NASZ ZESPÓŁ

Radosław Rzepnikowski - ZnanyLekarz.pl

Współzałożyciel gabinetu FABSKIN oraz FABDENT. Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na wydziale English Division, a także kierunku medycyna estetyczna w Międzynarodowym Centrum Medycyny Anti-Aging, działającym przy Stowarzyszeniu Lekarzy Dermatologów Estetycznych.

Trzeci w Polsce dyplomowany lekarz medycyny estetycznej Amerykańskiej Akademii Medycyny Estetycznej w Miami (Board Certified Doctor by the American Academy of Aesthetic Medicine) z zakresu zaawansowanych zabiegów z toksyną botulinową, wypełniaczy, laseroterapii, mezoterapii, skleroterapii, i osocza bogatopłytkowego.

Jedyny w Polsce certyfikowany lekarz medycyny estetycznej przez Amerykańskie Stowarzyszenie Medycyny Estetycznej i Chirurgii w Beverly Hills Kalifornii (American Association of Aesthetic Medicine and Surgery) z zakresu zabiegów z toksyną botulinową i wypełniaczy ze szczególnym uwzględnieniem odbudowy środkowej części twarzy oraz modelowania ust.

Certyfikowany lekarz zaawansowanej laseroterapii i urządzeń Hi-Tech przez American Academy of Procedural Medicine w Nowym Jorku, z zakresu: fotoodmładzanie, usuwanie: przebarwień, naczynek, naczyniaków rubinowych, poikliodermy, tatuaży oraz redukcja: melazmy, trądziku różowatego, blizn: zanikowych, hipertroficznych, pooperacyjnych, koloidów, rozstępów oraz laserowe usuwanie nadmiernego owłosienia (depilacja laserowa). Dodatkowo w zakresie ujędrnienia skóry i modelowania sylwetki technologią Radiofrekwencji (RF) skupionych ultradźwięków HIFU, laserów frakcyjnych niealbakcyjnych i ablacyjnych oraz podczerwienią (termolifting NIR), kriolipoliza, fale uderzeniowe (akustyczne), redukcja cellulitu.

Członek Amerykańskiej Akademii Medycyny Estetycznej w Miami, Amerykańskiego Stowarzyszenia Medycyny Estetycznej i Chirurgii w Beverly Hills, Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging,Europejskiego Stowarzyszenia Dermatologów Estetycznych (ESCAD) oraz World Society Interdisciplinary Anti-Aging Medicine. Uczestnik wielu międzynarodowych konferencji i kursów z zakresu medycyny estetycznej i anti-aging.

Jako odpowiedzialny lekarz reprezentuje wysoką świadomość potrzeb i wymagań pacjentów, dlatego proponuje wyłącznie najnowsze osiągnięcia technologii oraz bezpieczne preparaty renomowanych firm. Zapewnia pełne spektrum zabiegów medycyny estetycznej, regeneracji oraz Anti-aging (m.in. wypełniacze, toksyna botulinowa, mezoterapia, nici PDO, peeling, laseroterapia). Dzięki profesjonalizmowi i doświadczeniu oferuje najwyższą jakość i naturalne efekty, przy zachowaniu długo utrzymujących się rezultatów.

« 1 z 2 »

Dorota Gołębiowska-Caruk
lekarz medycyny estetycznej
lekarz stomatolog

Absolwentka wydziału lekarsko – dentystycznego Uniwerystetu Medycznego w Białymstoku z wynikiem bardzo dobrym. Jako lekarz dentysta związana z kliniką FabDent od siedmiu lat.

Wysokie umiejętności manualne oraz wieloletnie doświadczenie w pracy jako stomatolog zaowocowały skierowaniem swoich zainteresowań zawodowych na obszar medycyny estetycznej, czego potwierdzeniem było ukończenie podyplomowych studiów GWSH w Katowicach na kierunku Medycyna Estetyczna i uzyskanie tytułu certyfikowanego lekarza medycyny estetycznej.

Pani doktor jest  uczestnikiem wielu międzynarodowych konferencji i kursów z zakresu medycyny estetycznej i Anti-Aging.

W gabinecie FabSkin wykonuje zabiegi z zakresu :  iniekcji kwasu hialuronowego,

toksyny botulinowej, mezoterapi, osocza bogatopłytkowego, lipolizy iniekcyjnej oraz peelingów medycznych.

Co więcej, dzięki wykorzystaniu zaawansowanej technologii i  dostępnego sprzętu w gabinecie specjalizuje się również w zabiegach laserowych, fotoodmładzaniu, skoncentrowanych ultradźwiękach w technologii HIFU, oraz zabiegach z użyciem plazmy Plexr.

