Jeśli czujesz, że Twoja skóra potrzebuje odżywienia, widzisz, że okolice oczu nie prezentują się tak, jak dawniej, pora coś zmienić. W klinice FabSkin w Warszawie wykonasz rewolucyjny zabieg z użyciem stymulatorów pod oczy, które odmienią Twoją twarz lub szyję. A to wszystko w szybki i łatwy sposób pod czujnym okiem naszych specjalistów.

Czym są stymulatory tkankowe pod oczy?

Stymulatory pod oczy są preparatami, które mają szerokie zastosowanie w medycynie estetycznej. Dzięki nim możliwa jest poprawa wyglądu skóry wokół oczu. Zazwyczaj zawierają one aktywne składniki, takie jak kwas polimlekowy, który działa jako stymulator, kwas hialuronowy, witaminy, minerały, peptydy oraz substancje, których zadaniem jest zwiększenie produkcji elastyny i kolagenu przez organizm.

Czym jest zabieg Juvelook?

Wśród stymulatorów stosowanych chętnie na okolice oczu, dekoltu, szyi czy twarzy, coraz większą popularnością cieszy się Juvelook. Jest on również dostępny w naszej klinice FabSkin, która mieści się na warszawskim Bemowie. Skąd wzięło takie zainteresowanie tym produktem? Został on stworzony w Korei jako preparat, który ma stymulować tkankę. Badacze pracowali nad tym stymulatorem przed wiele czasu, dzięki czemu stworzyli innowacyjną i unikalną formułę, która łączy w sobie zastosowanie dwóch podstawowych składników: kwasu polimlekowego, który działa jako biostymulator, a jego zadaniem jest indukcja produkcji kolagenu w organizmie, jak również kwasu hialuronowego, odpowiadającego za silne i natychmiastowe działanie nawilżające. Kwas hialuronowy posiada zdolność wiązania dużych ilości wody. Należy pamiętać, że obie te substancje występują naturalnie w organizmie każdego człowieka, jednak wraz z upływem lat, ich poziom maleje. Producenci Juvelook zauważyli ten problem i stworzyli produkt, który skutecznie pozwoli zwalczyć ten niedobór. Juvelook działa dwuetapowo. Co to oznacza w praktyce? Po pierwsze, zaraz po użyciu pozwala skórze odzyskać dawne napięcie oraz wypełnia zmarszczki, dzięki czemu stają się one mniej widoczne, jak również stymuluje on produkcję nowego kolagenu. Dzięki zastosowaniu zaawansowanej technologii jego produkcji, ryzyko powstania nierówności pod skórą jest znikome. Co więcej, jego użycie nie wymaga równomiernego wmasowania produktu podczas zabiegu.

Dla kogo polecany jest zabieg z użyciem Juvelook?

W branży medycyny estetycznej kwas polimlekowy pod oczy w połączeniu z kwasem hialuronowym jest uznawany jako stymulator, który naprawdę może prowadzić do spektakularnych efektów. Dzięki temu, że Juvelook pobudza organizm do produkcji kolagenu, możliwe jest uzyskanie młodzieńczego wygląd skóry. Zapewnia on także wiele innych korzyści. Przede wszystkim głęboko nawilża skórę, przywracając jej jędrność i elastyczność, działa korzystnie na widoczność zmarszczek, poprawiając jednocześnie ogólną strukturę skóry. Ponadto wykazuje duże właściwości rewitalizujące skóry, zwiększając jej napięcie i poprawiając koloryt, co wpływa na osiągnięcie jej zdrowego i równomiernego wyglądu. Dzięki kwasom zapewnia także intensywną regenerację skóry, jednocześnie poprawiając jej kondycję oraz właściwie odżywiając w substancje, których niedobór jest odczuwalny wraz z wiekiem. Kolejną zaletą stosowania Juvelook jest także zagęszczenie się struktury skóry, co zapobiega jej wiotczeniu. Wszystkie osoby, które skorzystały z zabiegu z użyciem stymulatora Juvelook w salonie FabSkin w Warszawie, zauważają zmianę skóry bezpośrednio po zakończeniu jego iniekcji, a końcowe rezultaty, które pojawiają się po pewnym czasie od wykonania zabiegu, są olśniewające. Najskuteczniejsze efekty są widoczne szczególnie na skórę w okolicach oczu Pacjenta. Tam zazwyczaj skóra jest znacznie cieńsza niż w innych partiach ciała, co utrudnia jej samodzielną regenerację. Co więcej, zarówno produkty, które zawierają kwas hialuronowy, jak i kwas polimlekowy mają bardzo dobre opinie.

Na czym polega zabieg Juvelook?

Zabieg z użyciem Juvelook jest przeprowadzany w klinice FabSkin na warszawskim Bemowie przez lekarza medycyny estetycznej. Produkt jest podawany podskórnie przy pomocy cienkiej igły bądź kaniuli. W trakcie zabiegu Pacjent może odczuwać delikatne szczypanie, a po jego zakończeniu możliwe jest odczucie swędzenia. Stymulator Juvelook jest wprowadzany pod skórę w miejsca, które wymagają natychmiastowej regeneracji, odżywienia oraz odpowiedniego nawilżenia. Tak, jak w przypadku użycia innych stymulatorów, także Juvelook to zabieg przeprowadzany w warunkach ambulatoryjnych, niewymagających więc hospitalizacji. Samo podanie preparatu trwa od kilkunastu do kilkudziesięciu minut.

Wskazania do zastosowania Juvelook pod oczy i na ciało

Zastanawiasz się, czy warto sięgnąć po ten rewolucyjny stymulator pod oczy? W naszej klinice FabSkin w Warszawie możesz skorzystać z konsultacji przedzabiegowej, gdzie lekarz oceni stan Twojej skóry, a ponadto określi, jakich efektów możesz się spodziewać po zastosowaniu Juvelook. Jeśli jednak chciałbyś poznać ogólne wskazania do zabiegu, przychodzimy z pomocą. Ten stymulator tkankowy pod oczy jest szczególnie polecany Pacjentom, którzy:

 • posiadają cienką skórę wokół oczu;
 • zauważyły ubytki w objętości tkanek w okolicy dolnej powieki;
 • posiadają cienie pod oczami, które nie są wywołane zmęczeniem;
 • zauważyły, że ich dolina łez jest wyraźnie zaznaczona;
 • ich szyja jest wiotka, a skóra na niej straciła dawną jędrność i sprężystość;
 • zauważają ogólną utratę objętości i gęstości tkanek;
 • posiadają ogólnie cienką skórę.
 • Oczywiście są to jedynie niektóre ze wskazań do stosowania stymulatora Juvelook. Nie bez powodu jest on wysoko oceniany przez specjalistów na całym świecie, a popularność zabiegów z jego użyciem stale wzrasta. Pamiętaj, że w klinice FabSkin na warszawskim Bemowie wszystkie usługi są wykonywane na najwyższym poziomie z troską o zdrowie i wygląd każdego Pacjenta.

  Juvelook – skutki uboczne

  Tak, jak każdy zabieg z zakresu medycyny estetycznej, również zastosowanie Juvelook może nieść za sobą skutki uboczne. W przypadku stymulatora Juvelook najczęstszym z nich jest opuchlizna, która pojawia się po zakończeniu iniekcji. Oprócz tego w miejscu zabiegowym mogą pojawić się delikatne siniaki, które jednak samoistnie ustępują po krótkim czasie. Stymulatory tkankowe pod oczy posiadają pozytywne opinie, jednak pod żadnym pozorem produktu Juvelook nie powinna podawać Pacjentowi osoba niedoświadczona lub nieposiadająca odpowiedniego sprzętu zabiegowego. Jest to ważne nie tylko dla zdrowia Pacjenta, ale także dla jego wyglądu. Nieprawidłowa iniekcja może nieść za sobą przykre skutki uboczne. W klinice medycyny estetycznej FabSkin w Warszawie wszystkie możliwe skutki uboczne, jakie mogą pojawić się po podaniu preparatu, są szczegółowo omawiane z lekarzem podczas rozmowy konsultacyjnej. Znajdziesz u nas profesjonalistów z dużym doświadczeniem. Należy również pamiętać, że pracujemy tylko na materiałach najwyższej jakości, ponieważ troska o zdrowie i bezpieczeństwo każdego Pacjenta jest dla nas priorytetem.

  Stymulator tkankowy pod oczy Juvelook – efekty

  Stymulatory pod oczy dają spektakularne efekty, co potwierdza rosnąca popularność zabiegów, do których używa się tych preparatów. Przede wszystkim bezpośrednio po zabiegu widoczna jest znaczna redukcja cieni pod oczami, a skóra w okolicy oczu staje się ujędrniona i zyskuje naturalne napięcie. Ponadto, produkty Juvelook przynosi także długofalowe efekty, czyli nie tylko spłyca powstałe już zmarszczki, ale też zapobiega powstawaniu nowych dzięki stymulacji organizmu do produkcji kolagenu oraz elastyny. Co więcej, dzięki podaniu stymulatorów możliwe jest przywrócenie utraconej objętości tkanek w okolicy dolnej powieki oka, zmniejszenie widoczności doliny łez oraz uzyskanie delikatnego efektu wypełnienia tkanek. W klinice FabSkin w Warszawie Juvelook jest także stosowany w inne miejsca zabiegowe, takie jak szyja czy dekolt, co umożliwia ujędrnienie skóry również w tych okolicach.

  Efekty przed i po zabiegu

  Oczywiście, aby ocenić wszystkie efekty Juvelook, warto spojrzeć na zdjęcia naszych Pacjentów przed i po podaniu tego produktu. Na stronie internetowej kliniki FabSkin położonej na warszawskim Bemowie znajdują się fotografie przedstawiające widoczne gołym okiem zmiany, jakie zaszły w ciele osób, które poddały się iniekcji stymulatorów tkankowych pod oczy. Dzięki temu każdy Pacjent może sam się przekonać o tym, że efekty zabiegu są naprawdę spektakularne. Oczywiście podczas wizyt konsultacyjnej nasi fachowcy omawiają to, jakich rezultatów możesz spodziewać się po wykonaniu iniekcji Juvelook. Należy pamiętać, że każdy z nas jest inny, dlatego też efekty końcowe mogą się różnić.

  Juvelook – kiedy widoczne są pierwsze efekty zabiegu?

  Pierwsze rezultaty po zastosowaniu produktu Juvelook oraz innych stymulatorów tkankowych pod oczy są widoczne zaraz po zakończeniu zabiegu. Skóra w miejscu iniekcji jest wyraźnie gładsza i ma regularną teksturę. Co więcej, zmarszczki natychmiast się spłycają, co pozwala uzyskać młodszy wygląd zaledwie w kilkanaście minut. Okolice oczu są nawilżone, a także ujędrnione. Jeśli zdecydujesz się na stosowanie stymulatorów tkankowych na szyję bądź dekolt, zauważysz, że skóra w tych miejscach po wykonaniu zabiegu będzie przyjemna w dotyku oraz sprężysta. Musisz jednak pamiętać, że bezpośrednio po wykonaniu zabiegu może pojawić się także niewielka opuchlizna bądź zasinienie, co jednak nie jest powodem do zmartwień. Jest to naturalna reakcja organizmu na wstrzyknięcie pod skórę produktu Juvelook. Nasi specjaliści z kliniki FabSkin w Warszawie poinformują Cię, w jaki sposób pielęgnować miejsca poddane zabiegowi, aby obrzęki samoistnie zniknęły jak w najkrótszym czasie.

  Juvelook – przeciwwskazania do wykonania zabiegu

  Każdy zabieg, jaki wykonywany jest z użyciem substancji aktywnych, eliminuje pewną grupę osób, które nie mogą z niego skorzystać z różnych przyczyn. Także stymulatory tkankowe posiadają pewne przeciwwskazania do iniekcji. W klinice FabSkin, która znajduje się na warszawskim Bemowie przeprowadzany szczegółową ocenę ogólnego stanu zdrowia każdego Pacjenta, która odbywa się podczas wywiadu lekarskiego na wizycie konsultacyjnej przed każdym zabiegiem. Warto jednak wiedzieć, jakie są ogólne przeciwwskazania do wykonania zabiegu z użyciem Juvelook. Należą do nich między innymi:

  • ciąża;
  • okres karmienia piersią;
  • aktywne infekcje wirusowe, grzybicze lub bakteryjne;
  • nieuregulowane choroby autoimmunologiczne;
  • uczulenie na kwas hialuronowy bądź kwas polimlekowy jaki jest zawarty w produkcie Juvelook;
  • stan zapalny skóry w miejscu, w którym ma być podany produkt;
  • łuszczyca;
  • problemy z krzepliwością krwi;
  • przyjmowanie leków rozrzedzających krew;
  • choroby nowotworowe.

  Przygotowanie do zabiegu

  Bezpośrednio przed wykonaniem zabiegu z użyciem Juvelook lub innych stymulatorów tkankowych nie powinno wykonywać się peelingów okolic podania preparatu. Skóra powinna być oczyszczona z makijażu.

  Czy zabieg jest bolesny?

  Nie, w trakcie zabiegu Pacjent może odczuwać jedynie delikatne szczypanie, które jednak nie jest uciążliwe dla jego samopoczucia. W klinice FabSkin w Warszawie staramy się, aby każda osoba czuła się jak najlepiej podczas iniekcji preparatu, dlatego też oferujemy naszym Pacjentom znieczulenie miejscowe, które jest podawane w postaci kremu bądź żelu. Dzięki temu stymulatory tkankowe pod oczy przynoszą spektakularne efekty bez uczucia bólu czy dyskomfortu.

  Zalecenia po zabiegu

  Oczywiście, podanie produktu Juvelook pod oczy ma bardzo dobre opinie, jednak aby uzyskać pożądane rezultaty zabiegu, warto przestrzegać wszystkich zaleceń pozabiegowych. W klinice medycyny estetycznej FabSkin w Warszawie to lekarz informuje każdego Pacjenta, w jaki sposób dbać o skórę po iniekcji stymulatorów tkankowych pod oczy lub w inne miejsca na ciele, aby po pierwsze, osiągnąć jak najlepsze efekty działania preparatu, a po drugie, zmniejszyć ryzyko występowania jakichkolwiek skutków ubocznych. Z pewnością bezpośrednio po zakończeniu iniekcji nie jest zalecane wykonywanie makijażu oczu, a także troska o higienę obszaru zabiegowego. Ponadto Pacjent nie powinien eksponować skóry na słońce oraz pamiętać o korzystaniu z okularów przeciwsłonecznych. Przez trzy kolejne doby należy także unikać basenów, saun oraz gorących kąpieli.

  Kwas polimlekowy pod oczy

  Kwas polimlekowy pod oczy – jakie działanie przynosi?

  Szukasz efektywnego rozwiązania, które pozwoli Ci pozbyć się niechcianych worków pod oczami? A może walczysz z opuchlizną wokół oczu, które wyglądają przez to na zmęczone i pozbawione życia? Być może denerwują Cię kurze zmarszczki, które szpecą Twoją naturalną urodę? Sprawdź, jak w szybki sposób możesz pozbyć się tych problemów przy użyciu prostych sposobów. Kwas polimlekowy pod oczy pozwoli Ci cieszyć się pięknym wyglądem przez długi czas.

  Kwas polimlekowy – dolina łez – na czym polega ten zabieg?

  Kwas polimlekowy jest naturalną substancją, która ma na celu poprawę jakości naszej skóry. Jest to produkt przeznaczony do nieinwazyjnego zabiegu, polegającego na wstrzykiwaniu substancji przy pomocy cienkiej igły do tkanek podskórnych, aby pobudzić organizm do produkcji większej ilości kolagenu. Sam zabieg jest właściwie bezbolesny. Pacjent odczuwa jedynie sam moment wkłucia. Później, może wydawać mu się, że coś rozpiera jego skórę – to wrażenie jednak zazwyczaj szybko mija. Jest to małoinwazyjny zabieg, który nie wymaga większych przygotowań. Tak naprawdę zaraz po jego wykonaniu można powrócić do normalnych czynności. Zadaniem kwasu polimlekowego przy aplikacji w okolice oczu jest zmniejszenie obrzęków, które nieestetycznie prezentują się na naszej twarzy. Niweluje on worki pod oczami, sińce, a także powoduje, że blizny i zmarszczki są wygładzone. Jest więc dobrym i łatwym sposobem na odjęcie sobie kilku lat bez wyrzeczeń. kwas polimlekowy stymuluje produkcję kolagenu w naszym organizmie, dlatego też zabiegi z jego użyciem przynoszą długofalowe efekty.

  Skorzystaj z innowacyjnego zabiegu z kwasem polimlekowym

  Umów się na zabieg stymulacji tkankowej w klinice medycyny estetycznej w Warszawie

  ☎ (22) 126 80 08

  Jakie są efekty zabiegu?

  Kwas polimlekowy ma oddziaływać w miejsce okolic skóry oczu (tzw. Dolina łez). Jest doskonały dla osób, które chcą się pozbyć kurzych łapek, zredukować opuchliznę czy pozbyć się worków pod oczami. Niweluje również widoczność blizn. W okolicach oczu skóra jest cienka i delikatna, dlatego nie wszystkie produkty można na nią stosować. Zabieg z wykorzystaniem kwasu mlekowego jest z reguły bezpieczny i pozbawiony jakiegokolwiek ryzyka. Jego efekty możemy tak naprawdę zaobserwować od razu – już po około 48 godzinach nasza skóra zmienia nieco konsystencje, staje się gęstsza, a zmarszczki wypełnione. Pełny rezultat działania produktu możemy dostrzec, wykonując serię zabiegów, wykonywanych w równych odstępach czasu. Finalnie, efekty powinny utrzymać się nawet do kilku lat!

  Kwas polimlekowy – dolina łez – jakie są opinie o zabiegu z jego użyciem na tę partię ciała?

  Generalnie uważa się, że stosowanie kwasu polimlekowego jest raczej bezpieczną metodą walki z niechcianymi zmianami skórnymi. Jest to łatwy i szybki sposób na przywrócenie skóry dawnej witalności i zniwelowanie oznak starzenia się skóry w okolicach oczu. Jeżeli chcemy zapoznać się z opiniami na temat samego zabiegu, powinniśmy sięgnąć do zdania ekspertów. W internecie obecnie jest wiele komentarzy, które opisują w różny, nierzadko niezgodnie z prawdą, zabieg z użyciem kwasu polimlekowego. Nie są one jednak wiarygodne i nie należy opierać się na słowach osób, które nie posiadają doświadczenia w tym zakresie.

  Chcesz wyglądać młodziej i poprawić wygląd skóry?

  Umów się na zabieg w klinice medycyny estetycznej Warszawa-Bemowo

  ☎ (22) 126 80 08

  Stymulatory tkankowe pod oczy – ile zabiegów potrzeba, aby uzyskać pożądany efekt?

  Każda osoba jest inna, dlatego też w klinice FabSkin w Warszawie z każdym Pacjentem przeprowadzamy indywidualną rozmowę, podczas której można wstępnie stwierdzić, ile zabiegów będzie potrzebnych, aby uzyskać jak najlepszy efekt. Zazwyczaj jednak rekomendowane jest wykonanie serii 2-3 zabiegów, które przeprowadzane są w odstępie 6-8 tygodniowym. Wtedy możliwe jest utrzymanie się ich rezultatów nawet do 2 lat.

  Juvelook – opinie o zabiegu

  Produkt Juvelook ma bardzo dobre opinie zarówno na polskim, jak i światowym rynku branży medycyny estetycznej. Również reakcje Pacjentów, którzy z niego skorzystali w klinice FabSkin w Warszawie są równie pozytywne. Juvelook pod oczy jest wart swojej ceny i wiele osób chętnie korzysta z zabiegów z jego użyciem. Jak twierdzą osoby, które z niego skorzystały, jest to rewolucyjny produkt, który pozwala uzyskać młodzieńczy wygląd bez efektu sztuczności. Tak jak każdy stymulator pod czy, jego cena może różnić się w zależności od ilości preparatu, który należy podać, jak również jego rodzaju.

  Zabieg z użyciem Juvelook – cena

  Jeśli zainteresowały Cię efekty działania stymulatorów tkankowych pod oczy, z pewnością zastanawiasz się, ile kosztuje zabieg Juvelook. Na stronie internetowej kliniki medycyny estetycznej FabSkin na warszawskim Bemowie dostępny jest cennik wszystkich zabiegów, jakie wykonujemy. Każdy stymulator tkankowy pod oczy to jednak inna cena. Poza tym koszt zabiegu może się różnić w zależności od ilości preparatu, jaki będzie podawany oraz miejsc, w których będzie wykonywana jego iniekcja. Zdecydowanie jednak Juvelook jest wart swojej ceny, ponieważ efekty zabiegu są spektakularne. Na naszej stronie wejdź w zakładkę cennik, a znajdziesz tam szczegółowe informacje.

  Kwas polimlekowy – dolina łez – jaka jest cena zabiegu?

  Ciężko wskazać konkretny koszt jednorazowego podania substancji. Kwas polimlekowy używany w okolicach oczu (dolina łez) a jego cena nie zawsze są wartością stałą. Wszystko zależy od rodzaju preparatu, jaki będziemy aplikować przy pomocy tego zabiegu, a także ilości materiału, jaki będzie do tego celu wykorzystany.

  Cennik

   

  Stymulatory tkankowe1 zabieg u kosmetologaPakiet 3 zabiegów u kosmetologa1 zabieg u lekarzaPakiet 3 zabiegów u lekarza
  Pluryal1000 zł2700 zł1350 zł3205 zł
  Juvenus1000 zł2700 zł1350 zł3205 zł
  Nucleofill (Soft, Medium, Strong)1 000 zł2700 zł 1350 zł3205 zł
  HarmonyCa - kwas hialuronowy i hydroksyapatyt wapnia--1500 zł - 1 ampułka
  2500 zł - 2 ampułki
  Radiesse - hydroksyapatyt wapnia - wypełnienie i stymulacja--2000 zł - 1 ampułka
  Juvelook (okolice oczu)--1200 zł
  Juvelook (okolice oczu + szyja lub cała twarz)--2700 zł - 1 ampułka
  Kwas polimlekowy Aesthefill--od 2500 zł - 10000zł

  Zobacz inne zabiegi z wykorzystaniem kwasu polimlekowego:

  Kwas polimlekowy
  Kwas polimlekowy na pośladki
  Kwas polimlekowy na brzuch