Bezbolesna depilacja laserowa dla każdego

W XXI wieku depilacja laserowa bije rekordy popularności. Uchodzi za jedną z najbardziej skutecznych na świecie metod usuwania owłosienia. Największą zaletą depilacji laserowej jest trwałość rezultatów, a także stosunkowo krótki czas trwania zabiegu w porównaniu z tradycyjną depilacją maszynką lub depilatorem, którą trzeba powtarzać co kilka dni. Jest to również zdecydowanie lepsza alternatywa niż depilacja woskiem. Do trwałej depilacji laserowej (epilacji) wykorzystuje się wysokiej jakości lasery medyczne.

Do tej pory najbardziej popularna była depilacja laserem diodowym. Laser diodowy dobrze sobie radzi z ciemnym owłosieniem, jednak nie jest tak skuteczny w przypadku jasnych włosków. Z tego też powodu wprowadziliśmy do naszej oferty nowoczesny i zaawansowany technologicznie laser nowej generacji, który znakomicie radzi sobie z każdym rodzajem owłosienia – zarówno tym ciemnym, jak i jasnym. Zabieg depilacji laserowej przy jego użyciu jest całkowicie BEZBOLESNY, dlatego to doskonała alternatywa dla osób z niższym progiem bólowym.

Prawdziwa rewolucja w laserowej depilacji

Bezbolesny laser do depilacji, zaprezentowany w programie Dzień Dobry TVN 9 października, to nowoczesny laser aleksandrytowy o długości fali 755 nm, dzięki czemu jest wyjątkowo czuły na melaninę. W praktyce oznacza to, że najszybciej spośród dostępnych na rynku urządzeń do depilacji laserowej wychwytuje chromofor melaniny.

Wykorzystywany jest do trwałej depilacji nie tylko ciemnych, ale także jaśniejszych i cienkich włosów.

Melanina znajdująca się we włosach jasnych występuje w mniejszych stężeniach w porównaniu do włosów ciemniejszych. Doskonale sprawdza się u osób, które nie były wystarczająco zadowolone z dotychczasowych efektów depilacji. Ponadto proponowana przez nas depilacja laserowa z powodzeniem może być stosowana u osób z niskim progiem bólowym, ponieważ zabieg jest prawie bezbolesny.

Głowica urządzenia o rozmiarze 20 mm wyposażona została w specjalną, szafirową płytkę, która odpowiada za chłodzenie skóry do temperatury 15 stopni Celsjusza (system chłodzenia skóry). Dzięki temu pacjent nie odczuwa żadnych dolegliwości bólowych. Zaawansowana technologia lasera wykorzystuje formułę opierającą się na płynnych i szybkich ruchach po skórze. Praca w tym trybie powoduje stopniowe nagrzewanie się skóry i znajdujących się w niej mieszków włosowych, czego efektem jest termiczne niszczenie włosów bez ryzyka poparzenia skóry bądź zapalenia mieszków włosowych.

Przekonaj się na własnej skórze, że depilacja laserowa – bezbolesna! – w klinice medycyny estetycznej Warszawa-Bemowo jest naprawdę bezbolesna.

Trwałe usuwanie owłosienia jasnego jest możliwe!

Przekonaj się na własnej skórze, że depilacja laserowa – bezbolesna! w klinice medycyny estetycznej Warszawa-Bemowo jest naprawdę bezbolesna.

Umów swoją bezpłatną wizytę teraz

☎ (22) 126 80 08

Zabieg depilacji laserowej. Czym różni się ten laser od innych?

Wykonujemy te same zabiegi zarówno laserem aleksandrytowym, jak i laserem diodowym. Jednak to właśnie laser aleksandrytowy jest o 25% skuteczniejszy w usuwaniu owłosienia od modelu diodowego. Jest to rozwiązanie o ,,najwyższej” czułości wychwytania melaniny w skórze, co czyni go doskonałym urządzeniem do usuwania cienkich oraz jaśniejszych włosów.

Ponadto laser aleksandrytowy odróżnia od diodowego także system pracy. Praca laserem aleksandrytowym polega na płynnych i szybkich ruchach po skórze bez odrywania głowicy od obszaru zabiegowego. Jeżeli chodzi o laser aleksandrytowy, głowica przykładana jest do skóry w minimalnych odstępach czasu. Na uwagę zasługuje również fakt, że specjalny system, w który został wyposażony laser sprawia, że depilacja zapewnia bezbolesne usuwanie włosów.

