Laser diodowy Vectus Palomar uważany jest za najskuteczniejszą alternatywę dla zabiegów IPL. Laser diodowy tworzy dokładnie taką długość fali, jaka potrzebna jest do zniszczenia mieszków włosowych, jest przez to bardziej efektywna i bezpieczna dla klienta. Światło nie rozprasza się szeroko, jak to ma miejsce przy zabiegach IPL, ale precyzyjnie i dokładnie kierowane jest do zdefiniowanego przez urządzenie miejsca.

Wiązka światła o zdefiniowanej długości kierowana jest w ciągu milisekund do wyznaczonego miejsca w głąb skóry, gdzie pochłaniana jest przez melaninę i zamieniana w ciepło. Impulsy świetlne przesyłane są selektywnie, nie niszczą zdrowych, pozbawionych melaniny komórek. Zabieg powoduje zniszczenie mieszków włosowych w procesie termicznym. Przy każdym zabiegu laserem diodowym zniszczone zostają włosi w okresie wzrostu, czyli do 25% owłosienia. Zabieg potarzamy do momentu, kiedy uda nam się wyeliminować wszystkie włoski w fazie anagen. Technologia chłodząca lasera diodowego chroni skórę przed poparzeniami i odczuwania nadmiernego ciepła.

Dodatkowo laser Palomar Vectus korzysta z technologii Photon RecyklingSM, w której to światło odbijające się od skóry jest przez laser diodowy używane w zabiegu laseroterapii. To najbardziej efektywna technologia do maksymalizowania zabiegu usuwania owłosienia. A przy tym racjonalne korzystanie z energii i dbałość o ekologię.

Laser diodowy Vectus Palomar korzysta z dwóch jakościowych głowic o różnych wielkościach. Pierwsza o przekątnych 12mm x 12mm i druga 23mm x 38mm. Rodzaj głowicy dobierany jest pod kątem obszaru leczenia. Mniejsza głowica lasera lepiej radzi sobie z niewielkimi obszarami ciała, większą wykorzystujemy natomiast do pracy przy bardziej odsłoniętych, większych partiach ciała. Pozwala to skrócić czas wykonywania zabiegu i zwiększyć rezultaty depilacji laserowej.

Od stóp do głowy. Laser diodowy Vectus Palomar pozwoli trwale pozbyć się uciążliwego owłosienia, gdziekolwiek tego sobie zażyczymy. Nawet bardzo jasne i miedziane włosi mogą być sukcesywnie usuwane. Gwarantujemy rewelacyjne efekty laseroterapii.

UMÓW SIĘ NA KONSULTACJĘ tel: 22 126 80 08