Kwas polimlekowy pod oczy

Kwas polimlekowy pod oczy – jakie działanie przynosi?

Szukasz efektywnego rozwiązania, które pozwoli Ci pozbyć się niechcianych worków pod oczami? A może walczysz z opuchlizną wokół oczu, które wyglądają przez to na zmęczone i pozbawione życia? Być może denerwują Cię kurze zmarszczki, które szpecą Twoją naturalną urodę? Sprawdź, jak w szybki sposób możesz pozbyć się tych problemów przy użyciu prostych sposobów. Kwas polimlekowy pod oczy pozwoli Ci cieszyć się pięknym wyglądem przez długi czas.

Kwas polimlekowy – dolina łez – na czym polega ten zabieg?

Kwas polimlekowy jest naturalną substancją, która ma na celu poprawę jakości naszej skóry. Jest to produkt przeznaczony do nieinwazyjnego zabiegu, polegającego na wstrzykiwaniu substancji przy pomocy cienkiej igły do tkanek podskórnych, aby pobudzić organizm do produkcji większej ilości kolagenu. Sam zabieg jest właściwie bezbolesny. Pacjent odczuwa jedynie sam moment wkłucia. Później, może wydawać mu się, że coś rozpiera jego skórę – to wrażenie jednak zazwyczaj szybko mija. Jest to małoinwazyjny zabieg, który nie wymaga większych przygotowań. Tak naprawdę zaraz po jego wykonaniu można powrócić do normalnych czynności. Zadaniem kwasu polimlekowego przy aplikacji w okolice oczu jest zmniejszenie obrzęków, które nieestetycznie prezentują się na naszej twarzy. Niweluje on worki pod oczami, sińce, a także powoduje, że blizny i zmarszczki są wygładzone. Jest więc dobrym i łatwym sposobem na odjęcie sobie kilku lat bez wyrzeczeń. kwas polimlekowy stymuluje produkcję kolagenu w naszym organizmie, dlatego też zabiegi z jego użyciem przynoszą długofalowe efekty.

Skorzystaj z innowacyjnego zabiegu z kwasem polimlekowym

Umów się na zabieg stymulacji tkankowej w klinice medycyny estetycznej w Warszawie

☎ (22) 126 80 08

Jakie są efekty zabiegu?

Kwas polimlekowy ma oddziaływać w miejsce okolic skóry oczu (tzw. Dolina łez). Jest doskonały dla osób, które chcą się pozbyć kurzych łapek, zredukować opuchliznę czy pozbyć się worków pod oczami. Niweluje również widoczność blizn. W okolicach oczu skóra jest cienka i delikatna, dlatego nie wszystkie produkty można na nią stosować. Zabieg z wykorzystaniem kwasu mlekowego jest z reguły bezpieczny i pozbawiony jakiegokolwiek ryzyka. Jego efekty możemy tak naprawdę zaobserwować od razu – już po około 48 godzinach nasza skóra zmienia nieco konsystencje, staje się gęstsza, a zmarszczki wypełnione. Pełny rezultat działania produktu możemy dostrzec, wykonując serię zabiegów, wykonywanych w równych odstępach czasu. Finalnie, efekty powinny utrzymać się nawet do kilku lat!

Kwas polimlekowy – dolina łez – jakie są opinie o zabiegu z jego użyciem na tę partię ciała?

Generalnie uważa się, że stosowanie kwasu polimlekowego jest raczej bezpieczną metodą walki z niechcianymi zmianami skórnymi. Jest to łatwy i szybki sposób na przywrócenie skóry dawnej witalności i zniwelowanie oznak starzenia się skóry w okolicach oczu. Jeżeli chcemy zapoznać się z opiniami na temat samego zabiegu, powinniśmy sięgnąć do zdania ekspertów. W internecie obecnie jest wiele komentarzy, które opisują w różny, nierzadko niezgodnie z prawdą, zabieg z użyciem kwasu polimlekowego. Nie są one jednak wiarygodne i nie należy opierać się na słowach osób, które nie posiadają doświadczenia w tym zakresie.

Chcesz wyglądać młodziej i poprawić wygląd skóry?

Umów się na zabieg w klinice medycyny estetycznej Warszawa-Bemowo

☎ (22) 126 80 08

Kwas polimlekowy – dolina łez – jaka jest cena zabiegu?

Ciężko wskazać konkretny koszt jednorazowego podania substancji. Kwas polimlekowy używany w okolicach oczu (dolina łez) a jego cena nie zawsze są wartością stałą. Wszystko zależy od rodzaju preparatu, jaki będziemy aplikować przy pomocy tego zabiegu, a także ilości materiału, jaki będzie do tego celu wykorzystany.

Zobacz inne zabiegi z wykorzystaniem kwasu polimlekowego:

Kwas polimlekowy
Kwas polimlekowy na pośladki
Kwas polimlekowy na brzuch