Ultraformer III – lifting twarzy i modelowanie ciała bez skalpela

Ultraformer III jest to innowacyjne urządzenie wykorzystywane w dziedzinie medycyny estetycznej do liftingu i modelowania ciała oraz twarzy bez skalpela. Dzięki technologii HIFU skóra ciała jest beziwazyjnie ujędrniona i odmłodniona. HIGH czyli High Intensity Focused Ultrasound jest to technologia wykorzystująca zogniskowaną falę ukltradźwiękową, która odpowiedzialna jest za podgrzewanie tkanek skóry, mięśni i tłuszczu, co w efekcie prowadzi do ich obkurczania oraz do mikrouszkodzeń stymulujących powstawanie nowego kolagenu. Maszyna Ultraformer III umożliwiająca bezoperacyjny lifting jest to krok milowy w dziedzinie leczenia wiotkości skóry, przede wszystkim w najbardziej newralgicznych miejscach takich jak piersi, pośladki, brzuch, uda czy ramiona. Metoda wykorzystująca ultradźwięki jest bezpieczna, bezinwazyjna, zbadana klinicznie, a przede wszystkim skuteczna. Daje spektakularne efekty, które zadowalają każdego pacjenta. Już po jednym zabiegu skóra staje się bardziej elastyczna i napięta.

Ultraformer zdjęcie maszyny bezinwazyjny lifting

Ulthera czy Ultraformer III – jaka jest różnica?

Metoda intensywnej naprawy, odbudowy i odmłodzenia struktury skóry za pomocą ultradźwięków jest wykorzystywana już od 2011 roku w równie skutecznej i znanej terapii ULTHERA – niezawodna metoda liftingu twarzy i ciała bez użycia skalpela. Podczas niechururgicznego zabiegu ULTHERA tkanki miękkie twarzy lub podbródka zostają poddane nieinwazyjnemu liftingowi co zdecydowanie poprawia ich strukturę, a w efekcie sprawia, że skóra staje się atrakcyjniejsza. Cechami charakterystycznymi tej metody jest pobudzenie fibroblastów do produkcji włókien kolagenowych odpowiedzialnych za inicjację naturalnych procesów odbudowujących skórę. Metoda ULTHERA wykorzystująca fale ultradźwiękowe regeneruje skórę, poprawia jej gęstość, napięcie, oraz elastyczność. Doskonale konturuje sylwetkę sprawiając, że staje się ona bardziej atrakcyjna. Rezultaty zabiegu są bardzo podobne do efektów, które uzyskuje się w wyniku ingerencji chirurgicznej. Nieinwazyjna terapia ULTHERA podobnie jak zabieg przy użyciu maszyny ULTRAFORMER III zalecany jest osobom borykającym się międzymi innymi z wiotkością skóry, opadającymi kącikami ust oraz chcącym ujędrnić i wymodelować twarz i ciało. Terapia konturowania i modelowania przy użyciu ULTRAFORMER III jest skuteczniejsza niż ULTHERA, ponieważ wykorzystywana technologia pozwala na głębsze działanie i umożliwia leczenie trudniejszych problemów związanych z wiotkością skóry. Może być również stosowana na znacznie większym obszarze ciała, nie tylko na twarzy.

Podstawowe zalety ultradźwiękowego liftingu ULTRAFORMER® III to:

– efekty już po pierwszym zabiegu,
– zabieg nie wymaga rekonwalescencji,
– możliwość poprawy skóry każdej części ciała,
– efekty są długotrwałe,
– modelowanie ciała i twarzy jest nieinwazyjne i niechirurgiczne,
– niskie odczuwanie bólu towarzyszące jedynie podczas zabiegu,
– możliwość poddania się zabiegu cały rok bez względu na porę roku,

Modelowanie ciała ultraformer
Lifting twarzy ultraformer

Jak wygląda zabieg przy użyciu Ultraformer III?

