Ultraformer III – lifting twarzy i modelowanie ciała bez skalpela

Ultraformer III jest to innowacyjne urządzenie wykorzystywane w dziedzinie medycyny estetycznej do liftingu i modelowania ciała oraz twarzy bez skalpela. Dzięki technologii HIFU skóra ciała jest beziwazyjnie ujędrniona i odmłodniona. HIGH czyli High Intensity Focused Ultrasound jest to technologia wykorzystująca zogniskowaną falę ukltradźwiękową, która odpowiedzialna jest za podgrzewanie tkanek skóry, mięśni i tłuszczu, co w efekcie prowadzi do ich obkurczania oraz do mikrouszkodzeń stymulujących powstawanie nowego kolagenu. Maszyna Ultraformer IIIumożliwiająca bezoperacyjny lifting jest to krok milowy w dziedzinie leczenia wiotkości skóry, przede wszystkim w najbardziej newralgicznych miejscach takich jak piersi, pośladki, brzuch, uda czy ramiona. Metoda wykorzystująca ultradźwięki jest bezpieczna, bezinwazyjna, zbadana klinicznie, a przede wszystkim skuteczna. Daje spektakularne efekty, które zadowalają każdego pacjenta. Już po jednym zabiegu skóra staje się bardziej elastyczna i napięta.

Ulthera czy Ultraformer III – jaka jest różnica?

Metoda intensywnej naprawy, odbudowy i odmłodzenia struktury skóry za pomocą ultradźwięków jest wykorzystywana już od 2011 roku w równie skutecznej i znanej terapii ULTHERA – niezawodna metoda liftingu twarzy i ciała bez użycia skalpela. Podczas niechururgicznego zabiegu ULTHERA tkanki miękkie twarzy lub podbródka zostają poddane nieinwazyjnemu liftingowi co zdecydowanie poprawia ich strukturę, a w efekcie sprawia, że skóra staje się atrakcyjniejsza. Cechami charakterystycznymi tej metody jest pobudzenie fibroblastów do produkcji włókien kolagenowych odpowiedzialnych za inicjację naturalnych procesów odbudowujących skórę. Metoda ULTHERA wykorzystująca fale ultradźwiękowe regeneruje skórę, poprawia jej gęstość, napięcie, oraz elastyczność. Doskonale konturuje sylwetkę sprawiając, że staje się ona bardziej atrakcyjna. Rezultaty zabiegu są bardzo podobne do efektów, które uzyskuje się w wyniku ingerencji chirurgicznej. Nieinwazyjna terapia ULTHERApodobnie jak zabieg przy użyciu maszyny ULTRAFORMER III zalecany jest osobom borykającym się międzymi innymi z wiotkością skóry, opadającymi kącikami ust oraz chcącym ujędrnić i wymodelować twarz i ciało. Terapia konturowania i modelowania przy użyciu ULTRAFORMER III jest skuteczniejsza niż ULTHERA, ponieważ wykorzystywana technologia pozwala na głębsze działanie i umożliwia leczenie trudniejszych problemów związanych z wiotkością skóry. Może być również stosowana na znacznie większym obszarze ciała, nie tylko na twarzy.

Podstawowe zalety ultradźwiękowego liftingu ULTRAFORMER® III to:

– efekty już po pierwszym zabiegu,
– zabieg nie wymaga rekonwalescencji,
– możliwość poprawy skóry każdej części ciała,
– efekty są długotrwałe,
– modelowanie ciała i twarzy jest nieinwazyjne i niechirurgiczne,
– niskie odczuwanie bólu towarzyszące jedynie podczas zabiegu,
– możliwość poddania się zabiegu cały rok bez względu na porę roku,

Jak wygląda zabieg nieinwazyjnego liftingu przy użyciu Ultraformer III?

Bezinwazyjny maszyna Ultraformer III jest to niesamowity amerykański sprzęt służący do liftingu skóry bez użycia skalpela. Jest to najnowsze rozwiązanie medycyny estetycznej wykorzystujące silnie skoncentrowaną wiązkę ultradźwięków docierających w głąb tkanek, pozwalającą na bezoperacyjny lifting ciała i twarzy. Jedną z jej wielu zalet jest możliwość przeprowadzania zabiegu na każdej części ciała.
Podczas zabiegu modelowania do wybranego obszaru ciała pacjenta przykładana jest specjalna głowica emitująca fale ultradźwiękowe, które wnikają do tkanek. Podgrzane tkanki ulegają obkurczeniu, czego skutkiem jest napięcie i większe napięcie skóry. Skóra wygładza się, napina, ujędrnia – dając spektakularne efekty jak przy liftingu. Ultraformer pomaga w skuteczny sposób wyeliminować zwiotczałą, nieestetyczną skórę z miejsc takich jak: brzuch, uda, ramiona, dekolt, szyja.
Urządzenie Ultraformer III posiada przetworniki o różnych głębokościach penetracji – od 1,5 do 9 mm, w związku z czym dostosowuje się do każdego rodzaju i wieku skóry. Dokładna regulacja mocy sprawia, że zabieg jest idealnie dopasowany do warunków i potrzeb pacjenta.

lifting twarzy bez skalpela ultraformer

Jakie części ciała można modelować zabiegiem przy użyciu Ultraformer III?

– twarz,
– szyja,
– czoło,
– podbródek,
– brzuch,
– ramiona,
– uda,
– dekolt, itp.

Jak długo trwa zabieg modelowania ciała?

Zabieg nieinwazyjnego konturowania nie wymaga znieczulenia, jednak aby zapewnić najwyższy komfort pacjentom zapewniamy znieczulenie miejscowe w postaci kremu. Kolejną zaletą jest to, że zabieg jest niechururgiczny, a nasi klienci mogą wrócić do swoich codziennych zajęć od razu po nim. Nie wymaga praktycznie żadnych przygotowań, a jego czas to od 30 minut do 2 godzin.

Terapia Ultraformer jest całkowicie bezpieczna i sprawdzona. Efekty bezoperacyjnego liftingu widoczne są już po pierwszym zabiegu, jednak po około 3 miesiącach stają się jeszcze bardziej widoczne. Skóra staje się odmłodzona, piękna, napięta i jędrna. W razie potrzeby zabieg może być on powtórzony po okresie 6 miesięcy.

Czy zabieg bezoperacyjnego liftingu twarzy jest bezbolesny?

Zabieg liftingu bez skalpela za pomocą urządzenia Ultraformer III nie jest bolesny i zazwyczaj nie wymaga zastosowania znieczulenia. Jednak w celu zapewnienia najwyższego komfortu u pacjentów wrażliwych na ból stosujemy miejscowe znieczulenie w postaci maści.

Jak często należy wykonywać nieinwazyjny zabieg liftingu Ultraformer?

Dużą zaletą innowacyjnego sprzętu do liftingu Ultraformer III jest jego skuteczność widoczna już po jednym zabiegu. U większości pacjentów wystarczy jeden zabieg. W razie konieczności jego powtórzenia jest to możliwe po upływie około 6 miesięcy. Nasi specjaliści z gabinetu medycyny estetycznej Fabskin w Warszawie konsultują każdy przypadek indywidualnie i dokładają wszelkich starań, aby nasi pacjenci byli zadowoleni z efektów końcowych.

Jakich efektów można się spodziewać po bezinwazyjnym zabiegu Ultraformer III?

Już jeden zabieg konturowania ciała lub twarzy gwarantuje zadowalające i długotrwałe efekty. Stopniowa poprawa struktury skóry, w tym jej wyglądu i jej jędrności następuje stopniowo i poprawia się z każdym dniem. Rezultaty zabiegu utrzymują się minimum 2 lata.

Efekty nieinwazyjnego konturowania za pomocą Ultraformer III:

– Ujędrnienie skóry ciała,
– Ujędrnianie skóry twarzy oraz poprawa jej owalu,
– Modelowanie sylwetki,
– Zmniejszenie głębokich zmarszczek i innych niedoskonałości twarzy,
– Redukcja tkanki tłuszczowej,
– lifting opadających fałdów skóry,
– poprawa jakości życia pacjentów.

Jakie są wskazania do terapii przy użyciu ULTRAFORMER III?

– mała elastyczności skóry ciała i twarzy,
– wiotkość skóry w newralgicznych partiach ciała takich jak: ramion, piersi, brzuch, szyja, uda itp.,
– zmiana elastyczności skóry po utracie kilogramów,
– wiotkość skóry związana z wiekiem +35 lat,
– poprawa i ujędrnienie obszarów ciała, na których występują rozstępy.

Jakie są przeciwskazania do niechirurgicznego liftingu ciała bez skalpela Ultraformer III?

