Zabiegi na miejsca, okolice intymne w Warszawie

Zabiegi okolic intymnych, które wykonujemy w naszej klinice w Warszawie

Poniżej przedstawiamy listę miejsc miejsc, z których mogą być nasi nasi intymne:

Zabiegi na miejsca intymne stają się coraz bardziej popularne, zarówno wśród kobiet, jak i mężczyzn. Do najczęściej wybieranych zabiegów tych okolic należy depilacja laserowa, czyli procedury mające na celu redukcję owłosienia. Inną kategorią zabiegów miejsc intymnych są te mające na celu poprawę wyglądu skóry. Do takich procedur zalicza się laserowe usuwanie blizn np. po zabiegu CC (cesarskiego cięcia). W przypadku mężczyzn dużą popularnością cieszy się zabieg powiększania prącia kwasem hialuronowym, który jest stosunkowo nową alternatywą dla zabiegów chirurgicznych.

Z jakimi problemami najczęściej borykają się Pacjenci w okolicach intymnych?

Najczęściej występujące problemy okolic intymnych, z którymi zgłaszają się Pacjenci to:

Nadmierne owłosienie miejsc intymnych

Wygląd miejsc intymnych często bywa powodem kompleksów. Nadmierne owłosienie jest zwykle defektem kosmetycznym, który może być spowodowany, w przypadku kobiet, zaburzonym wydzielaniem androgenów (hirsutyzmem). Osoby zmagające się z tą przypadłością najczęściej golą włosy przy użyciu zwykłej jednorazowej maszynki. Niestety efekty są bardzo marne – włoski odrastają już na drugi dzień, a co gorsze – skóra może ulec podrażnieniu. Tymczasem są o wiele bardziej skuteczne rozwiązania, dzięki którym można pozbyć się nadmiernego owłosienia. Jest to m.in. laserowa depilacja miejsc intymnych, którą w naszej klinice przeprowadzamy przy wykorzystaniu dwóch nowoczesnych technologii – lasera diodowego oraz lasera aleksandrytowego, który jeszcze bardziej minimalizuje odczucia bólowe wśród Pacjentów.

Blizna po cesarskim cięciu (CC)

Poród przez cesarskie cięcie może pozostawić na ciele kobiety nieestetyczną bliznę, która sprawia, że młoda mama przestaje czuć się atrakcyjnie. Kiedyś ciężko było sobie wyobrazić, że blizny po ciąży można skutecznie usunąć. Na szczęście dziś współczesna medycyna estetyczna pozwala na korygowanie tego typu defektów przy użyciu lasera. Terapia laserowa jest nieinwazyjną metodą polegającą na zmianie struktury skóry bez cięć oraz krwiaków pooperacyjnych.

Powiększenie penisa

Zbyt mały członek może być przyczyną kompleksów wielu mężczyzn, dlatego szukają oni skutecznych sposobów na jego powiększenie. Zabiegi chirurgiczne niestety obarczone są dużym ryzykiem komplikacji pozabiegowych i większą inwazyjnością. Powiększanie penisa kwasem hialuronowym to alternatywa dla zabiegów chirurgicznych. W porównaniu do chirurgicznego powiększania prącia jest dużo prostszym zabiegiem z małym ryzykiem wystąpienia skutków ubocznych. Kwas hialuronowy podawany jest po to, aby pogrubić objętość penisa w bezpieczny sposób.

Chcesz poprawić wygląd miejsc intymnych?
Umów się na zabiegi okolic intymnych w Warszawie

☎ (22) 126 80 08

Czym są zabiegi na miejsca intymne?

Zdaniem eksperta

Minęły czasy, w których to na zabiegi miejsc intymnych pozwalały sobie tylko nieliczne osoby. I nie chodzi tutaj wyłącznie o ich coraz większą dostępność, ale również o to, że mamy większą świadomość swojego ciała. Zarówno kobiety, jak i mężczyźni mogą odczuwać dyskomfort związany z wyglądem swoich miejsc intymnych, a jest to w końcu taka sama część ciała, jak inne. Więc jeżeli wykonujemy zabiegi na twarz czy ciało, to tak samo powinniśmy wykonywać zabiegi okolic intymnych i nie wstydzić udać się z tym problemem do specjalisty, który może poprawić komfort naszego życia – mówi lekarz medycyny estetycznej, dr Radosław Rzepnikowski.

Dla kogo zabieg miejsc intymnych?

W klinice medycyny estetycznej FabSkin w Warszawie wykonujemy zabiegi na miejsca intymne dedykowane wszystkim tym, którzy chcą poprawić wygląd tej części ciała. Dotyczy to takich aspektów, jak usuwanie nadmiernego owłosienia, niechcianego tatuażu, blizn czy powiększenie penisa.

Dlaczego warto zdecydować się na zabiegi miejsc intymnych?

Zabiegi na miejsca intymne, takie jak depilacja laserowa, to doskonały sposób na to, aby raz na zawsze pozbyć się niechcianego owłosienia. W zależności od oczekiwanego efektu możemy zdecydować się na klasyczny zabieg depilacji laserowej, który polecany jest tradycjonalistom, chcącym wyglądać estetycznie, ale naturalnie lub bikini brazylijskie, którego efektem jest zupełnie gładka skóra. Zabiegi na miejsca intymne, zarówno te dla kobiet, jak i mężczyzn, prowadzą do poprawy komfortu psychicznego i poczucia własnej wartości. Są one bezinwazyjne i nie wymagają szczególnych przygotowań.

Nieinwazyjne zabiegi na okolice intymne na warszawskim Bemowie
zapisy na konsultacje

☎ (22) 126 80 08

Zabiegi na miejsca intymne w Warszawie – cennik

Bezbolesna depilacja laserem
Obszar Cena Pakiet 4 zabiegów
Bikini płytkie 230 zł 840 zł (210 zł za zabieg)
Bikini głębokie 300 zł 1040 zł (260 zł za zabieg)
Bikini męskie 350 zł 1200 zł (300 zł za zabieg)
Pośladki 270 zł 1000 zł (250 zł za zabieg)
Szpara pośladkowa 150 zł 520 zł (130 zł za zabieg)

 

Dla najlepszych efektów, od 5-go zabiegu obowiązuje cena pakietowa.

LASER FRAKCYJNY

Redukcja blizn

Cena Pakiet 3 zabiegów
Blizna od 300 zł wycena indywidualna
 BEZBOLESNE POWIĘKSZENIE PENISA KWASEM HIALURONOWYM
Cena
10 ml kwasu hialuronowego 5000 zł