NASZ ZESPÓŁ

Radosław Rzepnikowski
lekarz z zakresu medycyny estetycznej

Szukacie Państwo szybciej dostępnych terminów? Zapraszam do naszej nowej kliniki medycyny estetycznej FabMed na Woli.

Radosław Rzepnikowski - ZnanyLekarz.pl

Współzałożyciel gabinetu FABSKIN oraz FABDENT. Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na wydziale English Division, a także kierunku medycyna estetyczna w Międzynarodowym Centrum Medycyny Anti-Aging, działającym przy Stowarzyszeniu Lekarzy Dermatologów Estetycznych.

Trzeci w Polsce dyplomowany lekarz medycyny estetycznej Amerykańskiej Akademii Medycyny Estetycznej w Miami (Board Certified Doctor by the American Academy of Aesthetic Medicine) z zakresu zaawansowanych zabiegów z toksyną botulinową, wypełniaczy, laseroterapii, mezoterapii, skleroterapii, i osocza bogatopłytkowego.

Jedyny w Polsce lekarz medycyny estetycznej certyfikowany przez Amerykańskie Stowarzyszenie Medycyny Estetycznej i Chirurgii w Beverly Hills Kalifornii (American Association of Aesthetic Medicine and Surgery) z zakresu zabiegów z toksyną botulinową i wypełniaczy ze szczególnym uwzględnieniem odbudowy środkowej części twarzy oraz modelowania ust.

Certyfikowany lekarz zaawansowanej laseroterapii i urządzeń Hi-Tech przez American Academy of Procedural Medicine w Nowym Jorku, z zakresu: fotoodmładzanie, usuwanie: przebarwień, naczynek, naczyniaków rubinowych, poikliodermy, tatuaży oraz redukcja: melazmy, trądziku różowatego, blizn: zanikowych, hipertroficznych, pooperacyjnych, koloidów, rozstępów oraz laserowe usuwanie nadmiernego owłosienia (depilacja laserowa). Dodatkowo w zakresie ujędrnienia skóry i modelowania sylwetki technologią Radiofrekwencji (RF) skupionych ultradźwięków HIFU, laserów frakcyjnych niealbacyjnych i ablacyjnych oraz podczerwienią (termolifting NIR), kriolipoliza, fale uderzeniowe (akustyczne), redukcja cellulitu.

Członek Amerykańskiej Akademii Medycyny Estetycznej w Miami, Amerykańskiego Stowarzyszenia Medycyny Estetycznej i Chirurgii w Beverly Hills, Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging,Europejskiego Stowarzyszenia Dermatologów Estetycznych (ESCAD) oraz World Society Interdisciplinary Anti-Aging Medicine. Uczestnik wielu międzynarodowych konferencji i kursów z zakresu medycyny estetycznej i anti-aging.

Jako odpowiedzialny lekarz reprezentuje wysoką świadomość potrzeb i wymagań pacjentów, dlatego proponuje wyłącznie najnowsze osiągnięcia technologii oraz bezpieczne preparaty renomowanych firm. Zapewnia pełne spektrum zabiegów medycyny estetycznej, regeneracji oraz Anti-aging (m.in. wypełniacze, toksyna botulinowa, mezoterapia, nici PDO, peeling, laseroterapia). Dzięki profesjonalizmowi i doświadczeniu oferuje najwyższą jakość i naturalne efekty, przy zachowaniu długo utrzymujących się rezultatów.

« z 3 »

Dorota Gołębiowska-Caruk
lekarz z zakresu medycyny estetycznej | lekarz stomatolog

Dorota Gołębiowska-Caruk - ZnanyLekarz.pl

Absolwentka wydziału lekarsko-dentystycznego Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku z wynikiem bardzo dobrym. Jako lekarz dentysta związana z kliniką FabDent od siedmiu lat.

Wysokie umiejętności manualne oraz wieloletnie doświadczenie w pracy jako stomatolog zaowocowały skierowaniem swoich zainteresowań zawodowych na obszar medycyny estetycznej, czego potwierdzeniem było ukończenie podyplomowych studiów GWSH w Katowicach na kierunku Medycyna Estetyczna i uzyskanie tytułu certyfikowanego lekarza medycyny estetycznej.

Pani doktor jest  uczestnikiem wielu międzynarodowych konferencji i kursów z zakresu medycyny estetycznej i Anti-Aging.

W gabinecie FabSkin wykonuje zabiegi z zakresu iniekcji kwasu hialuronowego, toksyny botulinowej, mezoterapii, osocza bogatopłytkowego, lipolizy iniekcyjnej oraz peelingów medycznych.

Co więcej, dzięki wykorzystaniu zaawansowanej technologii i  dostępnego sprzętu w gabinecie specjalizuje się również w zabiegach laserowych, fotoodmładzaniu, skoncentrowanych ultradźwiękach w technologii HIFU, oraz zabiegach z użyciem plazmy Plexr.

« z 2 »

Piotr Tadeusz Leszczyński
internista | lekarz z zakresu medycyny estetycznej

Szukacie Państwo szybciej dostępnych terminów? Zapraszam do naszej nowej kliniki medycyny estetycznej FabMed na Woli.

Piotr Leszczyński - ZnanyLekarz.pl

Absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, który ukończył z wynikiem bardzo dobrym. Koordynator izby przyjęć Szpitala Kolejowego w Pruszkowie.

Po ukończeniu studiów zdobywał doświadczenie w oddziale chirurgii klatki piersiowej jednego z najlepszych polskich ośrodków torakochirurgicznych w Warszawie, a także w oddziale chorób wewnętrznych jako lekarz internista. Swoją wiedzę poszerzał niosąc pomoc pacjentom zarówno w ośrodkach leczniczych jak również jako kierownik zespołów pogotowia, stawiając czoła trudnościom i służąc empatycznym podejściem do pacjenta, jako lekarz, który swoje powołanie do medycyny poczuł już jako dziecko.

Uczestnik licznych szkoleń oraz kongresów medycznych.

Ukończył certyfikowane szkolenia pod patronatem Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego, dzięki którym wykonuje badania USG m.in. jamy brzusznej, tarczycy, naczyń tętniczych szyi, węzłów chłonnych czy ślinianek.

Fascynacja ludzkim ciałem oraz zamiłowanie do precyzyjnych procedur zabiegowych, spowodowały, że zdecydował poświęcić się medycynie estetycznej. Swoją wiedzę zdobywał jakoś słuchacz Międzynarodowego Centrum Kształcenia Medycyny Anti-Aging, którego ukończenie pozwala otrzymać tytuł Dyplomowanego Lekarza Medycyny Estetycznej.

Jest także uczestnikiem wielu kongresów i szkoleń z zakresu medycyny estetycznej, zarówno w Polsce, Europie jak i USA, jak również członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging oraz American Academy of Aestethic Medicine.

Pierwszy w Polsce specjalista trychologii dyplomowany przez amerykańskie World Trichology Society.

« z 2 »

dr n. med. Kalina Jędrzejko
chirurg | lekarz z zakresu medycyny estetycznej

Szukacie Państwo szybciej dostępnych terminów? Zapraszam do naszej nowej kliniki medycyny estetycznej FabMed na Woli.

Kalina Jędrzejko lekarz medycyny estetycznej Warszawa
Kalina Jędrzejko - ZnanyLekarz.pl

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku lekarskim, a także Studiów Doktoranckich na tej samej uczelni. Specjalistka chirurgii ogólnej. Na codzień pracuje w Katedrze i Klinice Chirurgii Ogólnej i Transplantacyjnej. Umiejętności zdobyte przy stole operacyjnym pozwalają jej na staranne i precyzyjne wykonanie zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Autorka i współautorka licznych publikacji naukowych.

Urlop najbardziej lubi spędzać aktywnie na żaglach lub windsurfingu, a zimą na nartach.

Aleksandra Frątczak
lekarz z zakresu medycyny estetycznej

Aleksandra Frątczak lekarz medycyny estetycznej Warszawa
Aleksandra Frątczak - ZnanyLekarz.pl

Absolwentka Poznańskiego Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego na wydziale lekarskim oraz studiów podyplomowych „Medycyna estetyczna”, ukończonych z wyróżnieniem w Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach.

Pracowała w Centralnym Szpitalu Klinicznym Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, gdzie odbywała  specjalizację w dziedzinie kardiologii (moduł internistyczny). Aktualnie asystent w Klinice Dermatologii Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Członkini Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging.

Regularnie podnosi kwalifikacje, uczestnicząc w kongresach i szkoleniach krajowych oraz międzynarodowych. Głównym obszarem jej zainteresowań naukowych jest profilaktyka przeciwstarzeniowa. Podstawowa zasada, jaką kieruje się w pracy, to zachowanie naturalnego efektu przeprowadzanych zabiegów. Miłośniczka podróży w wolnym czasie.

« z 2 »

Olga Gruszewska
lekarz z zakresu medycyny estetycznej

Olga Gruszewska - ZnanyLekarz.pl

Ukończyła Wydział Wojskowo-Lekarski Uniwersytetu Medycznego w Łodzi w 2012 roku. W trakcie specjalizacji z onkologii klinicznej. Absolwentka kierunku medycyna estetyczna w Międzynarodowym Centrum Medycyny Anti-Aging, działającym przy Stowarzyszeniu Lekarzy Dermatologów Estetycznych. Ukończyła kilkadziesiąt szkoleń teoretycznych i praktycznych z wykonywania zabiegów przeciwstarzeniowych przy pomocy technik iniekcyjnych i laserowych. Nieustannie poszerza swoją wiedzę i umiejętności.

Dla dr Olgi Gruszewskiej priorytetem jest troska o Pacjenta i zbudowanie z nim relacji opartej na zaufaniu. W codziennej praktyce lekarskiej szczegółowo określa oczekiwania Pacjenta, omawia z nim możliwe procedury zabiegowe i w ramach terapii stopniowo realizuje wspólnie ustalone cele.

Stosuje nowoczesne metody, które umożliwiają uzyskanie satysfakcjonujących i naturalnych rezultatów. Zawodowo interesuje się zabiegami z zakresu medycyny regeneracyjnej oraz przeciwstarzeniowej. Specjalistka terapii wykorzystujących biostymulatory tkankowe, stosowanych u młodszych Pacjentów w profilaktyce anti-ageing oraz u osób, które nie chcą wykonywać zabiegów wypełniaczami.

Prywatnie kochająca żona i mama, wielbicielka zwierząt, podróży, muzyki i kryminałów, szczególnie skandynawskich i polskich.

mgr Olga Gatyńska
manager / kosmetolog

Absolwentka wydziału Farmaceutycznego na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku – kierunek kosmetologia. Posiada bogate doświadczenie, które pozwala na wykonywanie zabiegów na najwyższym poziomie. Praca jest również jej pasją, dlatego też nieustannie podnosi swoje kwalifikacje ucząc się od najlepszych. Posiada certyfikację do wykonywania zabiegów z zakresu laseroterapii Platformy Alma, wykonuje depilację laserem diodowym Vectus, pomaga zadbać o piękną sylwetkę przy pomocy kriolipolizy urządzeniem CoolTech.

mgr Anna Sawicka
kosmetolog

Absolwentka Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia na kierunku kosmetologia oraz Uniwersytetu Ekonomicznego na kierunku strategie rozwoju i doradztwo ekonomiczne.

Od kilku lat pracuje jako szkoleniowiec z zakresu obsługi urządzeń kosmetologicznych i medycznych co pozwala jej się wgłębić w tajniki najnowocześniejszych technologii stosowanych w medycynie estetycznej.

Uczestniczyła w wielu szkoleniach prowadzonych przez światowych producentów w Polsce i za granicą.

Prowadziła wykłady i zajęcia praktyczne na uczelniach: KWSPZ w Krakowie, Collegium Medicum w Bydgoszczy, Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia w Warszawie oraz na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym.

Praca z pacjentem zawsze dawała jej wiele radości dlatego w gabinecie Fabskin dokłada wszelkich starań aby każdy miał odpowiednio dobrany zabieg do swojego problemu oraz aby wizyta przebiegała w przyjaznej atmosferze.

Specjalizuje się w laseroterapii, mezoterapii przy wykorzystaniu urządzenia vital injector 2 oraz terapiach redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu.

Natalia Kwaśniak
kosmetolog

Absolwentka Medycznej Szkoły nr 3 w Warszawie na kierunku Higiena Stomatologiczna oraz studentka Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie na kierunku Kosmetologia. W gabinetach FabSkin i FabDent dba o piękny uśmiech i ciało pacjentów, wykonując zabiegi z zakresu higienizacji, wybielania, laseroterapii i zabiegów poprawiających jakość skóry. Swoją wiedzę pogłębia na wielu kursach z zakresu pielęgnacji jamy ustnej i kosmetologii. Każdego pacjenta traktuje indywidualnie wiedząc, że piękny uśmiech i zadbane ciało to podstawa dobrego samopoczucia. Posiada autoryzację Instytutu ITP Esthetique z zakresu laseroterapii.

Kinga Trojanowska
kosmetolog

Absolwentka studiów licencjackich na kierunku Kosmetologia w Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia w Warszawie. Obecnie kontynuuje naukę i poszerza swoją wiedzę na Uczelni Medycznej im. Marii Skłodowskiej-Curie na studiach magisterskich z kierunku chemia kosmetyczna.

Praca w FabSkin pozwala jej na dynamiczny rozwój praktycznych umiejętności zawodowych oraz interpersonalnych, dzięki intensywnej pracy i licznym szkoleniom z zakresu kosmetologii, laseroterapii oraz terapii urządzeniami high-tech. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie, dobierając spersonalizowaną pielęgnację oraz zabiegi według potrzeb skóry. Specjalistka od delikatnej mezoterapii manualnej oraz kompleksowych terapii przeciwstarzeniowych z użyciem laserów i metod łączonych (lasery + mikronakłuwanie).

mgr Maja Smaruń
kosmetolog

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Sosnowcu na kierunku Kosmetologia (studia magisterskie), a także Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie kierunek SPA & Wellness (studia podyplomowe).

Po ukończeniu studiów doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w wiodących firmach z branży kosmetycznej i medycyny estetycznej. Specjalista w dziedzinie peelingów chemicznych, terapii anti-aging i terapii łączonych. Wiedzę i praktyczne umiejętności z zakresu laseroterapii i urządzeń do modelowania sylwetki rozwijała pracując jako szkoleniowiec w jednej z największych w Polsce firm zajmujących się technologiami high-tech.

Wieloletnie doświadczenie w zakresie pracy z pacjentem i jako szkoleniowca daje jej szerokie możliwości w  personalizacji i doborze indywidualnych terapii skóry twarzy i modelowania sylwetki. W Klinice FabSkin ceni indywidualne podejście do pacjenta, profesjonalizm, dostęp do najnowszych technologii  i nieograniczone możliwości rozwoju. Swoją wiedzę stale poszerza  uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach branżowych.

Prywatnie mama dwóch wspaniałych synów i pasjonatka aktywnego wypoczynku i podróży. Piesze wędrówki po  górskich szlakach i wycieczki rowerowe to ukojenie dla jej ciała i niepokornej duszy.

Joanna Bernat
asystentka lekarza medycyny estetycznej | indywidualny opiekun pacjenta

Małgorzata Bernat
asystentka lekarza medycyny estetycznej

Sławomir Kwieciński
lekarz stomatolog

Sławomir Kwieciński - ZnanyLekarz.pl

Współwłaściciel grupy gabinetów Fabskin i Fabdent. Absolwent wydziału stomatologicznego Akademii Medycznej w Warszawie. Jako lekarz stomatolog z długoletnim stażem doskonale potrafi uświadomić pacjentom, jak ważną rolę w kanonach piękna odgrywa zdrowy i zadbany uśmiech. Stomatologia estetyczna, którą się zajmuje stanowi bardzo ważny element dopełniający całość u pacjentów prowadzonych w gabinecie medycyny estetycznej.

Barbara Jemioło
kierownik recepcji

Caroline Ziętak
kosmetolog | asystentka lekarza medycyny estetycznej

Ukończyła studia licencjackie na kierunku Kosmetologia, a teraz kontynuuje studia magisterskie na tym samym kierunku w Społecznej Akademii Nauk w Warszawie. Urodzona i wychowana w dalekiej Australii, chętnie doradza i pomaga pacjentom anglojęzycznym w FabSkin.

Asystując lekarzom medycyny estetycznej bardzo docenia możliwość nauki oraz zdobywanie doświadczenia w dziedzinie kosmetologii oraz medycyny estetycznej. Chętnie poszerza swoją wiedzę teoretyczną oraz praktyczną uczęszczając na szkolenia regularnie organizowane przez naszą klinikę. Niezwykle ciepła i otwarta osoba, łatwo nawiązująca kontakt z pacjentami. Prywatnie ceni sobie czas spędzony z przyjaciółmi i rodziną.

Ewelina Dastgiri
konsultant estetyczny

Olga Jastrzębska
konsultant estetyczny