EMSlim – elektrostymulacja mięśni Warszawa

Modelowanie sylwetki jeszcze nigdy nie było tak proste, a to dzięki nowoczesnej technologii EMSlim. Ten nowoczesny, elektromagnetyczny stymulator mięśni doskonale modeluje sylwetkę, spala tłuszcz i rzeźbi mięśnie. Jego działanie opiera się na bezinwazyjnej technologii HI-EMT, która służy do budowy i wzmacniania mięśni oraz redukcji tkanki tłuszczowej jednocześnie. Już w trakcie zaledwie 30-minutowego zabiegu urządzenie generuje około 20 000 intensywnych i długotrwałych skurczy mięśni, co jest niemożliwe do wykonania w trakcie tradycyjnego treningu. Wyjątkowość EMSlim podkreślają głowice, które idealnie dopasowują się do wybranych partii ciała, takich jak brzuch, ramiona, uda oraz pośladki. Co więcej, w klinice FabSkin w Warszawie na Bemowie posiadamy dodatkową dużą głowicę do stymulacji mięśni Kegla, czyli mięśni dna miednicy. Regularne ćwiczenia mięśni Kegla z wykorzystaniem elektrostymulacji (EMS) potrafią wzmocnić ich siłę, zdolność do kontrolowania pęcherza moczowego oraz poprawić jakość współżycia seksualnego. Zabieg stymulacji mięśni to absolutny przełom w kształtowaniu i modelowaniu sylwetki.

Na czym polega elektromagnetyczna stymulacja mięśni EMSlim?

EMSlim, elektromagnetyczny stymulator mięśni, bazujący na technologii HI-EMT (ang. Hiemt High Intensity Electromagnetic Muscle Training), wykorzystuje moc 7 Tesli, co przekłada się na piorunujące efekty w zakresie modelowania brzucha, pośladków i ud. Urządzenie działa w oparciu o specjalne aplikatory, generujące pole elektromagnetyczne o wysokiej intensywności, które przepływają przez ciało na głębokość 4-6 cm, wywołując skurcze mięśni. Jednocześnie spala tkankę tłuszczową oraz wzmacnia masę mięśniową. Rozbudowa tkanki mięśniowej odbywa się całkowicie naturalnie. Cały proces jest bardzo podobny do zmian, jakie zachodzą podczas intensywnych ćwiczeń fizycznych. EMSlim stymuluje mięśnie do pracy równiej nawet 20 000 brzuszków czy przysiadów.

Ekspert radzi

Na czym polega elektromagnetyczna stymulacja mięśni EMSlim?

EMSlim, elektromagnetyczny stymulator mięśni, bazujący na technologii HI-EMT (ang. Hiemt High Intensity Electromagnetic Muscle Training), wykorzystuje moc 7 Tesli, co przekłada się na piorunujące efekty w zakresie modelowania brzucha, pośladków i ud. Urządzenie działa w oparciu o specjalne aplikatory, generujące pole elektromagnetyczne o wysokiej intensywności, które przepływają przez ciało na głębokość 4-6 cm, wywołując skurcze mięśni. Jednocześnie spala tkankę tłuszczową oraz wzmacnia masę mięśniową. Rozbudowa tkanki mięśniowej odbywa się całkowicie naturalnie. Cały proces jest bardzo podobny do zmian, jakie zachodzą podczas intensywnych ćwiczeń fizycznych. EMSlim stymuluje mięśnie do pracy równiej nawet 20 000 brzuszków czy przysiadów.

EMSlim:

 • pobudza wzrost włókien kurczliwych;
 • stymuluje tworzenie nowych białek;

Szukasz skutecznego sposobu, aby bez wysiłku fizycznego pobudzić tkankę mięśniową do pracy?

Umów się na zabieg EMSlim

☎ (22) 126 80 08
KONTAKT

Na jakie partie ciała stosuje się zabieg EMSlim?

Największą zaletą urządzenia jest możliwość stosowania na różnych obszarach ciała, m.in. na brzuchu, pośladkach, udach. Zabieg ten świetnie sprawdzi się również do wzmacniania mięśni Kegla oraz profilowania ramion i łydek.

Dla kogo zabieg stymulacji mięśni EMSlim? Wskazania do zabiegu

 • modelowanie brzucha;
 • modelowanie pośladków;
 • modelowanie ud;
 • rozbudowa i wzmocnienie mięśni;
 • wspomaganie treningów;
 • nierówności po liposukcji;
 • wzmacnianie mięśni Kegla;
 • modelowanie i profilowanie ramion;
 • modelowanie i profilowanie łydek.

Najlepszymi kandydatami do zabiegu EMSlim są osoby z BMI poniżej 25.

EMSlim – stymulacja mięśni Kegla

Elektrostymulacja mięśni Kegla (zwanych również mięśniami dna miednicy lub przepony miednicznej) jest doskonałym sposobem na ich wzmocnienie oraz pozwala walczyć z NTM (nietrzymaniem moczu). EMSlim można zastosować jako leczenie wspomagające tej przypadłości. Specjalne elektrody, które przewodzą impulsy elektryczne przez skórę do mięśni, wywołują mimowolne skurcze dna miednicy, silniejsze niż te, które bylibyśmy w stanie wywołać za pomocą własnej woli. Co więcej, elektrostymulacja wspomaga również regenerację uszkodzonego unerwienia. Zabieg na mięśnie Kegla EMSlim jest skuteczny zarówno w przypadku kobiet, jak i mężczyzn.

Dla kogo zabieg na mięśnie Kegla EMSlim?

Elektrostymulacja mięśni dna miednicy EMSlim wskazana jest dla Pacjentów zmagających się z wysiłkowym problemem nietrzymania moczu, jako forma rehabilitacji dna miednicy, po porodzie lub po operacjach prostaty. Wskazaniami do elektrostymulacji są również zaburzenia doznań seksualnych oraz zaburzenia erekcji i przewlekłe zaparcia. Elektrostymulacja zmusza mięśnie do pracy, przy czym w przypadku osłabionych mięśni skurcz wywołany sztucznym bodźcem zewnętrznym jest z reguły większy i silniejszy niż skurcz naturalny. Intensywna praca mięśni doprowadza do szybkiej rozbudowy struktur mięśniowych i ich wzmacniania.

Modelowanie mięśni EMSlim – zalety

 • nieinwazyjna metoda budowy mięśni i redukcji tkanki tłuszczowej jednocześnie;
 • potwierdzona skuteczność – badanie potwierdzają, że EMSlim może zmniejszyć tkankę tłuszczową nawet o 15%, jednocześnie zwiększając masę mięśniową o 20%;
 • zoptymalizowany system chłodzenia wodą;
 • bezbolesność zabiegu;
 • brak efektów ubocznych i rekonwalescencji.

Jak przygotować się do zabiegu elektrostymulacji EMSlim?

Zabieg wyszczuplający EMSlim nie wymaga od Pacjenta żadnych specjalnych przygotowań. Poprzedzony jest konsultacją, podczas której specjalista wykluczy ewentualne przeciwwskazania do zabiegu.

Jak wygląda modelowanie tkanki tłuszczowej EMSlim w naszej klinice FabSkin w Warszawie?

Zabieg przeprowadzany jest w pozycji leżącej. Lekarz lub kosmetolog przykłada do wybranej partii ciała specjalny aplikator, który generuje pole elektromagnetyczne, w wyniku czego dochodzi do stymulacji mięśni. Intensywne skurcze mięśni powodują uwolnienie kwasów tłuszczowych, rozkładając złogi tłuszczu, a także wpływają na wzrost masy mięśniowej i wytrzymałości. Zabieg na jedną partię ciała trwa ok. 30 minut.

Nieinwazyjne kształtowanie sylwetki EMSlim – efekty zabiegu

Zabieg EMSlim, wykorzystujący technologię HIEMT, ,,ćwiczy” mięśnie ze znacznie większą mocą i efektywnością w porównaniu do najbardziej forsownego treningu na siłowni. Jak to możliwe?

 • skurcze trwają dłużej i są o wiele bardziej intensywne;
 • sam organizm nie jest w stanie wywołać ich samoistnie ani utrzymać wystarczająco długo;
 • w czasie jednego zabiegu trwającego około 30 minut dochodzi do 20 000 skurczów.

Efekty zabiegu EMSlim to:

 • modelowanie ciała;
 • redukcja tkanki tłuszczowej;
 • budowa i wyrzeźbienie mięśni pośladków, talii, brzucha, ramion (mięśnie stają się pełniejsze, napięte, bardziej zarysowane);
 • ujędrnienie i napięcia ciała.
Efekty elektromagnetycznej stymulacji mięśni EMSlim

Ile zabiegów EMSlim należy wykonać?

