KARIERA

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy:

Lekarza dermatologa

Zakres obowiązków:

-Przeprowadzanie konsultacji z zakresu dermatologii,

-przeprowadzanie konsultacji z zakresu trychologii,

-badanie znamion przy pomocy dermatoskopu,

-przeprowadzanie zabiegów z zakresu dermatochirurgii,

-przeprowadzanie zabiegów z zakresu trychologii.

Nasze wymagania:

-posiadania dyplomu lekarza oraz aktualnego prawa wykonywania zawodu medycznego w Polsce

-specjalizacja dermatologiczna lub w trakcie jej trwania – warunek konieczny,

-doświadczenia zawodowego jako lekarz,

-umiejętności pracy z różnymi grupami pacjentów,

-komunikatywnej znajomości języka polskiego oraz angielskiego,

-wysokiego poziomu empatii i zdolności pracy w zespole.

Oferujemy:

-stabilne zatrudnienie (b2b),

-atrakcyjne wynagrodzenie,

-możliwość rozwoju zawodowego,

-przyjazne i profesjonalne środowisko pracy,

-dostęp do najnowszych technologii medycznych.

Lekarza Urologa

Twój zakres obowiązków

  • przeprowadzanie konsultacji z zakresu urologii,

  • przeprowadzanie zabiegów urologicznych w trybie ambulatoryjnym,

  • przeprowadzanie zabiegów z zakresu urologii estetycznej.

Nasze wymagania

  • posiadania dyplomu lekarza oraz aktualnego prawa wykonywania zawodu medycznego w Polsce,

  • specjalizacja Urologiczna lub w trakcie jej trwania – warunek konieczny,

  • doświadczenia zawodowego jako lekarz,

  • umiejętności pracy z różnymi grupami pacjentów,

  • komunikatywnej znajomości języka polskiego oraz angielskiego,

  • wysokiego poziomu empatii i zdolności pracy w zespole.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie (b2b),

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • przyjazne i profesjonalne środowisko pracy,

  • dostęp do najnowszych technologii medycznych.

Jeśli chciałbyś/chciałabyś zostać częścią naszego zespołu, wyślij CV na adres: olga.gatynska@fabskin.pl