Ultraformer III (HIFU) – lifting twarzy i modelowanie ciała bez skalpela, liposukcja ultradźwiękowa w Warszawie

Ultraformer III jest to innowacyjne urządzenie wykorzystywane w dziedzinie medycyny estetycznej do liftingu i modelowania ciała oraz twarzy bez skalpela. Dzięki technologii HIFU skóra ciała jest bezinwazyjnie ujędrniona i odmłodzona. HIGH czyli High Intensity Focused Ultrasound jest to technologia wykorzystująca zogniskowaną falę ultradźwiękową, która odpowiedzialna jest za podgrzewanie tkanek skóry, mięśni i tłuszczu, co w efekcie prowadzi do ich obkurczania oraz do mikrouszkodzeń stymulujących powstawanie nowego kolagenu. Maszyna Ultraformer III umożliwiająca bezoperacyjny lifting jest to krok milowy w dziedzinie leczenia wiotkości skóry, przede wszystkim w najbardziej newralgicznych miejscach takich jak piersi, pośladki, brzuch, uda czy ramiona. Metoda wykorzystująca ultradźwięki jest bezpieczna, bezinwazyjna, zbadana klinicznie, a przede wszystkim skuteczna. Daje spektakularne efekty, które zadowalają każdego pacjenta. Już po jednym zabiegu skóra staje się bardziej elastyczna i napięta.

Ulthera czy Ultraformer III – jaka jest różnica?

Metoda intensywnej naprawy, odbudowy i odmłodzenia struktury skóry za pomocą ultradźwięków jest wykorzystywana już od 2011 roku w równie skutecznej i znanej terapii ULTHERA – niezawodna metoda liftingu twarzy i ciała bez użycia skalpela. Podczas niechirurgicznego zabiegu ULTHERA tkanki miękkie twarzy lub podbródka zostają poddane nieinwazyjnemu liftingowi co zdecydowanie poprawia ich strukturę, a w efekcie sprawia, że skóra staje się atrakcyjniejsza. Cechami charakterystycznymi tej metody jest pobudzenie fibroblastów do produkcji włókien kolagenowych odpowiedzialnych za inicjację naturalnych procesów odbudowujących skórę. Metoda ULTHERA wykorzystująca fale ultradźwiękowe regeneruje skórę, poprawia jej gęstość, napięcie, oraz elastyczność. Doskonale konturuje sylwetkę sprawiając, że staje się ona bardziej atrakcyjna. Rezultaty zabiegu są bardzo podobne do efektów, które uzyskuje się w wyniku ingerencji chirurgicznej. Nieinwazyjna terapia ULTHERA podobnie jak zabieg przy użyciu maszyny ULTRAFORMER III zalecany jest osobom borykającym się między innymi z wiotkością skóry, opadającymi kącikami ust oraz chcącym ujędrnić i wymodelować twarz i ciało. Terapia konturowania i modelowania przy użyciu ULTRAFORMER III jest skuteczniejsza niż ULTHERA, ponieważ wykorzystywana technologia pozwala na głębsze działanie i umożliwia leczenie trudniejszych problemów związanych z wiotkością skóry. Może być również stosowana na znacznie większym obszarze ciała, nie tylko na twarzy.

Chcesz zagęścić, ujędrnić i poprawić napięcie skóry?
Skorzystaj z oferty zabiegowej Ultraformer III w Warszawie

☎ (22) 126 80 08

Podstawowe zalety liposukcji ultradźwiękowej ULTRAFORMER® III to:

 • efekty już po pierwszym zabiegu,
 • zabieg nie wymaga rekonwalescencji,
 • możliwość poprawy skóry każdej części ciała,
 • efekty są długotrwałe,
 • modelowanie ciała i twarzy jest nieinwazyjne i niechirurgiczne,
 • niskie odczuwanie bólu towarzyszące jedynie podczas zabiegu,
 • możliwość poddania się zabiegu cały rok bez względu na porę roku.

Jakie części ciała można modelować zabiegiem przy użyciu Ultraformer III?

Jakie są wskazania do terapii przy użyciu ULTRAFORMER III?

 • mała elastyczności skóry ciała i twarzy,
 • wiotkość skóry w newralgicznych partiach ciała takich jak: ramion, piersi, brzuch, szyja, uda itp.,
 • zmiana elastyczności skóry po utracie kilogramów,
 • wiotkość skóry związana z wiekiem +35 lat,
 • poprawa i ujędrnienie obszarów ciała, na których występują rozstępy.

Jakie są przeciwwskazania do niechirurgicznego liftingu ciała bez skalpela Ultraformer III?

Do zabiegu Ultraformer – liftingu bez skalpela – nie ma wielu przeciwwskazań. Najważniejsze z nich to:

 • ciąża i okres karmienia piersią,
 • choroby, w tym nowotwór,
 • stany zapalne i jakiekolwiek inne zmiany skórne w obszarze zabiegowym.

Przed zabiegiem modelowania i konturowania ciała w gabinecie Fabskin w Bemowie nasi specjaliści odpowiedzą na wszelkie pytania i wykluczą przeciwwskazania do zabiegu.

