Depilacja laserowa, epilacja Sochaczew

Depilacja laserowa i epilacja to cieszące się coraz większą popularnością metody pozbywania się owłosienia. Depilację laserem wykonuje się na niemal każdej części ciała. Już po pierwszym zabiegu można zauważyć efekty, jednak w celu trwałego usunięcia włosków należy wykonać depilację laserową w kilku seriach. Liczbę i częstotliwość zabiegów określa specjalista na podstawie rodzaju włosków i oczekiwanych przez Pacjenta rezultatów. W klinice FabSkin wykonujemy bezpieczną i niemal bezbolesną depilację nowoczesnymi laserami.

Czym jest depilacja laserowa?

Depilacja laserowa to zabieg polegający na trwałym usunięciu niemal całego owłosienia w obrębie wybranej partii ciała. Skuteczność tej metody jest znacznie wyższa niż w przypadku powszechnie wykorzystywanych sposobów na usunięcie włosków, jak depilator, maszynka, pasta cukrowa czy wosk. Laser wnika w głąb skóry, niszcząc macierz włosa, przez co zapobiega jego dalszemu wzrostowi. Depilacja laserowa działa na włoski w fazie wzrostu, dlatego wykonuje się ją w kilku seriach.

Depilacja laserowa – technologie stosowane w klinice FabSkin

W naszej klinice stawiamy na innowacyjne rozwiązania, dzięki którym wzrasta zadowolenie i komfort naszych Pacjentów. Używane przez nas lasery gwarantują bezpieczną i skuteczną depilację.

Bezbolesna depilacja jasnych włosów laserem aleksandrytowym

Laser aleksandrytowy to innowacyjne urządzenie o wiązce światła 755nm, który wykorzystuje się do trwałej epilacji każdego rodzaju włosków. Obecnie jest to najlepszy sprzęt do depilacji jasnego i miedzianego owłosienia. Najszybciej spośród urządzeń tego typu wychwytuje chromofor melaniny. Jest więce bezpieczny także dla osób o ciemnej karnacji. Depilacja świetnie sprawdza się u Pacjentów o niskim progu bólu, redukując dyskomfort do minimum.

Laser diodowy

Kolejnym urządzeniem do depilacji laserowej, które zasiliło nasza klinikę jest laser diodowy firmy Coocoon Medical. Ten najnowocześniejszy na świecie laser doskonale radzi sobie z usuwaniem niechcianego owłosienia z różnych obszarów ciała, ponieważ posiada największą moc szczytową wśród laserów diodowych. Duża, chłodząca głowica zapewnia wysoki komfort zabiegu. Depilację laserową można wykonywać u osób o jasnych włosach i o różnej karnacji.

Szukasz specjalistów, którzy wykonują depilację laserową w okolicach Sochaczewa?

Zadzwoń do FabSkin i umów się na wizytę

☎ (22) 126 80 08

Dla kogo przeznaczony jest zabieg laserowego usuwania owłosienia? Wskazania

Depilacja laserowa jest zabiegiem w pełni bezpiecznym dla każdego. Polecana jest tym osobom, u których depilacja maszynką, woskiem lub depilatorem kończy się wrastającymi włoskami czy zapaleniem mieszków włosowych. Laserowa depilacja poprawia także komfort życiowy Pacjentów, którzy zmagają się z nadmiernym owłosieniem, spowodowanym problemami z tarczycą, zespołem policystycznych jajników i hirsutyzmem.

Zabieg depilacji laserowej dla Pacjentów z Sochaczewa – na jakie partie ciała?

Depilacja laserowa jest równie skuteczna w przypadku różnych partii ciała, jednak największa popularnością wśród Pacjentów cieszą się trzy obszary: nogi, pachy i bikini.

Depilacja laserowa bikini

Zabieg depilacji laserowej bikini jest jednym z najpopularniejszych w naszej ofercie. W ramach usługi usuwamy owłosienie z okolic intymnych, a także pośladków. Wykonujemy m.in. depilację bikini głębokiego i bikini męskiego. Trwałe pozbycie się owłosienia poprawia higienę, a także znacznie wpływa na wygodę Pacjentów.