Do zabiegu Ultraformer – liftingu bez skalpela – nie ma wielu przeciwskazań. Najważniejsze z nich to:
– ciąża i okres karmienia piersią,
– choroby, w tym nowotwór,
– stany zapalne i jakiekolwiek inne zmiany skórne w obszarze zabiegowym,
– opryszczka.
Przed zabiegiem modelowania i konturowania ciała w gabinecie Fabskin w Bemowie nasi specjaliści odpowiedzą na wszelkie pytania i wykluczą przeciwskazania do zabiegu.

Jak postępować po zabiegu i czy zabieg nieoperacyjnego liftingu jest bezpieczny?

Zabieg za pomocą maszyny Ultraformer jest bezpieczny i bezinwazyjny. Pacjenci nie musza przechodzić okresu rekonwalescencji.U niektórych pacjentów możliwe jest pojawienie się niewielkiego obrzęku lub zasinienia. Objawy te są normalne i ustępują samoczynnie do 14 dni. Po zabiegu zaleca się dbanie o skórę poddaną zabiegowi, w tym nawilżanie jej i stosowanie kosmetyków z witaminą C (zaleconych przez naszych specjalistów) oraz osłonę przed promieniami słonecznymi.

Nie czekaj i już dzisiaj zmień swoje życie na lepsze!

Efekty zabiegów bezoperacyjnego liftingu twarzy

Efekty modelowania bez skalpela okolic policzków, linii żuchwy, podbródka i górnej części szyi.

Efekty modelowania bez skalpela okolic policzków, linii żuchwy, podbródka i górnej części szyi.

Rezultaty bezoperacyjnego modelowania twarzy, okolic żuchwy i policzków.

Efekty nieinwazyjnego liftingu szyi.

Rezultaty niechirurgicznego liftingu okolic żuchwy bez użycia skalpela.

Efekty bezoperacyjnego modelowania kości policzkowych.

Rezultaty nieinwazyjnego liftingu policzków bez użycia skalpela.

Efekty bezoperacyjnego liftingu linii żuchwy i podbródka.

Sprawdź cennik zabiegu ultraformer

Twarz & szyjaProgram delikatnyProgram silnyPROMOCJA! Program silny w cenie delikatnego.
Czoło + powieka górna600 zł1100 zł
Powieki dolne550 zł1000 zł550 zł
Skronie + kurze łapki600 zł1100 zł600 zł
Cała górna część twarzy (lifting czoła, skroni, brwi, powieki górnej i dolnej oraz kurzych łapek)1450 zł2800 zł1450 zł
Okolica ust1500 zł2200 zł1500 zł
Policzki + linia żuchwy2300 zł4550 zł2300 zł
Cała górna część twarzy (lifting czoła, skroni, brwi, powieki górnej i dolnej oraz kurzych łapek)1450 zł2800 zł1450 zł
HIT!!! Podbródek + linia żuchwy + górna część szyi1350 zł2950 zł1350 zł
Cała dolna część twarzy (policzki, fałdy nos-warg, linie marionetki)3600 zł6600 zł3600 zł
Policzki + linia żuchwy + podbródek + górna część szyi HIT!!! „chomiczki”, opadające, wiotkie policzki, linia żuchwy poprawa owalu twarzy- najlepszy i najpopularniejszy zabieg3600 zł6600 zł3600 zł
Cała twarz5050 zł9400 zł5050 zł
Szyja łącznie z podbródkiem2500 zł4500 zł2500 zł
CIAŁOCenaPromocja
Dekolt płytki/głęboki3000-5000 zł2500zł
Piersi3500-5500 zł2999zł
Ramiona4500-6000 zł3999 zł
Zewnętrzna część mięśnia piersiowego (rozpiętki)3000 zł2499 zł
Brzuch5000 zł-8000 zł3499 zł
Boki4500 zł-7500 zł2999 zł
Plecy (motylki)4500 zł-6000 zł3999 zł
Okolica lędźwiowo-krzyżowa4500 zł-7500 zł3999 zł
Cała talia12500 zł-20000 zł7999 zł
Kolana3000 zł-4000 zł2499 zł
Wewnętrzna powierzchnia ud – połowa długości5000 zł-6500 zł3499 zł
Wewnętrzna powierzchnia ud – cała długość7500 zł-9500 zł5499 zł
Całe uda14000 zł-17000 zł8999 zł
Pośladki5500 zł-10000 zł4499 zł

Zobacz również:

UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ tel: 22 126 80 08