Volite – mezoterapia restrukturyzująca

Klinika medycyny estetycznej Fabskin wykonuje zabiegi nowej kategorii w celu nawilżenia skóry w jej najgłębszych warstwach. Zabieg z wykorzystaniem preparatu Juvederm Volite znacząco poprawia gładkości skóry poprzez redukcję zmarszczek, a także zwiększa jej elastyczność. Utrzymanie skóry w dobrej kondycji jest szalenie ważne, ponieważ to stan naszej cery odzwierciedla kim jesteśmy, jak się czujemy i jak styl życia prowadzimy.

Na czym polega odmładzający zabieg z zastosowaniem Volite?

 

Kwas hialuronowy obok kolagenu jest jednym z najważniejszych składników naszej skóry. Jego spadek jest jedną z przyczyn wysuszenia i powstawania zmarszczek. Sekret skutecznej pielęgnacji polega nie tylko na odpowiednim doborze kosmetyków, ale właściwych zabiegach. Same kremy w codziennej pielęgnacji to za mało, trzeba działać na wielu poziomach. Rozwiązywać konkretne problemy skórne i jednocześnie intensywnie dbać o jej kondycję, zapobiegając procesom starzenia. Aby cieszyć się piękną i gładką cerą, zaleca się korzystać z profesjonalnych zabiegów kosmetycznych anti aging. Do grupy zabiegów przynoszących szczególnie dobre efekty zalicza się te z wykorzystaniem kwasu hialuronowego, które cieszą się dużą popularnością przede wszystkim ze względu na właściwości silnie odmładzające.

 

Jednym z takich zabiegów jest innowacyjna terapia z wykorzystaniem Juvederm Volite na bazie kwasu hialuronowego, która zapewnia poprawę gładkości skóry, usuwa oznaki starzenia, przywraca jędrność i witalność oraz głęboko rewitalizuje i rozświetla skórę. Produkt Juvederm Volite w postaci żelu zostaje zaaplikowany za pomocą strzykawki do skóry właściwej. Może być stosowany do zabiegów na skórę twarzy, szyi, dekoltu i dłoni, a nawet jako nawilżenie ust. Warto dodać, że preparat zawiera już w sobie środek znieczulający – lidokainę, dlatego zabieg kosmetyczny Volite jest praktycznie bezbolesny. Ilość środka dobierana jest indywidualnie do potrzeb pacjenta. Zabieg Volite poprzedza konsultacja lekarza medycyny estetycznej, który indywidualnie ustala potrzebną ilość produktu dla osiągnięcia jak najlepszych rezultatów.

 

Volite firmy Allergan – czym jest?

 

Juvederm Volite to produkt przełomowy, który został zaprojektowany w celu poprawienia jakości skóry. Technologia VYCROSS wykorzystywana w produkcie Juvederm Volite łączy nisko- i wysokocząsteczkowy kwas hialuronowy, tworząc ściśle usieciowany żel. Nowa technologia żelu hialuronowego zapewnia idealną gładkość skóry (bez zmarszczek), elastyczność i nawilżenie.

W jaki sposób działa innowacyjny Juvederm Volite ?

 

Zabieg Volite wykonywany w gabinecie medycyny estetycznej w Warszawie należy do grupy zabiegów małoinwazyjnych. Już jedno użycie preparatu pozwala uzyskać znakomite efekty, które utrzymują się nawet do dziewięciu miesięcy, eliminując potrzebę wielokrotnego leczenia. W badaniach klinicznych potwierdzono, że po pierwszym zabiegu z wykorzystaniem Juvederm Volite ponad 96% policzków kobiet było zdecydowanie gładszych. Nowoczesne metoda odmłodzenia skóry bez użycia skalpela pozwala pacjentom na szybki powrót do codziennej aktywności.

Efekty po Juvederm Volite

 

Zabieg nawilżenia skóry z wykorzystaniem Juvederm Volite stosuje się w celu zachowania zdrowego, młodego i naturalnego wyglądu skóry. Pierwsze zmarszczki pojawiają się już najczęściej w okolicy 25. roku życia, a wraz z upływającym czasem i osłabieniem wewnętrznej warstw skóry, staje się ona mniej sprężysta.

 

Miejsca, w których pojawiają się pierwsze zmarszczki u różnych osób są różne. Jest to zazwyczaj uzależnione od wyrazy twarzy, jaki najczęściej się przybiera oraz od trybu życia. Najczęściej jednak zmarszczki pojawiają się w okolicach oczu (tzw. “kurze łapki”), na czole i wokół ust. Zabiegi nowej generacji z zakresu medycyny estetycznej są w stanie skutecznie wspomóc i odnowić skórę. W porównaniu do kosmetyków przeciwzmarszczkowych, które stosuje się w ramach codziennej pielęgnacji, zabieg nawilżenia skóry Juvederm Volite przynosi efekty widoczne już za pierwszym razie. Skóra po użyciu Juvederm Volite staje się:

 

 • bardziej nawilżona,
 • bardziej wygładzona,
 • następuje redukcja drobnych zmarszczek,
 • bardziej jędrna i elastyczna.

 

Poprawa elastyczności skóry i usunięcie zmarszczek wpływa na zachowanie młodego i atrakcyjnego wyglądu.

Volite a mezoterapia – porównanie

 

To co wyróżnia Volite na tle innych zabiegów odmładzających z wykorzystaniem mezoterapii, to fakt, że zabiegi stosowane w formie mezoterapii igłowej wymagają powtórzenia. Najczęściej zaleca się wykonanie trzech zabiegów co dwa tygodnie. Volite na tym tle wypada lepiej – efekty widoczne są od pierwszego zastosowania i utrzymują się przez okres 9 miesięcy. Zadaniem Juvederm Volite jest uzyskanie długotrwałego efektu i eliminacja konieczności częstego powtarzania zabiegu.

Juvederm VoliteMezoterapia igłowa
Ilość koniecznych zabiegów dla uzyskania optymalnych efektów1 zabieg3 zabiegi co 2 tygodnie, 3 zabiegi co miesiąc, 1 zabieg podtrzymujący co 4 miesiące
Rekonwalescencja+ +++
Komfort zabieguPreparat ze środkiem znieczulającym (lidokaina) + maść Elma Brak środka znieczulającego w preparacie, stosuje się tylko maść znieczulającą
Efekty po zabieguEfekty utrzymują się do 9 miesięcy po zabiegu Efekt nie dłużej niż 6 miesięcy po zakończeniu całego cyklu zabiegów
Koszty1 x 2000 zł 400×6 = 2400 zł

Dla kogo wskazany jest zabieg ultranawilżenia skóry?

 

Zabieg z wykorzystaniem kwasu hialuronowego zaliczany jest do zabiegów anti aging.

Zabieg rewitalizacji skóry w Fabskin przeznaczony jest dla wszystkich tych, którzy chcą zachować młodzieńczy i zdrowy wygląd oraz poprawić kondycję cery. Szczególnie polecany jest osobom:

 

 • z widocznymi oznakami starzenia się skóry,
 • oznakami zmęczenia spowodowanymi stresem lub pracą,
 • palącym papierosy,
 • mającym cerę suchą i odwodnioną,
 • po długich kąpielach słonecznych.

Przeciwwskazania do rewitalizującego skórę zabiegu Volite

Preparat nie powinien być stosowany:

 

 • u kobiet w ciąży i karmiących piersią,
 • w przypadku licznych alergii,
 • u osób z uszkodzeniami skóry i ostrymi stanami zapalnymi (trądzik),
 • u osób z chorobami układu immunologicznego.

Czy zabiegi stymulujące skórę z wykorzystaniem Juvederm Volite są bezpieczne?

 

Zabiegi Joverderm Volite to zabiegi małoinwazyjne, całkowicie bezpieczne. Biosyntetyczny kwas hialuronowy zawarty w preparacie nie wywołuje żadnych reakcji uczuleniowych. Preparat jest łatwy w użyciu, a sam zabieg prawie bezbolesny, dzięki obecności środka znieczulającego. Nie wymaga również specjalnego przygotowania, choć w dniu zabiegu powinno się zrezygnować z nadmiernej ekspozycji ciała na słońce, solarium i sauny.

 

Skutki uboczne kwasu hialuronowego

 

Pacjent po zabiegu może odczuwać niewielki ból. Może również pojawić się delikatny obrzęk w miejscu aplikacji oraz zaczerwienienie skóry. Rzadziej pojawiają się zasinienia w miejscu wstrzyknięć.

Ceny mezoterapii restrukturyzującej preparatem Volite

Mezoterapia restrukturyzująca VoliteCenaPromocje
Juvederm Volite – 1 ml / 2 ml1300 / 2600 zł 2 ml. 2000 zł

Aby zapoznać się z cenami zabiegów medycyny estetycznej na warszawskim Bemowie zapraszamy do kliknięcia tutaj >

Zobacz również:

UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ tel: 22 126 80 08