Kwas polimlekowy na brzuch

Kwas polimlekowy na brzuch – co to?

Kwas polimlekowy ma szerokie zastosowanie w medycynie estetycznej. Wiele osób, które marzą o uzyskaniu w szybkim czasie spektakularnych efektów sięga po ten właśnie preparat. Pozwala on na skorygowanie niedoskonałości naszej twarzy oraz partii ciała. Szukając sprawdzonej metody na pozbycie się obwisłej skóry w okolicach brzucha, warto zapoznać się z charakterystyką tej substancji. Pozwala ona osiągać bardzo dobre efekty, które utrzymują się przez kilka lat.

Kwas polimlekowy na brzuch – jak wygląda zabieg z jego użyciem?

Aby osiągnąć najlepsze efekty, specjaliści rekomendują wykonanie serii zabiegów z użyciem tej substancji. Powinna być ona podawana w to samo miejsce w równych odstępach około 4-6 tygodniu przez około 3 razy. Zabieg polega na wprowadzeniu substancji poprzez wykonanie zastrzyków podskórnych. Preparat podawany jest w miejsce leczenia, czyli w tym przypadku okolice brzucha. Do zabiegu nie trzeba się przygotowywać. Lekarz zdezynfekuje obszar pracy i znieczuli go specjalnym żelem. Po wkłuciu może wystąpić zaczerwienienie skóry czy pojawić się niewielki obrzęk. Nie ma się jednak co tym przejmować, ponieważ samoczynnie wszystkie te objawy zanikną. Zabieg wykonywany na brzuch jest mniej bolesny niż ten, który wykonuje się na twarz. Wszystko dlatego, że w okolicy brzucha nasza skóra nie jest taka cienka.

Skorzystaj z innowacyjnego zabiegu z kwasem polimlekowym

Umów się na zabieg w klinice medycyny estetycznej w Warszawie

☎ (22) 126 80 08

Jakie są efekty zabiegu i kiedy możemy je zaobserwować?

Kwas polimlekowy na brzuch idealnie sprawdza się w przypadku, gdy chcemy poprawić stan naszej skóry w tej partii ciała. Jest on szczególnie polecany kobietom po okresie ciąży, czy też tym osobom, u których po intensywnym odchudzaniu pozostały obwisłe płaty skóry. Zwiększa on jędrność i gładkość tkanki, a także niweluje jej niedoskonałości. Substancja czynna, jaką jest kwas polimlekowy, pobudza tkanki skóry do produkcji zwiększonej ilości kolagenu. Skóra na brzuchu pogrubia się i wzmacnia. Po wykonaniu całej kuracji, spektakularne efekty możemy dostrzec po upływie około kilku miesiącach od zakończonej kuracji.

Jakie są opinie o takim zabiegu na brzuch?

Przede wszystkim zabieg z użyciem kwasu polimlekowego na brzuch stał się w ostatnich czasach bardzo popularny. Jest ceniony przede wszystkim za to, że charakteryzuje się wysokim poziomem bezpieczeństwa, można go także wykonać obecnie szybko w każdym renomowanym salonie lub klinice. Kierując się opiniami na temat jego działania, powinniśmy wybierać jedynie te, które pochodzą od doświadczonych lekarzy. Warto przed zabiegiem skorzystać ze wcześniejszej wizyty, by móc omówić szczegóły zabiegu ze specjalistą.

Chcesz wyglądać młodziej i poprawić wygląd skóry?

Umów się na zabieg w klinice medycyny estetycznej Warszawa-Bemowo

☎ (22) 126 80 08

Kwas polimlekowy na brzuch – jaka jest jego cena?

W zależności od użycia konkretnego produktu, cena jednorazowego zabiegu może się różnić. Najlepiej wykupić całą serię zabiegów. Jednak wiele osób kuszą różnorakie promocje, jakie oferują nam nieznane placówki zajmujące się podawaniem kwasu polimlekowego. Należy jednak być ostrożnym – tylko przeszkolone osoby mogą podawać w bezpieczny sposób tę substancję. Kwas polimlekowy powinien także pochodzić ze sprawdzonego źródła i być w odpowiedni sposób przechowywany.

Cena

2 500 zł – 10 000 zł

Zobacz inne zabiegi z wykorzystaniem kwasu polimlekowego:

Kwas polimlekowy
Kwas polimlekowy na pośladki
Kwas polimlekowy pod oczy