Mezoterapia igłowa

Codziennie na świecie tysiące osób poddaje się zabiegowi mezoterapii, który uznany został za część medycyny naturalnej. Już od 1952 roku stosuje się zabieg mezoterapii w medycynie, zarówno w Europie, jak i reszcie świata. Mezoterapia pomocna jest w leczeniu wielu urazów i schorzeń. To doskonała odpowiedź na ubytki związane z brakiem odpowiedniej ilości witamin, minerałów i aminokwasów w organizmie. Dzięki mezoterapii można te niedobory przywrócić z powrotem, bez konieczności ingerowania w ciało Pacjenta. Obecnie mezoterapia może być całkowicie pozbawiona skutków ubocznych w postaci siniaków i grudek, dzięki zastosowaniu najbardziej zaawansowanego technologicznie urządzenia do aplikacji preparatów w głąb skóry. Mowa o Vital Injector 2, czyli niebywale precyzyjnym pistolecie, za pomocą którego możliwa jest dokładna iniekcja preparatów o silnym działaniu rewitalizującym – bez bólu, grudek i siniaków, a więc w sposób całkowicie bezinwazyjny i bezpieczny dla Pacjenta.

Czym jest mezoterapia igłowa?

Mezoterapia igłowa to zabieg od lat cieszący się dużą popularnością wśród Pacjentów. Zaliczany jest do jednego z najczęściej wykonywanych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej zarówno w Polsce jak i na świecie. Mezoterapia igłowa polega na wstrzyknięciu w głąb skóry właściwej i tkanki podskórnej składników aktywnych dobranych według konkretnych potrzeb. Popularność tej metody wynika m.in. z szybko widocznych efektów rewitalizujących, co przekłada się na wysoką skuteczność zabiegu. Mezoterapia igłowa przynosi długotrwałe rezultaty, które widoczne są natychmiast po zabiegu. Zabieg ten może być wykonywany na każdym obszarze skóry: począwszy od zabiegów na twarz (usuwanie zmarszczek, blizny, zabiegi na trądzik, zabiegi na przebarwienia), poprzez zabiegi na ciało (zabiegi na cellulit, rozstępy na brzuchu, udach, pośladkach), a kończąc na skórze głowy (łysienie, nadmierne wypadanie włosów).

Chcesz uzyskać efekt dogłębnej rewitalizacji skóry bez efektów ubocznych?

Umów się na zabieg bezbolesnej mezoterapii bez siniaków w naszej klinice w Warszawie, na Bemowie

Vital Injector 2 – innowacyjne urządzenie do bezbolesnej mezoterapii twarzy i ciała bez efektów ubocznych

Vital Injector 2 to rewolucja w mezoterapii. To jedyne tak zaawansowane technologicznie urządzenie na rynku do próżniowego wieloigłowego podawania preparatów w celu rewitalizacji skóry na każdym obszarze. Narzędzie bardzo precyzyjnie, bez bólu i działań niepożądanych w postaci siniaków czy grudek na powierzchni skóry aplikuje preparaty w głąb skóry o różnej wiskoelastyczności, takie jak usieciowany kwas hialuronowy, osocze bogatopłytkowe, toksynę botulinową, mezokoktajle, atelokolagen. System Vacuum, który unosi skórę odciągając ją od naczyń krwionośnych i nerwów, sprawia, że zabieg jest bezbolesny. Natomiast multi-igła, w którą został wyposażony pistolet, zwiększa efekt i skraca czas zabiegu, umożliwiając podanie takiej samej dawki preparatu w wielu miejscach równocześnie. Ochrona bezpieczeństwa stosowania w multi-igle chroni przed zakażeniami, a wymienny jednorazowy filtr zapewnia całkowitą higienę zabiegu.

Mezoterapia mikroigłowa Vital Injector maksymalizuje efekt, a przy tym skraca czas zabiegu bez skutków ubocznych.