Bezinwazyjny maszyna Ultraformer III jest to niesamowity amerykański sprzęt służący do liftingu skóry bez użycia skalpela. Jest to najnowsze rozwiązanie medycyny estetycznej wykorzystujące silnie skoncentrowaną wiązkę ultradźwięków docierających w głąb tkanek, pozwalającą na bezoperacyjny lifting ciała i twarzy. Jedną z jej wielu zalet jest możliwość przeprowadzania zabiegu na każdej części ciała.
Podczas zabiegu modelowania do wybranego obszaru ciała pacjenta przykładana jest specjalna głowica emitująca fale ultradźwiękowe, które wnikają do tkanek. Podgrzane tkanki ulegają obkurczeniu, czego skutkiem jest napięcie i większe napięcie skóry. Skóra wygładza się, napina, ujędrnia – dając spektakularne efekty jak przy liftingu. Ultraformer pomaga w skuteczny sposób wyeliminować zwiotczałą, nieestetyczną skórę z miejsc takich jak: brzuch, uda, ramiona, dekolt, szyja.
Urządzenie Ultraformer III posiada przetworniki o różnych głębokościach penetracji – od 1,5 do 9 mm, w związku z czym dostosowuje się do każdego rodzaju i wieku skóry. Dokładna regulacja mocy sprawia, że zabieg jest idealnie dopasowany do warunków i potrzeb pacjenta.

Ultraformer budowa głowicy niechirurgiczny lifting

Jakie części ciała można modelować zabiegiem przy użyciu Ultraformer III?

– twarz,
– szyja,
– czoło,
– podbródek,
– brzuch,
– ramiona,
– uda,
– dekolt, itp.

Jak długo trwa zabieg modelowania ciała?

Zabieg nieinwazyjnego konturowania nie wymaga znieczulenia, jednak aby zapewnić najwyższy komfort pacjentom zapewniamy znieczulenie miejscowe w postaci kremu. Kolejną zaletą jest to, że zabieg jest niechururgiczny, a nasi klienci mogą wrócić do swoich codziennych zajęć od razu po nim. Nie wymaga praktycznie żadnych przygotowań, a jego czas to od 30 minut do 2 godzin.

Terapia Ultraformer jest całkowicie bezpieczna i sprawdzona. Efekty bezoperacyjnego liftingu widoczne są już po pierwszym zabiegu, jednak po około 3 miesiącach stają się jeszcze bardziej widoczne. Skóra staje się odmłodzona, piękna, napięta i jędrna. W razie potrzeby zabieg może być on powtórzony po okresie 6 miesięcy.

Czy zabieg nieoperacyjnego liftingu jest bezbolesny?

Zabieg liftingu bez skalpela za pomocą urządzenia Ultraformer III nie jest bolesny i zazwyczaj nie wymaga zastosowania znieczulenia. Jednak w celu zapewnienia najwyższego komfortu u pacjentów wrażliwych na ból stosujemy miejscowe znieczulenie w postaci maści.

Jak często należy wykonywać nieinwazyjny zabieg liftingu Ultraformer?

Dużą zaletą innowacyjnego sprzętu do liftingu Ultraformer III jest jego skuteczność widoczna już po jednym zabiegu. U większości pacjentów wystarczy jeden zabieg. W razie konieczności jego powtórzenia jest to możliwe po upływie około 6 miesięcy. Nasi specjaliści z gabinetu medycyny estetycznej Fabskin w Warszawie konsultują każdy przypadek indywidualnie i dokładają wszelkich starań, aby nasi pacjenci byli zadowoleni z efektów końcowych.

Jakich efektów można się spodziewać po bezinwazyjnym zabiegu Ultraformer III?

Już jeden zabieg konturowania ciała lub twarzy gwarantuje zadowalające i długotrwałe efekty. Stopniowa poprawa struktury skóry, w tym jej wyglądu i jej jędrności następuje stopniowo i poprawia się z każdym dniem. Rezultaty zabiegu utrzymują się minimum 2 lata.

Efekty nieinwazyjnego konturowania za pomocą Ultraformer III:

– Ujędrnienie skóry ciała,
– Ujędrnianie skóry twarzy oraz poprawa jej owalu,
– Modelowanie sylwetki,
– Zmniejszenie głębokich zmarszczek i innych niedoskonałości twarzy,
– Redukcja tkanki tłuszczowej,
– lifting opadających fałdów skóry,
– poprawa jakości życia pacjentów.

Ultraformer głowica urządzenia

Jakie są wskazania do terapii przy użyciu ULTRAFORMER III?

– mała elastyczności skóry ciała i twarzy,
– wiotkość skóry w newralgicznych partiach ciała takich jak: ramion, piersi, brzuch, szyja, uda itp.,
– zmiana elastyczności skóry po utracie kilogramów,
– wiotkość skóry związana z wiekiem +35 lat,
– poprawa i ujędrnienie obszarów ciała, na których występują rozstępy.

Jakie są przeciwskazania do liftingu ciała bez skalpela Ultraformer III?

Do zabiegu Ultraformer – liftingu bez skalpela – nie ma wielu przeciwskazań. Najważniejsze z nich to:
– ciąża i okres karmienia piersią,
– choroby, w tym nowotwór,
– stany zapalne i jakiekolwiek inne zmiany skórne w obszarze zabiegowym,
– opryszczka.
Przed zabiegiem modelowania i konturowania ciała w gabinecie Fabskin w Bemowie nasi specjaliści odpowiedzą na wszelkie pytania i wykluczą przeciwskazania do zabiegu.

Jak postępować po zabiegu i czy zabieg nieoperacyjnego liftingu jest bezpieczny?

Zabieg za pomocą maszyny Ultraformer jest bezpieczny i bezinwazyjny. Pacjenci nie musza przechodzić okresu rekonwalescencji.U niektórych pacjentów możliwe jest pojawienie się niewielkiego obrzęku lub zasinienia. Objawy te są normalne i ustępują samoczynnie do 14 dni. Po zabiegu zaleca się dbanie o skórę poddaną zabiegowi, w tym nawilżanie jej i stosowanie kosmetyków z witaminą C (zaleconych przez naszych specjalistów) oraz osłonę przed promieniami słonecznymi.

Nie czekaj i już dzisiaj zmień swoje życie na lepsze!

Efekty zabiegów bezoperacyjnego liftingu twarzy

Nieinwazyjny lifting podbródka efekty ultraformer

Efekty modelowania bez skalpela okolic policzków, linii żuchwy, podbródka i górnej części szyi.

Bezoperacyjny lifting twarzy bez skalpela efekty ultraformer

Efekty modelowania bez skalpela okolic policzków, linii żuchwy, podbródka i górnej części szyi.

Bezbolesy lifting policzków efekty ultraformer

Rezultaty bezoperacyjnego modelowania twarzy, okolic żuchwy i policzków.

Redukcja zmarszczek lifting szyji efekty ultraformer

Efekty nieinwazyjnego liftingu szyi.

Ultradźwiękowy lifting twarzy efekty ultraformer

Rezultaty niechirurgicznego liftingu okolic żuchwy bez użycia skalpela.

Bezinwazyjny lifting czoła brwi efekty ultraformer
Modelowanie policzków efekty ultraformer
Nieinwazyjne konturowanie efekty ultraformer

Efekty bezoperacyjnego modelowania kości policzkowych.

Ultraformer warszawa efekty
Nieinwazyjny lifting podbródka efekty ultraformer

Rezultaty nieinwazyjnego liftingu policzków bez użycia skalpela.

Bezoperacyjny lifting podbródka efekty ultraformer

Efekty bezoperacyjnego liftingu linii żuchwy i podbródka.

Bezoperacyjny lifting brzucha efekty ultraformer

Efekty bezoperacyjnego liftingu brzucha.

UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ tel: 22 126 80 08

Zobacz również: