Depilacja dla Mężczyzn

W dzisiejszych czasach mężczyźni coraz częściej dbają o swój wygląd. Chodzą na siłownię, zdrowo się odżywiają oraz wykonują wiele zabiegów, aby wyglądać atrakcyjnie i podobać się zarówno sobie jak i kobietom. Obecnie coraz częściej zabiegi w gabinetach medycyny estetycznej to zabiegi przeznaczone również dla mężczyzn. Jednym z nich jest laserowa depilacja, która jest idealnym zabiegiem dla zadbanych panów chcących pozbyć się na trwałe nieestetycznych włosków z różnych partii ciała. Depilacja przy użyciu lasera Primelase Excellence nie jest już jedynie zabiegiem dla kobiet. Nie każdy mężczyzna musi wyglądać jak model z okładki, ale zdecydowanie każdy powinien dbać o swój wygląd. Gładka klatka piersiowa i plecy to atrybuty atrakcyjnego mężczyzny.

Dlaczego warto skorzystać z laserowej depilacji owłosienia?

Każdy mężczyzna poświęca w swoim życiu wiele godzin na golenie, aby czuć się bardziej komfortowo, higienicznie i oczywiście aby podobać się płci pięknej. Najbardziej popularną metodą usuwania owłosienia jest korzystanie z ręcznej lub elektrycznej maszynki do golenia. Jest to szybki sposób, jednak posiada wiele wad i może być uciążliwy. Przede wszystkim daje nietrwałe efekty, które wyczuwalne są już następnego dnia – włoski są sztywne i kłujące. Dodatkowo goleniu przy pomoca maszynki bardzo często towarzyszą bolesne zacięcia i wrastające włoski, które wywołują zmiany ropne. Maszynka do golenia nie sprawdza się przy usuwaniu włosów z innych partii ciała takich jak plecy czy pośladki, ponieważ jest bardzo trudne do wykonania samemu. Poza tym włoski odrastające w tych miejscach mogą być wyjątkowo dokuczliwe.

Laserowa depilacja mężczyzn jest zabiegiem bezbolesnym i bezinwazyjnym. Daje natychmiastowe efekty i wygodę na długi czas. Pozbycie się zbędnego owłosienia jest nie tylko wymogiem natury estetycznej, ale przede wszystkim ułatwia codzienną higienę i pielęgnację.

Wielu mężczyzn zmaga się z tak zwaną hipertrychozą, czyli nadmiernym porostem włosów, które może obniżać poczycie własnej wartości, atrakcyjność i powodować kompleksy. Kolejnym czynnikiem, który przemawia za skorzystaniem z usług laserowej depilacji mężczyzn jest męska nadpotliwość, która występuje szczególnie pod pachami i w innych obszarach nadmiernego owłosienia. Jest to przykra przypadłość, która wpływa na poziom higieny i komfort życia. Brak owłosienia równoznaczny jest z mniejszą potliwością i delikatniejszą skórą.

Laserowa depilacja mężczyzn

W gabinecie medycyny estetycznej Fabskin w Warszawie stosujemy bezpieczne i nowoczesne metody depilacji za pomoca lasera. Laser Primelase Excellence to urządzenie nowej generacji, które szybko i bezboleśnie usunie niechciane owłosienie z wybranych partii ciała. Oferta skierowana jest również dla mężczyzn, którzy chcą czuć się komfortowo i wygodnie w swojej skórze. Laserowa depilacja jest nowoczesną alternatywą dla pozostałych metod usuwania włosków. Może być zastosowana praktycznie na każdą partię ciała, nawet na partie bardzo wrażliwe takie jak twarz i miejsca intymne. Wybór miejsca depilacji należy przede wszystkim do klienta. Przed każdym zabiegiem nasi specjaliści przeprowadzają szczegółowy wywiad z pacjentem, podczas którego badają strukturę włosa, jego kolor i grubość

Jak działa laser Primelase?

Nowoczesny inteligentny laser diodowy PRIMELASE EXCELLENCE działa jedynie powierzchownie i nie wpływa na funkcje organizmu. Zabieg jest bezbolesny, bezinwazyjny i nie wymaga rekonwalescencji, w związku z tym pacjent może powrócić niemalże natychmiast do swoich codziennych obowiązków. Działanie lasera polega na tym, że emituje on wiązkę promieni, która przenika przez tkankę skórną do mieszka włosowego i niszczy jego cebulkę.
Laser Primelase służący do depilacji mężczyzn działa na owłosienie, które jest aktualnie w etapie wzrostu, to znaczy na około 1/3 widocznego owłosienia. W związku z tym należy powtarzać zabieg kilkakrotnie w odstępie od 4 do 9 tygodni, aby uzyskać jak najlepsze efekty i pozbyć się całego niechcianego owłosienia.

Które części ciała najczęściej depilują mężczyźni?

Z badań wynika, że najczęściej depilowanym przez mężczyzn obszarem są pachy. Związane jest to występowaniem nadmiernej potliwości właśnie w tych partiach. Gdy pod pachami nie występuje zbędne owłosienie kropelki potu nie rozkładają się, więc jego zapach jest mniej intensywny. Wielu mężczyzn depiluje również klatkę piersiową, plecy, ramiona, twarz i brzuch. Coraz bardziej popularna wśród mężczyzn ze względów estetycznych i higienicznych jest laserowa depilacja miejsc intymnych.

Depilację laserową powtarzamy kilkakrotnie w zależności od depilowanego obszaru ciała. Istotne jest, że każdy kolejny zabieg daje lepsze efekty, ponieważ laser działa już na wcześniej osłabionych włoskach. Najłatwiej pozbyć się włosów ciemnych, w których jest zawarta duża ilość melaniny.

Aby dowiedzieć się więcej na temat laserowej depilacji poszczególnych partii ciała prosimy odwiedzić stronę laserowej depilacji pleców, laserowej depilacji twarzy i laserowej depilacji miejsc intymnych

Przeciwskazania przed laserową depilacją mężczyzn:

Do najbardziej znanych przeciwskazań należą:

• Przechodzenia terapii retinoidami
• Alergie skórne
• Świeża opalenizna
• Bliznowiec
• Cukrzyca
• Bielactwo
• Łuszczyca
• Epilepsja
• Uszkodzony naskórek
• Niektóre zioła i leki
• Niedawno przebyte zabiegi chirurgiczne

Nie czekaj i skonsultuj stronę z cennikiem laserowej depilacji mężczyzn już dzisiaj.

UMÓW SIĘ NA KONSULTACJĘ tel: 22 126 80 08