Powiększanie ust metodą Baby Doll

Wiele osób marzy, aby ich usta były kształtne i wymodelowane, jednak obawia się, że podczas wykonania zabiegu będą one sztucznie wyglądać. Nic bardziej mylnego. Nowoczesna technika Baby Doll Lips pozwala cieszyć się pięknymi wargami bez efektu sztuczności.

Czym jest powiększanie ust metodą Baby Doll?

Zabiegi na usta, to jedne z najczęściej wybieranych technik poprawy naszego wyglądu. Nic więc dziwnego, że obecnie z małą pomocą medycyny estetycznej, możemy szybko i skutecznie poprawić dzięki temu ogólne proporcje naszej twarzy. Jest to niezwykle ważne, ponieważ usta często decydują o tym, że twarz wygląda symetrycznie, a równe wargi z pewnością się do tego przysłużą. Baby Doll Lips to nowoczesne technika powiększania ust przy użyciu kwasu hialuronowego. Dzięki temu jest ona bezpieczna, a efekty są widoczne niemal natychmiast.

Co wyróżnia technikę Baby Doll Lips?

Powiększanie ust Baby Doll ma na celu przede wszystkim podkreślenie naturalnego piękna warg oraz stworzenie łuku kupidyna, czyli poprawa ich centralnej części. Dzięki temu możliwe jest nie tylko wizualne otworzenie ust oraz wywinięcie dolnej wargi w środowej części, ale także naturalne podkreślenie konturu warg oraz uwydatnienie środkowej części ust. Baby Doll Lips wyróżnia się więc na tle innych popularnych zabiegów powiększenia ust, ponieważ oprócz ich wypełnienia poprawia także ich kontur.

Powiększanie ust Baby Doll – jakie substancje są stosowane do tego zabiegu?

Powiększanie ust metodą Baby Doll polega na wprowadzeniu przy pomocy cienkiej igły do wnętrza warg odpowiedniej ilości kwasu hialuronowego, który jest nazywany często sekretem młodości. Właśnie dlatego technika ta jest niezwykle bezpieczna. Kwas hialuronowy występuje w każdym organizmie, jednak wraz z wiekiem, jego produkcja maleje. Oprócz właściwości wypełniających działa on także na utrzymanie prawidłowej ilości wody w tkankach. Usta Baby Doll są więc nawilżone, uelastycznione i delikatnie wypełnione. Uzupełnianie tej naturalnej substancji jest niezwykle ważne w kontekście utrzymania odpowiedniego ujędrnienia. Niestety wraz z biegiem lat cierpimy na niedobór kwasu hialuronowego, co jest szczególnie widoczne na naszej twarzy. Oznaką starości są nie tylko pierwsze zmarszczki, ale także zmiana wyglądu naszych ust. Często nawet pełne wargi z czasem tracą swój pierwotny kształt. Powiększanie ust metodą Baby Doll jest więc nie tylko bezpieczne, ale i estetyczne. Dzięki użyciu kwasu hialuronowego możliwa jest rewitalizacja ust, czyli odświeżenie kolorytu warg i redukcja zmarszczki wokół ust. Jest to więc sekret na przedłużenie młodości.

Jak wygląda zabieg Baby Doll Lips?

Usta Baby Doll możesz uzyskać już podczas jednej wizyty w naszej klinice medycyny estetycznej FabSkin. Na początku lekarz przeprowadza z Pacjentem szczegółowy wywiad, w celu wyeliminowania ewentualnych przeciwwskazań do zabiegu, oceny możliwych efektów oraz opisu jego przeprowadzenia. Następnie na wargi jest nakładany specjalny środek znieczulający, który zazwyczaj ma postać kremu lub żelu. Ma on działanie miejscowe. Przy pomocy specjalnej igły następuje iniekcja kwasu hialuronowego do wnętrza warg. Specjalista rozmasowuje zawartość strzykawki w usta, dzięki czemu wypełniacz jest równomiernie rozprowadzony, a usta zyskują pożądany wygląd. Czas trwania całego zabiegu nie przekracza kilkudziesięciu minut. Powiększanie ust przy pomocy kwasu hialuronowego daje bardzo szybkie efekty. Pierwsze zmiany są widoczne już bezpośrednio po zakończeniu iniekcji, natomiast na końcowe rezultaty należy czekać około 2 lub 3 tygodnie. Nawilżonymi, pięknymi i pełnymi wargami możemy cieszyć się aż do roku czasu!

Jak postępować po zabiegu wypełnieniem ust kwasem hialuronowym?

Przez kilka godzin po zakończeniu zabiegu z użyciem wypełniacza powinno się ograniczyć ekspresję mimiczną ust, przede wszystkim unikać ich rozciągania i deformacji. Przez pierwsze dwa dni nie należy także sięgać po zimne lub gorące napoje oraz alkohol. Miejsce zabiegu powinno być utrzymane w bezwzględnej czystości. Zaleca się także odpowiednie nawodnienie organizmu zwykłą wodą. Przez kolejne dwa tygodnie Pacjent powinien unikać nadmiernego wysiłku fizycznego, powinien także zrezygnować z wizyt dentystycznych oraz opalania naturalnego lub solarium. Dodatkowo nie powinno się wykonywać peelingów warg oraz innych zabiegów iniekcyjnych.

Przeciwwskazania do zabiegu modelowania ust wypełniaczem

Z Baby Doll Lips nie mogą korzystać osoby, które:

  • są w ciąży;
  • karmią piersią;
  • chorują nowotworowo;
  • przechodzą infekcje wirusowe lub bakteryjne;
  • cierpią na choroby autoimmunologiczne;
  • mają uczulenie na jakikolwiek składnik preparatu.

Często zadawane pytania (FAQ)

Czy Baby Doll Lips sprawdzi się także dla mniejszych ust?

Powiększanie małych ust techniką Baby Doll przynosi zniewalające efekty. Wargi stają się pełniejsze i bardziej kształtne.

Czy zabieg z użyciem kwasu hialuronowego korzystnie wpływa także na kąciki ust?

Podniesienie kącików ust, to jedna z wielu zalet użycia tego wypełniacza. Konturowanie ust kwasem hialuronowym skutecznie odmładza i kształtuje wargi.

Jak mogę umówić się na zabieg Baby Doll Lips?

Zachęcamy do wypełnienia formularzu rezerwacji dostępnego na naszej stronie internetowej. Nasi konsultanci z pewnością pomogą Państwu umówić się na zabieg. Zapraszamy także do zapoznania się z pełną ofertą usług, jakie oferujemy.

Twoim problemem są małe usta?

Umów się na zabieg Baby Doll Lips w naszej klinice.

(22) 126 80 08

Powiększanie ust kwasem hialuronowym Warszawa BemowoPowiększanie ust kwasem hialuronowym Warszawa Bemowo
Powiększanie ust kwasem hilaluronowym w WarszawiePowiększanie ust kwasem hilaluronowym w Warszawie

Powiększenie ust – konsultacja z naszym specjalistą

Wszystkie nasze zabiegi poprzedzone są konsultacją z kosmetologiem lub lekarzem medycyny estetycznej w celu dobrania odpowiedniego zabiegu, długości serii i częstotliwości powtórzeń.

Zainteresowanych zabiegami zapraszamy do kontaktu.

Cennik

Powiększaniem modelowanie, nawilżanie ust
JuvedermTeosyal
1 ampułka1400 zł1 ampułka1200 zł
1 półampułka800 zł1 półampułka800 zł
2 półampułki1400 zł


Zastanawiasz się, jak powiększyć sobie usta?

Zapisz się na konsultację do naszej kliniki na warszawskim Bemowie.

(22) 126 80 08

Zobacz także inne nasze zabiegi: