Zabiegi na miejsca, okolice intymne w Warszawie

Zabiegi na miejsca intymne stają się coraz bardziej popularne, zarówno wśród kobiet, jak i mężczyzn. Do najczęściej wybieranych zabiegów tych okolic należy depilacja laserowa, czyli procedury mające na celu redukcję owłosienia. Inną kategorią zabiegów miejsc intymnych są te mające na celu poprawę wyglądu skóry. Do takich procedur zalicza się laserowe usuwanie blizn np. po zabiegu CC (cesarskiego cięcia). W przypadku mężczyzn dużą popularnością cieszy się zabieg powiększania prącia kwasem hialuronowym, który jest stosunkowo nową alternatywą dla zabiegów chirurgicznych.

Z jakimi problemami najczęściej borykają się Pacjenci w okolicach intymnych?

Najczęściej występujące problemy okolic intymnych, z którymi zgłaszają się Pacjenci to:

Nadmierne owłosienie miejsc intymnych

Wygląd miejsc intymnych często bywa powodem kompleksów. Nadmierne owłosienie jest zwykle defektem kosmetycznym, który może być spowodowany, w przypadku kobiet, zaburzonym wydzielaniem androgenów (hirsutyzmem). Osoby zmagające się z tą przypadłością najczęściej golą włosy przy użyciu zwykłej jednorazowej maszynki. Niestety efekty są bardzo marne – włoski odrastają już na drugi dzień, a co gorsze – skóra może ulec podrażnieniu. Tymczasem są o wiele bardziej skuteczne rozwiązania, dzięki którym można pozbyć się nadmiernego owłosienia. Jest to m.in. laserowa depilacja miejsc intymnych, którą w naszej klinice przeprowadzamy przy wykorzystaniu dwóch nowoczesnych technologii – lasera Vectus oraz lasera Motus, który jeszcze bardziej minimalizuje odczucia bólowe wśród Pacjentów.

Blizna po cesarskim cięciu (CC)

Poród przez cesarskie cięcie może pozostawić na ciele kobiety nieestetyczną bliznę, która sprawia, że młoda mama przestaje czuć się atrakcyjnie. Kiedyś ciężko było sobie wyobrazić, że blizny po ciąży można skutecznie usunąć. Na szczęście dziś współczesna medycyna estetyczna pozwala na korygowanie tego typu defektów przy użyciu lasera. Terapia laserowa jest nieinwazyjną metodą polegającą na zmianie struktury skóry bez cięć oraz krwiaków pooperacyjnych.

Tatuaż w miejscach intymnych

Coraz więcej osób decyduje się na usunięcie tatuażu w miejscach intymnych i nie tylko. Przyczyny chęci pozbycia się tatuażu są różne. Najczęściej po prostu wzór na skórze przestaje nam się podobać i chcemy go usunąć. Najpopularniejszą metodą usuwania tatuażu z miejsc intymnych jest zabieg laserowy. Likwidacja tatuażu laserem z miejsc intymnych polega na skierowaniu wiązki światła lasera na atrament znajdujący się pod skórą i rozbiciu go na maleńkie cząsteczki, które następnie są usuwane z organizmu przez układ odpornościowy. Zwykle trzeba wykonać serię zabiegów, aby uzyskać satysfakcjonujące efekty.

Powiększenie penisa

Zbyt mały członek może być przyczyną kompleksów wielu mężczyzn, dlatego szukają oni skutecznych sposobów na jego powiększenie. Zabiegi chirurgiczne niestety obarczone są dużym ryzykiem komplikacji pozabiegowych i większą inwazyjnością. Powiększanie penisa kwasem hialuronowym to alternatywa dla zabiegów chirurgicznych. W porównaniu do chirurgicznego powiększania prącia jest dużo prostszym zabiegiem z małym ryzykiem wystąpienia skutków ubocznych. Kwas hialuronowy podawany jest po to, aby pogrubić objętość penisa w bezpieczny sposób.

Chcesz poprawić wygląd miejsc intymnych?
Umów się na zabiegi okolic intymnych w Warszawie

☎ (22) 126 80 08

Czym są zabiegi na miejsca intymne?

Zdaniem eksperta

Minęły czasy, w których to na zabiegi miejsc intymnych pozwalały sobie tylko nieliczne osoby. I nie chodzi tutaj wyłącznie o ich coraz większą dostępność, ale również o to, że mamy większą świadomość swojego ciała. Zarówno kobiety, jak i mężczyźni mogą odczuwać dyskomfort związany z wyglądem swoich miejsc intymnych, a jest to w końcu taka sama część ciała, jak inne. Więc jeżeli wykonujemy zabiegi na twarz czy ciało, to tak samo powinniśmy wykonywać zabiegi okolic intymnych i nie wstydzić udać się z tym problemem do specjalisty, który może poprawić komfort naszego życia – mówi lekarz medycyny estetycznej, dr Radosław Rzepnikowski.

Dla kogo zabieg miejsc intymnych?

W klinice medycyny estetycznej FabSkin w Warszawie wykonujemy zabiegi na miejsca intymne dedykowane wszystkim tym, którzy chcą poprawić wygląd tej części ciała. Dotyczy to takich aspektów, jak usuwanie nadmiernego owłosienia, niechcianego tatuażu, blizn czy powiększenie penisa.

Zabiegi okolic intymnych, które wykonujemy w naszej klinice w Warszawie

Poniżej przedstawiamy listę zabiegów miejsc intymnych, z których mogą skorzystać nasi Pacjenci:

Dlaczego warto zdecydować się na zabiegi miejsc intymnych?

Zabiegi na miejsca intymne, takie jak depilacja laserowa, to doskonały sposób na to, aby raz na zawsze pozbyć się niechcianego owłosienia. W zależności od oczekiwanego efektu możemy zdecydować się na klasyczny zabieg depilacji laserowej, który polecany jest tradycjonalistom, chcącym wyglądać estetycznie, ale naturalnie lub bikini brazylijskie, którego efektem jest zupełnie gładka skóra. Zabiegi na miejsca intymne, zarówno te dla kobiet, jak i mężczyzn, prowadzą do poprawy komfortu psychicznego i poczucia własnej wartości. Są one bezinwazyjne i nie wymagają szczególnych przygotowań.

Nieinwazyjne zabiegi okolic intymnych na warszawskim Bemowie
Zapisz się na konsultację

☎ (22) 126 80 08

FAQ – najważniejsze pytania dotyczące zabiegów okolic intymnych

Czy zabiegi okolic intymnych są bolesne?

W naszej klinice FabSkin w Warszawie przeprowadzamy bezpieczne i bezinwazyjne zabiegi okolic intymnych, które są całkowicie bezbolesne dla Pacjentów, ponieważ nie wiążą się z ingerencją chirurgiczną. Zabiegi nie powodują skutków ubocznych i bezpośrednio po nich można wrócić do codziennych czynności.

Jak długo utrzymują się efekty zabiegów miejsc intymnych?

Efekty oraz czas ich utrzymywania uzależniony jest od rodzaju zabiegu. W przypadku zabiegów laserowych możemy mówić o trwałych efektach, które uzyskamy po serii zabiegów wykonanych w regularnych odstępach czasu. Z kolei efekty zabiegów z użyciem kwasu utrzymują się około roku, potem stopniowo zanikają, co jest spowodowane tym, że kwas hialuronowy ulega w naszych tkankach stopniowej degradacji.

Jaki gabinet wybrać w Warszawie do wykonania zabiegów na miejsca intymne?

Podczas wybierania miejsca do zabiegów medycyny estetycznej powinniśmy kierować się przede wszystkim opiniami innych Pacjentów, a także stosowanymi w danej klinice metodami zabiegowymi czy doświadczeniem osób, które w niej pracują. Najlepiej skorzystać z usług renomowanych gabinetów medycyny estetycznej, takich jak klinika FabSkin w Warszawie, w dzielnicy Bemowo.

Zabiegi na miejsca intymne w Warszawie – cennik

[cennik]

Depilacja laserem VECTUS
 Obszar Cena  Pakiet 4 zabiegów
Bikini (pachwiny, wzgórek) 180 zł 600 zł (150 zł za zabieg)
Bikini głębokie (pachwiny, wzgórek, wargi, szpara pośladkowa) 240 zł 800 zł (200 zł za zabieg)
Bikini + pachy 390 zł 1300 zł (325 zł za zabieg)
Bikini męskie (pachwiny, wzgórek, szpara pośladkowa) 276 zł 920 zł (230 zł za zabieg)
Pośladki 150 zł  500 zł (150 zł za zabieg)
Szpara pośladkowa 156 zł 520 zł (130 zł za zabieg)

Dla najlepszych efektów i satysfakcji naszych stałych pacjentów, od 5-go zabiegu obowiązuje cena pakietowa pojedynczego zabiegu.

Bezbolesna depilacja laserem MOTUS
 Obszar Cena  Pakiet 4 zabiegów
Bikini (pachwiny, wzgórek) 204 zł 680 zł (170 zł za zabieg)
Bikini głębokie (pachwiny, wzgórek, wargi, szpara pośladkowa) 276 zł 920 zł (230 zł za zabieg)
Bikini męskie (pachwiny, wzgórek, szpara pośladkowa) 324 zł 1080 zł (270 zł za zabieg)
Pośladki 252 zł  840 zł (210 zł za zabieg)
Szpara pośladkowa 156 zł 520 zł (130 zł za zabieg)

Dla najlepszych efektów i satysfakcji naszych stałych pacjentów, od 5-go zabiegu obowiązuje cena pakietowa pojedynczego zabiegu.

LASER FRAKCYJNY iPIXEL Er:Yag

Redukcja blizn

Cena  Pakiet 3 zabiegów
Blizna do 5 cm 300 zł 600 zł (200 zł za zabieg)
Blizna do 10 cm 500 zł 1200 zł (400 zł za zabieg)
LASER FRAKCYJNY iPIXEL Er:Yag

Usuwanie tatuażu

Cena 
mały 150-300 zł
średni 300-500 zł
duży od 500 zł
BEZBOLESNE POWIĘKSZENIE PENISA KWASEM HIALURONOWYM
Cena
10 ml kwasu hialuronowego 5000 zł