Hollywood Lips

Zastanawiasz się nad poprawieniem wyglądu Twoich ust? Chcesz podążać za najnowszymi trendami modowymi w zakresie medycyny estetycznej? Przedstawiamy Hollywood Lips! Metoda ta jest innowacyjna i daje spektakularne rezultaty!

Historia Hollywood Lips: od gwiazd do powszechnego dostępu

W mediach społecznościowych, jak i w telewizji widzimy codziennie aktorów, piosenkarzy czy prezenterów, którzy promują nienaganny wygląd. Ich piękne twarze nie zawsze jednak są darem natury. Część z nich z pewnością korzystała z różnych zabiegów, które mają na celu podkreślenie ich walorów. To właśnie celebryci wypromowali Hollywood Lips. Ta metoda pozwala na osiągnięcie wymarzonego kształtu ust w szybkim czasie.

Dlaczego wiele osób wybiera powiększanie ust?

Twarz jest naszą wizytówką. Często nieznajomi przede wszystkim zwracają uwagę na to, w jaki sposób się prezentujemy. Piękne, pełne i symetryczne usta są więc często obiektem pożądania. Wąskie wargi to częsty powód do kompleksów. Obecne metody, jakie są dostępne w ramach medycyny estetycznej, wychodzą naprzeciw tym problemom. Dzięki wybraniu odpowiedniego zabiegu możemy uzyskać wygląd, o jakim marzyliśmy. Jest to również ważne dla poczucia naszej pewności siebie. Warto inwestować w swój wygląd i dokonywać zmian, które są estetyczne i bezpieczne.

Na czym polega zabieg Hollywood Lips?

Wykonanie Hollywood Lips jest bardzo proste. Ta metoda wykorzystuje kwas hialuronowy, czyli naturalną substancję, która jest produkowana przez nasz organizm. Niestety z wiekiem wygląd naszej twarzy się zmienia, ponieważ jego produkcja maleje. Kwas hialuronowy jest odpowiedzialny za odpowiednie nawilżenie komórek, jak również utrzymanie elastyczności skóry. Hollywood Lips jest innowacyjnym sposobem na delikatne i naturalne podkreślenie piękna każdej osoby. Dzięki wprowadzeniu wypełniacza zarówno w dolną, jak i górną wargę, uzyskujemy efekt jędrnych i kusząco czerwonych ust.

Zalety zabiegu Hollywood Lips

Jakie są największe zalety zabiegu z wykorzystaniem kwasu hialuronowego? Można wymieniać ich wiele, jednak postaramy się wyszczególnić jedynie najważniejsze z nich:

  • Bezpieczeństwo i skuteczność – zabieg Hollywood Lips to metoda, która jest bezpieczna dla większości pacjentów, ponieważ do warg wprowadzany jest naturalny wypełniacz – kwas hialuronowy, który jest dobrze przyjmowany przez organizm.
  • Naturalny wygląd – wiele osób boi się, że po powiększeniu ust będą wyglądać sztucznie. W metodzie Hollywood Lips chodzi głównie o podkreślenie naszych naturalnych walorów oraz wzbogacenie czerwieni warg. Nie ma więc obaw, że usta po zabiegu będą wyglądały nienaturalnie.
  • Szybki proces i minimalne zaczerwienienie – nowoczesna technika wstrzykiwania kwasu hialuronowego w obie wargi pozwala na uzyskanie szybkich efektów oraz natychmiastową zmianę wyglądu. Co więcej, usta nie są tak podrażnione, jak w przypadku wykorzystania innych technik.
  • Trwałe rezultaty – po zakończeniu zabiegu możemy cieszyć się długotrwałym efektem pełnych warg, o których marzyliśmy!

Jak wygląda zabieg Hollywood Lips?

Sam zabieg nie jest skomplikowany i nie wymaga specjalnego przygotowania. Składa się zazwyczaj z kilku elementów:

  • Proces konsultacji z ekspertem – specjalista sprawdzi wygląd Twoich ust, dowie się, czy nie ma przeciwwskazań do wykonania zabiegu oraz omówi z Tobą efekty, jakich możesz się spodziewać.
  • Wybór odpowiedniego wypełniacza – po przeprowadzeniu wywiadu możliwy będzie wybór wypełniacza, który będzie dla Ciebie odpowiedni.
  • Procedura wstrzykiwania – osoba przeprowadzająca zabieg przy pomocy cienkiej igły rozpocznie aplikację wypełniacza zarówno w górną, jak i dolną wargę. Wcześniej Twoje usta będą znieczulone specjalnym kremem lub żelem.
  • Opieka po zabiegu – lekarz wykonujący zabieg opisze, w jaki sposób dbać o wargi bezpośrednio po zabiegu.

Hollywood Lips – innowacyjna metoda – ile kosztuje zabieg?

W klinice FabSkin do każdej osoby podchodzimy indywidualnie. Oznacza to, że każdy ma inne potrzeby. Ciężko jest więc wskazać konkretną cenę, jaką należy zapłacić za Hollywood Lips. Oferujemy jednak specjalne promocje i pakiety dla stałych klientów.

Opinie klientów dotyczące Hollywood Lips

Osoby, które skorzystały z naszego innowacyjnego zabiegu Hollywood Lips chętnie do nas wracają. Są zadowolone z efektów, które utrzymują się przez długi czas.

FAQ – często zadawane pytania

Czy zabieg jest bolesny?

Nie, do zabiegu stosowany jest specjalny żel lub krem, który ma właściwości znieczulające.

Jak długo trwa efekt?

Efekty zabiegu mogą utrzymywać się aż do 12 miesięcy!

Jakie są potencjalne skutki uboczne?

Jak każdy zabieg, również Hollywood Lips może powodować ryzyko podrażnień skóry w okolicy ust, jak również zaczerwienienie, ból. Te dolegliwości samoistnie zanikają.

Czy mogę wrócić do normalnej aktywności po zabiegu?

Bezpośrednio po zabiegu należy unikać dotykania warg, jak również nie zaleca się korzystania z saun, basenów, solarium. Należy także ograniczyć aktywność fizyczną. Pacjent może jednak powrócić do wykonywania codziennych obowiązków.

Jeśli marzysz o pięknych i pełnych ustach, nie czekaj! Skontaktuj się z nami już dziś i umów się na zabieg Hollywood Lips!

Zapisz się na konsultację do naszej kliniki na warszawskim Bemowie.

☎ (22) 126 80 08