Jak przygotować się do liposukcji ultradźwiękowej Ultraformer III?

Zabieg bezinwazyjnego usuwania tłuszczu nie wymaga specjalnego przygotowania. Podczas wywiadu poprzedzającego zabieg lekarz wykluczy stany będące przeciwwskazaniem do jego wykonania.

Jak wygląda zabieg nieinwazyjnego liftingu przy użyciu Ultraformer III?

Bezinwazyjny maszyna Ultraformer III jest to niesamowity amerykański sprzęt służący do liftingu skóry bez użycia skalpela. To najnowsze rozwiązanie medycyny estetycznej wykorzystujące silnie skoncentrowaną wiązkę ultradźwięków docierających w głąb tkanek, pozwalającą na bezoperacyjny lifting ciała i twarzy. Jedną z jego wielu zalet jest możliwość przeprowadzania zabiegu na każdej części ciała.

Podczas zabiegu modelowania do wybranego obszaru ciała pacjenta przykładana jest specjalna głowica emitująca fale ultradźwiękowe, które wnikają do tkanek. Podgrzane tkanki ulegają obkurczeniu, czego skutkiem jest większe napięcie skóry. Skóra wygładza się, napina, ujędrnia – dając spektakularne efekty jak przy liftingu. Ultraformer pomaga w skuteczny sposób wyeliminować zwiotczałą, nieestetyczną skórę z miejsc takich jak: brzuch, uda, ramiona, dekolt, szyja.

Urządzenie Ultraformer III posiada przetworniki o różnych głębokościach penetracji – od 1,5 do 9 mm, w związku z czym dostosowuje się do każdego rodzaju i wieku skóry. Dokładna regulacja mocy sprawia, że zabieg jest idealnie dopasowany do warunków i potrzeb pacjenta.

Jakich efektów można się spodziewać po bezinwazyjnym usuwaniu tłuszczu Ultraformer III?

Zdaniem eksperta

Już jeden zabieg konturowania ciała lub twarzy gwarantuje zadowalające i długotrwałe efekty. Stopniowa poprawa struktury skóry, w tym jej wyglądu i jej jędrności następuje stopniowo i poprawia się z każdym dniem. Rezultaty zabiegu utrzymują się minimum 2 lata – mówi lek. medycyny estetycznej, Radosław Rzepnikowski.

Efekty liposukcji ultradźwiękowej Ultraformer III:

 • Ujędrnienie skóry ciała
 • Ujędrnianie skóry twarzy oraz poprawa jej owalu
 • Modelowanie sylwetki
 • Zmniejszenie głębokich zmarszczek i innych niedoskonałości twarzy
 • Redukcja tkanki tłuszczowej
 • Lifting opadających fałdów skóry
 • Poprawa jakości życia pacjentów

Efekty bezoperacyjnego liftingu twarzy

Efekty modelowania bez skalpela okolic policzków, linii żuchwy, podbródka i górnej części szyi.

Efekty bezoperacyjnego liftingu twarzy

Efekty modelowania bez skalpela okolic policzków, linii żuchwy, podbródka i górnej części szyi.

Efekty bezoperacyjnego liftingu twarzy

Rezultaty bezoperacyjnego modelowania twarzy, okolic żuchwy i policzków.

Efekty bezoperacyjnego liftingu szyi

Efekty nieinwazyjnego liftingu szyi.

Efekty bezoperacyjnego liftingu okolic żuchwy

Rezultaty niechirurgicznego liftingu okolic żuchwy bez użycia skalpela.

Efekty bezoperacyjnego liftingu twarzy

Efekty bezoperacyjnego liftingu twarzy

Efekty bezoperacyjnego liftingu twarzy

Efekty bezoperacyjnego modelowania kości policzkowych.

Efekty bezoperacyjnego liftingu twarzy

Rezultaty nieinwazyjnego liftingu policzków bez użycia skalpela.

Efekty bezoperacyjnego liftingu twarzy

Rezultaty nieinwazyjnego liftingu policzków bez użycia skalpela.

Efekty bezoperacyjnego liftingu linii żuchwy i podbródka

Efekty bezoperacyjnego liftingu linii żuchwy i podbródka.

Jak długo trwa zabieg liposukcji ultradźwiękowej?

Zdaniem eksperta

Zabieg nieinwazyjnego konturowania nie wymaga znieczulenia, jednak aby zapewnić najwyższy komfort pacjentom zapewniamy znieczulenie miejscowe w postaci kremu. Kolejną zaletą jest to, że zabieg jest niechirurgiczny, a nasi klienci mogą wrócić do swoich codziennych zajęć od razu po nim. Nie wymaga praktycznie żadnych przygotowań, a jego czas to od 30 minut do 2 godzin – dodaje lek. medycyny estetycznej, Radosław Rzepnikowski.

Terapia Ultraformer jest całkowicie bezpieczna i sprawdzona. Efekty bezoperacyjnego liftingu widoczne są już po pierwszym zabiegu, jednak po około 3 miesiącach stają się jeszcze bardziej widoczne. Skóra staje się odmłodzona, piękna, napięta i jędrna. W razie potrzeby zabieg może być on powtórzony po okresie 6 miesięcy.

Czy zabieg bezoperacyjnego liftingu twarzy jest bezbolesny?

Zabieg liftingu bez skalpela za pomocą urządzenia Ultraformer III nie jest bolesny i zazwyczaj nie wymaga zastosowania znieczulenia. Jednak w celu zapewnienia najwyższego komfortu u pacjentów wrażliwych na ból stosujemy miejscowe znieczulenie w postaci maści.

Jak często należy wykonywać nieinwazyjny zabieg liftingu Ultraformer?

Dużą zaletą innowacyjnego sprzętu do liftingu Ultraformer III jest jego skuteczność widoczna już po jednym zabiegu. U większości pacjentów wystarczy jeden zabieg. W razie konieczności jego powtórzenia jest to możliwe po upływie około 6 miesięcy. Nasi specjaliści z gabinetu medycyny estetycznej Fabskin w Warszawie konsultują każdy przypadek indywidualnie i dokładają wszelkich starań, aby nasi pacjenci byli zadowoleni z efektów.

Jak postępować po zabiegu bezinwazyjnego usuwania tłuszczu i czy jest on bezpieczny?

Zabieg za pomocą maszyny Ultraformer jest bezpieczny i bezinwazyjny. Pacjenci nie muszą przechodzić okresu rekonwalescencji. U niektórych pacjentów możliwe jest pojawienie się niewielkiego obrzęku lub zasinienia. Objawy te są normalne i ustępują samoczynnie do 14 dni. Po zabiegu zaleca się dbanie o skórę poddaną zabiegowi, w tym nawilżanie jej i stosowanie kosmetyków z witaminą C (zaleconych przez naszych specjalistów) oraz osłonę przed promieniami słonecznymi.

Nie czekaj i już dzisiaj popraw jakość swojej skóry!

Chcesz pozbyć się nadprogramowej tkanki tłuszczowej?
Umów się na wizytę w klinice FabSkin w Warszawie

☎ (22) 126 80 08

FAQ – najważniejsze pytania dotyczące zabiegu liposukcji ultradźwiękowej Ultraformer III

Ile kosztuje zabieg liposukcji ultradźwiękowej Ultraformer III?

Koszt zabiegu uzależniony jest od części ciała, która zostanie poddana zabiegowi. Jeżeli zabieg liposukcji ultradźwiękowej będzie wykonywany w obrębie twarzy, to ceny zaczynają się już od 500 zł. W przypadku ciała ceny są wyższe i wahają się między 2000 a 8700 zł.

W jaki sposób urządzenie wpływa na tłuszcz zlokalizowany w wybranych partiach ciała?

Zogniskowane fale ultradźwiękowe o wysokiej częstotliwości rozbijają komórki tłuszczowe, które następnie są w naturalny sposób wydalane z organizmu.

Liposukcja ultradźwiękowa brzucha – czy boli?

Procedura zabiegowa jest bezbolesna, dlatego wykonując zabieg liposukcji ultradźwiękowej w okolicach brzucha nie ma konieczności wykonywania znieczulenia.

Liposukcja ultradźwiękowa – opinie

Zabieg liposukcji ultradźwiękowej cieszy się dobrymi opiniami wśród pacjentów. W odróżnieniu od klasycznych metod usuwania tkanki tłuszczowej terapia Ultraformer III jest bezbolesna i bezinwazyjna. Najczęściej tę metodę wybierają pacjenci, którzy pragną w naturalny sposób zredukować tkankę tłuszczową w najbardziej newralgicznych miejscach na ciele.

Liposukcja ultradźwiękowa Ultraformer III w Warszawie – cennik

[cennik]

Ultraformer - nieinwazyjny lifting HIFUCena
Twarz i szyja
Powieki górne650 zł
Powieki dolne550 zł
Kurze łapki550 zł
Czoło550 zł
Całe oczy – powieki górne, dolne, kurze łapki1100 zł
Cała górna część twarzy (lifting czoła, skroni, brwi, powieki górnej i dolnej oraz kurzych łapek)1400 zł
Okolica ust1050 zł
Policzki2700 zł
Podbródek900 zł
Linia żuchwy1350 zł
HIT!!! Linia żuchwy + podbródek2000 zł
HIT!!! Policzki + linia żuchwy + podbródek “chomiczki”, opadające, wiotkie policzki, linia żuchwy poprawa owalu twarzy (najpopularniejszy wariant zabiegu)3700 zł
Twarz4000 zł
Twarz + podbródek4500 zł
Szyja2000 zł
Szyja + podbródek2600 zł
Ciało
Dekolt płytki/głęboki2500 zł
Piersi2900 zł
Ramiona3800 zł
Zewnętrzna część mięśnia piersiowego (rozpiętki)2300 zł
Brzuch3500 zł
Boki2900 zł
Plecy (motylki)3900 zł
Okolica lędźwiowo-krzyżowa3900 zł
Cała talia8000 zł
Kolana2000 zł
Uda wewn. – połowa długości3500 zł
Uda wewn. – cała długość5500 zł
Całe uda8700 zł
Pośladki4400 zł

UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ

☎ (22) 126 80 08