Bezpieczny lifting twarzy

Diagnoza w centrum medycyny estetycznej FABSKIN w Warszawie odpowie na pytania, w jaki sposób utrzymać młodą i zdrową skórę. Bez użycia inwazyjnych metod, z gwarancją satysfakcji i naturalnie pięknego wygląd.

Wiemy, że na skutek starzenia się, zmienia się naskórek i partie głębszych warstw skóry. Prowadzi to do modyfikacji delikatnej struktury, a w efekcie zmian skórnych, zmarszczek. Twarz z wiekiem jest coraz słabiej nawilżona, gdyż włókna kolagenowe zmieniają się, tracą na wartości, a gruczoły łojowe nie są w stanie produkować odpowiedniej ilości sebum. Także grawitacja działa na naszą niekorzyść, ściągając tkanki miękkie ku dołowi.

Wolumetria – odmładzanie na dłużej

Wolumetria pozwala cieszyć się młodszym wyglądem przez rok lub dłużej. Po tym okresie zabieg może być powtórzony, zgodnie z zaleceniami lekarza medycyny estetycznej. Wolumetria sprawia, że ogólny kształt twarzy wygląda lepiej, naprawione zostają ubytki wynikające ze starzenia się twarzy, a skronie, policzki, okolice ust, brody, nosa wymodelowane i wyraźniej atrakcyjne.

To wszystko bez użycia skalpela i nieprzyjemnych komplikacji pozabiegowych. W konsekwencji zabiegu wolumetrii może dojść do miejscowym obrzęków, plam skórnych, zasinień, które znikają samoistnie i są proste do zakrycia makijażem.

Zabieg

W wyniku podania kwasu polimlekowego, lub preparatów, jak Restylane – SubQ, Juvederm – Voluma, Princess Volume, odbudowywane są miejsca, gdzie zaznaczają się ubytki. Przywrócona zostaje jędrność i elastyczność skórze. Zabieg nie należy do bolesnych, jednak dla większego komfortu pacjenta stosuje się przed zabiegiem

Sprawdź cennik zabiegu wolumetria

WOLUMETRIA TWARZY
Korekcja ojętości, miękki lifting, wypełninie okolic kości policzkowych, modelowanie linii żuchwy
CenaPromocje
Juvederm Voluma – 1 ml / 2 ml1200 / 2000 zł 999 zł / 1799 zł 
Powiększenie żwaczy/brody 3-5 ampułek2400-4000 zł
Konsultacja i ustalenie indywidualnego planu zabiegówbezpłatnie
Wizyta kontrolna po zabiegubezpłatnie

UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ tel: 22 126 80 08