Wolumetria

Bezpieczny lifting twarzy

Diagnoza w centrum medycyny estetycznej FABSKIN w Warszawie odpowie na pytania, w jaki sposób utrzymać młodą i zdrową skórę. Bez użycia inwazyjnych metod, z gwarancją satysfakcji i naturalnie pięknego wygląd.

Wiemy, że na skutek starzenia się, zmienia się naskórek i partie głębszych warstw skóry. Prowadzi to do modyfikacji delikatnej struktury, a w efekcie zmian skórnych, zmarszczek. Twarz z wiekiem jest coraz słabiej nawilżona, gdyż włókna kolagenowe zmieniają się, tracą na wartości, a gruczoły łojowe nie są w stanie produkować odpowiedniej ilości sebum. Także grawitacja działa na naszą niekorzyść, ściągając tkanki miękkie ku dołowi.

voluma srodek stosowany przy zabiegu

Wolumetria – odmładzanie na dłużej

Wolumetria pozwala cieszyć się młodszym wyglądem przez rok lub dłużej. Po tym okresie zabieg może być powtórzony, zgodnie z zaleceniami lekarza medycyny estetycznej. Wolumetria sprawia, że ogólny kształt twarzy wygląda lepiej, naprawione zostają ubytki wynikające ze starzenia się twarzy, a skronie, policzki, okolice ust, brody, nosa wymodelowane i wyraźniej atrakcyjne.

efekty po zabiegu wolimetrii twarzy

To wszystko bez użycia skalpela i nieprzyjemnych komplikacji pozabiegowych. W konsekwencji zabiegu wolumetrii może dojść do miejscowym obrzęków, plam skórnych, zasinień, które znikają samoistnie i są proste do zakrycia makijażem.

Zabieg

W wyniku podania kwasu polimlekowego, lub preparatów, jak Restylane – SubQ, Juvederm – Voluma, Princess Volume, odbudowywane są miejsca, gdzie zaznaczają się ubytki. Przywrócona zostaje jędrność i elastyczność skórze. Zabieg nie należy do bolesnych, jednak dla większego komfortu pacjenta stosuje się przed zabiegiem

wolumetria i jej efekty