Dermapen na blizny potrądzikowe

Blizny potrądzikowe to problem, z którym boryka się wiele osób. Są one niemiłą pamiątką po chorobie skóry, wpływającą na samopoczucie pacjenta i obniżającą jego pewność siebie. Istnieje jednak sposób na to, aby skutecznie pozbyć się tego problemu. Jest nim Dermapen na blizny. To innowacyjne rozwiązanie, które pozwala skutecznie wygładzić skórę. Już po kilku zabiegach blizny stają się płytsze i jaśniejsze, a końcowy rezultat leczenia zapewnia pacjentowi maksymalną satysfakcję i sprawia, że może on raz na zawsze zapomnieć o przykrych konsekwencjach przebytego trądziku.

Jeżeli należysz do osób, które doświadczają tego problemu, skontaktuj się z naszą Kliniką Medycyny Estetycznej FabSkin. Podczas spotkania ze specjalistą, zostanie przygotowany dla Ciebie indywidualny program zabiegowy, dzięki któremu skutecznie uporasz się z bliznami po trądziku. Zespół tworzący FabSkin to sztab wykwalifikowanych fachowców, posiadających niezbędną wiedzę, popartą uzyskanymi uprawnieniami oraz ogromnym doświadczeniem zawodowym. Przeprowadzane przez nas zabiegi są skuteczne, czemu dowodzi szerokie grono, zadowolonych z naszych usług pacjentów. Zapraszamy do kontaktu z nami i umówienia terminu wizyty. Dermapen na blizny potrądzikowe to Twoja droga do lepszego samopoczucia i odzyskania pewności siebie.

Czym są blizny po trądziku?

W wyniku trądziku, nierzadko dochodzi do uszkodzenia skóry właściwej, czego konsekwencją są trwałe zmiany, czyli właśnie blizny potrądzikowe. Naruszone partie skóry, zostają zastąpione tkanką włóknistą, która przybiera postać nieestetycznie wyglądających niedoskonałości. Szczególnie często występującym problemem są tzw. blizny zanikowe. To widoczne ubytki na powierzchni skóry, w postaci zagłębień.

Skorzystaj z innowacyjnego zabiegu odmładzającego Dermapen

Umów się na zabieg Dermapen w klinice medycyny estetycznej w Warszawie

☎ (22) 126 80 08

Dermapen na blizny potrądzikowe – wskazania do wykonania zabiegu

Mezoterapia mikroigłowa Dermapen na blizny potrądzikowe jest skuteczny zabiegiem, który umożliwia wygładzenie blizn na twarzy i ciele. Mowa tu o niedoskonałościach, pojawiających się w wyniku trądziku, operacji, urazów lub przebytej ospy wietrznej. To jedna z nielicznych, nieinwazyjnych metod, umożliwiających znaczne zredukowanie starych blizn, które osiągnęły już dojrzałą formę. Takie działanie zabiegu sprawia, że Dermapen na blizny stanowi doskonałą alternatywę dla chirurgicznych rozwiązań.

Wartym podkreślenia jest również fakt, iż mezoterapia Dermapen nie tylko skutecznie minimalizuje blizny. Za sprawą głębokiej regeneracji skóry, umożliwia przywrócenie jej gładkiej struktury, jędrności oraz właściwego kolorytu. Stąd też Dermapen na blizny, zaliczany jest do intensywnych kuracji odmładzających.

Wskazaniami do wykonania takiego zabiegu, są:

 •         Blizny potrądzikowe,
 •         Blizny po ospie,
 •         Blizny pooperacyjne,
 •         Blizny po cesarskim cięciu,
 •         Blizny pourazowe.

Dermapen na blizny – na czym polega zabieg?

Rola zabiegu, jakim jest Dermapen na blizny, polega na pobudzeniu procesów regeneracyjnych skóry, a także syntezy nowych włókien kolagenowych. Dochodzi do nich w wyniku mikronakłuć, podczas których w głąb skóry zostają wtłoczone substancje odżywcze, stymulujące dodatkowo procesy regeneracyjne od wewnątrz. Efektem takiego działania jest stopniowe wyrównywanie się blizn oraz zmniejszenie ich widoczności.

Wskazaniami do zabiegu Dermapen na blizny po trądziku, są:

 •         Świeże blizny potrądzikowe,
 •         Dojrzałe blizny potrądzikowe,
 •         Bliznowce potrądzikowe.

Dermapen na blizny potrądzikowe – efekty

Dermapen na blizny to niezwykle skuteczny zabieg, który pozwala na uzyskanie widocznych efektów. Należą do nich: wyraźne spłycenie niedoskonałości, a w niektórych przypadkach nawet całkowite zredukowanie zarówno małych, jak i rozległych blizn każdego rodzaju. To uniwersalna metoda leczenia, która pozwala skutecznie zmniejszyć blizny na twarzy oraz całym ciele. Borykając się z tego typu problemami, warto skorzystać z kuracji, jaką jest Dermapen na blizny potrądzikowe. Efekty takiego zabiegu, to:

 •         Spłycenie blizn potrądzikowych,
 •         Spłycenie blizn powypadkowych,
 •         Spłycenie blizn po przebytych operacjach,
 •         Spłycenie blizn po cesarskim cięciu,
 •         Spłycenie nowo powstałych oraz dojrzałych blizn.

Dermapen na blizny jest kuracją, która sprawia, że:

 •         Blizny stają się jaśniejsze, płytsze, a ich powierzchnia ulega zmniejszeniu,
 •         Skóra jest gładsza, bardziej jędrna i odzyskuje swój naturalny koloryt.

Dzięki temu zyskujesz:

 •         Naturalny i estetyczny wygląd,
 •         Satysfakcję z widocznych efektów,
 •         Większą pewność siebie.

Dermapen – ile zabiegów na blizny należy wykonać?

Każdy zabieg w naszej klinice, poprzedzany jest przeprowadzeniem szczegółowego wywiadu z pacjentem. Dotyczy to również mezoterapii mikroigłowej Dermapen. Ile zabiegów na blizny trzeba wykonać, aby uzyskać oczekiwany efekt? Otóż wszystko zależy od indywidualnych potrzeb danego pacjenta. Podczas wizyty w naszej klinice, przeprowadzona zostanie z Tobą specjalistyczna konsultacja, w trakcie której:

 •         Zasięgniemy od Ciebie niezbędnych informacji, aby wykluczyć ewentualne przeciwwskazania do zabiegu Dermapen na blizny,
 •         Poddamy fachowej ocenie stan Twojej skóry i na tej podstawie opracujemy dla Ciebie indywidualny program leczenia,
 •         Wyjaśnimy Ci, na czym polega zabieg Dermapen na blizny potrądzikowe i inne,
 •         Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania,
 •         Ustalimy liczbę zabiegów, która przyniesie najlepsze efekty.

Dermapen na blizny potrądzikowe – opinie

Mezoterapia mikroigłowa Dermapen na blizny jest zabiegiem bezbolesnym, który może powodować uczucie dyskomfortu. Abyś mógł poczuć się w trakcie jego wykonywania maksymalnie komfortowo, podamy Ci miejscowe znieczulenie, w postaci kremu znieczulającego.

Po przeprowadzeniu kuracji, otrzymasz od nas szczegółowe zalecenia pozabiegowe, których należy przestrzegać.

Dermapen na blizny to jeden ze skuteczniejszych zabiegów, dzięki którym, w nieinwazyjny sposób, pozbędziesz się niedoskonałości na skórze. Masz jakiekolwiek wątpliwości na temat efektywności kuracji, jaką jest dermapen na blizny potrądzikowe? Opinie zadowolonych z naszych usług pacjentów, pomogą Ci je rozwiać. Możesz zapoznać się z nimi na naszej stronie www, do czego gorąco zachęcamy.

Chcesz wyglądać młodziej i poprawić wygląd skóry?

Umów się na zabieg Dermapen w klinice medycyny estetycznej Warszawa-Bemowo

☎ (22) 126 80 08

Cennik

Mikronakłuwanie skóry 4.0 - zabieg z koktajlem nawilżającym/osoczem/peelingiem TCACena u kosmetologaPakiet 3 zabiegów u kosmetologaCena u lekarzaPakiet 3 zabiegów u lekarza
1 obszar (Twarz / Szyja / Dekolt)750 zł1950 zł (650 zł za 1 zabieg)862 zł2242 zł (747 zł za zabieg)
2 obszary800 zł2100 zł (700 zł za 1 zabieg)1092 zł2760 zł (920 zł za zabieg)
3 obszary850 zł2400 zł (800 zł za 1 zabieg)1322 zł3277 zł (1092 zł za zabieg)
Dermapen z egzosomami ASCE+2000 zł5700 zł (1900 zł za 1 zabieg)