Volite – mezoterapia restrukturyzująca

W klinice medycyny estetycznej Fabskin wykonujemy zabiegi nowej kategorii w celu nawilżenia skóry w jej najgłębszych warstwach. Zabieg z wykorzystaniem preparatu Juvederm Volite znacząco poprawia gładkość skóry poprzez redukcję zmarszczek, a także zwiększa jej elastyczność. Mezoterapia restrukturyzująca Volite utrzymuje skórę w doskonałej kondycji, co wpływa na dobre samopoczucie i pewność atrakcyjnego wyglądu każdego dnia.

Na czym polega odmładzający zabieg z zastosowaniem Volite?

Kwas hialuronowy obok kolagenu jest jednym z najważniejszych składników naszej skóry. Jego utrata wraz z wiekiem jest jedną z przyczyn wysuszenia i powstawania zmarszczek. Sekret skutecznej pielęgnacji polega nie tylko na odpowiednim doborze kosmetyków, ale właściwych zabiegach. Same kremy w codziennej pielęgnacji to za mało, trzeba działać na wielu poziomach. Rozwiązywać konkretne problemy skórne i jednocześnie intensywnie dbać o jej kondycję, zapobiegając procesom starzenia. Aby cieszyć się piękną i gładką cerą, proponujemy profesjonalne zabiegi kosmetyczne anti-aging. Do grupy zabiegów przynoszących szczególnie dobre efekty zalicza się te z wykorzystaniem kwasu hialuronowego, które cieszą się dużą popularnością przede wszystkim ze względu na właściwości silnie odmładzające.

Jednym z takich zabiegów jest innowacyjna mezoterapia restrukturyzująca z wykorzystaniem preparatu Juvederm Volite na bazie kwasu hialuronowego. Zapewnia poprawę gładkości skóry, usuwa oznaki starzenia, przywraca jędrność i witalność oraz głęboko rewitalizuje i rozświetla skórę. Produkt Juvederm Volite w postaci żelu zostaje zaaplikowany przez mikronakłucia do skóry właściwej. Może być stosowany do zabiegów na skórę twarzy, szyi, dekoltu, do rewitalizacji skóry dłoni, a nawet do nawilżenia ust. Preparat Juvederm Volite zawiera już w sobie środek znieczulający – lidokainę, dlatego zabieg kosmetyczny Volite jest praktycznie bezbolesny. Ilość środka dobierana jest do potrzeb konkretnego pacjenta. Zabieg mezoterapii restrukturyzującej z użyciem Juvederm Volite poprzedza konsultacja lekarza medycyny estetycznej, który indywidualnie ustala potrzebną ilość produktu dla osiągnięcia jak najlepszych rezultatów.

Volite firmy Allergan – czym jest?

Juvederm Volite to produkt przełomowy, który został zaprojektowany w celu poprawienia jakości skóry. Technologia VYCROSS wykorzystywana w produkcie Juvederm Volite łączy nisko- i wysokocząsteczkowy kwas hialuronowy, tworząc ściśle usieciowany żel. Nowa technologia żelu hialuronowego zapewnia idealną gładkość skóry (bez zmarszczek), elastyczność i nawilżenie.

W jaki sposób działa innowacyjny Juvederm Volite ?

Zabieg Volite wykonywany w gabinecie medycyny estetycznej w Warszawie należy do grupy zabiegów małoinwazyjnych. Już jedno użycie preparatu pozwala uzyskać znakomite efekty, które utrzymują się nawet do dziewięciu miesięcy, eliminując potrzebę wielokrotnego leczenia. W badaniach klinicznych potwierdzono, że po pierwszym zabiegu z wykorzystaniem Juvederm Volite ponad 96% policzków kobiet było zdecydowanie gładszych. Nowoczesne metoda odmłodzenia skóry bez użycia skalpela pozwala pacjentom na szybki powrót do codziennej aktywności.

Efekty po Juvederm Volite

Zabieg nawilżenia skóry z wykorzystaniem Juvederm Volite stosuje się w celu zachowania zdrowego, młodego i naturalnego wyglądu skóry. Pierwsze zmarszczki pojawiają się już najczęściej w okolicy 25. roku życia, a wraz z upływającym czasem i osłabieniem wewnętrznej warstw skóry, staje się ona mniej sprężysta.

Miejsca, w których pojawiają się pierwsze zmarszczki u różnych osób są różne. Jest to zazwyczaj uzależnione od wyrazy twarzy, jaki najczęściej się przybiera oraz od trybu życia. Najczęściej jednak zmarszczki pojawiają się w okolicach oczu (tzw. “kurze łapki”), na czole i wokół ust. Zabiegi nowej generacji z zakresu medycyny estetycznej są w stanie skutecznie wspomóc i odnowić skórę. W porównaniu do kosmetyków przeciwzmarszczkowych, które stosuje się w ramach codziennej pielęgnacji, zabieg nawilżenia skóry Juvederm Volite przynosi efekty widoczne już za pierwszym razie.

