Wypełnienie i usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym Warszawa

Dzięki zastosowaniu kwasu hialuronowego zmarszczki mogą być szybko i efektywnie korygowane. Profesjonalnie usuniesz zmarszczki w gabinecie medycyny estetycznej Fabskin w Warszawie. Powszechnie stosuje się w celu wygładzenia oraz redukcji zmarszczek preparaty zawierające kwas hialuronowy, lub bezpośrednie zastrzyki śródskórne z czystym kwasem hialuronowym dla osiągnięcia jeszcze lepszego efektu.

Wypełnienie zmarszczek kwasem hialuronowym

Kwas hialuronowy stanowi doskonały materiał wykorzystywany do ujędrniania i powiększania ust, policzków, konturów twarzy, sprawiając, że skóra promienieje i dłużej cieszy się witalnością. Ponieważ kwas hialuronowy jest naturalnym składnikiem skóry, odpowiadającym za utrzymanie jej młodego wyglądu, jego zastosowanie jest bezpieczne i może być regularnie powtarzane. W skórze kwas hialuronowy odpowiada dodatkowo za właściwy poziom nawilżenia, dlatego zabiegi z jego użyciem doskonale nawilżają skórę twarzy, szyi i dekoltu oraz sprawiają, że jest ona wygładzona, a zmarszczki zredukowane.

Szukasz skutecznego sposobu na wypełnienie zmarszczek mimicznych?

Umów się na zabieg z użyciem kwasu hialuronowego w Warszawie

(22) 126 80 08

Kwas hialuronowy – zastosowanie

Z wiekiem ilość kwasu hialuronowego w skórze zmniejsza się, a jego wartość traci na jakości. Nic więc dziwnego, że skóra wykazuje widoczne oznaki starzenia się i spadek nawilżenia. Ten proces wytwarza z początku drobne zmarszczki, następnie te głębokie i trudniejsze do usunięcia, po zmarszczki na dobre wpisujące się w ludzki fenotyp. Cała twarz z wiekiem przekształca się i opada na skutek utraty cennych substancji. Użycie kwasu hialuronowego sprawia, że twarz odżywa na nowo i wygląda po prostu piękniej.

Usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym – na jakie obszary twarzy?

Zachęcamy do zapoznania się z krótkim przeglądem zabiegów z wykorzystaniem kwasu hialuronowego oraz odwiedzenia stron, na których szczegółowo opisujemy poszczególne zabiegi. Każdy z przeprowadzanych przez nas zabiegów wypełniania zmarszczek z użyciem tego wypełniacza wykonywany jest przez doświadczonych specjalistów, gwarantujących w pełni naturalny, a jednocześnie widocznie ładniejszy wygląd twarzy (i nie tylko).

Kwas hialuronowy pod oczy

Okolice oczu to miejsca, które wyraźnie zdradzają nasz wiek. Dodatkowo w tym obszarze tworzą się zmarszczki mimiczne, powstałe na skutek częstych grymasów twarzy – chociażby uśmiechania się. W naszej klinice przeprowadzamy usuwanie zmarszczek w okolicy oczu kwasem hialuronowym ze szczególnym naciskiem na likwidację kurzych łapek. Ponadto wykorzystujemy kwas hialuronowy na cienie pod oczami, co sprawia, że twarz naszych pacjentów i pacjentek staje się wyraźnie odmłodzona.

Wypełnianie i odświeżanie ust kwasem hialuronowym

Z wiekiem kontur ust zaczyna się zacierać, a czerwień ust traci wyraźny kontur. Z pomocą w przypadku tego typu defektów urodowych przychodzi kwas hialuronowy, który jest jedną z najczęściej wykorzystywanych substancji do zabiegów na usta. W naszej klinice wykonujemy wypełnianie kącików ust kwasem hialuronowym, poprawę konturu ust i odświeżenie czerwieni ust wraz z jej intensywnym nawilżeniem. Wykonujemy także zabiegi pozwalające podnieść opadające kąciki ust, nadające twarzy nie tylko zmęczony, ale przede wszystkim – smutny wygląd. Zajmujemy się również redukcją zmarszczek palacza, powstających nie tylko u osób, które zmagają się z nałogiem.

Zabiegi na twarz z użyciem kwasu hialuronowego

Wśród zabiegów na twarz bardzo często wykonujemy podniesienie owalu twarzy kwasem hialuronowymModelujemy okolice żuchwy, brody, łuki skroniowe. Ponadto wypełniamy bruzdy marionetkowe i bruzdy nosowo-wargowe – efekty wiotczenia skóry i jej opadania.

Odmładzanie szyi, dekoltu i dłoni kwasem hialuronowym

Zajmujemy się też innymi obszarami ciała. Dużą popularnością w naszej klinice cieszą się zabiegi na dekolt i szyję, a wśród nich wypełnianie zmarszczek szyi i wygładzanie zmarszczek dekoltu. Spośród zabiegów na dłonie wiele osób wybiera wypełnianie zanikowej skóry dłoni kwasem hialuronowym.

Do innych zabiegów, które przeprowadzamy przy użyciu wysokojakościowych wypełniaczy należą:

Wygładzanie i ujędrnianie skóry kwasem hialuronowym – wskazania

 • zmarszczki i bruzdy wokół ust, „zmarszczki palacza”;
 • zmarszczki wokół oczu, „kurze łapki”;
 • opadnięte kąciki ust;
 • poziome zmarszczki na czole;
 • lwia zmarszczka;
 • utrata objętości i zarysu twarzy;
 • zmarszczki, bruzdy zwiotczenie skóry na dekolcie i szyi;
 • starzenie skóry dłoni;
 • utrata nawilżenia skóry.

Zabiegi z kwasem hialuronowym – przeciwwskazania

Kwas hialuronowy przez to, że jest substancją naturalnie występującą w skórze człowieka, rzadko powoduje reakcje alergiczne. Istnieje jednak kilka przeciwwskazań ogólnych do stosowania zastrzyków z kwasem hialuronowym, które wymagają konsultacji z lekarzem. Oto najważniejsze z nich:

 • nadwrażliwość na którykolwiek ze składników produktu, a w szczególności na kwas hialuronowy;
 • okres ciąży i karmienia piersią;
 • aktywne infekcje;
 • choroba autoimmunologiczna w wywiadzie;
 • skłonność do tworzenia przerośniętych blizn;
 • zaburzenia krzepliwości krwi;
 • aktywna infekcja wirusem opryszczki;
 • wiek – poniżej 18 lat.

Na czym polega zabieg wypełniania zmarszczek kwasem hialuronowym?

Likwidacja zmarszczek kwasem hialuronowym rozpoczyna się od nałożenia kremu znieczulającego na wybrane obszary twarzy. Gdy znieczulenie zacznie działać, lekarz za pomocą elastycznych kaniul wstrzykuje odpowiednią ilość preparatu na bazie kwasu hialuronowego w miejsce, które wymaga uzupełniania. Po zakończeniu iniekcji preparat zawsze musi zostać odpowiednio rozprowadzony przez lekarza – w tym celu wykonuje on masaż. Wypełnianie zmarszczek jest więc zabiegiem szybkim i całkowicie bezbolesnym. nie trzeba się do niego specjalnie przygotowywać, a po jego wykonaniu możesz wrócić do codziennych czynności. Warto pamiętać, aby skóra nie była wystawiana na zbyt intensywne promieniowanie słoneczne. Nie powinno się także przez jakiś czas korzystać z usług solarium. Pamiętaj także, aby po zabiegu nie stosować żadnych peelingów. Mimo, że pierwsze efekty wypełniania zmarszczek przy pomocy kwasu hialuronowego są widoczne od razu, jednak proces jego wchłaniania trwa o wiele dłużej. Z czasem zauważysz więc także znaczną poprawę kondycji Twojej skóry. Co więcej, końcowy efekt utrzymuje się naprawdę długo.

Likwidacja zmarszczek kwasem hialuronowym w gabinecie Fabskin w Warszawie – efekty

Efekty są natychmiastowe! Widoczne już po pierwszym zabiegu (trwającym do 45 min.) Ostateczny efekt widoczny jest po upływie 3-4 tygodni od zabiegu. Dzięki regenerującym właściwościom kwasu hialuronowego, nawet po całkowitym wyczerpaniu się w skórze preparatu, skóra wygląda promienniej. Zabiegi należy powtarzać zgodnie z harmonogramem ustalonym z lekarzem prowadzącym. Zwykle co 6-10 miesięcy. Okres ten uzależniony jest od wieku pacjenta, stanu cery, prowadzonego trybu życia, zażywania używek, używanych preparatów do upiększania.

Przed planowanym zabiegiem, prosimy o kontakt z lekarzem w celu opracowania najkorzystniejszego planu estetycznego i dokładnego zapoznania się z proponowanym zabiegiem.

Gabinet medycyny estetycznej Fabskin gwarantuje wyraźne i satysfakcjonujące efekty wygładzania i usuwania zmarszczek kwasem hialuronowym. Zapraszamy do naszego gabinetu w Warszawie.

Efekty kwasu hialuronowego na usuwanie zmarszczek
Efekty kwasu hialuronowego na usuwanie zmarszczek
Efekty kwasu hialuronowego na usuwanie zmarszczek
Efekty kwasu hialuronowego na usuwanie zmarszczek
Efekty kwasu hialuronowego na usuwanie zmarszczek
Efekty kwasu hialuronowego na usuwanie zmarszczek
Efekty kwasu hialuronowego na usuwanie zmarszczek
Efekty kwasu hialuronowego na usuwanie zmarszczek
Efekty kwasu hialuronowego na usuwanie zmarszczek
Efekty kwasu hialuronowego na usuwanie zmarszczek
Efekty kwasu hialuronowego na usuwanie zmarszczek
Efekty kwasu hialuronowego na usuwanie zmarszczek
Efekty kwasu hialuronowego na usuwanie zmarszczek

Zalecenia po zabiegu kwasem hialuronowym

Skóra po zabiegu może być delikatnie zaczerwieniona i opuchnięta. Jednak jest to naturalna reakcja organizmu, a objawy te powinny ustąpić w ciągu kilku dni. Doraźnie można stosować maści kojące lub żele przyspieszające znikanie siniaków. Po zabiegu przez około 2 tygodnie należy także unikać nasłonecznienia oraz nagrzewania. Nie zaleca się przez ten czas korzystać z sauny i solarium.

Laserowe usuwanie zmarszczek jako alternatywa dla kwasu hialuronowego

Spośród wielu technik usuwania zmarszczek warto wyróżnić laserowe usuwanie zmarszczek wykonywane za pomocą lasera frakcyjnego. Oprócz usuwania zmarszczek pozwala on zredukować przebarwienia, uszkodzenia naskórka wynikające z działania czynników atmosferycznych czy bruzdy na twarzy.

Usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym – cena

Aby dowiedzieć się, ile kosztuje wypełnienie zmarszczek kwasem hialuronowym, zapraszamy do zapoznania się z naszym cennikiem zabiegów z kwasem hialuronowym.

Ciesz się gładką skórą bez zmarszczek i bruzd

Wypełnianie i usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym w klinice medycyny estetycznej na warszawskim Bemowie

☎ (22) 126 80 08

FAQ – najważniejsze pytania dotyczące zabiegów z użyciem kwasu hialuronowego

Czy usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym jest bezpieczne?

Kwas hialuronowy stosowany w warszawskim gabinecie Fabskin jest w pełni bezpieczny i antyalergiczny. Całkowicie wchłania się i zapewnia 100% naturalny wygląd. Pacjenci nie muszą martwić się przykrymi konsekwencjami zabiegu, gdyż takie po prostu nie występują (rzadko zdarzają się drobne obrzęki, zasinienia, które same znikają w krótkim czasie). Zastrzyki nie sprawiają bólu, jednak dla osób, które z jakichś względów obawiają się wkłuć, stosujemy miejscowy krem znieczulający, jeszcze bardziej uprzyjemniający zabieg. Pacjenci od razu po zabiegu mogą wrócić do wykonywanych na co dzień czynności (unikać należy jedynie silnego nasłonecznienia i niskich temperatur). Przed każdym zabiegiem z lekarzem skonsultować powinny się kobiety w ciąży, oraz karmiące, a także osoby podejrzewające u siebie nadwrażliwość na kwas hialuronowy.

Jak często należy powtarzać zabieg wypełniania zmarszczek kwasem hialuronowym?

Czas utrzymywania się efektów wynosi średnio 6-10 miesięcy. Po tym czasie zabieg zaleca się powtórzyć. Zazwyczaj każde kolejne zabiegi wymagają już mniejszej ilości preparatu, z racji na zwiększenie ilości kolagenu w skórze, dlatego często nazywa się je po prostu zabiegami „podtrzymującymi’’.

Z jakimi zabiegami można łączyć usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym?

Aby osiągnąć jak najlepsze efekty, zaleca się łączyć peelingi medyczne na przemian z mezoterapią igłową kwasem hialuronowym. Można również zastosować terapię osoczem bogatopłytkowym.

Zapraszamy na konsultacje, podczas których specjalista przedstawi wszystkie zalety wypełniania braków objętościowych i zmarszczek kwasem hialuronowym oraz dobierze wypełniacz odpowiadający indywidualnym potrzebom. Poprawiamy wygląd i samopoczucie zarówno kobiet, jak i mężczyzn, których zawód wymaga dobrej prezencji oraz tych, którzy po prostu chcą zrobić coś dla siebie.

Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym opinie

Wypełnianie zmarszczek kwasem cieszy się wielką popularnością wśród coraz większej liczby osób. Nic dziwnego, skoro efekty możesz zobaczyć gołym okiem już po chwili, a efekt utrzymuje się przed długi czas. Jest to zabieg powszechny wśród gwiazd szklanego ekranu czy internetu, który jest dostępny aktualnie dla wszystkich ludzi. Jeżeli więc marzysz o natychmiastowym efekcie wygładzenia, kwas hialuronowy na zmarszczki może okazać się idealnym rozwiązaniem właśnie dla Ciebie. A jakie są opinie na ten temat naszych Klientów? Zdecydowanie pozytywne! Cieszymy się zaufaniem wielu osób, którzy wracają do nas regularnie. Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym jest wykonywane przez profesjonalistów, dzięki czemu masz pewność, że używamy jedynie sprawdzonych preparatów o najwyższej jakości. jest to więc nie tylko szybki zabieg, do którego nie musisz specjalnie się przygotowywać, jak również bardzo bezpieczny. Dzięki temu wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym ma dobre opinie wśród osób w każdym wieku. Pozwala zniwelować nie tylko drobne niedoskonałości związane z procesem starzenia, ale także zmniejszyć głębsze zmarszczki i zdecydowanie poprawić kondycję Twojej skóry. Jeżeli więc zastanawiasz się, jak w szybki i efektowny sposób poprawić swoją urodę i podkreślić naturalne rysy twarzy, wybierz wypełnianie zmarszczek w naszym profesjonalnym salonie. Gwarantujemy, że dołączysz do grona naszych zadowolonych Klientów i będziesz z chęcią polecać nasze usługi innym osobom!

Kwas hialuronowy jest obecnie najczęściej wybieraną metodą na niechciane zmarszczki. Zaufaj ekspertom i przekonaj się, że na rezultat nie trzeba długo czekać. Poza tym nasi Klienci chętnie do nas wracają oraz polecają nas swoim znajomym. Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym  jest także wspaniałym prezentem dla Twoich przyjaciół i rodziny. Podaruj im nieco luksusu, aby pokochali swoje ciało mimo upływu lat. Pamiętaj, dzięki naszej pomocy możesz w kilka chwil poprawić swój wygląd i poczuć się pięknym! W dodatku, preparaty, jakie stosujemy do wykonania wszystkich zabiegów wypełniania zmarszczek są w pełni bezpieczne oraz są przebadane pod kątem alergenów. Dzięki temu nie musisz się martwić o skutki uboczne. Sprawdź więc naszą bogatą ofertę zabiegów już dziś i dołącz do tysiąca osób, które skorzystały z naszej pomocy.

Zobacz pełny cennik usuwania zmarszczek kwasem hialuronowym w Warszawie

[cennik]

DOPASUJ ILOŚĆ W MLCENA CENNIKOWAJUVEDERM
1 ml1400 zł1400 zł
2 ml2800 zł2800 zł (1400 zł za ml)
3 ml4200 zł3700 zł (1233 zał za ml) oszczędzasz 500 zł
4 ml5600 zł4500 zł (1125 zł za ml) oszczędzasz 1100 zł
5 ml7000 zł5500 zł (1100 zł za ml) oszczędzasz 1500 zł
 

DOPASUJ ILOŚĆ W MLCENA CENNIKOWATEOSYAL
1 ml / 1,2 ml (preparaty wolumetryczne)1200 zł1200 zł
2 ml / 2,4 ml (preparaty wolumetryczne)2400 zł2400 zł (1200 zł za ml)
3 ml / 3,6 ml (preparaty wolumetryczne)3600 zł3100 zł (1033 zł za ml) oszczędzasz 500 zł
4 ml / 4,8 ml (preparaty wolumetryczne)4800 zł3700 zł (925 zł za ml) oszczędzasz 1100 zł
5 ml / 6 ml (preparaty wolumetryczne)6000 zł4500 zł (900 zł za ml oszczędzasz 1500 zł)
 

Orientacyjna ilość preparatu, potrzebna do zabiegu
dolina łez1-2 ml
cały oczodół1-2 ml
wypełnienie skroni1-2 ml
marionetki1-2 ml
broda3-5 ml
linia żuchwy1-2 ml
kąt żuchwy/żwacze2-4 ml
wolumetria twarzyod 2-3 ml

Zobacz także: