HIFU pod oczy

Ze względu na fakt, że skóra pod oczami jest cieńsza, bardziej delikatna i wrażliwsza, niż na pozostałych partiach twarzy, wymaga specjalnej pielęgnacji. Nie każdy jednak o tym pamięta, co niestety skutkuje szybszym pojawianiem się zmarszczek i pozostałych oznak starzenia, właśnie w okolicach oczu. W Klinice Medycyny Estetycznej FabSkin, proponujemy zabieg, który skutecznie poradzi sobie z tym problemem. Jest nim nieinwazyjna kuracja, z wykorzystaniem fal ultradźwiękowych HIFU. Oczy w jej wyniku, zyskają swój młody i estetyczny wygląd.

Na czym polega zabieg HIFU?

HIFU (z ang. High Intensity Focused Ultrasounds) to innowacyjna technologia, wykorzystująca zogniskowane fale ultradźwiękowe. Do skóry poddawanej zabiegowi, przykładana jest głowica urządzenia, emitującego właśnie wyżej wspomniane fale, które podgrzewają tkanki, co w konsekwencji prowadzi do obkurczenia włókien kolagenowych. Efektem takiego działania, jest intensywna regeneracja skóry, skutkująca pobudzeniem produkcji nowych włókien kolagenowych. Podczas kuracji, regulowana jest głębokość penetracji danego obszaru, co pozwala na dopasowanie go do indywidualnych potrzeb pacjenta. Jakie zatem daje HIFU efekty? Oczy odzyskują młody i estetyczny wygląd. Dzieje się tak dlatego, że skóra staje się napięta, zostaje zredukowana jej wiotkość, worki i zmarszczki.

Chcesz ujędrnić i poprawić napięcie skóry pod oczami?
Skorzystaj z oferty zabiegowej Ultraformer III w Warszawie

☎ (22) 126 80 08

Dla kogo jest zabieg HIFU pod oczy?

Zmarszczki oraz utrata jędrności w okolicach oczu, to jedne z najwcześniej pojawiających się oznak starzenia. Problemy natury estetycznej, z którymi najczęściej borykają się pacjenci, to przede wszystkim:

  •         Tzw. „kurze łapki”
  •         Worki pod oczami,
  •         Brak jędrności skóry.

Jak się okazuje, na występowanie wyżej wymienionych oznak starzenia się skóry, wpływ ma nie tylko wiek. Wiele zależy także od stylu życia, stosowanych używek, diety, ekspozycji na słońce, nadmiernego doświadczania stresu, ale i również od genów. M.in. właśnie te czynniki, odpowiadają za indywidualny proces starzenia, który dla każdej osoby będzie przebiegał inaczej.

Wartym podkreślenia jest fakt, że duże znaczenie, ma także profilaktyka przeciwstarzeniowa. Bowiem utrata kolagenu w skórze, zaczyna przybierać na sile po ukończeniu 25. roku życia. W związku z powyższym, nawet jeżeli pacjent nie zaobserwował u siebie widocznych oznak starzenia, z biologicznego punktu widzenia, jest to idealny moment, aby szczególnie zadbać o okolice oczu.

Zabieg HIFU pod oczy to doskonały sposób, na wspieranie naturalnych procesów regeneracyjnych skóry. Dlatego też, mogą korzystać z niego nie tylko osoby, które zaobserwowały już u siebie widoczne oznaki starzenia. Perfekcyjnie sprawdzi się on również u pacjentów, chcących im zapobiec.

Jak działa zabieg HIFU pod oczy? Efekty kuracji

HIFU to zabieg zwany liftingiem bez skalpela. Swoje określenie zawdzięcza temu, że pozwala ujędrnić skórę w nieinwazyjny sposób. Podczas zabiegu, nie dochodzi do naruszenia ciągłości naskórka, stąd też nie występują krwawienia i nie pojawiają się strupy. Dzięki temu, kuracja nie wymaga rekonwalescencji, co stanowi jej kolejny atut. Bezpośrednio po terapii z użyciem fal ultradźwiękowych, możliwa jest tkliwość skóry oraz jej niewielki obrzęk. Objawy te jednak szybko ustępują, więc pacjent nie musi obawiać się śladów pozabiegowych.

Za sprawą wielu korzyści, wynikających z tej kuracji, warto zdecydować się na zabieg, jakim jest HIFU pod oczy. Efekty, które można zaobserwować, to:

  •         Poprawa gęstości i ujędrnienie skóry,
  •         Spłycenie zmarszczek,
  •         Poprawa napięcia i sprężystości skóry,
  •         Odmłodzone spojrzenie.

Potwierdzeniem skuteczności zabiegu, są wypowiedzi zadowolonych klientów, którzy zdecydowali się na HIFU pod oczy. Opinie przedstawiamy na naszej stronie i zachęcamy do zapoznania się z nimi.

Jakich efektów można się spodziewać po zabiegu HIFU pod oczy?

Zdaniem eksperta

Już jeden zabieg gwarantuje zadowalające i długotrwałe efekty. Stopniowa poprawa struktury skóry, w tym jej wyglądu i jej jędrności następuje stopniowo i poprawia się z każdym dniem. Rezultaty zabiegu utrzymują się minimum 2 lata – mówi lek. medycyny estetycznej, Radosław Rzepnikowski.

Cennik zabiegu HIFU pod oczy

Koszt zabiegu z wykorzystaniem fal ultradźwiękowych, ustala się indywidualnie z pacjentem, który zdecyduje się na terapię HIFU pod oczy. Cena orientacyjna, udostępniona jest w naszym cenniku, znajdującym się poniżej. Zachęcamy, do zapoznania się z nim. W razie jakichkolwiek pytań, pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Nieinwazyjny lifting HIFUCena u kosmetologaCena u lekarza
Całe oczy – powieki górne, dolne, kurze łapki1045 zł1210 zł
Kurze łapki522 zł605 zł
Powieki górne617 zł715 zł
Powieki dolne522 zł605 zł
HIT!!! Linia żuchwy + podbródek1900 zł2200 zł
HIT!!! Policzki + linia żuchwy + podbródek “chomiczki”, opadające, wiotkie policzki, linia żuchwy poprawa owalu twarzy (najpopularniejszy wariant zabiegu)3700 zł 2999 zł4070 zł
Twarz3800 zł4400 zł
Twarz + podbródek4275 zł4950 zł
Cała górna część twarzy (lifting czoła, skroni, brwi, powieki górnej i dolnej oraz kurzych łapek)1330 zł1540 zł
Czoło522 zł605 zł
Okolica ust997 zł1155 zł
Policzki2565 zł2970 zł
Podbródek855 zł1200 zł
Linia żuchwy1282 zł1485 zł
Szyja1900 zł2200 zł
Szyja + podbródek2470 zł2860 zł

UMÓW SIĘ NA KONSULTACJĘ

☎ (22) 126 80 08