Bezbolesna depilacja laserowa – laser Motus Warszawa

W XXI wieku depilacja laserowa bije rekordy popularności. Uchodzi za jedną z najbardziej skutecznych na świecie metod usuwania owłosienia. Największą zaletą depilacji laserowej jest trwałość rezultatów, a także stosunkowo krótki czas trwania zabiegu w porównaniu z tradycyjną depilacją maszynką lub depilatorem, którą trzeba powtarzać co kilka dni. Do trwałej depilacji laserowej wykorzystuje się wysokiej jakości lasery medyczne. Do tej pory najbardziej popularna była depilacja laserem diodowym Vectus. Laser ten dobrze sobie radzi z ciemnym owłosieniem, jednak nie jest tak skuteczny w przypadku jasnych włosków. Z tego też powodu wprowadziliśmy do naszej oferty nowoczesny i zaawansowany technologicznie laser nowej generacji – Motus AX, który znakomicie radzi sobie z każdym rodzajem owłosienia – zarówno tym ciemnym, jak i jasnym. Zabieg przy użyciu lasera Motus jest całkowicie BEZBOLESNY, jest więc to doskonała alternatywa dla osób z niższym progiem bólowym.

Laser Motus – prawdziwa rewolucja w depilacji laserowej

Motus AX, zaprezentowany w programie Dzień Dobry TVN 9 października, to nowoczesny laser aleksandrytowy o długości fali 755 nm, dzięki czemu jest wyjątkowo czuły na melaninę. W praktyce oznacza to, że najszybciej spośród dostępnych na rynku urządzeń do epilacji laserowej wychwytuje chromofor melaniny. Wykorzystywany jest do trwałej depilacji nie tylko ciemnych, ale także jasnych i cienkich włosów, w których melanina występuje w mniejszych stężeniach. Doskonale sprawdza się u osób, które nie były wystarczająco zadowolone z dotychczasowych efektów depilacji. Ponadto depilacja laserowa Motus z powodzeniem może być stosowana u osób z niskim progiem bólowym, ponieważ zabieg jest praktycznie całkowicie bezbolesny. Głowica urządzenia o rozmiarze 20 mm wyposażona jest w specjalną szafirową płytkę, która odpowiada za chłodzenie skóry do temperatury 15 stopni Celsjusza (system chłodzenia skóry). Dzięki temu Pacjent nie odczuwa żadnych dolegliwości bólowych. Zaawansowana technologia lasera wykorzystuje formułę Moveo, która opiera się na płynnych i szybkich ruchach po skórze. Praca w tym trybie powoduje stopniowe nagrzewanie się skóry i znajdujących się w niej mieszków włosowych, czego efektem jest termiczne niszczenie włosów.

Laser Motus na jasne włosy Laser Motus na jasne włosy Laser Motus na jasne włosy

 

Trwałe usuwanie jasnego owłosienia jest możliwe!

Przekonaj się na własnej skórze, że depilacja laserem Motus w klinice medycyny estetycznej Warszawa-Bemowo jest naprawdę bezbolesna. Pierwszy testowy zabieg na pachy dostaniesz od nas w prezencie. 

Umów swoją bezpłatną wizytę teraz

☎ (22) 126 80 08

Depilacja laserowa Motus bez bólu – obszary ciała, na których można zastosować laser

Technologia Motus przeznaczona jest do trwałego i bezbolesnego usuwania owłosienia ze wszystkich części ciała:

Laser Motus wykorzystywany jest również do depilacji jasnych włosów na twarzy.

Zabiegi bezbolesnej epilacji laserowej można przeprowadzać zarówno u kobiet, jak i mężczyzn bez względu na wiek, kolor włosów czy karnację.

Czym różni się laser Motus od lasera Vectus?

Zarówno laserem Motus, jak i Vectus wykonujemy te same zabiegi. Jednak laser aleksandrytowy, do którego zalicza się Motus, jest o 25% skuteczniejszy w usuwaniu owłosienia od lasera diodowego. Jest to rozwiązanie o ,,najwyższej” czułości wychwytania melaniny w skórze, co czyni go doskonałym urządzeniem do usuwania cienkich oraz bardzo jasnych włosów. To, co odróżnia laser Motus od lasera Vectus, to także system pracy. Praca laserem aleksandrytowym polega na płynnych i szybkich ruchach po skórze bez odrywania głowicy od obszaru zabiegowego. Z kolei w przypadku lasera Vectus głowica przykładana jest do skóry w minimalnych odstępach czasu. Na uwagę zasługuje również fakt, iż specjalny system, w który został wyposażony laser sprawia, że depilacja Motus jest bezbolesna dla Pacjenta.