Po zabiegu z preparatem Juvederm Volita skóra staje się:

 • bardziej nawilżona,
 • bardziej wygładzona,
 • następuje redukcja drobnych zmarszczek,
 • bardziej jędrna i elastyczna.

Poprawa elastyczności skóry i usunięcie zmarszczek wpływa na zachowanie młodego i atrakcyjnego wyglądu.

Mezoterapia restrukturyzująca Volite w Warszawie

Volite a mezoterapia – porównanie

To, co odróżnia mezoterapię restrukturyzującą Volite na tle innych zabiegów odmładzających z wykorzystaniem mezoterapii, to brak konieczności wykonywania serii zabiegów. W klasycznej mezoterapii nawilżającej najczęściej zaleca się wykonanie trzech zabiegów co 2-4 tygodnie. Volite na tym tle wypada lepiej – efekty widoczne są od pierwszego zastosowania i utrzymują się przez okres 9 miesięcy. Zadaniem Juvederm Volite jest zapewnienie długotrwałego efektu i eliminacja konieczności częstego powtarzania zabiegu.

Juvederm Volite Mezoterapia igłowa
Ilość koniecznych zabiegów dla uzyskania optymalnych efektów 1 zabieg 3 zabiegi co 2 tygodnie, 3 zabiegi co miesiąc, 1 zabieg podtrzymujący co 4 miesiące
Rekonwalescencja +  +++
Komfort zabiegu Preparat ze środkiem znieczulającym (lidokaina) + maść Elma  Brak środka znieczulającego w preparacie, stosuje się tylko maść znieczulającą
Efekty po zabiegu Efekty utrzymują się do 9 miesięcy po zabiegu  Efekt nie dłużej niż 6 miesięcy po zakończeniu całego cyklu zabiegów

Dla kogo wskazany jest zabieg ultranawilżenia skóry?

Zabieg z wykorzystaniem kwasu hialuronowego zaliczany jest do zabiegów anti-aging.

Zabieg rewitalizacji skóry preparatem Juvederm Volite w FabSkin przeznaczony jest dla wszystkich tych, którzy chcą zachować młodzieńczy i zdrowy wygląd oraz poprawić kondycję cery. Szczególnie polecany jest osobom:

 • z widocznymi oznakami starzenia się skóry,
 • oznakami zmęczenia spowodowanymi stresem lub pracą,
 • palącym papierosy,
 • mającym cerę suchą i odwodnioną,
 • po długich kąpielach słonecznych.

Przeciwwskazania do rewitalizującego skórę zabiegu Volite

Preparat Juvederm Volite nie powinien być stosowany:

 • u kobiet w ciąży i karmiących piersią,
 • w przypadku licznych alergii,
 • u osób z uszkodzeniami skóry i ostrymi stanami zapalnymi (trądzik),
 • u osób z chorobami układu immunologicznego.

Czy zabiegi stymulujące skórę z wykorzystaniem Juvederm Volite są bezpieczne?

Zabiegi Joverderm Volite to zabiegi małoinwazyjne, całkowicie bezpieczne. Biosyntetyczny kwas hialuronowy zawarty w preparacie nie wywołuje żadnych reakcji uczuleniowych. Preparat jest łatwy w użyciu, a sam zabieg prawie bezbolesny, dzięki obecności środka znieczulającego. Nie wymaga również specjalnego przygotowania, choć w dniu zabiegu powinno się zrezygnować z nadmiernej ekspozycji ciała na słońce, solarium i saunę.

Możliwe efekty uboczne podania preparatu Juvederm Volite

Podobnie jak po podaniu innych preparatów kwasu hialuronowego, pacjent po zabiegu może odczuwać niewielki ból. W miejscu aplikacji może wystąpić delikatny obrzęk oraz zaczerwienienie skóry. Rzadziej w miejscu wstrzyknięć pojawiają się zasinienia.

Ceny mezoterapii restrukturyzującej preparatem Volite

Bezbolesna komputerowa mezoterapia restrukturyzująca Volite wykonywania urządzeniem Vital Injector 2

Ultranawilżenie, rewitalizacja

 Wariant zabiegu Cena Pakiet 3 zabiegów
HIT!!! Juvederm Volite 1ml/2 ml 1300 zł 2000 zł (2 ml)

Aby zapoznać się z cenami zabiegów medycyny estetycznej na warszawskim Bemowie zapraszamy do kliknięcia tutaj >

Zobacz również:

UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ tel: 22 126 80 08