Zabiegi na pupę, które warto wykonać w klinice FabSkin w Warszawie

Zabiegi ujędrniające na pośladki, pupę w Warszawie

Zgrabna pupa i jędrne pośladki to marzenie wielu kobiet. Jeżeli pomimo ćwiczeń Twoje pośladki nadal nie wyglądają atrakcyjnie lub borykasz się z problemem cellulitu lub rozstępów, zapraszamy do naszej kliniki medycyny estetycznej FabSkin w Warszawie na zabiegi ujędrniające pośladki. Nasi fachowcy z długoletnim doświadczeniem zawodowym dopasują optymalny zabieg do Twoich potrzeb i pomogą uzyskać Ci wymarzoną modelowanie sylwetki.

Zgrabna pupa i jędrne pośladki to marzenie wielu kobiet. Jeżeli pomimo ćwiczeń Twoje pośladki nadal nie wyglądają atrakcyjnie lub borykasz się z problemem cellulitu lub rozstępów, zapraszamy do naszej kliniki medycyny estetycznej FabSkin w Warszawie na zabiegi ujędrniające pośladki. Nasi fachowcy z długoletnim doświadczeniem zawodowym dopasują optymalny zabieg do Twoich potrzeb i pomogą uzyskać Ci wymarzoną sylwetkę.

Najczęstsze problemy z pośladkami i pupą

Brak ruchu i niezdrowy tryb życia ma wpływ na to, że naszym pośladkom daleko do doskonałości. Do najczęstszych problemów, z którymi boryka się wiele kobiet z tą częścią ciała, można zaliczyć:

Utrata jędrności pośladków, obwisłe pośladki

Na kształt pośladków wpływa kilka czynników. Ich kształt może wynikać nie tylko z budowy ciała, ale również trybu naszego życia. Tu szczególne znaczenie ma aktywność fizyczna. Regularne ćwiczenia fizyczne poprawiają wygląd pupy. Z kolei niekorzystnie na ich kształt wpływa siedzących tryb życia oraz dieta bogata w tłuszcze, cukry i sole. Na wygląd pośladków niekorzystny wpływ mają również wahania wagi. Nagły spadek wagi powoduje utratę jędrności skóry, a to z kolei prowadzi do obwiśnięcia pośladków. Na wygląd pośladków negatywnie wpływa również czas. Im jesteśmy starsi, tym w naszej skórze jest mniej kolagenu i elastyny, co prowadzi do spadku jej jędrności i gęstości. Na szczęście wygląd pupy możemy poprawić, dzięki nieinwazyjnym zabiegom medycyny estetycznej. Z pomocą przychodzą nam zabiegi z wykorzystaniem ultradźwięków i fal akustycznych, karboksyterapia, kriolipoliza czy zabiegi laserowe. Zabiegi te nie są obciążone ryzykiem powikłań, mogą być przeprowadzane w serii, a nawet łączone ze sobą. Są one dobrane tak, aby z każdym kolejnym zabiegiem pośladki stały się jędrniejsze i bardziej kształtne, znikła nieelastyczna skóra czy nadprogramowa tkanka tłuszczowa. Dla podtrzymania efektów zaleca się zabiegi powtarzać, gdyż to właśnie systematyczność i cykliczność jest kluczem do sukcesu.

Cellulit na pośladkach

Obecnie z problemem cellulitu boryka się coraz więcej kobiet. Istnieje wiele przyczyn jego powstania – nie tylko siedzący tryb życia, ale również zaburzenia hormonalne. Cellulit, czyli tzw. pomarańczowa skóra, najczęściej pojawia się w obrębie ud i pośladków. Nasila się, kiedy w organizmie wzrasta ilość estrogenów. Najczęściej ma to miejsce w okresie dojrzewania, w ciąży, w czasie karmienia piersią czy podczas menopauzy. Nadmiar estrogenów wpływa na zwiększenie przepuszczalności naczyń krwionośnych i limfatycznych, w efekcie czego powstają obrzęki, które utrudniają mikrokrążenie w warstwie podskórnej. Walka z cellulitem na pośladkach zwykle jest długa, ale można z nim skutecznie zwyciężyć. Początkowe fazy cellulitu można spróbować zwalczyć domowymi sposobami (np. masaże, kremy antycellulitowe), ale te bardziej zaawansowane wymagają już zastosowania specjalistycznych zabiegów antycellulitowych. Jednym z nich jest usuwanie cellulitu falami uderzeniowymi/akustycznymi. Terapia falą uderzeniową jest zdecydowanie jedną z bardziej popularnych metod walki z cellulitem na pośladkach, która pozbawiona jest skutków ubocznych. Wysoka skuteczność fali uderzeniowej w walce z cellulitem i miejscowym nagromadzeniem tkanki tłuszczowej została niejednokrotnie potwierdzona w badaniach klinicznych.

Chcesz ujędrnić swoje pośladki bez ćwiczeń?
Umów się na zabiegi na pupę w Warszawie

Zdaniem eksperta

Fala akustyczna, czyli fala dźwiękowa, to fala o bardzo dużej energii, która ma zdolność wprowadzania tkankę w drgania. Takie oscylacje o zmiennej częstotliwości sprzyjają rozprzestrzenianiu się fali akustycznej w obrębie tkanek miękkich, czego efektem jest działanie odchudzające, antycellulitowe, a także ujędrniające – mówi lek. medycyny estetycznej, dr Radosław Rzepnikowski.

Rozstępy na pośladkach

Rozstępy na pośladkach, czyli nieestetyczne prążki, są zmorą wielu kobiet. Stają się one szczególnie uciążliwe zwłaszcza latem, kiedy to chcemy pokazać nasze ciało na plaży. Są następstwem rozciągania się skóry. Zbyt duże rozciągnięcie może spowodować jej przerwanie, wskutek czego następuje zniszczenie włókien kolagenowych i powstanie rozstępów. Rozstępy na pupie można likwidować za pomocą różnych sposobów. Do domowych sposobów walki z rozstępami zalicza się masaże, balsamy, kremy, rollery. Jeżeli stosowanie kremów oraz innych domowych sposobów nie jest w stanie wyeliminować problemu, warto skorzystać z profesjonalnych zabiegów na rozstępy wykonywanych w klinikach medycyny estetycznej. W ofercie FabSkin znalazły się najnowocześniejsze zabiegi, które pomagają w walce z rozstępami. Wśród nich można wymienić m.in. laserowe leczenie rozstępów laserem frakcyjnym czy mezoterapia na rozstępy, która polega na nakłuwaniu skóry w miejscu powstałych rozstępów i wprowadzaniu w jej głąb koktajli witaminowych. Działanie mezoterapii w walce z rozstępami można wspomóc peelingami chemicznymi. Jeszcze inną metodą walki z rozstępami jest zabieg z wykorzystaniem wiązki plazmy. Plazma tworzy niewielki łuk elektryczny działający jedynie na rozstępy bez zbędnego oddziaływania na otaczające, zdrowe tkanki. Plazma zastępuje skalpel, przy czym skuteczność tej metody jest porównywalna do chirurgii estetycznej, ale zdecydowanie mniej inwazyjna.

Nadmierne owłosienie na pupie

Depilacja miejsc intymnych staje się coraz bardziej popularna. Pośladki oraz strefa między nimi to miejsca, z których coraz częściej usuwamy owłosienie. Najpopularniejszym zabiegiem na trwałe pozbycie się owłosienia jest depilacja laserowa. Zazwyczaj wykonuje się serię zabiegów (około 5) po to, by mieć pewność, że włoski już nie odrosną. Po wykonaniu serii zabiegów depilacji laserowej możemy trwale pozbyć się około od 90 do 98% owłosienia. Taki zabieg pozwala zadbać o higienę, a także zapewnia większy komfort osobom, które borykają się z uciążliwymi włoskami na pupie. Do usuwania nadmiernego owłosienia na pupie używamy: lasera diodowego, lasera aleksandrytowego. Laser to najnowocześniejsze, a zarazem najskuteczniejsze urządzenie do trwałej depilacji laserowej, które doskonale poradzi sobie również z jasnymi i cienkimi włoskami. Funkcja chłodzenia kontaktowego zapewni komfort w trakcie zabiegu, a duża głowica zabiegowa skróci czas jego trwania.

Czym są zabiegi na pośladki?

Dla wszystkim osób, które zastanawiają się, jak mieć piękną i zgrabną pupę, polecamy zabiegi na gładkie pośladki. Świat oszalał na punkcie jędrnych pośladków. Dziś praktycznie każda kobieta chce mieć pupę niczym Kim Kardashian, Jennifer Lopez czy Beyonce. Zabiegi pielęgnujące pośladki, które wykonujemy w naszej klinice na warszawskim Bemowie, to sposób, by szybko i bezinwazyjne poprawić wygląd swojej pupy.

Czym są zabiegi na pośladki?

Dla wszystkim osób, które zastanawiają się, jak mieć piękną i zgrabną pupę, polecamy zabiegi na gładkie pośladki. Świat oszalał na punkcie jędrnych pośladków. Dziś praktycznie każda kobieta chce mieć pupę niczym Kim Kardashian, Jennifer Lopez czy Beyonce. Zabiegi pielęgnujące pośladki, które wykonujemy w naszej klinice na warszawskim Bemowie, to sposób, by szybko i bezinwazyjne poprawić wygląd swojej pupy.

Efekty zabiegów pielęgnujących pośladki

Efekty karboksyterapii

Efekty zabiegów na pupę Efekty zabiegów na pupę

Efekty laserowego liftingu pośladków Endolift

Efekty zabiegów na pupę

Dlaczego warto skorzystać z zabiegów ujędrniających pośladki?

Ładna i jędrna pupa dodaje nam pewności siebie, sprawia, że czujemy się atrakcyjnie. Niestety niektóre z Pań, nawet pomimo wysiłku, nie mogą pochwalić się krągłymi pośladkami, zmagają się z cellulitem lub rozstępami. Z ratunkiem przychodzi nowoczesna medycyna estetyczna. Większość zabiegów pielęgnacyjnych na pośladki przeprowadzanych w naszej klinice jest bezinwazyjna, bezbolesna, bardzo bezpieczna oraz nie wymaga od Pacjenta specjalnego przygotowania.

FAQ – najważniejsze pytania dotyczące zabiegów na jędrne pośladki

Jak się przygotować do zabiegu na cellulit na pośladkach?

Zabiegi na cellulit na pośladkach nie wymagają specjalnego przygotowania ze strony Pacjenta. Przed każdym z zabiegów odbywa się konsultacja z lekarzem, podczas której wykluczy on ewentualne przeciwwskazania, omówi przebieg zabiegu i możliwe do uzyskania efekty.

Po jakim czasie widoczne są efekty zabiegu na rozstępy na pośladkach?

Dla uzyskania pełnego efektu większość zabiegów na rozstępy na pośladkach należy wykonywać w seriach w odstępie kilku tygodni. Należy również pamiętać o tym, że skóra dojrzała potrzebuje więcej czasu na regenerację niż skóra młoda, dlatego efekty zabiegu mogą się różnić w przypadku osób w różnym wieku.

Czy wykonanie zabiegów na pupę wiąże się z ryzykiem?

W przypadku zabiegów medycyny estetycznej ryzyko wystąpienia powikłań pozabiegowych jest niewielkie. Zabiegi medycyny estetycznej bez względu na rodzaj mają to do siebie, że są w pełni bezpieczne, jednak pod kilkoma warunkami. Wśród najważniejszych warunków wpływających na bezpieczeństwo zabiegu należy wymienić właściwą kwalifikację pacjenta do zabiegu, dobry sprzęt, a także doświadczenie i umiejętności specjalisty wykonującego zabieg. Aby mieć pewność, że wszystkie te warunki zostaną spełnione, należy wybierać tylko profesjonalne kliniki, takie jak FabSkin w Warszawie.

Ujędrnianie pośladków w Warszawie – cennik zabiegów

[cena]

Fala uderzeniowa (akustyczna) – redukcja cellulitu
Obszar Cena Pakiet 5 zabiegów Pakiet 10 zabiegów
brzuch 350 zł 1250 zł (250 zł za zabieg) 2000 zł (200 zł za zabieg)
brzuch i boczki 380 zł 1350 zł (270 zł za zabieg) 2500 zł (250 zł za zabieg)
uda połowa /wewn. i zewn./ 350 zł 1250 zł (250 zł za zabieg) 2000 zł (200 zł za zabieg)
uda całe 550 zł 1750 zł (350 zł za zabieg) 2500 zł (250 zł za zabieg)
pośladki 350 zł 1250 zł (250 zł za zabieg) 2000 zł (200 zł za zabieg)
ramiona 230 zł 750 zł (150 zł za zabieg) 1000 zł (100 zł za zabieg)
LASER FRAKCYJNY iPIXEL Er:Yag

Usuwanie rozstępów

Cena Pakiet 3 zabiegów
Laserowe usuwanie rozstępów (obszar 10cm x 10cm) od 300 zł wycena indywidualna