System Vital Injector 2 do mezoterapii niewymagającej znieczulenia – zalety

 • wyższa skuteczność w porównaniu z tradycyjnymi metodami mezoterapii;
 • wysokie bezpieczeństwo zabiegu;
 • doskonała alternatywa dla inwazyjnych metod kosmetycznych;
 • brak skutków ubocznych w postaci siniaków czy grudek;
 • zabieg stosowany nie tylko na twarz, ale i całe ciało;
 • redukcja bólu podczas wkłuwania;
 • wysoka higieniczność i komfort zabiegu;
 • szybkość zabiegu.
zabieg mezoterpia igłowa
zabieg mezoterpia igłowa

W jakim celu wykonuje się mezoterapię?

Ekspert radzi

Mezoterapię igłową stosuje się w celu ogólnej poprawy kondycji skóry. Substancje aktywne podawane w ten sposób, czyli bezpośrednio pod skórę, działają dużo szybciej i efektywniej, a rezultaty zauważalne są już po bardzo krótkim czasie. Jest to idealny zabieg dla wszystkich tych osób, które chcą w widoczny sposób poprawić wygląd swojej skóry, bez interwencji chirurgicznej – mówi kosmetolog, Natalia Kwaśniak.

Dla kogo bezbolesna mezoterapia na Bemowie?

Zabiegi mezoterapii w Europie najczęściej stosują kobiety po 30. roku życia. Nie ma jednak przeciwwskazań, aby również młodsze osoby skorzystały z zabiegu i dłużej cieszyły się naturalnie młodym wyglądem. Mezoterapia doskonale sprawdza się u Pacjentów, u których wykryto przeciwwskazania do poddawania się innym zabiegom odmładzającym lub redukującym tkankę tłuszczową.

Wskazania do mezoterapii igłowej, niewymagającej znieczulenia

 • rewitalizacja, nawilżenie, odżywienie różnych partii ciała (twarz, szyja, dekolt, brzuch, uda, dłonie);
 • korekta drobnych zmarszczek;
 • zwiotczenie skóry;
 • zniszczenie skóry na skutek promieniowaniem UV;
 • usuwanie cellulitu i nadmiaru tkanki tłuszczowej;
 • redukcja rozstępów;
 • profilaktyka łysienia (kuracja przeciw wypadaniu włosów);
 • likwidacja blizn, przebarwień;
 • kuracja przeciwtrądzikowa;
 • terapia antystarzeniowa.

Przeciwwskazania do mezoterapii igłowej skóry i ciała

Mezoterapia igłowa jest bardzo bezpiecznym zabiegiem, niemającym zbyt wielu przeciwwskazań. Istnieje jednak kilka przeciwwskazań ogólnych, do których należą:

 • infekcje skórne;
 • nowotwory skóry;
 • skłonności do powstawania bliznowców;
 • zaawansowana cukrzyca;
 • ciąża;
 • przyjmowanie leków przeciwkrzepliwych.

Przygotowanie do zabiegu mezoterapii igłowej w Warszawie

Zabieg mezoterapii igłowej nie wymaga specjalnych przygotowań. Podczas konsultacji lekarz przeprowadza wywiad z Pacjentem, podczas którego informuje o przebiegu procedury i spodziewanym rezultacie.

Jak wygląda zabieg mezoterapii niewymagającej znieczulenia w klinice Fabskin Warszawa Bemowo?

Na początku dobierany jest odpowiedni preparat do mezoterapii igłowej, który będzie najlepiej dostosowany do potrzeb Pacjenta. Następnie za pomocą specjalnego pistoletu dostarczany jest w głąb skóry kwas hialuronowy nieusieciowany, a także inne preparaty rewitalizujące (m.in. witaminy, aminokwasy czy osocze bogatopłytkowe). System próżniowy wykorzystany w urządzeniu Vital Injector 2 delikatnie zasysa naskórek przed wykonaniem nakłucia, co sprawia, że zabieg jest bardziej komfortowy dla Pacjenta. Mezoterapia Vital Injector nie wymaga znieczulenia, dla zdecydowanej większości Pacjentów jest bezbolesna. Za pomocą specjalnych jednorazowych kartridży przy jednym ,,strzale” wykonuje się aż 5 nakłuć, co sprawia, że procedura zabiegowa trwa bardzo krótko i przeprowadzana jest z dużą precyzją. Po tradycyjnej mezoterapii igłowej ślady na skórze utrzymują się przez około 3 dni, na co wiele osób nie może sobie pozwolić. Zabieg metodą próżniową sprawia, że u większości Pacjentów już po 30 minutach nie ma żadnych śladów, niemal natychmiast można wrócić do codziennych obowiązków.

Zabieg mezoterapii igłowej Vital Injector 2 to rewolucja w medycynie estetycznej i jedno z najlepszych urządzeń ostatnich lat. Nie ma drugiego tak bezpiecznego i skutecznego urządzenia do mezoterapii igłowej. Zabieg nie wymaga znieczulenia, a dla większości jest bezbolesny. 

Efekty zabiegu mezoterapii skóry

Przeprowadzony w naszej klinice medycyny estetycznej w Warszawie zabieg przy pomocy nowoczesnego urządzenia, jakim jest Vital Injector 2, powoduje skuteczne i głębokie nawilżenie skóry. Dzięki tej metodzie można skutecznie poprawić kondycję i wygląd skóry przez podskórne iniekcje substancji aktywnych stymulujących metabolizm komórek oraz zwiększających produkcję kolagenu i elastyny. Skóra po zabiegu sprawia wrażenie młodszej, dobrze odżywionej, jędrniejszej i wypoczętej. Jeżeli zabieg wykonywany jest na okolice pod oczami, Pacjent obserwuje zabieg na worki pod oczami, a skóra w tym miejscu poprawia swoją jędrność. Zabieg mezoterapii igłowej sprawdza się nie tylko w przypadku wiotkiej i zmęczonej skóry, ale również w celu leczenia blizn, trądziku, przebarwień. Pomaga również w walce z cellulitem i rozstępami, przyczyniając się do redukcji wymienionych defektów skórnych.

Bezbolesna mezoterapia igłowa bez bólu, siniaków i grudek Warszawa – zalecenia po zabiegu

Ekspert radzi

Mezoterapię igłową stosuje się w celu ogólnej poprawy kondycji skóry. Substancje aktywne podawane w ten sposób, czyli bezpośrednio pod skórę, działają dużo szybciej i efektywniej, a rezultaty zauważalne są już po bardzo krótkim czasie. Jest to idealny zabieg dla wszystkich tych osób, które chcą w widoczny sposób poprawić wygląd swojej skóry, bez interwencji chirurgicznej – wyjaśnia dyplomowana kosmetolog, Olga Pośnik.

Kiedy widoczne są efekty mezoterapii igłowej, która nie wymaga znieczulenia?

Efekty zabiegu widoczne są już po pierwszej sesji. Jednak dla pełnego ujędrnienia skóry i jej rewitalizacji zaleca się wykonywać mezoterapię cyklicznie. W celu uzyskania najlepszych rezultatów mezoterapia powinna być wykonywana w serii 4-6 zabiegów w odstępach 2-3 tygodni.

Bezbolesna mezoterapia igłowa bez siniaków i grudek – przewaga Vital Injector 2 nad tradycyjną metodą mezoterapii igłowej

Przewaga urządzenia Vital Injector 2 wykorzystywanego do bezbolesnej mezoterapii to przede wszystkim wysoka precyzja zabiegu, brak skutków ubocznych (siniaków, grudek, bólu) oraz wysoka efektywność.

dr Radosław Rzepnikowski bezpośrednio po zabiegu mezoterapii klasycznej i Vital Injector

Mezoterapia igłowa niewymagająca znieczulania – na jakie obszary ciała?

