HIFU na podbródek

HIFU (z ang. High Intensity Focused Ultrasound), jest to skupiona wiązka fal dźwiękowych o dużym zasięgu, a zabieg z jej wykorzystaniem, zyskał opinię jednego z najbardziej skutecznych sposobów modelowania owalu twarzy i ujędrniania skóry. Największą zaletą tej technologii, jest bezinwazyjność. W naszej Kliniki Medycyny Estetycznej FabSkin, znajdziesz ofertę zabiegu HIFU na podbródek. Dlatego też, jeżeli marzy Ci się lifting twarzy bez użycia skalpela, to jest to właśnie idealne rozwiązanie dla Ciebie.

HIFU na podbródek – efekty przed i po

W medycynie estetycznej, działanie HIFU wykorzystywane jest na różnych głębokościach tkanek. Docierające na wskazaną głębokość fale ultradźwiękowe, powodują ruch i wzajemne ocieranie się komórek, co w konsekwencji przyczynia się do generowania ciepła. W efekcie, we wnętrzu tkanek, powstają kontrolowane mikropoparzenia. Pomimo faktu, że powierzchnia skóry pozostaje nienaruszona, to pod nią zachodzą intensywne procesy odbudowy i regeneracji, umożliwiające rewitalizację komórek skóry.

Lifting HIFU podbródek, stymuluje stopniową produkcję elastyny oraz nowych włókien kolagenowych. Dlatego też na pełne efekty kuracji, trzeba poczekać. Najczęściej, już po pierwszym zabiegu, widoczne są oczekiwane rezultaty. W niektórych przypadkach jednak, zaleca się wykonanie serii zabiegów, w odstępach czasowych co 1-3 miesiące. Kiedy widoczny jest ostateczny rezultat kuracji HIFU podbródek? Efekty pojawiają się po kilku miesiącach i odczuwalne są w postaci:

  •         Zagęszczenia skóry i poprawy jej jędrności,
  •         Zwiększenia elastyczności i wygładzenia skóry,
  •         Zmniejszenia widoczności zmarszczek i niedoskonałości.

Aby jednak rezultaty kuracji, były w pełni satysfakcjonujące, należy powierzyć jej przeprowadzenie doświadczonemu lekarzowi, z zakresu medycyny estetycznej LUB KOSMETOLOGOWI. Sztab wykwalifikowanych fachowców, znajduje się w Klinice Medycyny Estetycznej FabSkin. Specjaliści zadbają o kwalifikację do zabiegu, dobór jego głębokości, a także ustalenie efektów, jakich oczekuje pacjent. W tym miejscu nasuwa się pytanie – ile kosztuje zabieg HIFU na podbródek? Cena uzależniona jest od wielu czynników i najczęściej ustala się ją indywidualnie.

HIFU podbródek – wskazania do zabiegu

Kiedy zalecany jest zabieg HIFU? Podbródek to jeden z obszarów, najczęściej poddawanych tego typu kuracji. Za jej sprawą, możliwe jest zredukowanie tzw. podwójnego podbródka, którego pacjent nie jest w stanie pozbyć się poprzez stosowanie diety. HIFU to doskonały sposób na nieinwazyjne i bezbolesne konturowanie twarzy, a tym samym poprawę jej wyglądu i odzyskanie pewności siebie.

Chcesz zagęścić, ujędrnić i poprawić napięcie skóry?
Skorzystaj z oferty zabiegowej Ultraformer III w Warszawie

☎ (22) 126 80 08

Jakich efektów można się spodziewać po zabiegu HIFU na podbródek?

Zdaniem eksperta

Już jeden zabieg konturowania ciała lub twarzy gwarantuje zadowalające i długotrwałe efekty. Stopniowa poprawa struktury skóry, w tym jej wyglądu i jej jędrności następuje stopniowo i poprawia się z każdym dniem. Rezultaty zabiegu utrzymują się minimum 2 lata – mówi lek. medycyny estetycznej, Radosław Rzepnikowski.

Efekty bezoperacyjnego liftingu okolic żuchwy

Rezultaty liftingu okolic żuchwy bez użycia skalpela.

Efekty bezoperacyjnego liftingu twarzy

Rezultaty liftingu policzków bez użycia skalpela.

Cennik zabiegu HIFU na podbródek

Wydatki, jakie należy ponieść na konturowanie twarzy, przy użyciu fal ultradźwiękowych, są różne. Najczęściej, ustala się je indywidualnie z pacjentem, który wybrał zabieg HIFU podbródek. Cena orientacyjna tego typu kuracji, dostępna jest w naszym cenniku, udostępnionym poniżej. Zachęcamy do zapoznania się z nim.

Nieinwazyjny lifting HIFUCena u kosmetologaCena u lekarza
Podbródek855 zł1200 zł
Twarz + podbródek4275 zł4950 zł
Szyja + podbródek2470 zł2860 zł
Twarz3800 zł4400 zł
Linia żuchwy1282 zł1485 zł
Szyja1900 zł2200 zł
Policzki2565 zł2970 zł
HIT!!! Linia żuchwy + podbródek1900 zł2200 zł
HIT!!! Policzki + linia żuchwy + podbródek “chomiczki”, opadające, wiotkie policzki, linia żuchwy poprawa owalu twarzy (najpopularniejszy wariant zabiegu)3700 zł 2999 zł4070 zł
Okolica ust997 zł1155 zł
Całe oczy – powieki górne, dolne, kurze łapki1045 zł1210 zł
Kurze łapki522 zł605 zł
Powieki górne617 zł715 zł
Powieki dolne522 zł605 zł
Cała górna część twarzy (lifting czoła, skroni, brwi, powieki górnej i dolnej oraz kurzych łapek)1330 zł1540 zł
Czoło522 zł605 zł

UMÓW SIĘ NA KONSULTACJĘ

☎ (22) 126 80 08