy użyciu Plexr zwana jest metodą „dynamiczną”, gdyż pozwala na pełną kontrolę lekarza podczas wykonywania zabiegu. Pacjent powinien stosować się do zaleceń lekarza. Wykonujący zabieg zwykle prosi o otwarcie czy zamknięcie oczu w trakcie przeprowadzania zabiegu. Lifting bez skalpela polega na wykorzystaniu plazmy z PLEXR, po to aby wykonując małe punkty na skórze, przeprowadzić sublimację martwych komórek, nie doprowadzając do uszkodzenia, warstwy skóry. Cały zabieg przebiega bez uszkodzenia tkanek i bez krwawienia.

Ponadto, redukcja zmarszczek dolnej powieki przeprowadzona innowacyjną technologią wnosi natychmiastowe efekty a także jest całkowicie bezpiecznym zabiegiem. Jeśli poszukujesz niechirurgicznego, prawie bezbolesnego sposobu na zmarszczki dolnej powieki to zabieg z wykorzystaniem plazmy Plexr jest odpowiedni dla Ciebie. Sprawdź ceny PLEXR.

Plexr – redukcja zmarszczek pod oczami i przy uszach

Lifting powiek bez skalpela metodą Plexr staje się coraz bardziej znany i doceniany wśród pacjentów. Zabieg ujędrniania skóry poprzez wykorzystanie plazmy Plexr można także stosować przy leczeniu głębokich zmarszczek takich jak na przykład zmarszczki czoła, zmarszczki marionetki, ( okolice ust) czy zmarszczki przy uszach.

W klinice FabSkin używamy Plexr wykonując następujące zabiegi:

  • Redukcja zmarszczek dolnej powieki,
  • Redukcja zmarszczek górnej powieki,
  • Podnoszenie brwi,
  • Redukcja zmarszczek palacza,
  • Redukcja zmarszczek pod oczami,
  • Usuwanie zmarszczek przy uszach,
  • Usuwanie przebarwień skóry oraz plam,
  • Usuwanie narośli i każdych zmian skórnych: brodawki (płaskie lub łojotokowe), kurzajki, bruzdy, włókniaki, czy rogowacenia słoneczne.
  • Usuwanie rozstępów, blizn.

Skóra wokół oczu jest bardzo delikatna. Zmęczenie, czy stres także wpływają na pojawianie się drobnych zmarszczek pod oczami. Utrata kolagenu wiąże się z wystąpieniem zagłębień, zmarszczek. Jednym z bezpiecznych rozwiązań naszych problemów ze skórą wokół oczu jest ujędrnienie jej przy użyciu plazmy Plexr. Redukcja zmarszczek pod oczami innowacyjną metodą Plexr pozwala uzyskać zaskakujące efekty zaraz po przeprowadzeniu zabiegu, bez użycia skalpela. Niechirurgiczna redukcja zmarszczek pod oczami pozwoli nam uniknąć ryzyka związanego z tradycyjną inwazją. Jest skutecznym zamiennikiem chirurgicznych metod, które powodują dyskomfort pacjenta związany z procesem gojenia i całego zabiegu. Plexr daje zadowalające efekty i jest całkowicie bezpieczna dla pacjentów.
Usuwanie zmarszczek przy uszach za pomocą technologii Plexr jest także doskonałym rozwiązaniem, gdy chcesz przywrócić jędrność i objętość skórze uszu.

Plexr – redukcja zmarszczek palacza.

Zmarszczki palacza powstają na skórze wokół ust. Są wynikiem wiotczenia się skóry, zaniku tkanek mięśniowych, czy żuchwy. Są pierwszym objawem starzenia się skóry. Innowacyjną metodą Plexr może być także przeprowadzana redukcja zmarszczek palacza. Efekty jak w przypadku usuwania innego typu zmarszczek są natychmiastowe i zadowalające.

Usuwanie zmarszczek palacza oraz innych wymaga wcześniejszej konsultacji poprzedzającej zabieg.

Zabieg blefaroplastyki, podniesienia brwi

Plexr – Konsultacja wstępna

Zanim przystąpisz do zabiegu, skorzystaj z bezpłatnej, wstępnej konsultacji z naszym lekarzem medycyny estetycznej. Podczas konsultacji omówimy cały przebieg zabiegu i zdecydujemy, czy taki zabieg będzie dla Ciebie odpowiedni.

Nasze zalecenia

Aby zwiększyć skuteczność przeprowadzonych zabiegów podnoszenia brwi oraz niechirurgicznej blefaroplastyki, zalecane jest:
• Unikać nakładania kosmetyków do następnego dnia,
• Unikać promieniowania UV, korzystania z sauny, czy nawet ze słońca przez okres dwóch tygodni,
• Uważać, by nie zdrapać przebarwionej i łuszczącej się skóry przez następny tydzień po zabiegu.

Efekty zabiegu

Po wykonaniu pierwszego zabiegu 70% rezultatu jest zauważalne natychmiast, tak samo powrót do codziennych aktywności jest od razu możliwy. Zachowana jest pełna ruchomość powieki – po, jak i w trakcie trwania zabiegu. Nie jest wymagane użycie nakładki nagałkowej. Zabieg jest całkowicie bezpieczny i nie prowadzi do martwicy tkanek, ani stanu zapalnego .
Efekty są od razu widoczne, stopniowo uwydatniają się w okresie następnych dwóch, czterech tygodni.

Końcowy efekt przeprowadzonych zabiegów zależy od kondycji skóry oraz od uwarunkowań genetycznych. Może utrzymać się na kilka lat. Efekty są długotrwałe, natomiast zalecane jest ponowne wykonanie zabiegu po roku.

Ilość zabiegów

Ilość zabiegów różni się w od kondycji skóry oraz od indywidualnych reakcji pacjenta. W wyjątkowych przypadkach potrzebne jest przeprowadzenie ok. 3 zabiegów (po 40 dniach drugi), aby osiągnąć zadowalające efekty – rzadko zdarza się, że ktoś potrzebuje kilku wizyt więcej, ponieważ efekty są widoczne zaraz po zabiegu.

plexr usuwanie żółtaków efekty
plexr usuwanie zmarszczek przy uszach efekty

Plexr – Bezpieczeństwo

Plexr™ to całkowicie bezpieczny zabieg, otrzymał certyfikat CE oraz ma zgodę Unii Europejskiej. Na świecie zostało sprzedanych już ponad 1700 urządzeń do przeprowadzania zabiegów przy użyciu metody PLEXR.

Zachęcamy do umówienia się na bezpłatną konsultację, podczas której przedstawimy Ci cały proces zabiegu i zdecydujemy, czy będzie dla Ciebie odpowiedni. Zapraszamy do zapoznania się z naszym cennikiem PLEXR.

UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ tel: 22 126 80 08