Seria zabiegowa obejmuje od 4 do 8 zabiegów na jedną partię ciała wykonywanych 2 razy w tygodniu.

Kiedy widoczne są pierwsze efekty nieinwazyjnego kształtowania sylwetki EMSlim?

Pierwsze efekty Pacjenci mogą zaobserwować po wykonaniu podstawowej serii 4-6 zabiegów. Na ostateczny rezultaty trzeba poczekać kilka tygodni.

Zalecenia pozabiegowe

Bezpośrednio po zabiegu zaleca się picie dużych ilości wody oraz – w dniu zabiegu – wstrzymanie się od aktywności fizycznej. Po zakończonej serii zabiegów, w celu podtrzymania efektów, zaleca się wdrożenie umiarkowanej aktywności fizycznej oraz przestrzeganie zdrowej diety, co pozwoli cieszyć się piękną sylwetką przez długi czas.

Przeciwwskazania do elektromagnetycznej stymulacji mięśni EMSlim

Głównymi przeciwwskazaniami do zabiegu są:

 • ciąża, okres połogu oraz karmienie piersią;
 • choroby nowotworowe;
 • rozrusznik serca, metalowe implanty;
 • padaczka;
 • przepuklina pachwinowa, pępkowa;
 • gorączka;
 • wkładka domaciczna;
 • niewydolność serca i płuc.

Chcesz cieszyć się bardziej zarysowanymi i pełniejszymi mięśniami w obrębie brzucha, ud, pośladków?

Umów się na nieinwazyjne modelowanie sylwetki EMSlim

☎ (22) 126 80 08
KONTAKT

FAQ – najważniejsze pytania dotyczące zabiegu stymulowania mięśni i modelowania sylwetki EMSlim

Czy zabieg EMSlim jest bezpieczny?

Zabieg jest bezpieczny dla Pacjenta. Energia pola magnetycznego wchodzi w interakcje tylko z tkanką mięśniową, nie oddziałując na inne tkanki oraz organy wewnętrzne.

Czy zabieg stymulacji mięśni EMSlim jest bolesny?

EMSlim to bezbolesny i nieinwazyjny system do wyrzeźbienia i budowy mięśni, redukcji tkanki tłuszczowej oraz liftingu pośladków. Odbywa się bez znieczulenia.

Opinie o zabiegu EMSlim

EMSlim to hit w budowaniu mięśni. To jeden z ulubionych zabiegów na ciało naszych Klientek w ostatnim czasie. Elektromagnetyczna stymulacja mięśni zbiera same pozytywne opinie w internecie.

Ile kosztuje elektrostymulacja EMSlim w Warszawie? Cena

Cena zabiegu EMSlim uzależniona jest od obszaru zabiegowego. Poniżej znajduje się szczegółowy cennik elektromagnetycznej stymulacji mięśni EMSlim w naszej klinice na warszawskim Bemowie:

Ilość zabiegówCena
1 zabieg400 zł
5 zabiegów1500 zł (300 zł za zabieg)
10 zabiegów2000 zł (200 zł za zabieg)
EMslimStorz na dwa obszaryCENA PAKIETU
5 zabiegów1250 zł (250 zł za zabieg)1500 zł (300 zł za zabieg)2750 zł
10 zabiegów1250 zł (125 zł za zabieg)2250 zł (225 zł za zabieg)3500 zł

EmSlim + Pakiet Kriolipolizy
Przy wykupieniu pakietu kriolipolizy wykonasz max 10 zabiegów EMSLIM w cenie 100 zł za zabieg
KriolipolizaStorzEmSlimCENA PAKIETU
Pakiet 3 zabiegów z 1 głowicą 1800 zł (600 zł za zabieg)Pakiet 5 zabiegów na 2 obszary 1250 zł (250 zł za zabieg)Pakiet 5 zabiegów 500 zł (100 zł za zabieg)3550 zł
Pakiet 3 zabiegów z 2 głowicami 2550 zł (850 zł za zabieg)Pakiet 5 zabiegów na 2 obszary 1250 zł (250 zł za zabieg)Pakiet 5 zabiegów 500 zł (100 zł za zabieg)4300 zł