Magdalena Wiórek
lekarz medycyny estetycznej 
lekarz medycyny rodzinnej

Magdalena Wiórek - ZnanyLekarz.pl

Absolwentka wydziału lekarskiego Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu, od kilkunastu lat specjalistą medycyny rodzinnej . Staże specjalizacyjne odbywała między innymi w Anglii, Hiszpanii i Niemczech. Pracowała jako tłumacz literatury fachowej dla wydawnictw medycznych w Polsce i zagranicą. Była koordynatorem krajowym Międzynarodowego Związku Lekarek (MWIA) przy UN, W.H.O i UNICEF . W czerwcu 2007 roku ukończyła dwuletnie studia podyplomowe MBA w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Od prawie pięciu lat nowym wyzwaniem stała się dla niej medycyna estetyczna. Swoją wiedzę zdobywałam między innymi podczas dwuletniego szkolenia w Międzynarodowym Centrum Kształcenia Medycyny Anti-Aging pod auspicjami Polskiego Stowarzyszenia Dermatologów Estetycznych w Warszawie. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging, Europejskiego Stowarzyszenia Dermatologów Estetycznych (ESCAD) oraz World Society Interdisciplinary Anti-Aging Medicine, uczestnikiem wielu międzynarodowych konferencji i kursów z zakresu medycyny estetycznej i Anti-Aginig.

Sławomir Kwieciński
lekarz stomatolog

Współwłaściciel grupy gabinetów Fabskin i Fabdent. Absolwent wydziału stomatologicznego Akademii Medycznej w Warszawie. Jako lekarz stomatolog z długoletnim stażem doskonale potrafi uświadomić pacjentom, jak ważną rolę w kanonach piękna odgrywa zdrowy i zadbany uśmiech. Stomatologia estetyczna, którą się zajmuje stanowi bardzo ważny element dopełniający całość u pacjentów prowadzonych w gabinecie medycyny estetycznej.

Karolina Radecki

Manager gabinetu medycyny estetycznej Fabskin oraz gabinetu stomatologicznego Fabdent, absolwentka Zdrowia Publicznego i Administracji ze specjalnością Zarządzanie Ochroną Zdrowia. Dyplomowana Higienistka Stomatologiczna absolwentka Medycznej Szkoły Policealnej w Rzeszowie. Uczestniczka wielu kursów prawa medycznego, zarządzania w opiece medycznej oraz kosmetyki. Posiada autoryzację Instytutu ITP Esthetique z zakresu Laseroterapii.

Paulina Przychodzeń
higienizacja / laseroterapia

Zastępca managera gabinetu FabDent. Absolwentka kierunku Higiena Stomatologiczna na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym , praca z pacjentem to jej pasja . Profesjonalne podejście do zabiegów higienizacyjnych pozwala zachować wszystkim pacjentom piękny i zdrowy uśmiech.

Natalia Kwaśniak
higienizacja / laseroterapia

Absolwentka Medycznej Szkoły nr 3 w Warszawie na Kierunku Higiena Stomatologiczna. W gabinecie Fabdent dba o piękny uśmiech pacjentów wykonując zabiegi z zakresu higienizacji, wybielania oraz laseroterapii. Swoją wiedzę pogłębia na wielu kursach z zakresu pielęgnacji jamy ustnej i kosmetyki. Każdego pacjenta traktuje indywidualnie wiedząc, że piękny uśmiech i zadbane ciało to podstawa dobrego samopoczucia. Posiada autoryzację Instytutu ITP Esthetique z zakresu Laseroterapii.

Jonatan Kilczewski

Jedyny w Polsce, drugi w Europie dyplomowany linergista Amerykańskiej Akademii Mickropigmentacji  (Board Certified by the American Academy of Micropigmentation) z zakresu mikropigmentacji medycznej i makijażu permanentnego. Członek Amerykańskiego Stowarzyszenia Mikropigmentacji  oraz uczestnik wielu międzynarodowych konferencji.

Specjalizuje się w zaawansowanych zabiegach mikropigmentacji medycznej z zakresu: zagęszczenia włosów skóry głowy, rekonstrukcji brodawek sutkowych i otoczki brodawkowej, uzupełnianiem koloru na skutek bielactwa jak również najpopularniejszych zabiegach permanentnego makijażu estetycznego.

W celu zapewnienia najwyższej jakości i bezpieczeństwa klienta Jonatan Kilczewski przestrzega najwyższe standardy technik aseptyki na podstawie wiedzy zdobytej podczas kursu i certyfikacji w Amerykańskiej Instytucji Bezpieczeństwa Higieny Pracy (Occupational Safety & Health Administration) na temat zminimalizowania ryzyka ekspozycji na patogeny krwiopochodne oraz chorób zakaźnych.

Swój warsztat zaczął szkolić już w Liceum Plastycznym na kierunku grafika użytkowa. Dzięki czterem latom nauki rysunku, malarstwa oraz rzeźby, poznał dokładne studium anatomii człowiek, oddziaływanie na siebie kolorów oraz przede wszystkim zdobył „lekkość ręki” w precyzyjnym rysowaniu.

Absolwent Politechniki Białostockiej na kierunku Architektura i Urbanistyka oraz Międzynarodowej Szkoły Kostiumografii i Projektowania Ubioru na kierunku Projektowanie ubioru. Liczne osiągnięcia i sukcesy zawodowe utwierdzają o jego wszechstronnych uzdolnieniach. Ponieważ Jonatan wyznaje zasadę: iż stanie w miejscu jest cofaniem się, dlatego też cały czas poszukuje nowych technik mikropigmentacji, co pozwala mu zadowolić najbardziej wymagających klientów.

Paulina Broś
asystentka

Katarzyna Kątniak
recepcjonistka