Pomimo że oba urządzenia są bardzo efektywne, jeżeli chodzi o walkę z owłosieniem, lepsza  czułość na obecność melaniny czyni laser Motus urządzeniem o wyższej skuteczności w przypadku depilacji włosów cienkich i jasnych.

Depilacja laserowa bez bólu już od dziś w klinice medycyny estetycznej FabSkin w Warszawie

Depilacja laserowa Motus bez bólu – obszary ciała, na których można zastosować laser

Technologia Motus przeznaczona jest do trwałego i bezbolesnego usuwania owłosienia ze wszystkich części ciała:

Laser Motus wykorzystywany jest również do depilacji jasnych włosów na twarzy.

Zabiegi bezbolesnej epilacji laserowej można przeprowadzać zarówno u kobiet, jak i mężczyzn bez względu na wiek, kolor włosów czy karnację.

Bezbolesna epilacja laserowa – wskazania do zabiegu

Zdaniem eksperta

Depilacja laserowa Motus wskazana jest szczególnie w przypadku osób, które mają cienkie i jaśniejsze owłosienie. Laser Motus sprawdza się doskonale u blondynek, a także u tych, u których inne metody nie przyniosły oczekiwanych efektów – wyjaśnia Natalia Kwaśniak, kosmetolog w FabSkin.

Jakie są przeciwwskazania do depilacji jasnych włosów?

Głównymi przeciwwskazaniami do zabiegu depilacji laserowej Motus są:

 • świeża opalenizna;
 • aktywne infekcje bakteryjne i wirusowe;
 • ciąża, karmienie piersią;
 • przyjmowanie retinoidów, antybiotyków i innych leków fotouczulających;
 • łuszczyca;
 • cukrzyca,
 • bielactwo;
 • rozrusznik serca;
 • przerwanie ciągłości naskórka;
 • świeże zabiegi chirurgiczne.

Jak należy się przygotować do depilacji laserowej Motus?

Każdy zabieg w naszej klinice medycyny estetycznej w Warszawie poprzedza profesjonalna konsultacja z kosmetologiem, a także próba laserowa. Na tej podstawie podejmowana jest decyzja odnośnie zakwalifikowania Pacjenta do zabiegu. Przed zabiegiem zaleca się, aby Pacjent zgolił wybraną partię ciała maszynką. Nie zaleca się używać bezpośrednio przed balsamów natłuszczających i samoopalających. Skóra powinna być sucha i czysta. Ponadto należy pamiętać o tym, aby kilka dni przed depilacją laserową odstawić zioła oraz wszelkie leki światłouczulające. Nie wolno się również opalać.

Jak wygląda bezbolesna epilacja laserowa Motus?

Na początku kosmetolog ustawia odpowiednie parametry zabiegu – urządzenie może pracować w trzech trybach: soft, normal oraz high. Różnią się one między sobą prędkością dostarczania energii świetlnej do skóry. Każdy z tych trybów określa intensywność zabiegu. Ustawienia te można zmieniać w trakcie zabiegu. Depilacja Motus przeprowadzana jest na uprzednio przygotowanej skórze, która wcześniej zostaje pokryta żelem do USG lub ewentualnie olejkiem. Ułatwia to prowadzenie głowicy po ciele. Dzięki szybkim i prostym ruchom zabieg trwa maksymalnie kilkanaście minut. Głowica urządzenia nie jest oderwana od skóry tylko płynnie przemieszczana posuwistym ruchem na kolejne obszary.

Laserowe usuwanie jasnych włosów za pomocą lasera Motus jeszcze nigdy nie było tak skuteczne.

Depilacja laserowa dla blondynek – jak często należy powtarzać zabiegi i w jakim odstępie czasu?

Zdaniem eksperta

Laser aleksandrytowy jest niezwykle skutecznym urządzeniem. Wystarczy wykonać zaledwie 4 zabiegi depilacji laserowej w co 4 tygodniowych odstępach czasu, aby trwale pozbyć się niechcianego owłosienia i móc cieszyć się gładką skórą. W niektórych przypadkach ilość zabiegów może ulec wydłużeniu (4-6-8 tygodni) – jest to uzależnione od indywidualnych predyspozycji danej osoby – wyjaśnia mgr Olga Gatyńska, dyplomowana kosmetolog w klinice FabSkin.

Depilacja laserowa jasnych włosów – efekty

Efekty zabiegu depilacji jasnych włosów Efekty zabiegu depilacji jasnych włosów

 

Efekty zabiegu depilacji jasnych włosów

Dlaczego warto wybrać laser Motus na jasne włosy?

 • BEZBOLESNOŚĆ zabiegu

Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii w urządzeniu Motus zabieg jest całkowicie bezbolesny. Epilacji laserowej Motus mogą poddawać się osoby bardzo wrażliwe na ból. Za zminimalizowanie odczuć bólowych odpowiada szybki czas impulsu oraz szafirowa głowica schładzająca skórę.