Depilacja laserowa nóg

Gładka, błyszcząca skóra to marzenie wielu Pacjentów, którzy zgłaszają się na zabieg depilacji laserowej nóg. Pozwala ona na usunięcie ponad 90% owłosienia. Dzięki laserom najnowszej generacji możliwe jest trwałe pozbycie się zarówno ciemnych włosków, jak i tych trudniejszych do usunięcia – jasnych oraz miedzianych.

Depilacja laserowa pach

Włoski pod pachami wyrastają szybko, dlatego konieczne jest ciągłe ich depilowanie. Poddanie się zabiegowi depilacji laserowej pach pozwala pozbyć się problemu owłosienia na stałe. Skóra po depilacji laserowej staje się gładka i mniej się poci, dzięki czemu możliwe jest zachowanie lepszej higieny

Ekspert radzi

Jednym z najczęstszych pytań o depilację laserową jest, to czy jest ona bolesna. Dzięki temu, że w klinice FabSkin korzystamy z urządzeń najnowszej technologii, zabieg jest ledwo odczuwalny dla Pacjentów. Oczywiście istnieją osoby o bardzo niskim progu bólu, którym możemy zaaplikować krem znieczulający – wyjaśnia kosmetolog mgr Olga Gatyńska z Kliniki FabSkin

Pozostałe obszary zabiegu depilacji laserowej

Depilacja laserowa to rewelacyjny zabieg, za pomocą którego usuniemy niechciane owłosienie z dowolnych partii ciała, nawet tych najbardziej wrażliwych. Do popularnych miejsc poddawanych depilacji laserowej należą: dłonie i przedramiona, uda (zarówno zewnętrzna, jak i wewnętrzna część). U panów wykonujemy zabieg depilacji męskiej, polegający na wydepilowaniu włosków z takich miejsc, jak klatka piersiowa, plecy, twarz (wąsik, broda, baczki) oraz miejsca intymne, w tym pośladki.

Jak przygotować się do zabiegu depilacji laserowej?

Depilacja laserowa jest zabiegiem nieinwazyjnym, jednak wymaga z naszej strony specjalnego przygotowania. Przede wszystkim należy udac się na wstępna konsultaję do kliniki, w której planujemy przeprowadzić zabieg. Specjalista będzie mógł ocenić stan skóry i włosków. Jest to również czas na określenie ewentualnych przeciwwskazań do zabiegu. Na miesiąc przed planowaną depilacją należy zrezygnować z opalania – zarówno w promieniach słońca, jak i solarium. Dwa tygodnie przed konieczne będzie także odstawienie samoopalaczy. Przez cztery tygodnie nie wolno depilować skóry woskiem, depilatorem lub za pomocą kremów. Dopiero dzień przed zabiegiem usuwamy owłosienie maszynką. Konieczne będzie także odstawienie leków fotouczulających na około trzy tygodnie przed planowaną depilacją laserową. W dniu zabiegu nie używamy na depilowanej skórze żadnych kosmetyków ani dezodorantu.

Jak przebiega depilacja laserem?

Depilacja laserowa rozpoczyna się wykonaniem próby lasera na skórze. Urządzenie odczytuje także ilość melaniny. Jest to konieczny etap, pozwalający dobrać odpowiednie parametry lasera, które dadzą oczekiwane rezultaty. Sam zabieg trwa bardzo krótko. Kosmetolog przykłada głowicę urządzenie do skóry, a wiązka lasera niszczy macierz włosa. W ten sposób zahamowany jest dalszy wzrost, a włoski zaczynają wypadać, co trwa przez około dwa tygodnie po zabiegu. Warto wiedzieć, że laser w żaden sposób nie narusza zewnętrznej warstwy skóry.

Efekty laserowego usuwania owłosienia

Depilacja laserowa działa na cebulki w fazie wzrostu, dlatego przeprowadza się ją kilkakrotnie. Jednakże już po pierwszej wizycie można będzie zauważyć różnicę. W jej trakcie możliwe jest bowiem usunięcie do 30% owłosienia. Po kilku zabiegach z użyciem lasera uzyskamy trwały efekt gładkiej, pozbawionej owłosienia skóry, dzięki któremu będziemy mogli zapomnieć o regularnej depilacji.

Ile razy trzeba powtórzyć depilację laserową i w jakich odstępach czasu?

Jeden zabieg depilacji laserowej nie da nam spektakularnych efektów. Aby uzyskać gładką skórę na długi czas, należy powtórzyć depilację w kilku seriach. Rekomendowane jest wykonanie od 3 do 6 zabiegów w odstępie kilku tygodni. To, jak długa będzie przerwa między wizytami w klinice, zależy od depilowanej partii ciała i rodzaju włosków.

Zalecenia pozabiegowe

Bezpośrednio po zabiegu depilacji laserowej może pojawić się zaczerwienienie skóry i lekki obrzęk, a skóra będzie wymagać specjalnej pielęgnacji. Najczęściej objawy te ustępują w ciągu dwóch dni. W ramach zaleceń pozabiegowych należy:

 • przemywać skórę wodą lub mleczkiem bez alkoholu,
 • nie pocierać skóry – osuszać za pomocą ręcznika papierowego poprzez delikatne przyklepywanie,
 • zrezygnować z używania dezodorantów, jeśli depilowanym miejscem były pachy,
 • przez dwa tygodnie unikać basenów, sauny, gorących kąpieli,
 • zrezygnować z kosmetyków złuszczających oraz zawierających wit. A i C,
 • nie depilować skóry woskiem, nie wyrywać włosków za pomocą pęsety,
 • przez miesiąc nie wolno wystawiać skóry na działanie promieni słonecznych,
 • smarować skórę kremem z filtrem SPF 50.

Oferta depilacji laserowej dla osób z Sochaczewa

FabSkin mieści się na warszawskim Bemowie, co jest atrakcyjna lokalizacją dla mieszkańców miasta i okolicznych miejscowości. Dojazd do naszej kliniki z Sochaczewa zajmie około godzinę.

Ile kosztuje depilacja laserowa w Sochaczewie? Cennik

Depilacja Laserem PimalaseCENA PAKIET 4 ZABIEGÓW

Bikini+nogi+pachy700 zł2000 zł (500 zł za zabieg)
Bikini+pachy+łydki600 zł1800 zł (450 zł za zabieg)
Baki/Uszy120 zł400 zł (100 zł za zabieg)
Bikini płytkie215 zł800 zł (200 zł za zabieg)
Bikini głębokie280 zł960 zł (240 zł za zabieg)
Bikini męskie325 zł1120 zł (280 zł za zabieg)
Broda145 zł500 zł (125 zł za zabieg)
Brodawki sutkowe130 zł440 zł (110 zł za zabieg)
Brzuch260 zł900 zł (225 zł za zabieg)
Dłonie145 zł500 zł (125 zł za zabieg)
Górna warga (wąsik)110 zł360 zł (90 zł za zabieg)
Klatka piersiowa260 zł880 zł (220 zł za zabieg)
Linia brzucha110 zł360 zł (90 zł za zabieg)
Łydki300 zł1040 zł (260 zł za zabieg)
Nogi 620 zł2200 zł (550 zł za zabieg)
Pachy185 zł660 zł (165 zł za zabieg)
Plecy235 zł840 zł (210 zł za zabieg)
Plecy męskie340 zł1240 zł (310 zł za zabieg)
Pośladki220 zł800 zł (200 zł za zabieg)
Przedramiona225 zł800 zł (200 zł za zabieg)
Ramiona225 zł800 zł (200 zł za zabieg)
Stopy125 zł460 zł (115 zł za zabieg)
Szyja185 zł660 zł (165 zł za zabieg)
Twarz300 zł1040 zł (260 zł za zabieg)
Uda350 zł1220 zł (305 zł za zabieg)
Uda połowa (strona wewnętrzna)175 zł620 zł (155 zł za zabieg)
Bezbolesna depilacja laserem MotusCena
Pakiet 4 zabiegów
Baki / uszy140 zł480 zł (120 zł za zabieg)
Bikini płytkie230 zł840 zł (210 zł za zabieg)
Bikini głębokie 300 zł1040 zł (260 zł za zabieg)
Bikini męskie 350 zł1200 zł (300 zł za zabieg)
Broda150 zł520 zł (130 zł za zabieg)
Brodawki sutkowe120 zł400 zł (100 zł za zabieg)
Brzuch290 zł1000 zł (250 zł za zabieg)
Dłonie170 zł600 zł (150 zł za zabieg)
Górna warga (wąsik)120 zł400 zł (100 zł za zabieg)
Klatka piersiowa270 zł1000 zł (250 zł za zabieg)
Linia brzucha120 zł400 zł (100 zł za zabieg)
Łydki350 zł1280 zł (320 zł za zabieg)
Nogi 720 zł2720 zł (680 zł za zabieg)
Pachy200 zł720 zł (180 zł za zabieg)
Plecy270 zł1000 zł (250 zł za zabieg)
Plecy męskie380 zł1400 zł (350 zł za zabieg)
Pośladki270 zł1000 zł (250 zł za zabieg)
Przedramiona250 zł880 zł (220 zł za zabieg)
Ramiona250 zł880 zł (220 zł za zabieg)
Stopy130 zł440 zł (110 zł za zabieg)
Szyja200 zł720 zł (180 zł za zabieg)
Twarz350 zł1280 zł (320 zł za zabieg)
Uda400 zł1400 zł (350 zł za zabieg)
Uda połowa (strona wewn. lub zewn., przód lub tył)200 zł700 zł (175 zł za zabieg)
Dla najlepszych efektów i satysfakcji naszych stałych pacjentów, od 5-go zabiegu obowiązuje pakietowa (niższa) cena pojedynczego zabiegu

Dodatkowe informacje o zabiegu depilacji laserowej

Jeśli potrzebujesz więcej informacji na temat:

 • Dlaczego trwałe usunięcie owłosienia nie jest możliwe przy jednym zabiegu?
 • Czy depilację jasnych włosów można wykonywać latem?
 • Jaka jest różnica między depilacją a epilacją?

Opinie o zabiegach depilacji w FabSkin

W gabinecie Fabskin wykonałam serie depilacji laserowej bikini i nóg. Zabieg prawie całkowicie bezbolesny, poprzedzony pomiarami które ustalają indywidualną dawkę mocy lasera. Efekt widoczny już po pierwszym zabiegu , włoski odrastały powoli i było ich znacznie mniej. Jestem już po całej serii zabiegów laserem , i aż sama nie mogę się nadziwić , że nie muszę już codziennie depilować się maszynką. Najmniej przyjemny podczas zabiegów był jedynie zapach „spalonego włosa”, reszta same pozytywy. Warto kupować w pakiecie , cena jest bardzo atrakcyjna

W gabinecie Fabskin przeprowadzaną miałam depilację laserem diodowym. Jestem już po, więc mogę opowiedzieć. Przeczytałam kiedyś negatywne opinie o depilacji laserowej i IPL, że boli, a efekty słabe. Miałam robione nogi i bikini, jak dla mnie ten laser jest świetny. Chłodzi w trakcie depilacji, więc nic nie boli i krótko to trwa. Dobrze wydane pieniądze. Mam dość kłopotliwe owłosienie, więc tym bardziej cieszę się z gładkości. Siostra zazdrości, chyba jej zrobię prezent i wykupię pakiet zabiegów.

Zobacz także:

Powiązane wpisy:

Pozostałe: