klinice medycyny estetycznej FabSkin wykonujemy zabiegi nowej kategorii w celu nawilżenia skóry w jej najgłębszych warstwach. Zabieg z wykorzystaniem nowoczesnego preparatu znacząco poprawia gładkość skóry poprzez redukcję zmarszczek, a także zwiększa jej elastyczność. Mezoterapia restrukturyzująca utrzymuje skórę w doskonałej kondycji, co wpływa na dobre samopoczucie i pewność atrakcyjnego wyglądu każdego dnia.

Jak opóźnić procesy starzenia się skóry?

Kwas hialuronowy obok kolagenu jest jednym z najważniejszych składników naszej skóry. Jego utrata wraz z wiekiem jest jedną z przyczyn wysuszenia i powstawania zmarszczek. Sekret skutecznej pielęgnacji polega nie tylko na odpowiednim doborze kosmetyków, ale właściwych zabiegach. Same kremy w codziennej pielęgnacji to za mało, trzeba działać na wielu poziomach. Rozwiązywać konkretne problemy skórne i jednocześnie intensywnie dbać o jej kondycję, zapobiegając procesom starzenia. Aby cieszyć się piękną i gładką cerą, proponujemy profesjonalne zabiegi kosmetyczne anti-aging. Do grupy zabiegów przynoszących szczególnie dobre efekty zalicza się te z wykorzystaniem kwasu hialuronowego, które cieszą się dużą popularnością przede wszystkim ze względu na właściwości silnie odmładzające.

Głębokie nawilżenie technologią VYCROSS – efekt rewitalizacji i rozświetlenia w jednym

Umów się na konsultację w klinice medycyny estetycznej w Warszawie

Na czym polega odmładzający zabieg z zastosowaniem głębokiego nawilżenia technologią VYCROSS?

Jednym zabiegów odmładzających, który przeprowadzamy w naszej klinice medycyny estetycznej w Warszawie, jest innowacyjna mezoterapia restrukturyzująca z wykorzystaniem nowoczesnego preparatu na bazie kwasu hialuronowego. Zabieg mezoterapii głębokiego nawilżenia technologią VYCROSS zapewnia poprawę gładkości skóry, usuwa oznaki starzenia, przywraca jędrność i witalność oraz głęboko rewitalizuje i rozświetla skórę. Produkt stosowany do głębokiego nawilżenia technologią VYCROSS występuje w postaci żelu i zostaje zaaplikowany przez mikronakłucia do skóry właściwej. Może być stosowany do zabiegów na skórę twarzyszyidekoltu, do rewitalizacji skóry dłoni, a nawet do nawilżenia ust.

Głębokie nawilżenie technologią VYCROSS – rewitalizacja i rozświetlenie skóry w jednym

Głębokie nawilżenie technologią VYCROSS to przełomowy zabieg, który został zaprojektowany w celu poprawienia jakości skóry. Technologia VYCROSS łączy nisko- i wysokocząsteczkowy kwas hialuronowy, tworząc ściśle usieciowany żel. Nowa technologia żelu hialuronowego zapewnia idealną gładkość skóry (bez zmarszczek), elastyczność i nawilżenie.

Volite - mezoterapia restrukturyzująca

W jaki sposób działa innowacyjne głębokie nawilżenie technologią VYCROSS?

Zdaniem eksperta

Zabieg głębokiego nawilżenia technologią VYCROSS wykonywany w gabinecie medycyny estetycznej w Warszawie i należy do grupy zabiegów małoinwazyjnych. Już jedno użycie preparatu pozwala uzyskać znakomite efekty, które utrzymują się nawet do dziewięciu miesięcy, eliminując potrzebę wielokrotnego leczenia. W badaniach klinicznych potwierdzono, że po pierwszym zabiegu z wykorzystaniem nowoczesnego preparatu ponad 96% policzków kobiet było zdecydowanie gładszych. Nowoczesne metoda odmłodzenia skóry bez użycia skalpela pozwala pacjentom na szybki powrót do codziennej aktywności – mówi lek. medycyny estetycznej Radosław Rzepnikowski.

Głębokie nawilżenie technologią VYCROSS a mezoterapia – porównanie

To, co odróżnia mezoterapię restrukturyzującą, czyli głębokie nawilżenie technologią VYCROSS, na tle innych zabiegów odmładzających z wykorzystaniem mezoterapii, to brak konieczności wykonywania serii zabiegów. W klasycznej mezoterapii nawilżającej najczęściej zaleca się wykonanie trzech zabiegów co 2-4 tygodnie. Głębokie nawilżenie technologią VYCROSS na tym tle wypada lepiej – efekty widoczne są od pierwszego zastosowania i utrzymują się przez okres 9 miesięcy. Zadaniem preparatu służącego do tego zabiegu jest zapewnienie długotrwałego efektu i eliminacja konieczności częstego powtarzania zabiegu.

głębokie nawilżenie technologią VYCROSS Mezoterapia igłowa
Ilość koniecznych zabiegów dla uzyskania optymalnych efektów 1 zabieg 3 zabiegi co 2 tygodnie, 3 zabiegi co miesiąc, 1 zabieg podtrzymujący co 4 miesiące
Rekonwalescencja +  +++
Komfort zabiegu Preparat ze środkiem znieczulającym (lidokaina) + maść Elma  Brak środka znieczulającego w preparacie, stosuje się tylko maść znieczulającą
Efekty po zabiegu Efekty utrzymują się do 9 miesięcy po zabiegu  Efekt nie dłużej niż 6 miesięcy po zakończeniu całego cyklu zabiegów

Dla kogo wskazany jest zabieg głębokiego nawilżenia skóry technologią VYCROSS? Wskazania do zabiegu

Zabieg z wykorzystaniem kwasu hialuronowego zaliczany jest do zabiegów anti-aging.

Zabieg rewitalizacji skóry preparatem do głębokiego nawilżenia skóry w FabSkin przeznaczony jest dla wszystkich tych, którzy chcą zachować młodzieńczy i zdrowy wygląd oraz poprawić kondycję cery. Szczególnie polecany jest osobom:

 • z widocznymi oznakami starzenia się skóry,
 • oznakami zmęczenia spowodowanymi stresem lub pracą,
 • palącym papierosy,
 • mającym cerę suchą i odwodnioną,
 • po długich kąpielach słonecznych.

Przeciwwskazania do głębokiej mezoterapii

Preparat służący do głębokiego nawilżenia technologią VYCROSS nie powinien być stosowany:

 • u kobiet w ciąży i karmiących piersią,
 • w przypadku licznych alergii,
 • u osób z uszkodzeniami skóry i ostrymi stanami zapalnymi (trądzik),
 • u osób z chorobami układu immunologicznego;
 • u osób z chorobami nowotworowymi.

Jak przygotować się do zabiegu głębokiego nawilżenia technologią VYCROSS?

Zabieg mezoterapii restrukturyzującej z użyciem preparatu do głębokiego nawilżenia technologią VYCROSS poprzedza konsultacja lekarza medycyny estetycznej, który indywidualnie ustala potrzebną ilość produktu dla osiągnięcia jak najlepszych rezultatów. Zabieg nie wymaga specjalnego przygotowania, choć w dniu zabiegu powinno się zrezygnować z nadmiernej ekspozycji ciała na słońce, solarium i saunę.

Jak przebiega zabieg mezoterapii restrukturyzującej w Warszawie?

Pierwszym etapem jest dokładny demakijaż twarzy. Gdy skóra zostanie oczyszczona, lekarz wstrzykuje podskórnie bardzo cienką igłą odpowiednią ilość preparatu. Produkt slużący do głębokiego nawilżenia skóry zawiera w sobie środek znieczulający, dzięki czemu pacjent nie odczuwa przykrych dolegliwości bólowych. Co więcej, wypełniacz pozwala na precyzyjną iniekcje, dzięki czemu po podaniu preparat nie przemieszcza się (np. pod wpływem mimiki).

Efekty po zastosowaniu głębokiego nawilżenia technologią VYCROSS

Zabieg nawilżenia skóry z wykorzystaniem głębokiego nawilżenia technologią VYCROSS stosuje się w celu zachowania zdrowego, młodego i naturalnego wyglądu skóry. Pierwsze zmarszczki pojawiają się już najczęściej w okolicy 25. roku życia, a wraz z upływającym czasem i osłabieniem wewnętrznej warstw skóry, staje się ona mniej sprężysta.

Miejsca, w których pojawiają się pierwsze zmarszczki u różnych osób są różne. Jest to zazwyczaj uzależnione od wyrazy twarzy, jaki najczęściej się przybiera oraz od trybu życia. Najczęściej jednak zmarszczki pojawiają się w okolicach oczu (tzw. “kurze łapki”), na czole i wokół ust. Zabiegi nowej generacji z zakresu medycyny estetycznej są w stanie skutecznie wspomóc i odnowić skórę. W porównaniu do kosmetyków przeciwzmarszczkowych, które stosuje się w ramach codziennej pielęgnacji, zabieg głębokiego nawilżenia skóry technologią VYCROSS przynosi efekty widoczne już za pierwszym razie.

Po zabiegu głębokiego nawilżenia technologią VYCROSS skóra staje się:

 • bardziej nawilżona,
 • bardziej wygładzona,
 • następuje redukcja drobnych zmarszczek,
 • bardziej jędrna i elastyczna.

Poprawa elastyczności skóry i usunięcie zmarszczek wpływa na zachowanie młodego i atrakcyjnego wyglądu.

Mezoterapia restrukturyzująca Volite w Warszawie

Kiedy pojawiają się efekty kuracji?

Już po pierwszym zabiegu skóra wygląda na zadbaną i wypoczętą. Jest pełna blasku i zyskuje długotrwałe nawilżenie.

Jak długo utrzymują się efekty mezoterapii?

Efekty mezoterapii restrukturyzującej utrzymują się przez około 9 miesięcy. Niektóre rezultaty są widoczne jeszcze dłużej – wiele pacjentek po upływie 9 miesięcy nadal zauważa istotną poprawę nawilżenia skóry.

Czy zabiegi stymulujące skórę z wykorzystaniem głębokiego nawilżenia technologią VYCROSS są bezpieczne?

Zabiegi głębokiego nawilżenia technologią VYCROSS to zabiegi małoinwazyjne, całkowicie bezpieczne. Biosyntetyczny kwas hialuronowy zawarty w preparacie nie wywołuje żadnych reakcji uczuleniowych. Preparat jest łatwy w użyciu, a sam zabieg prawie bezbolesny, dzięki obecności środka znieczulającego.

Możliwe efekty uboczne po podaniu preparatu do głębokiego nawilżenia technologią VYCROSS

Zdaniem eksperta

Podobnie jak po podaniu innych preparatów na bazie kwasu hialuronowego, pacjent po zabiegu może odczuwać niewielki ból. W miejscu aplikacji może wystąpić delikatny obrzęk oraz zaczerwienienie skóry. Rzadziej w miejscu wstrzyknięć pojawiają się zasinienia – dodaje lek. medycyny estetycznej Radosław Rzepnikowski.

Głęboka stymulacja skóry
Umów się na wizytę

FAQ – najważniejsze pytania dotyczące zabiegu głębokiego nawilżenia technologią VYCROSS

Czy mezoterapia preparatem do głębokiego nawilżenia technologią VYCROSS boli?

Preparat stosowany do głębokiego nawilżenia zawiera już w sobie środek znieczulający – lidokainę, dlatego zabieg kosmetyczny jest praktycznie bezbolesny. Ilość środka dobierana jest do potrzeb konkretnego pacjenta.

Czy wypełniacze do twarzy są naturalne w wyglądzie?

Dzięki opatentowanej technologii VYCROSS wypełniacze charakteryzują się doskonałą integracją z tkanką, dzięki czemu nadają skórze naturalny wygląd, bez efektu ,,maski”. Zachowują mimikę twarzy i ruchomość brwi.

Głębokie nawilżenie technologią VYCROSS w Warszawie – cennik

[cena]

Bezbolesna komputerowa mezoterapia igłowa
ULTRA NAWILŻENIE – rewitalizacja

ZabiegCena
głębokie nawilżenie technologią VYCROSS1300 zł – jedna ampułka
głębokie nawilżenie technologią VYCROSS2300zł – dwie ampułki podczas jednego zabiegu

UMÓW SIĘ NA KONSULTACJĘ tel: 22 126 80 08