HIFU na brzuch

HIFU na brzuch – fale dźwiękowe a modelowanie ciała

Szukasz sposobu na to, aby skutecznie wymodelować brzuch, bez konieczności użycia skalpela? Klinika Medycyny Estetycznej FabSkin, ma dla Ciebie idealne rozwiązanie, a jest nim zabieg HIFU. Brzuch poddany kuracji z użyciem skupionych ultradźwięków, odzyska jędrność i stanie się bardziej estetyczny, a wszystko to w całkowicie bezpieczny i nieinwazyjny sposób.

HIFU na brzuch to doskonała alternatywa dla zabiegu chirurgicznego, zapewniająca mało inwazyjną technikę liftingu. W trakcie kuracji, podczas której wykorzystywane są fale ultradźwiękowe, dochodzi do obkurczenia komórek tkanki tłuszczowej, a także stymulacji skóry do regeneracji. To skutkuje wzmożoną syntezą nowych włókien kolagenowych.

W medycynie estetycznej, istnieje wiele metod, na modelowanie ciała, jednak tylko nieliczne z nich, są uznawane za bezpieczne. Do tej mniejszości, należy właśnie rewelacyjna kuracja HIFU. Jakie daje HIFU efekty? Brzuch po jej przeprowadzeniu, staje się bardziej jędrny. Co istotne, każdy zabieg odbywający się w Klinice Medycyny Estetycznej FabSkin, przeprowadzany jest przez lekarzy specjalistów, co sprawia, że niepożądane efekty uboczne praktycznie nie występują. Parametry urządzenia, zawsze dobierane są w sposób indywidualny, do potrzeb pacjenta.

Dzięki zastosowaniu systemów punktów energetycznych, emitowanych w niewielkiej odległości od siebie, możliwe jest uzyskanie wysokiej wydajności i maksymalnej głębokości działania HIFU, bez uszkodzenia tkanek. Takie działanie sprawia, że dochodzi do odbudowy włókien kolagenowych, struktur skóry, a także jej ujędrnienia.

Jak wygląda zabieg HIFU na brzuch?

Zabieg HIFU na brzuch, który wykorzystuje fale ultradźwiękowe, jest w pełni bezpieczny i bezbolesny. Zazwyczaj trwa od 30 minut do 2 godzin. W trakcie jego wykonywania, lekarz lub kosmetolog stosuje urządzenie emitujące fale ultradźwiękowe, które docierają do głębokich warstw skóry pacjenta. W konsekwencji, dochodzi do obkurczenia komórek tłuszczowych, w obrębie których powstają kontrolowane mikrouszkodzenia. Efektem takiego działania, jest mobilizacja komórek do szybkiej regeneracji, a także syntezy nowych włókien kolagenowych.

Chcesz ujędrnić i poprawić napięcie skóry brzucha?
Skorzystaj z oferty zabiegowej Ultraformer III w Warszawie

☎ (22) 126 80 08

HIFU brzuch przed i po – czyli efekty i wskazania do zabiegu

Osoby, które marzą o poprawie wyglądu swojego brzucha, szukają informacji w różnych źródłach, na temat kuracji z wykorzystaniem lasera HIFU brzuch. Przed i po to porównanie, które pozwala ocenić, czy zabieg jest rzeczywiście skuteczny. Na stronie internetowej naszej Kliniki Medycyny estetycznej FabSkin, możesz przeczytać wypowiedzi i zobaczyć zdjęcia pacjentów, którzy zdecydowali się na zabieg SKUPIONYMI ULTRADŹWIĘKAMI HIFU brzuch. Opinie, zadowolonych z jego efektów osób, stanowią najlepszy dowód na to, że warto się na niego zdecydować. Istotnym jest fakt, że każda kuracja, ma zarówno wskazania do wykonania, jak i przeciwwskazania. Poniżej, wyszczególniamy te informacje, w przypadku zabiegu HIFU na brzuch.

Wskazania:

  •         Obkurczanie i ujędrnianie skóry na brzuchu,
  •         Odbudowa kolagenu skóry,
  •         Konturowanie brzucha,
  •         Redukcja cellulitu,

Przeciwwskazania:

  •         Ciąża i karmienie piersią,
  •         Choroby nowotworowe i stany ponowotworowe,
  •         Wszczepiony rozrusznik, zastawki serca, implanty,
  •         Ostre zapalenie stawów,
  •         Zaburzenia krzepliwości krwi,
  •         Zapalenie żył.

Decydując się na zabieg z wykorzystaniem lasera, na pewno zastanawiasz się, jak szybko zobaczysz rezultaty kuracji HIFU brzuch. Efekty można zauważyć już po pierwszym zabiegu i należą do nich: zwiększenie jędrności, prawidłowe napięcie i gładkość skóry. Kolejne rezultaty, dostrzegać będziesz, nawet przez trzy kolejne miesiące. Finalny efekt, pozwala się sobą cieszyć do dwóch lat.

Jakich efektów można się spodziewać po zabiegu HIFU na brzuch?

Zdaniem eksperta

Już jeden zabieg na brzuch gwarantuje zadowalające i długotrwałe efekty. Stopniowa poprawa struktury skóry, w tym jej wyglądu i jej jędrności następuje stopniowo i poprawia się z każdym dniem. Rezultaty zabiegu utrzymują się minimum 2 lata – mówi lek. medycyny estetycznej, Radosław Rzepnikowski.

Cennik zabiegu HIFU na brzuch

Ogrom korzyści, jakie niesie ze sobą wykorzystanie metody laserowej do modelowania ciała sprawia, że coraz więcej osób decyduje się na wybór rozwiązania, jakim jest zabieg HIFU na brzuch. Cena kuracji, uzależniona jest od wielu czynników, najczęściej ustalana indywidualnie z klientem. Orientacyjny koszt zabiegu, możesz sprawdzić w naszym cenniku, który znajduje się poniżej.

Nieinwazyjny lifting HIFUCena u kosmetologaCena u lekarza
Brzuch3325 zł3850 zł
Dekolt płytki/głęboki2375 zł2750 zł
Piersi2755 zł3190 zł
Ramiona3610 zł4180 zł
Zewnętrzna część mięśnia piersiowego (rozpiętki)2185 zł2530 zł
Boki2755 zł3190 zł
Plecy (motylki)3705 zł4290 zł
Okolica lędźwiowo-krzyżowa3705 zł4290 zł
Cała talia7600 zł8800 zł
Kolana1900 zł2200 zł
Uda wewn. – połowa długości3325 zł2420 zł
Uda wewn. – cała długość5225 zł6050 zł
Całe uda8265 zł9570 zł
Pośladki4180 zł4840 zł