Chociaż oba urządzenia są bardzo efektywne w walce z owłosieniem, lepsza czułość na obecność melaniny czyni laser aleksandrytowy urządzeniem o wyższej skuteczności w przypadku depilacji włosów cienkich i jasnych.

Depilacja laserowa bez bólu już od dziś w klinice medycyny estetycznej FabSkin w Warszawie

Depilacja laserowa bezbolesna – obszary ciała, na których można zastosować laser

Laserowe usuwanie owłosienia polecamy wszystkim osobom, którym marzy się gładka skóra. Laser aleksandrytowy przeznaczony jest do bezbolesnego i trwałego usuwania owłosienia ze wszystkich części ciała:

 • pach;
 • nóg;
 • ud;
 • pleców;
 • miejsc intymnych i okolic bikini;
 • rąk;
 • karku;
 • brzucha;
 • stóp.

Laser ten wykorzystywany jest również do depilacji jasnych włosów na twarzy. Inne obszary ciała, gdzie znajduje zastosowanie, to klatka piersiowa, broda, szyja, ramiona, pośladki, łydki, górna warga (tzw. wąsik), dłonie, brodawki sutkowe czy baki.

Zabiegi bezbolesnej depilacji laserowej można przeprowadzać zarówno u kobiet, jak i mężczyzn bez względu na wiek, kolor włosów czy karnację.

Warto zaznaczyć, że laser nie usuwa włosów białych i siwych.

Bezbolesna depilacja laserowa – wskazania do zabiegu

Zdaniem eksperta

Depilacja (epilacja) laserem aleksandrytowym wskazana jest szczególnie w przypadku osób, które mają cienkie i jaśniejsze owłosienie. Laser ten sprawdza się doskonale u blondynek, a także u tych osób, u których inne metody nie przyniosły oczekiwanych efektów – wyjaśnia Natalia Kwaśniak, kosmetolog w FabSkin.

Jakie są przeciwwskazania do depilacji włosów jasnych?

Głównymi przeciwwskazaniami do zabiegu depilacji laserem aleksandrytowym są:

 • świeża opalenizna;
 • aktywne infekcje bakteryjne i wirusowe;
 • ciąża, karmienie piersią;
 • przyjmowanie retinoidów, antybiotyków i innych leków fotouczulających;
 • łuszczyca;
 • cukrzyca,
 • bielactwo;
 • rozrusznik serca;
 • przerwanie ciągłości naskórka;
 • świeże zabiegi chirurgiczne.

Jak należy się przygotować do depilacji laserem aleksandrytowym?

Każdy zabieg w naszej klinice medycyny estetycznej w Warszawie poprzedza profesjonalna konsultacja z naszym kosmetologiem, a także próba laserowa. Na tej podstawie podejmowana jest decyzja odnośnie zakwalifikowania Pacjenta do zabiegu. Przed zabiegiem zaleca się, aby Pacjent zgolił wybraną partię ciała maszynką. Cebulka włosa powinna być jednak obecna, dlatego nie należy usuwać włosków depilatorem czy woskiem. Nie zaleca się używać bezpośrednio przed balsamów natłuszczających i samoopalających. Skóra powinna być sucha i czysta. Ponadto należy pamiętać o tym, aby kilka dni przed depilacją laserową odstawić zioła oraz wszelkie leki światłouczulające. Nie wolno się również opalać.

Jak wygląda bezbolesna depilacja laserem aleksandrytowym?

Na początku kosmetolog ustawia odpowiednie parametry zabiegu – urządzenie może pracować w trzech trybach: soft, normal oraz high. Różnią się one między sobą prędkością dostarczania energii świetlnej do skóry. Każdy z tych trybów określa intensywność zabiegu. Ustawienia te można zmieniać w trakcie zabiegu. Depilacja laserem aleksandrytowym przeprowadzana jest na uprzednio przygotowanej skórze, która wcześniej zostaje pokryta żelem do USG lub ewentualnie olejkiem. Ułatwia to prowadzenie głowicy po ciele. Dzięki szybkim i prostym ruchom zabieg realizowany jest w krótkim czasie – trwa maksymalnie kilkanaście minut. Głowica urządzenia nie jest oderwana od skóry tylko płynnie przemieszczana posuwistym ruchem na kolejne obszary. W ten sposób następuje szybka i bezbolesna depilacja laserowa, która daje najdłuższe rezultaty.

Laserowe usuwanie jasnych włosów jeszcze nigdy nie było tak skuteczne.

Depilacja laserowa dla blondynek – jak często należy powtarzać zabiegi i w jakim odstępie czasu?

Zdaniem eksperta

Laser aleksandrytowy jest niezwykle skutecznym urządzeniem. Wystarczy wykonać minimum 4 zabiegi depilacji laserem w czterotygodniowych odstępach czasu, aby trwale pozbyć się niechcianego owłosienia i móc cieszyć się gładką skórą. W niektórych przypadkach ilość zabiegów może ulec wydłużeniu (4-6-8 tygodni) – jest to uzależnione od indywidualnych predyspozycji danej osoby – wyjaśnia mgr Olga Gatyńska, dyplomowana kosmetolog w klinice FabSkin.

Depilacja laserowa jasnych włosów – efekty użycia lasera aleksandrytowego

Efekty zabiegu depilacji jasnych włosów Efekty zabiegu depilacji jasnych włosów

Efekty zabiegu depilacji jasnych włosów

Dlaczego warto wybrać laser aleksandrytowy na jasne włosy?

 • BEZBOLESNOŚĆ zabiegu

Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii w laserze aleksandrytowym, zabieg usuwania owłosienia jest całkowicie bezbolesny. Epilacji laserowej mogą poddawać się osoby bardzo wrażliwe na ból. Za zminimalizowanie odczuć bólowych odpowiada szybki czas impulsu oraz szafirowa głowica schładzająca skórę.

 • wysoka EFEKTYWNOŚĆ

Laser aleksandrytowy do depilacji jasnych włosów to najskuteczniejsza metoda depilacji laserowej dostępna na rynku. To, co ważne, to fakt, że żaden inny laser nie łączy tak skutecznie absorpcji energii przez chromofory melaniny (o 25% więcej niż laser diodowy). Skutkuje to możliwością usuwania nawet bardzo jasnych włosów. Oczywiście zabieg polecany jest nie tylko na włosy jasne. Z powodzeniem laser można stosować również na ciemnym owłosieniu.

 • BEZPIECZEŃSTWO

Zabieg jest całkowicie bezpieczny i jego zastosowanie nie wywołuje żadnych przykrych skutków ubocznych.

Laser na jasne włoski

Laser aleksandrytowy cechuje się wysoką czułością na melaninę. To istotne w przypadku jasnych włosków, dla których zawartość melaniny jest o wiele niższa w porównaniu do włosów ciemnych. Dzięki długości fali 755 nm, laser aleksandrytowy jest skutecznym urządzeniem do depilacji laserowej jasnych włosów.

Zalecenia pozabiegowe po zastosowaniu lasera aleksandrytowego

Bezpośrednio po zabiegu skóra może być delikatnie zaczerwieniona. Jest to jednak stan chwilowy, a objawy ustępują zazwyczaj do 24 godzin. Aby ich niepotrzebnie nie nasilać, zaleca się bezpośrednio po zabiegu:

 • nie brać gorących kąpieli;
 • nie opalać się;
 • nie korzystać z sauny, jacuzzi, basenu.

Miejsce zabiegowe należy smarować kremami z wysokim filtrem. Można także stosować kremy łagodzące podrażnienia i przyspieszające regenerację skóry.

Chcesz cieszyć się gładkim ciałem?

Zapoznaj się z naszymi promocjami na bezbolesną depilację laserową w klinice w Warszawie

☎ (22) 126 80 08

FAQ – najważniejsze pytania dotyczące depilacji laserem aleksandrytowym

Czy depilację jasnych włosków można wykonywać latem?

Tak. Dzięki nowoczesnym technologiom wykorzystywanym w laserze, depilację tym urządzeniem możemy wykonywać o każdej porze roku, również latem. Niemniej jednak należy pamiętać o tym, aby obszar zabiegowy skutecznie chronić przed słońcem, stosując m.in. kremy z wysokim filtrem UV.

Dlaczego depilacja laserowa, czyli trwałe usunięcie jasnego owłosienia nie jest możliwe przy jednym zabiegu?

Musimy pamiętać o tym, że nasze włoski rosną w różnym tempie. Ze względu na to, że nie wszystkie włosy znajdują się w tej samej fazie wzrostu (faza aktywna, faza przejściowa, faza spoczynku) w momencie depilacji, potrzeba kilku zabiegów, aby móc pozbyć się ich trwale.

Czy po serii zabiegów bezbolesnej depilacji włosy znikną na zawsze?

Rekomendowana jest seria zabiegów. Skuteczność zabiegu wynosi około 95%. Po wykonaniu serii zabiegów włoski mogą się pojawić, ale będą one słabsze i jaśniejsze.

Depilacja laserem aleksandrytowym – opinie

Nasi Pacjenci chętnie korzystają z oferowanego przez nas zabiegu depilacji nowoczesnym laserem aleksandrytowym. Chwalony jest za brak bólu oraz skuteczność usuwania jasnych włosków. Laser aleksandrytowy polecamy osobom, które mają mniejszą odporność na ból.

Czy są inne lasery do depilacji, które poradzą sobie z jasnymi włoskami?

Nowością w naszej klinice jest laser do depilacji laserowej o najwyższej mocy szczytowej – 4800W. Przy jego użyciu możemy z powodzeniem wykonywać zabiegi również u osób z jasnym owłosieniem, u których występuje obniżona zawartość melaniny. Co więcej, zabiegi tym laserem są praktycznie bezbolesne dla Pacjentów, ponieważ urządzenie jest wyposażone w funkcje chłodzenia kontaktowego Crystal Freeze.

Laser aleksandrytowy czy diodowy?

Oba lasery są skutecznymi urządzeniami do usuwania owłosienia i dają długoterminowe efekty. Chcąc wskazać najważniejszą różnicę, aleksandrytowy jest skuteczniejszy jeśli chodzi o zabiegi depilacji laserowej jasnych i delikatnych włosów.

Laser aleksandrytowy – cena. Bezbolesna depilacja laserowa Warszawa – cennik, promocje

Sprawdź cennik depilacji laserem aleksandrytowym. Poniższa tabela prezentuje ceny zabiegów laserem aleksandrytowym dla poszczególnych partii ciała.

Z myślą o naszych stałych klientach przygotowaliśmy specjalne promocje na bezbolesną depilację laserową w naszej klinice Fabskin na terenie Warszawy.

Dla najlepszych efektów i satysfakcji naszych stałych pacjentów, od 5-go zabiegu obowiązuje pakietowa (niższa) cena pojedynczego zabiegu

Bezbolesna depilacja laserem MotusCena
Pakiet 4 zabiegów
Baki / uszy140 zł480 zł (120 zł za zabieg)
Bikini płytkie230 zł840 zł (210 zł za zabieg)
Bikini głębokie 300 zł1040 zł (260 zł za zabieg)
Bikini męskie 350 zł1200 zł (300 zł za zabieg)
Broda150 zł520 zł (130 zł za zabieg)
Brodawki sutkowe120 zł400 zł (100 zł za zabieg)
Brzuch290 zł1000 zł (250 zł za zabieg)
Dłonie170 zł600 zł (150 zł za zabieg)
Górna warga (wąsik)120 zł400 zł (100 zł za zabieg)
Klatka piersiowa270 zł1000 zł (250 zł za zabieg)
Linia brzucha120 zł400 zł (100 zł za zabieg)
Łydki350 zł1280 zł (320 zł za zabieg)
Nogi 720 zł2720 zł (680 zł za zabieg)
Pachy200 zł720 zł (180 zł za zabieg)
Plecy270 zł1000 zł (250 zł za zabieg)
Plecy męskie380 zł1400 zł (350 zł za zabieg)
Pośladki270 zł1000 zł (250 zł za zabieg)
Przedramiona250 zł880 zł (220 zł za zabieg)
Ramiona250 zł880 zł (220 zł za zabieg)
Stopy130 zł440 zł (110 zł za zabieg)
Szyja200 zł720 zł (180 zł za zabieg)
Twarz350 zł1280 zł (320 zł za zabieg)
Uda400 zł1400 zł (350 zł za zabieg)
Uda połowa (strona wewn. lub zewn., przód lub tył)200 zł700 zł (175 zł za zabieg)
Dla najlepszych efektów i satysfakcji naszych stałych pacjentów, od 5-go zabiegu obowiązuje pakietowa (niższa) cena pojedynczego zabiegu

Zobacz także:

Powiązane wpisy:

Pozostałe: