Stymulator tkankowy na chomiki

Stymulator tkankowy na chomiki – czy to pomaga?

Z czasem nasza skóra traci naturalną wiotkość. Pojawiają się także zmiany dotyczące owalu twarzy, które optycznie nas postarzają. Czy jednak nie ma możliwości na to, aby pozbyć się tych niedoskonałości w prosty sposób bez użycia skalpela? Czy musimy się godzić na taki wygląd? Nie! W dalszej części artykułu opiszemy, jakie sposoby są wyjątkowo skuteczne w walce z niechcianymi chomikami.

Czym są chomiki na skórze twarzy?

Chomiki to efekt uboczny, który powstaje na skutek zaniku naturalnego konturu twarzy. Dzieje się tak, ponieważ z czasem nasza skóra nie jest już tak jędrna, jak za naszych młodzieńczych lat. Przez pojawienie się chomików wyglądamy mniej korzystnie. Twarz nabiera nieco innego kształtu, a co za tym idzie, wydaje się być zmęczona, pozbawiona witalności i starsza. Najczęściej ten problem pojawia się wraz ze skończeniem około 40 roku życia. Stymulatory tkankowe działają na chomiki w prosty sposób – ich zadaniem jest pobudzenie organizmu do produkowania zwiększonej ilości kolagenu i elastyny. Te białka są odpowiedzialne przede wszystkim za jakość skóry. W widoczny sposób poprawiają jej kondycję i oddziałują korzystnie na poziom jej gęstości.

Skorzystaj z innowacyjnego zabiegu stymulującego tkanki

Umów się na zabieg stymulacji tkankowej w klinice medycyny estetycznej w Warszawie

☎ (22) 126 80 08

Stymulatory tkankowe na chomiki – na czym polega zabieg?

Sama aplikacja biostymulatorów tkankowych pod skórę jest bardzo prosta. Przy pomocy cienkiej igły preparat wprowadzany jest do organizmu, gdzie rozpoczyna swoje działanie natychmiastowo. Dzięki temu sam zabieg nie jest czasochłonny, a pierwsze jego rezultaty możemy podziwiać tuż po jego zakończeniu. Istnieje także niewiele przeciwwskazań do wykonywanie tego typu zabiegu, ponieważ stymulatory tkankowe są naturalnym i bezpiecznym produktem, który jest używany na całym świecie. Zyskały one dużą popularność przede wszystkim dlatego, że ich działanie utrzymuje się przez długi czas, a zabieg można przeprowadzić tak naprawdę bez specjalnego przygotowania. Decydując się na niego musimy pamiętać, aby dbać o skórę po wykonaniu zabiegu. Przez pierwsze dwa tygodnie powinniśmy unikać korzystania z solarium, a także nie narażać skóry twarzy na silne oddziaływanie promieni słonecznych. Poza tym, po wykonaniu zabiegu z użyciem biostymulatorów, możemy od razu wrócić do normalnych czynności.

Jakie są efekty zabiegu?

Stymulatory tkankowe na chomiki pomagają przywrócić naturalną jędrność skóry. Twarz po wykonaniu zabiegu z ich użyciem powraca do młodzieńczego wyglądu – jej rysy stają się bardziej podkreślone, skóra jest mniej obwisła. Biostymulatory poprawiają gęstość skóry, dzięki czemu staje się ona bardziej elastyczna i wizualnie bardziej estetyczna. Tak naprawdę zabieg ten może odjąć Ci nawet kilka lat!

Stymulatory tkankowe na chomiki – jakie są opinie specjalistów na temat tego zabiegu?

Coraz więcej osób przekonuje się do stosowania biostymulatorów. Są one nie tylko bezpiecznym środkiem, który można podawać praktycznie każdemu, ale także występuje minimalne ryzyko powikłań po zabiegu ich aplikacji. Nie wymagają także długiego okresu rekonwalescencji. Efekty widoczne są nawet po wykonaniu pojedynczego wstrzyknięcia preparatu pod skórę. Chomiki stają się mniej widoczne, a skóra w miejscu podania stymulatorów jest odżywiona i zregenerowana.

Chcesz wyglądać młodziej i poprawić wygląd skóry?

Umów się na zabieg w klinice medycyny estetycznej Warszawa-Bemowo

☎ (22) 126 80 08

Jaka jest cena zabiegu?

Stymulatory tkankowe na chomiki mają różne ceny. Koszt samego zabiegu jest przede wszystkim uzależniony od produktu, jaki stosuje specjalista. Warto jednak udać się do sprawdzonego i polecanego salonu bądź też kliniki, by mieć pewność, że zostanie nam zaaplikowany produkt najwyższej jakości.