Niewątpliwą zaletą zabiegu jest to, że można go wykonywać na niemal każdym obszarze ciała przy wykorzystaniu różnych preparatów odpowiednio dobranych do danego problemu.

Mezoterapia pod oczy

Zabieg bezbolesnej mezoterapii igłowej polecany jest osobom, które borykają się ze zmarszczkami mimicznymi wokół oczu, tzw. kurze łapki, cienie i sińce pod oczami. Sprawdzi się on również, gdy skóra pod oczami jest przesuszona i bardzo cienka, a także u osób ze skłonnościami do opuchlizny.

Mezoterapia skóry głowy

Mezoterapia to doskonała metoda leczenia różnych schorzeń skóry głowy, która polega na wstrzykiwaniu w miejsca chorobowe niewielkich dawek odpowiednich koktajli witaminowych. Przynosi ona efekty w postaci poprawy jakości włosów, zahamowania ich wypadania oraz pobudzenia wzrostu nowych.

Mezoterapia brzucha

Mezoterapia na brzuch pozwala na wyeliminowanie nadmiernej tkanki tłuszczowej z okolic brzucha. Dzięki mezoterapii rozstępy na brzuchu są mniej widoczne, a skóra wyraźnie ujędrniona.

Mezoterapia biustu

Mezoterapia to skuteczny zabieg na biust, który szybko i bezinwazyjne poprawi wygląd naszych piersi. Zabieg wpływa pozytywnie na poprawę napięcia skóry biustu, a także przyczynia się do zminimalizowania rozstępów z tej partii ciała.

Mezoterapia dekoltu

Szyja i dekolt to te partie ciała, na których oznaki starzenia pojawiają się najwcześniej. Aby pobudzić naturalne procesy regeneracyjne i poprawić wygląd dekoltu, stosuje się zabiegi mezoterapii. Po procedurze skóra dekoltu jest głęboko nawilżona, zwiększa się również jej elastyczność i napięcie, dzięki czemu wygląda młodziej.

Mezoterapia dłoni

Mezoterapia to doskonały zabieg polecany wtedy, kiedy skóra zabiegi na dłonie staje się wiotka. W końcu ręce zdradzają wiek kobiety, a dzięki mezoterapii igłowej dłoni proces starzenia się może zostać skutecznie zahamowany. Zawarte substancje lecznicze i odżywcze w dostarczanych skórze preparatach znacznie poprawiają jej kondycję i powodują, że dłonie wyglądają na o wiele młodsze.

Mezoterapia twarzy

Zabieg mezoterapii to jeden z najczęściej stosowanych zabiegów regeneracyjnych skóry twarzy. Jest to zabieg, który szybko poprawia kondycję skóry, jej napięcie i jędrność, a jego efekty są bardzo naturalne.

Mezoterapia uda

Mezoterapia często stosowana jest w przypadku zabiegów większych obszarów ciała.

Mezoterapia igłowa uda przyczynia się do zmniejszenia wielkości i intensywności cellulitu z tej partii ciała. W przypadku osób z mniejszym cellulitem można uzyskać efekt pełnego wygładzenia powierzchni skóry uda. Niezależnie jednak od zaawansowania problemu w każdym przypadku następuje poprawa naturalnego metabolizmu i budowy wewnętrznej tkanki tłuszczowej.

Mezoterapia pośladków

Obecnie wygląd pośladków możemy poprawić dzięki nieinwazyjnym zabiegom z zakresu medycyny estetycznej. Z pomocą przychodzi nam m.in. mezoterapia igłowa. Zabieg ten poprawia napięcie skóry okolicy pośladków, stosuje się go również przy walce z cellulitem oraz rozstępami. Podczas mezoterapii dostarczane są skórze potrzebne substancje rewitalizujące, nawilżające i odbudowujące, czego efektem jest ujędrnienie pośladków, wzmocnienie tkanki łącznej, poprawa napięcia skóry, a także wygładzenie i nawilżenie.

Mezoterapia na rozstępy

Rozstępy są zmorą każdej kobiety. Te miejscowe uszkodzenia skóry, czyli ,,pęknięcia”, powstają w wyniku nadmiernego rozciągania i zerwania sieci włókien kolagenowych, które tworzą jej strukturę. Aby zlikwidować rozstępy stosuje się wiele metod. Wśród nich jedną z najskuteczniejszych jest mezoterapia igłowa. Dzięki wprowadzeniu pod skórę substancji aktywnych, witamin i mikroelementów zabieg pozytywnie wpływa na minimalizowanie rozstępów, a także poprawia stan i wygląd skóry. MIkronakłuwanie dodatkowo stymuluje do produkcji kolagen i elastynę, dzięki czemu następuje silne pobudzenia tkanek odnowy regeneracji.

Mezoterapia na zmarszczki

Jednym z pierwszych objawów starzenia się skóry są zmarszczki, których wraz z wiekiem na skórze pojawia się coraz więcej. Procesowi starzenia się i powstawania zmarszczek może jednak skutecznie przeciwdziałać, korzystając z zabiegu zwanego mezoterapią igłową. Jest to najskuteczniejszy zabieg odmładzający, który znacząco zmniejsza widoczność zmarszczek.

Mezoterapia na cellulit

Mezoterapia cellulitu polega na podawaniu niewielkich dawek substancji leczniczych bezpośrednio do podskórnej tkanki tłuszczowej dotkniętej tzw. pomarańczową skórką. Leczenie cellulitu za pomocą mezoterapii zmniejsza widoczne objawy cellulitu, poprawia jędrność i napięcie skóry. Cellulit we wczesnej fazie da się praktycznie całkowicie wyeliminować, natomiast przy bardzo zaawansowanym cellulicie można osiągnąć ogólną poprawę wyglądu skóry.

Mezoterapia na blizny

Mezoterapia igłowa jest metodą, która pozwala na widoczne spłycenie blizn potrądzikowych. Poprzez aplikację w głąb skóry odpowiedniej ilości substancji dochodzi do widocznego wygładzenia skóry. Często jest to zabieg traktowany jako dopełniający.

Mezoterapia na trądzik

Mezoterapia igłowa to jedna ze skuteczniejszych metod walki z trądzikiem i jego odmianami (np. zabiegi na trądzik różowaty). Odpowiednio dobrane antybakteryjne preparaty poprawiają jakość skóry trądzikowej i tej z rozszerzonymi porami.

Mezoterapia na przebarwienia

Mezoterapia przyczynia się do redukcji przebarwień skórnych i rozjaśnienia oraz wyrównania kolorytu skóry. Najlepsze efekty przeważnie widoczne są po serii 4-6 zabiegów wykonywanych w regularnych odstępach czasu.

Mezoterapia na przebarwienia skóry powinna być łączona z takimi zabiegami, jak peelingi medyczne czy laseroterapia.

Jakie preparaty wykorzystujemy w mezoterapii igłowej skóry i ciała w naszej klinice na terenie Warszawy?

Usieciowany kwas hialuronowy (Juvederm Volite) w mezoterapii

Kwas hialuronowy jest składnikiem naszej skóry. Niestety, wraz z wiekiem zaczyna go brakować, przez co skóra staje się wiotka, mniej elastyczna, traci jędrność, pojawiają się na niej również pierwsze zmarszczki. Możemy jednak temu zapobiec, poprzez dostarczanie go z zewnątrz, czyli za pomocą zabiegów z kwasem hialuronowym. Innowacyjny produkt na bazie usieciowanego kwasu hialuronowego – Juvederm Volite – przeznaczony jest do mezoterapii igłowej. Opracowany został z myślą o trwałej i głębokiej rewitalizacji skóry. Jest to preparat bardzo elastyczny, dzięki czemu uzyskane efekty są bardzo naturalne. Wykorzystywany jest w celu poprawy gładkości skóry, niwelowania pierwszych zmarszczek, poprawy nawilżenia i elastyczności skóry. Stosowany jest na takich obszarach, jak twarz, szyja, dekolt, dłonie.

Osocze bogatopłytkowe w mezoterapii

Mezoterapia osoczem bogatopłytkowym to zabieg, w którym wykorzystuje się substancję pobraną z organizmu człowieka. Metoda ta jest w 100% kompatybilna, bez ryzyka reakcji alergicznych i immunologicznych. Mezoterapia osoczem bogatopłytkowym określana czasem mianem ,,wampirzego liftingu” posiada udowodnione właściwości biostymulacji komórek skóry, w tym fibroblastów, do produkcji nowych włókien kolagenowych i elastyny oraz tworzenia sieci nowych naczyń krwionośnych w skórze. Terapia z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego pobudza własne zasoby organizmu do rewitalizacji i odbudowy skóry.

Mezokoktajle w mezoterapii

Mezokoktajle to niezwykłe preparaty łączące w sobie właściwości wielu różnych substancji. Posiadają one specyficzne właściwości dopasowane do potrzeb każdego Pacjenta. Mezoterapia igłowa połączona z odpowiednio dopasowanym mezokoktajlem daje znakomite efekty w postaci odmłodzenia skóry.

Saypha Rich do mezoterapii

Żel na bazie kwasu hialuronowego z wysokimi stężeniem gliceryny został stworzony po to, aby odświeżyć i rozświetlić twarz. Gliceryna nawilża skórę i ją ujędrnia, sprawiając że staje się ona bardziej elastyczna. Z kolei kwas hialuronowy działa jako wypełniacz do drobnych zmarszczek.

NCTF HA do mezoterapii

Jest to preparat stanowiący doskonałą profilaktykę przeciw starzeniu się skóry, wypadaniu włosów i powstawaniu cellulitu. Zaletą mezoterapii z wykorzystaniem NCTF HA jest fakt, że jest to terapia w pełni biologiczna. Ponadto preparat oddziałuje nie tylko na konsekwencje, ale i przyczyny starzenia się skóry.

CytoCare do mezoterapii

CytoCare to produkt anti-aging, działający synergicznie zarówno w głębokich, jak i powierzchniowych warstwach skóry, dzięki czemu gwarantuje jej pełną rewitalizację. Skuteczność zawdzięcza unikalnej formule składającej się z 55 składników aktywnych.

CelluCare do mezoterapii

To doskonały koktajl, który zawiera trzy główne składniki, takie jak kwas hialuronowy, kofeinę oraz pierwiastki śladowe. Przyczynia się do poprawy wyglądu skóry poprzez aktywację spalania tkanki tłuszczowej. Mezoterapia igłowa preparatem CelluCare ma za zadanie rozbicie tkanki tłuszczowej i zwiększenie mikrokrążenia w miejscu objętym zabiegiem.

Mezoterapia igłowa w Warszawie

Bez bólu, siniaków i grudek

FAQ – najczęściej zadawane pytania dotyczące mezoterapii igłowej wykonywanej w Warszawie

Czy zabieg mezoterapii igłowej jest bolesny?

Zabieg jest idealną alternatywą dla osób, które obawiają się bólu. Specjalny system, w który wyposażone jest urządzenie Vital Injector 2, sprawia, że zabieg nie wymaga stosowania znieczulenia, co odróżnia go od tradycyjnej mezoterapii.

Jak długo utrzymują się efekty mezoterapii igłowej?

Efekty po serii zabiegów mezoterapii igłowej utrzymują się od roku do nawet 3 lat. Jest to jednak uwarunkowane kilkoma czynnikami, m.in. sposobem pielęgnowania skóry, ogólną kondycją organizmu itp. Warto zdecydować się na wykonanie zabiegów ,,przypominających” raz na pół roku, co pozwoli na dłuższe utrzymywanie rezultatów.

Kiedy można wykonać mezoterapię?

Zabieg można wykonywać przez cały rok, również latem.

Czy zabieg mezoterapii igłowej może być wykonywany u młodszych osób?

Zabieg mezoterapii igłowej nie ogranicza się jedynie do profilaktyki antystarzeniowej. W przypadku młodszych osób mezoterapię przeprowadza się głównie w celu redukcji blizn potrądzikowych, cellulitu czy rozstępów.

Kto wykonuje zabieg mezoterapii igłowej?

 Lekarz medycyny estetycznej, właściciel FabSkin, dr Radosław Rzepnikowski

Cennik mezoterapii igłowej w warszawskim gabinecie Fabskin

ProduktCena u kosmetologaPakiet 3 zabiegów u kosmetologaCena u lekarzaPakiet 3 zabiegów u lekarza
NCTF HA lub CytoCare 532
1 obszar (Twarz / Szyja / Dekolt)600 zł1500 zł (500 zł za zabieg)690 zł1725 zł (575 zł za zabieg)
2 obszary700 zł1800 zł (600 zł za zabieg)805 zł2070 zł (690 zł za zabieg)
3 obszary800 zł2100 zł (700 zł za zabieg)920 zł2415 zł (805 zł za zabieg)
Osocze bogatopłytkowe
1 ampułka--805 zł2070 zł (690 zł za zabieg)
2 ampułki--1035 zł2415 zł (805 zł za zabieg)
Saypha rich 1 ml800 zł2100 zł (700 zł za zabieg)920 zł2415 zł (805 za ampułkę)
Saypha rich 2 ml1400 zł (700 zł za 1 ml)3600 zł (1200 zł za zabieg; 600 zł za 1 ml)1610 zł4140 zł (1380 zł za zabieg/690 zł za ampułkę)
Neauvia Hydro Deluxe 2.5 ml800 zł2100 zł (700 zł za zabieg)920 zł2415 zł (805 zł za ampułkę)
Mezoterapia LIGHT EYES (cienie/worki/napięcie skóry)400 zł900 zł (300 zł za zabieg)460 zł1035 zł (345 zł za zabieg)
Mezoterapia kolagenowa
Nithya 1000 zł2400 zł (800 zł za zabieg)1150 zł2760 zł (920 zł za zabieg)
Karisma 1100 zł2700 zł (900 zł za zabieg)1375 zł3105 zł (1035 zł za zabieg)
Kolagen GUNA1000 zł2400 zł (800 zł za zabieg)1150 zł2760 zł (920 zł za zabieg)
Linerase 1100 zł2700 zł (900 zł)1375 zł3105 zł (1035 zł za zabieg)
Xela rederm800 zł2100 zł (700 zł)920 zł2415 zł (805 zł za zabieg)
Mezoterapia igłowa Vital Injector lub metodą klasyczną na blizny i rozstępyCena u kosmetologaPakiet 3 zabiegów u kosmetologaCena u lekarzaPakiet 3 zabiegów u lekarza
CytoCare 532, StretchCare 600 zł1500 zł (500 zł za zabieg)690 zł1725 zł (575 zł za zabieg)
Osocze bogatopłytkowe (1 ampułka)--805 zł2070 zł (690 zł za zabieg)
Mezoterapia Vital Injector lub metodą klasyczną na cellulitCena u kosmetologaPakiet 3 zabiegów u kosmetologaCena u lekarzaPakiet 3 zabiegów u lekarza
CelluCare 600 zł1500 zł (500 zł za zabieg)690 zł1725 zł (575 zł za zabieg)
Mezoterapia skóry głowy Vital Injector lub metodą klasycznąCenaPakiet
z preparatem Haircare -1 ampułka600 zł3 zabiegi 1500 zł (500 zł za zabieg)
Dr Cyj675 zł 4 zabiegi 2400 zł (600 zł za zabieg)
z osoczem bogatopłytkowym (1 ampułka)805 zł3 zabiegi 2070 zł (690 zł za zabieg)