Laser Icoone®: Rewolucja w medycynie estetycznej i nowoczesnej kosmetologii

Na rynku pojawia się coraz więcej nowych technologii oraz innowacji, dzięki którym możliwy jest dynamiczny rozwój kosmetologii oraz medycyny estetycznej. Dzięki tym rozwiązaniom wiele Pacjentów może poprawić w szybki sposób wygląd swojej skóry i ciała. Obecnie coraz częściej mówi się o nowoczesnym zaawansowanym urządzeniu, które wykorzystuje się w tych dziedzinach. Jest to laser Icoone®. Czym jest i jakie efekty dzięki niemu można uzyskać? Te pytania trapią wiele osób. W naszym artykule dowiesz się najważniejszych informacji na temat samego urządzenia, poznasz, jakie zabiegi z laserem Icoone® można wykonać, aby poprawić swoje ciało, a także dowiesz się, jakie korzyści płyną z zastosowania tej technologii. Przybliżymy także cenę zabiegu oraz podpowiemy, gdzie w Warszawie możesz umówić się, by skorzystać z jego dobrodziejstw.

Zabieg Icoone® – czym jest i co nam daje?

Urządzenie Icoone® łączy w sobie siłę próżni oraz technologię mikromasażu, dzięki czemu możliwe jest przeprowadzenie różnorodnych zabiegów. Co najważniejsze – jego skuteczność jest potwierdzona wieloma badaniami. Zabiegi, które wykonywane są urządzeniem Icoone® są nie tylko bezbolesne, ale także niezwykle precyzyjne. Dzięki specjalnym głowicom, które są wyposażone w system próżniowy, możliwe jest oddziaływanie nie tylko na skórę, ale i na tkanki podskórne. Należy podkreślić, że Icoone® to zaawansowane urządzenie medyczne, co oznacza, że musiało przejść szereg testów, które potwierdziły jego innowacyjne działanie. Zabieg Icoone® nie tylko poprawia radykalnie wygląd skóry, ale także jest stosowany na przykład w redukcji cellulitu, ujędrnienia skóry, czy też modelowania sylwetki, a nawet redukcji zmarszczek. Jakie są jego główne cechy?

Przede wszystkim Icoone® stosuje technologię mikromasażu, co prowadzi do stymulacji skóry oraz tkanki podskórnej. Urządzenie to jest wyposażone w mikrorolki, które nie tylko delikatnie masują skórę, ale także pobudzają ją.
Oprócz masażu, jaki Icoone® wykonuje, posiada także technologię zasysania próżniowego, co wpływa korzystnie na stan skóry. Dzięki temu urządzenie dociera w głąb tkanki podskórnej, a nawet do głębszych warstw skóry. Dzięki temu ma on zastosowanie w redukcji tkanki tłuszczowej, spłycania zmarszczek, a nawet ujędrniania skóry.
Zabiegi Icoone® cechuje wysoka skuteczność, ale i bezpieczeństwo. Nie są one inwazyjne oraz nie powodują żadnych dolegliwości bólowych. Dzięki temu, że cały zabieg nie trwa długo, nie wymaga także długotrwałego okresu rekonwalescencji.
Przed zabiegiem Icoone®, specjalista ocenia stan Twojej skóry i jej potrzeby. Dzięki temu mikromasaż próżniowy może być dostosowany indywidualnie do potrzeb konkretnego Pacjenta. Parametry urządzenia są każdorazowo dostosowywane do przypadku oraz celu, jaki chce osiągnąć Klient.
Icoone® jest narzędziem, dzięki któremu możliwa jest poprawa wyglądu oraz kondycji skóry Pacjenta. Dzięki temu urządzeniu każdy może osiągnąć pożądane efekty zarówno w kosmetologii, jak i medycynie estetycznej. Warto umówić się na wstępną konsultację ze specjalistą, przed przystąpieniem do jakiejkolwiek procedury z wykorzystaniem Icoone. Dzięki temu lekarz może dostosować zabiegi do indywidualnych potrzeb osoby, która chce poddać się zabiegowi. Na konsultacji możliwe jest także przeprowadzenie oceny stanu skóry.

Laser Icoone® znajduje szerokie zastosowanie w wielu rodzajach zabiegów. Przede wszystkim jest on stosowany w następujących celach kosmetycznych:

niwelowania cellulitu – jest to możliwe ponieważ połączenie mikromasażu próżniowego poprawia krążenie krwi, co powoduje rozbicie nagromadzonej tkanki tłuszczowej nawet w najbardziej problematycznych miejscach.
zwiększania elastyczności skóry – Icoone® świetnie wspiera ujędrnienie skóry, co jest szczególnie istotne dla osób, które zmagają się z oznakami starzenia, takimi jak obwisła skóra.
redukcji zmarszczek – zabiegi z wykorzystaniem Icoone® mogą zniwelować zmarszczki, wygładzić skórę i w szybkim czasie poprawić jej wygląd.
redukcji objętości ciała – Icoone® jest stosowany także jako zabieg odchudzający oraz pomagający wymodelować sylwetkę.
usuwania blizn – dzięki działaniu silnego masażu próżniowego, Icoone® może być wykorzystywany do usuwania blizn, zarówno tych potrądzikowych, jak i pooperacyjnych.
Oprócz tego laser Icoone® jest także coraz częściej wykorzystywany do różnych programów medycznych. Przede wszystkim usprawnia on funkcjonowanie układu krwionośnego, limfatycznego oraz mięśniowego. Dzięki temu jest szczególnie przydatny dla osób, które zdecydowały się na zabieg liposukcji lub też przeszły zabiegi chirurgiczne, w tym także mastektomię. Coraz częściej to urządzenie jest także stosowane wśród kobiet, które chcą pozbyć się blizn poporodowych. Dodatkowo korzystne działanie lasera Icoone zostało także docenione przez osoby, które cierpią na różne dolegliwości układu trawiennego. Laser Icoone® jest także stosowany przez Pacjentów, u których występują bóle w obrębie mięśni i ścięgien. Urządzenie stosowane do masażu próżniowego jest coraz częściej wykorzystywane do przygotowania sportowców do zawodów, a także przy skręceniach, złamaniach czy zwichnięciach.

Jakie są wskazania do stosowania laser Icoone® 2?

Przede wszystkim należy podkreślić, że innowacyjne działanie urządzenia służącego do masażu próżniowego ma pozytywny wpływ nie tylko na twarz, ale i całe ciało. Jeśli zastanawiasz się, czy warto skorzystać z nowoczesnej technologii zabiegów z użyciem Icoone® 2, przedstawiamy jego najpopularniejsze wskazania.

Laser Icoone® 2 korzystnie działa na:

redukcję zmarszczek twarzy;
poprawę owalu twarzy;
przywrócenie naturalnego kolorytu twarzy;
redukcję blizn na twarzy;
likwidację rozszerzonych porów;
poprawę elastyczności skóry twarzy;
redukcję podwójnego podbródka.
Laser Icoone 2 jest także stosowany jako zabieg na ciało:

przy redukcji cellulitu;
zmniejszenia ilości tkanki tłuszczowej nawet z najbardziej problematycznych miejsc;
do modelowania sylwetki;
likwidacji luźnej, obwisłej skóry;
przy obrzękach limfatycznych;
jako odnowa biologiczna;
przy złagodzeniu bólu mięśni;
jako zabieg po mastektomii.

Na efekty zabiegu nie trzeba długo czekać. Bezpośrednio po zabiegu widoczne są korzystne zmiany skóry ciała lub twarzy. Seria zabiegów pozwala na uzyskanie lepszych efektów.

Laser Icoone® w mieście Warszawa – jak przebiega zabieg z jego zastosowaniem?

Wszystkie zabiegi Icoone® są przeprowadzane pod czujnym okiem specjalisty. To on decyduje, w jaki sposób ustawić moc urządzenia, aby zabieg przyniósł jak najlepsze efekty. Wybierając zabieg Icoone® w mieście Warszawa, upewnij się, że korzystasz z renomowanej kliniki, która specjalizuje się w dziedzinie medycyny estetycznej. Jak wygląda sam zabieg krok po kroku?

na początku konieczne jest przeprowadzenie konsultacji – lekarz przeprowadza szczegółowy wywiad z Pacjentem, który ma na celu nie tylko określenie problemu, z jakim zmaga się Klient, ale także wyeliminowania wszelkich przeciwwskazań do użycia Icoone®. Podczas rozmowy ze specjalistą są także omawiane indywidualne potrzeby Pacjenta. Lekarz ocenia także stan jego skóry oraz dostosowuje na ten podstawie parametry zabiegu.
przygotowanie do zabiegu – przed wykonaniem zabiegu Pacjent powinien zostać wyposażony w specjalny strój ochronny, który jest różny, w zależności od obszaru ciała poddawanego terapii. W niektórych klinikach dopuszczalne jest także korzystanie z własnych ubrań – stroju kąpielowego, bielizny lub ręcznika. Lekarz prosi także Pacjenta o usunięcie wszelkich ozdób z obszaru, który będzie podlegał zabiegowi. Jeśli Klient decyduje się na terapię twarzy, skóra powinna być oczyszczona z makijażu.
przebieg zabiegu – zabieg przeprowadzany jest na specjalnym łóżku zabiegowym. Jego pozycja jest wygodna i relaksująca. Terapeuta przykłada głowicę urządzenia Icoone do skóry Pacjenta. Następnie przesuwa je w sposób kontrolowany tak, aby możliwy był dokładny mikromasaż miejsca poddawanemu zabiegowi. Icoone® nie powoduje żadnych dolegliwości bólowych – podczas zabiegu możliwe jest odczuwanie lekkiego ciepła.
czas zabiegu – jest on uzależniony od obszaru ciała, który jest poddawany terapii, jak również od celów samego zabiegu. Najczęściej cały zabieg zajmuje od kilku do kilkunastu minut.
ilość sesji, jakie są potrzebne, aby osiągnąć pożądane efekty, jest uzależniona od indywidualnych uwarunkowań Klienta. Lekarz decyduje o tym, jak wiele zabiegów jest potrzebne, aby wyeliminować problem. Wszystkie sesje są wykonywane w określonych odstępach czasowych.
zalecenia pozabiegowe – jako, że laser Icoone nie jest zabiegiem inwazyjnym, nie wymaga on rekonwalescencji. Oznacza to, że bezpośrednio po zakończeniu zabiegu Pacjent może powrócić do swoich codziennych aktywności.
Zabiegi Icoone® w mieście Warszawa wymagają wstępnej konsultacji lekarskiej. Istnieje kilka przeciwwskazań, które mogą stanowić przeszkodę do wykonania tego zabiegu. Wśród nich szczególnie warto wspomnieć o:

chorobach nowotworowych;
chorobach nerek oraz wątroby;
ciąży (do 3 miesiąca);
stanach zapalnych oraz infekcji;
cukrzycy;
żylakach w stanie zapalnym;
tłuszczakach;
wystających zmianach barwnikowych.
Ostatecznie to jednak lekarz decyduje, czy możliwe jest wykonanie zabiegu w określonym obszarze ciała.

Laser Icoone® – gdzie mogę wykonać zabieg z jego użyciem?

Zabiegi Icoone® są przeprowadzane w mieście Warszawa w renomowanych klinikach specjalizujących się w szeroko rozumianej dziedzinie, jaką jest medycyna estetyczna. Mimo, iż jest to technologia bezinwazyjna, warto upewnić się, czy zabieg ten będzie przeprowadzany przez profesjonalistów. Nasze podejrzenia powinna wzbudzać lokalizacja placówki, w której te usługi są dostępne, jak również zbyt niska cena za Icoone® laser. Oczywiście, możliwe jest, że znajdziemy Icoone laser 2 w mieście Warszawa w promocyjnej cenie, jednak nie powinna się ona zbytnio różnić od innych tego typu ofert dostępnych na lokalnym rynku. Może to świadczyć o tym, że urządzenie do zabiegu nie jest odpowiednio atestowane lub też osoba, która przeprowadza zabieg nie posiada wymaganych do tego kwalifikacji.

Laser Icoone® – cena zabiegu w Warszawie

Wiele osób, które chce wykonać zabieg Icoone®, zastanawia się, jaka jest jego cena. Warto zauważyć, że Icoone® laser 2, to coraz popularniejszy zabieg w mieście Warszawa, dlatego też jest on wykorzystywany w coraz większej ilości miejsc w stolicy. Jeśli jednak szukasz kliniki, która jest profesjonalna oraz posiada najnowocześniejszy sprzęt, skorzystaj z oferty FabSkin. Posiadamy szczegółowy cennik, z którego dowiesz się więcej na temat Icoone, jak wygląda zabieg oraz jaka jest jego cena. Jest w nim także ujęty Icoone laser med. 2 i jego cena. Należy także zauważyć, że masaż podciśnieniowy jest używany na różne partie ciała i twarzy, co także ma wpływ na koszt zabiegu. Trudno więc jest nam podać dokładnie, ile sesji Icoone® będzie Ci potrzebnych i jaka będzie cena jednego zabiegu. Warto obserwować naszą stronę internetową na bieżąco, ponieważ na zabieg Icoone w mieście Warszawa, może być zorganizowana promocja, dzięki której możesz sporo zaoszczędzić! Naszym zdaniem, zalety zabiegu z użyciem Icoone w mieście Warszawa, przewyższają jego cenę. Zapraszamy do kontaktu oraz zachęcamy do umówienia się na konsultację z naszymi specjalistami.

***To jest urządzenie medyczne. Dla bezpieczeństwa używaj go zgodnie z instrukcją. W przypadku wątpliwości skonsultuj się ze specjalistą***

Cennik

Icoone Laser Med 2Jednorazowy zabiegPakiet 5 zabiegówPakiet 10 zabiegówPakiet 15 zabiegów
30 minut (1 focus)270 zł1200 zł (240 zł )2300 zł (230 zł)3400 zł (227 zł)
40 minut (2 focusy)320 zł1400 zł (280 zł)2600 zł (260 zł)3700 zł (247 zł)
50 minut (3 focusy)370 zł1600 zł (320 zł)2900 zł (290 zł)4000 zł (267 zł)
60 minut (4 focusy)420 zł1800 zł (360 zł)3200 zł (320 zł)4300 zł (287 zł)
Ubranko zabiegowe to dodatkowy koszt 100 zł, w przypadku zakupu pakietu jest w cenie
Nie odwołanie wizyty z pakietu lub nie przełożenie jej na 24h przed, skutkuje potraktowaniem wizyty jako odbytej

UMÓW SIĘ NA ZABIEG I KONSULTACJĘ

ADRES:
ul. Lazurowa 183/86, 01-479,
Warszawa – Bemowo

GODZINY OTWARCIA:
PN-PT: 9:00-21:00
SOB: 9:00-15:00

(22) 126 80 08
fabskin@fabskin.pl