 

 • wysoka EFEKTYWNOŚĆ

Laser Motus do depilacji jasnych włosów to najskuteczniejsza metoda depilacji laserowej dostępna na rynku. To, co ważne, to fakt, że żaden inny laser nie łączy tak skutecznie absorpcji energii przez chromofory melaniny (o 25% więcej niż laser diodowy). Skutkuje to możliwością usuwania nawet bardzo jasnych włosów. Oczywiście z powodzeniem laser można stosować również na ciemnym owłosieniu.

 

 • BEZPIECZEŃSTWO

Zabieg jest całkowicie bezpieczny i jego zastosowanie nie wywołuje żadnych przykrych skutków ubocznych.

Zalecenia pozabiegowe po zastosowaniu lasera aleksandrytowego

Bezpośrednio po zabiegu skóra może być delikatnie zaczerwieniona. Jest to jednak stan chwilowy, a objawy ustępują zazwyczaj do 24 godzin. Aby ich niepotrzebnie nie nasilać, zaleca się bezpośrednio po zabiegu:

 • nie brać gorących kąpieli;
 • nie opalać się;
 • nie korzystać z sauny, jacuzzi, basenu.

Miejsce zabiegowe należy smarować kremami z wysokim filtrem. Można także stosować kremy łagodzące podrażnienia i przyspieszające regenerację skóry.

Chcesz cieszyć się gładkim ciałem?

Zapoznaj się z naszymi promocjami na bezbolesną depilację laserową w klinice w Warszawie

☎ (22) 126 80 08

FAQ – najważniejsze pytania dotyczące depilacji laserowej Motus

Czy depilację jasnych włosów można wykonywać latem?

Tak. Dzięki nowoczesnym technologiom wykorzystywanym w laserze Motus depilację tym urządzeniem możemy wykonywać o każdej porze roku, również latem. Niemniej jednak należy pamiętać o tym, aby obszar zabiegowy skutecznie chronić przed słońcem, stosując m.in. kremy z wysokim filtrem UV.

Dlaczego trwałe usunięcie jasnego owłosienia nie jest możliwe przy jednym zabiegu?

Musimy pamiętać o tym, że nasze włoski rosną w różnym tempie. Ze względu na to, że nie wszystkie włosy znajdują się w tej samej fazie wzrostu w momencie depilacji, potrzeba kilku zabiegów, aby móc pozbyć się ich trwale.

Czy po serii zabiegów bezbolesnej depilacji Motus włosy znikną na zawsze?

Skuteczność zabiegu wynosi około 95%. Po wykonaniu serii zabiegów włoski mogą się pojawić, ale będą one słabsze i jaśniejsze.

Laser Motus, bezbolesna depilacja laserowa Warszawa – cennik, promocje

Sprawdź cennik depilacji laserowej Motus.

Z myślą o naszych stałych klientach przygotowaliśmy specjalne promocje na bezbolesną depilację laserową w naszej klinice Fabskin na terenie Warszawy.

Bezbolesna depilacja laserem MotusCenaPakiet 4 zabiegów
Baki / uszy140 zł480 zł (120 zł za zabieg)
Bikini płytkie230 zł840 zł (210 zł za zabieg)
Bikini głębokie 300 zł1040 zł (260 zł za zabieg)
Bikini męskie 350 zł1200 zł (300 zł za zabieg)
Broda150 zł520 zł (130 zł za zabieg)
Brodawki sutkowe120 zł400 zł (100 zł za zabieg)
Brzuch290 zł1000 zł (250 zł za zabieg)
Dłonie170 zł600 zł (150 zł za zabieg)
Górna warga (wąsik)120 zł400 zł (100 zł za zabieg)
Klatka piersiowa270 zł1000 zł (250 zł za zabieg)
Łydki350 zł1280 zł (320 zł za zabieg)
Nogi 720 zł2720 zł (680 zł za zabieg)
Pachy200 zł720 zł (180 zł za zabieg)
Plecy270 zł1000 zł (250 zł za zabieg)
Plecy męskie380 zł1400 zł (350 zł za zabieg)
Pośladki270 zł1000 zł (250 zł za zabieg)
Przedramiona250 zł880 zł (220 zł za zabieg)
Ramiona250 zł880 zł (220 zł za zabieg)
Stopy130 zł440 zł (110 zł za zabieg)
Szyja200 zł720 zł (180 zł za zabieg)
Uda400 zł1400 zł (350 zł za zabieg)
Uda połowa (strona wewn. lub zewn., przód lub tył)200 zł700 zł (175 zł za zabieg)
Dla najlepszych efektów i satysfakcji naszych stałych pacjentów, od 5-go zabiegu obowiązuje pakietowa (niższa) cena pojedynczego zabiegu