Depilacja dla Mężczyzn

W dzisiejszych czasach mężczyźni coraz częściej dbają o swój wygląd. Chodzą na siłownię, zdrowo się odżywiają oraz wykonują wiele zabiegów, aby wyglądać atrakcyjnie i podobać się zarówno sobie jak i kobietom. Dlatego coraz częściej gabinety medycyny estetycznej oferują zabiegi przeznaczone dla mężczyzn. Jednym z nich jest laserowa depilacja, która jest idealnym sposobem dla panów chcących pozbyć się na trwałe nieestetycznych włosków z różnych partii ciała.

Depilacja przy użyciu lasera nie jest już jedynie zabiegiem dla kobiet. Nie każdy mężczyzna musi wyglądać jak model z okładki, ale zdecydowanie każdy powinien dbać o swój wygląd. Gładka klatka piersiowa i plecy to atrybuty atrakcyjnego mężczyzny. Dlatego coraz większym powodzeniem cieszy się depilacja męska, na którą zapraszamy do naszej kliniki medycyny estetycznej.

Dlaczego warto skorzystać z laserowej depilacji owłosienia?

Każdy mężczyzna poświęca w swoim życiu wiele godzin na golenie, aby czuć się bardziej komfortowo, higienicznie i oczywiście aby podobać się płci pięknej. Najbardziej popularną metodą usuwania owłosienia jest korzystanie z ręcznej lub elektrycznej maszynki do golenia. Jest to szybki sposób, jednak posiada wiele wad i może być uciążliwy. Przede wszystkim daje nietrwałe efekty, które wyczuwalne są już następnego dnia – włoski są sztywne i kłujące. Dodatkowo goleniu przy pomoca maszynki bardzo często towarzyszą bolesne zacięcia i wrastające włoski, które wywołują zmiany ropne. Maszynka do golenia nie sprawdza się przy usuwaniu włosów z innych partii ciała takich jak plecy czy pośladki, ponieważ jest bardzo trudne do wykonania samemu. Poza tym włoski odrastające w tych miejscach mogą być wyjątkowo dokuczliwe. A wielu mężczyzn zmaga się z tak zwaną hipertrychozą, czyli nadmiernym porostem włosów, które może obniżać poczucie własnej wartości, atrakcyjność i powodować kompleksy.

Kolejnym czynnikiem, który przemawia za skorzystaniem z usług laserowej depilacji mężczyzn jest męska nadpotliwość, która występuje szczególnie pod pachami i w innych obszarach nadmiernego owłosienia. Jest to przykra przypadłość, która wpływa na poziom higieny i komfort życia. Brak owłosienia równoznaczny jest z mniejszą potliwością i delikatniejszą skórą.

Depilacja męska – poczucie świeżości

Depilacja laserowa męska jest zabiegiem bezbolesnym i bezinwazyjnym. Daje natychmiastowe efekty i wygodę na długi czas. Pozbycie się zbędnego owłosienia jest nie tylko wymogiem natury estetycznej, ale przede wszystkim ułatwia codzienną higienę i pielęgnację. Zyskujesz dzięki temu poczucie świeżości porównywalne ze ścięciem zbyt długich włosów na głowie.
Depilacja laserowa męska to także możliwość precyzyjnego usunięcia owłosienia z miejsc, do których nie możesz dotrzeć maszynką – na przykład ciężko samemu ogolić plecy. Masz także pewność, że nie przeoczysz żadnego włoska na ciele. Zabieg wykonywany jest precyzyjnie!

Depilacja intymna męska (depilacja brazylijska męska) poprawia komfort życia

Depilacja laserowa dla mężczyzn pozwala na wygodną eliminację włosów ze wskazanych części ciała. Może być to nie tylko klatka piersiowa, nogi, pachy, ale także miejsca intymne. Depilacja brazylijska męska, w trakcie której usuwa się owłosienie z tych części ciała, to szczególnie dobry pomysł podczas upalnego lata. Pozwala nie tylko na zwiększenie higieny osobistej, ale również podnosi komfort podczas codziennych czynności.

Laserowa depilacja mężczyzn

W gabinecie medycyny estetycznej Fabskin w Warszawie stosujemy bezpieczne i nowoczesne metody depilacji za pomocą lasera. Jest to urządzenie nowej generacji, które szybko i bezboleśnie usunie niechciane owłosienie z wybranych partii ciała – może to być także męskie bikini.

Oferta skierowana jest również dla mężczyzn, którzy chcą czuć się komfortowo i wygodnie w swojej skórze. Laserowa depilacja jest nowoczesną alternatywą dla pozostałych metod usuwania włosków. Może być zastosowana praktycznie na każdą partię ciała, nawet na partie bardzo wrażliwe, jak twarz i miejsca intymne. Wybór miejsca depilacji należy przede wszystkim do klienta. To Ty decydujesz, czy interesuje Cię usunięcie włosów z nóg, czy też depilacja męska intymna.

Przed każdym zabiegiem nasi specjaliści przeprowadzają szczegółowy wywiad z pacjentem, podczas którego badają strukturę włosa, jego kolor i grubość. Dlatego możesz mieć pewność, że zadowoli Cię depilacja męska miejsc intymnych. Salon FabSkin to profesjonaliści, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w jej wykonywaniu.

Depilacja laserowa męska- jak działa laser?

Nowoczesny inteligentny laser diodowy działa jedynie powierzchownie i nie wpływa na funkcje organizmu. Zabieg jest bezbolesny, bezinwazyjny i nie wymaga rekonwalescencji, w związku z tym pacjent może powrócić niemalże natychmiast do swoich codziennych obowiązków. Nawet depilacja intymna męska nie jest związana z potrzebą odpoczynku. Możesz wykonać ją bez żadnych wyrzeczeń.

Działanie lasera polega na tym, że emituje on wiązkę promieni, która przenika przez tkankę skórną do mieszka włosowego i niszczy jego cebulkę. Laser służący do depilacji mężczyzn działa na owłosienie, które jest aktualnie w etapie wzrostu, to znaczy na około 1/3 widocznego owłosienia. W związku z tym depilacja męska intymna oraz zwykła musi być powtarzana kilkakrotnie w odstępie od 4 do 9 tygodni, aby uzyskać jak najlepsze efekty i pozbyć się całego niechcianego owłosienia.

Bikini męskie czy nogi? Które części ciała najczęściej depilują mężczyźni?

Z badań wynika, że najczęściej depilowanym przez mężczyzn obszarem nie są miejsca intymne, a więc bikini męskie nie jest najpopularniejsze. Panowie wybierają do tego zabiegu przede wszystkim pachy. Związane jest to występowaniem nadmiernej potliwości właśnie w tych partiach. Gdy pod pachami nie występuje zbędne owłosienie kropelki potu nie rozkładają się, więc jego zapach jest mniej intensywny.

Wielu mężczyzn depiluje również klatkę piersiową, plecy, ramiona, twarz i brzuch. Coraz bardziej popularna wśród mężczyzn ze względów estetycznych i higienicznych jest laserowa depilacja miejsc intymnych (depilacja męska bikini).

Depilacja zwykła oraz depilacja intymna męska – jak przebiega?

Depilację laserową powtarzamy kilkakrotnie w zależności od depilowanego obszaru ciała. Istotne jest, że każdy kolejny zabieg daje lepsze efekty, ponieważ laser działa już na wcześniej osłabionych włoskach. Najłatwiej pozbyć się włosów ciemnych, w których jest zawarta duża ilość melaniny. Oczywiście depilacja dla mężczyzn mających inny kolor włosów również jest jak najbardziej możliwa. Obsługujemy każdego.

Aby dowiedzieć się więcej na temat laserowej depilacji poszczególnych partii ciała prosimy odwiedzić stronę laserowej depilacji pleców, laserowej depilacji twarzy i laserowej depilacji miejsc intymnych

Przeciwskazania przed laserową depilacją mężczyzn:

Depilacja męska nie zawsze może być przeprowadzona. Do najbardziej znanych przeciwwskazań należą:

• Przechodzenia terapii retinoidami
• Alergie skórne
• Świeża opalenizna
• Bliznowiec
• Cukrzyca
• Bielactwo
• Łuszczyca
• Epilepsja
• Uszkodzony naskórek
• Niektóre zioła i leki
• Niedawno przebyte zabiegi chirurgiczne

Nie czekaj i skonsultuj stronę z cennikiem laserowej depilacji mężczyzn już dzisiaj.

UMÓW SIĘ NA KONSULTACJĘ tel: 22 126 80 08